Sport w TV: niedziela – 30 sierpnia 2020

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA Formuła 1 – Grand Prix Belgii: WYŚCIG 01:30 Major League Soccer: NEW YORK CITY FC – CHICAGO FIRE FC  04:30 Major League Soccer: PORTLAND […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA Formuła 1 – Grand Prix Belgii: WYŚCIG


01:30 Major League Soccer: NEW YORK CITY FC – CHICAGO FIRE FC na żywo
Ipla

04:30 Major League Soccer: PORTLAND TIMBERS – REAL SALT LAKE na żywo
Ipla

10:25 A-League – play-off, finał: SYDNEY FC – MELBOURNE CITY FC na żywo
Ipla
Komentarz: Patryk Mirosławski – Sebastian Chabiniak

11:00 Magazyn CAFE FUTBOL 
*(o 12:25 dogrywka na polsatsport.pl i ipla.tv)
Polsat Sport HD
Studio: Bożydar Iwanow – Michał Janota, Andrzej Niedzielan, Cezary Kowalski, Tomasz Łapiński

12:10 PKO Ekstraklasa – 2. kolejka: WSTĘP DO MECZU 
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Przemysław Pełka – Kamil Kosowski (z Gliwic)
Reporterzy: Paulina Bojarska, Cezary Olbrycht

12:25 PKO Ekstraklasa – 2. kolejka: PIAST GLIWICE – POGOŃ SZCZECIN 
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Przemysław Pełka – Kamil Kosowski (z Gliwic)

12:30 Fortuna 1. Liga – 1. kolejka: CHROBRY GŁOGÓW – KORONA KIELCE 
Polsat Sport HDIpla

13:10
II liga – 1. kolejka: STUDIO 

Studio: Maciej Adamiak – Marek Citko

13:25 II liga – 1. kolejka: HUTNIK KRAKÓW – GKS KATOWICE 

Komentarz: Maciej Iwański – Marcin Żewłakow (z Krakowa)
Reporter: Jan Sławiński

14:40 PKO Ekstraklasa – 2. kolejka: WSTĘP DO MECZU 
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Rafał Dębiński – Wojciech Jagoda (z Bielska-Białej)
Reporterzy: Żelisław Żyżyński, Maciej Klimek

14:55 PKO Ekstraklasa – 2. kolejka: PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA – CRACOVIA 
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Rafał Dębiński – Wojciech Jagoda (z Bielska-Białej)

17:00 PKO Ekstraklasa – 2. kolejka: WSTĘP DO MECZU 

Komentarz: Rafał Wolski – Maciej Murawski (z Zabrza)
Reporterzy: Michał Wodziński, Mariusz Wróblewski

17:25 PKO Ekstraklasa – 2. kolejka: LECH POZNAŃ – WISŁA PŁOCK 

Komentarz: Rafał Wolski – Maciej Murawski (z Zabrza)
17:55 Eliteserien – 16. kolejka: ROSENBORG BK – STABÆK FOTBALL 


17:55 Eliteserien – 16. kolejka: ODDS BK – MJØNDALEN IF 


17:55 Eliteserien – 16. kolejka: IK START – AALESUNDS FK 


17:55 Eliteserien – 16. kolejka: SANDEFJORD FOTBALL – KRISTIANSUND BK 


17:55 Eliteserien – 16. kolejka: SARPSBORG 08 – FK BODØ/GLIMT 


18:55 1. Liga – 2. kolejka: AC SPARTA PRAGA – SK SIGMA OŁOMUNIEC 
Ipla

19:30 Magazyn LIGA+ EXTRA 

Studio: Krzysztof Marciniak, Andrzej Twarowski – Tomasz Wieszczycki, Marcin Baszczyński,  Sławomir Stempniewski

19:50
Liga Mistrzyń UEFA – finał: VFL WOLFSBURG – OLYMPIQUE LYON 
Ipla

20:25 Eliteserien – 16. kolejka: VIKING FK – MOLDE FK 


01:30 Gala Boksu, Las Vegas, USA: JOSE CARLOS RAMIREZ – VIKTOR POSTOL 
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Andrzej Kostyra

02:00 Gala Boksu, Los Angeles, USA: ERISLANDY LARA – GREG VENDETTI 

Komentarz: Janusz Pindera – Grzegorz Proksa


14:00 PGA European Tour – ISPS HANDA UK Championship, Wisham, Wielka Brytania: FINAŁ 
Ipla
Komentarz: Jacek Person

21:00 PGA Tour – BMW Championship, Olympia Fields, USA: FINAŁ 
Ipla
Komentarz: Jacek Person


13:15 Tour de France, Francja: ETAP 2 
*(do 18:25)
Eurosport Player
Komentarz: Tomasz Jaroński – Dariusz Baranowski

22:00 
Tour of Hungary, Węgry: ETAP 2 
Eurosport Player


03:00 NBA: LOS ANGELES LAKERS – PORTLAND TRAIL BLAZERS na żywo
CANAL+ Sport HD

15:00 Energa Basket Liga – 1. kolejka: LEGIA WARSZAWA – HYDROTRUCK RADOM 
Polsat Sport HD

21:30 NBA: DALLAS MAVERICKS – LOS ANGELES CLIPPERS na żywo
CANAL+ Sport HD


17:10 Mistrzostwa Polski, Włocławek: STUDIO 
sport.tvp.pl
Studio: Aleksander Dzięciołowski (z Włocławka)
Reporter: Kacper Tomczyk

17:20 Mistrzostwa Polski, Włocławek: DZIEŃ 3 
sport.tvp.pl
Komentarz: Przemysław Babiarz – Sebastian Chmara (z Włocławka)


13:00 Ekstraliga – 3. kolejka: MKS POGOŃ AWENTA SIEDLCE – MASTER PHARM RUGBY ŁÓDŹ na żywo
Ipla
Komentarz: Robert Małolepszy


20:00 Premier League Darts, Milton Keynes, Wielka Brytania: 12. NOC na żywo

Komentarz: Kacper Merk


18:00 TAURON Giganci Siatkówki, Kępno – mecz o 3. miejsce: VERVA WARSZAWA ORLEN PALIWA – TREFL GDAŃSK 
Polsat Sport HD
Komentarz: Tomasz Swędrowski – Wojciech Drzyzga
20:30
TAURON Giganci Siatkówki, Kępno – finał: PGE SKRA BEŁCHATÓW – JASTRZĘBSKI WĘGIEL 
Polsat Sport HD
Komentarz: Tomasz Swędrowski – Wojciech Drzyzga


12:00 ORLEN Mistrzostwa Polski, Mysłowice: MECZ O 3. MIEJSCE 
Ipla

14:30 ORLEN Mistrzostwa Polski, Mysłowice: MECZ FINAŁOWY 
Ipla


10:00 ORLEN Mistrzostwa Polski, Mysłowice: MECZE PÓŁFINAŁOWE 
*(do 12:00)
Ipla

13:00 ORLEN Mistrzostwa Polski, Mysłowice: MECZ O 3. MIEJSCE
Ipla

15:30 ORLEN Mistrzostwa Polski, Mysłowice: MECZ FINAŁOWY
Ipla

16:30 ORLEN Mistrzostwa Polski, Mysłowice: CEREMONIA MEDALOWA 
Ipla


03:00 UFC Fight Night, Las Vegas, USA: ANTHONY SMITH – ALEKSANDAR RAKIĆ na żywo 
Ipla
Komentarz: Andrzej Janisz – Łukasz Jurkowski


15:50 
Tor Służewiec 2020: NAGRODA EUROPY na żywo

Komentarz: Jarosław Idzi
Reporter: Anna Kozińska


10:55 Mistrzostwa Świata Superbike, Jerez, Hiszpania: SUPERPOLE 
*(o 13:15  w Eurosport 2 HD)
Eurosport Player
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski

12:25 Mistrzostwa Świata Supersport, Jerez, Hiszpania: WYŚCIG 2 
Eurosport PlayerIpla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski

13:50 Mistrzostwa Świata Superbike, Jerez, Hiszpania: WYŚCIG 2 
Eurosport Player
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski

15:10 Mistrzostwa Świata Supersport 300, Jerez, Hiszpania: WYŚCIG 2 
Eurosport Player


01:30 NASCAR, Daytona Beach, USA: WYŚCIG na żywo

Komentarz: Szymon Tworz – Krzysztof Woźniak

04:45 Virgin Australia Supercars Championship, Townsville, Australia: WYŚCIG 2 

Komentarz w Sportklubie: Marcin Grzywacz

07:25 Virgin Australia Supercars Championship, Townsville, Australia: WYŚCIG 3 

Komentarz w Sportklubie: Marcin Grzywacz

09:45 Formuła 3 – Grand Prix Belgii: WYŚCIG 2 na żywo
Ipla
Komentarz: Andrzej Borowczyk – Krystian Sobierajski

11:10 Formuła 2 – Grand Prix Belgii: WYŚCIG 2 na żywo
Ipla
Komentarz: Andrzej Borowczyk – Krystian Sobierajski

12:15 Porsche Supercup, Spa-Francorchamps, Belgia: WYŚCIG na żywo
Eurosport Player
Komentarz: Grzegorz Gac

13:00 Formuła 1 – Grand Prix Belgii: STUDIO na żywo
*(również o 17:10)
Ipla
Studio: Maciej Jermakow – Filip Kapica, Robert Smoczyński

15:05 Formuła 1 – Grand Prix Belgii: WYŚCIG na żywo
Ipla
Komentarz w Eleven Sports 1: Filip Kapica, Mikołaj Sokół
Komentarz w Polsacie: Andrzej Borowczyk – Krystian Sobierajski

15:40 Ferrari Challenge Europe Coppa Shell, Mugelllo, Włochy: WYŚCIG 2 na żywo


17:40 Ferrari Challenge Europe Trofeo Shell, Mugelllo, Włochy: WYŚCIG 2 na żywo


22:30 FIA World Rallycross Championship, Kouvola, Finlandia: WYŚCIG

Komentarz: Krystian Sobierajski


11:30 2. Liga Żużlowa – 5. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo


11:45 2. Liga Żużlowa – 5. kolejka: WILKI KROSNO – SPECHOUSE PSŻ POZNAŃ na żywo


14:00 eWinner 1. liga żużlowa – 9. kolejka: UNIA TARNÓW – ARGED MALESA TŻ OSTROVIA OSTRÓW WIELKOPOLSKI na żywo

Komentarz: Edward Durda



19:25 Magazyn SPORT na żywo


19:30 Magazyn SPORT na żywo


19:45 Magazyn SPORT na żywo


20:20 Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo


23:00 Magazyn SPORT NEWS+ 
CANAL+ Sport HD


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About Jakub Telecki