Sport w TV: niedziela – 30 września 2018

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA Mistrzostwa Świata, Turyn, Włochy – Finał: BRAZYLIA – POLSKA 00:15 Magazyn BUNDESLIGA+  00:55 Major League Soccer – 31. kolejka: DC UNITED – MONTREAL IMPACT  01:25 Major League Soccer […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA Mistrzostwa Świata, Turyn, Włochy – Finał: BRAZYLIA – POLSKA


00:15 Magazyn BUNDESLIGA+ 


00:55 
Major League Soccer – 31. kolejka: DC UNITED – MONTREAL IMPACT na żywo
Eurosport Player

01:25 
Major League Soccer – 31. kolejka: COLUMBUS CREW – PHILADELPHIA UNION na żywo
Eurosport Player

01:25 
Major League Soccer – 31. kolejka: TORONTO FC – NEW ENGLAND REVOLUTION na żywo
Eurosport Player

01:55 
Major League Soccer – 31. kolejka: MINNESOTA UNITED – NEW YORK CITY na żywo
Eurosport Player

02:25 
Major League Soccer – 31. kolejka: HOUSTON DYNAMO – SAN JOSE EARTHQUAKES na żywo
Eurosport Player

03:55 
Major League Soccer – 31. kolejka: LOS ANGELES GALAXY – VANCOUVER WHITECAPS na żywo
Eurosport Player

04:25 
Major League Soccer – 31. kolejka: PORTLAND TIMBERS – FC DALLAS na żywo
Eurosport Player

10:00 
Magazyn PIŁKA Z GÓRY na żywo
CANAL+ Sport HD
Studio: Daria Kabała-Malarz

11:00 
Magazyn CAFE FUTBOL na żywo
Polsat Sport HD
Ipla
Studio: Mateusz Borek – Roman Kołtoń, Tomasz Hajto

11:00 
Magazyn LA LIGA+ 
CANAL+ Sport HD

11:55
La Liga Santander – 7. kolejka: SD HUESCA – GIRONA FC na żywo

Komentarz: Michał Mitrut – Marcin Gazda

12:25 
Serie A – 7. kolejka: BOLOGNA FC – UDINESE CALCIO na żywo
Ipla
Komentarz: Julian Kowalski – Tomasz Zieliński

13:25 
2. Bundesliga – 8. kolejka: HAMBURGER SV – FC ST. PAULI na żywo
Ipla
Komentarz: Patryk Mirosławski – Tomasz Ćwiąkała

14:55 
Serie A – 7. kolejka: FROSINONE CALCIO – GENOA CFC na żywo
Ipla
Komentarz: Mateusz Święcicki – Piotr Czachowski

14:55 
Serie A – 7. kolejka: ACF FIORENTINA – ATALANTA BC na żywo

Komentarz: Piotr Dumanowski – Mikołaj Kruk

15:10 
Lotto Ekstraklasa – 10. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Rafał Dębiński – Kazimierz Węgrzyn (z Sosnowca)
Reporterzy: Paulina Bojarska, Adam Westfal

15:25 
Lotto Ekstraklasa – 10. kolejka: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC – CRACOVIA na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Rafał Dębiński – Kazimierz Węgrzyn (z Sosnowca)

15:25 
Bundesliga – 6. kolejka: EINTRACHT FRANKFURT – HANNOVER 96 na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński

16:10
 La Liga Santander – 7. kolejka: VILLARREAL CF – REAL SOCIEDAD na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Pawłowski – Tomasz Ćwiąkała

16:40 
Eredivisie – 7. kolejka: FEYENOORD – VITESSE na żywo
Ipla
Komentarz: Mariusz Hawryszczuk

16:55
 
Premier League – 7. kolejka: CARDIFF CITY – BURNLEY FC na żywo

Komentarz: Przemysław Pełka – Rafał Nahorny

17:30 
Lotto Ekstraklasa – 10. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo

Komentarz: Bartosz Gleń – Bartosz Baszczyński (z Poznania)
Reporterzy: Sonia Śledź, Mariusz Wróblewski

17:55
 Lotto Ekstraklasa – 10. kolejka: LECH POZNAŃ – MIEDŹ LEGNICA na żywo

Komentarz: Bartosz Gleń – Bartosz Baszczyński (z Poznania)

17:55 
Bundesliga – 6. kolejka: FC AUGSBURG – SC FREIBURG na żywo
Ipla
Komentarz: Julian Kowalski – Sebastian Chabiniak

17:55 
Serie A – 7. kolejka: PARMA CALCIO – EMPOLI FC na żywo
Ipla
Komentarz: Dominik Guziak – Piotr Dumanowski

18:15
La Liga Santander – 7. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla

18:25
 
La Liga Santander – 7. kolejka: UD LEVANTE – CD ALAVES na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Adam Marchliński – Grzegorz Mielcarski

19:00
Major League Soccer – 31. kolejka: NEW YORK RED BULLS – ATLANTA UNITED na żywo
Eurosport 1 HDIpla

19:07
1.Liga – 10. kolejka: BANIK OSTRAVA – SK SLAVIA PRAGA
Ipla
Komentarz: Grzegorz Michalewski – Marcin Kalita

20:00
 Magazyn LIGA+ EXTRA na żywo

Studio: Krzysztof Marciniak, Andrzej Twarowski – Jerzy Brzęczek, Tomasz Wieszczycki, Marek Jóźwiak, Sławomir Stempniewski

20:00
Serie A – 7. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla

20:25
Serie A – 7. kolejka: US SASSUOLO CALCIO – AC MILAN na żywo
Ipla
Komentarz: Mateusz Święcicki – Dominik Guziak

20:40
La Liga Santander – 7. kolejka: REAL BETIS – CD LEGANES na żywo

Komentarz: Cezary Olbrycht – Tomasz Lipiński

21:30 
Magazyn LIGA+ EXTRA DOGRYWKA na żywo
CANAL+ Sport HD
Studio: Krzysztof Marciniak, Andrzej Twarowski – Tomasz Wieszczycki, Marek Jóźwiak, Sławomir Stempniewski

22:30
Serie A – 7. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla

22:50 
Magazyn ELEVEN GOL na żywo
Ipla
Studio: Mateusz Majak

22:55
Major League Soccer – 31. kolejka: SPORTING KANSAS CITY – REAL SALT LAKE na żywo
Eurosport Player

23:00 
Magazyn SPORT+ 
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Rafał Nahorny, Adam Marchliński, Edward Durda, Piotr Domagała


04:00 BWF World Tour, Seul, Korea Południowa: FINAŁY na żywo
Ipla


17:00 ESL One – CS:GO, Nowy York, USA: DZIEŃ 4 – FINAŁ na żywo
sport.tvp.pl


11:30 
Ryder Cup, Guyancourt, Francja: FINAŁ na żywo
*(od 12:30 także w Polsat Sport Extra HD)
Ipla


14:45 Mistrzostwa Świata, Rio de Janeiro, Brazylia: ZAWODY na żywo
sport.tvp.pl
Komentarz: Jarosław Marendziak

20:20 
Mistrzostwa Świata, Rio de Janeiro, Brazylia: ZAWODY na żywo
sport.tvp.pl
Komentarz: Jarosław Marendziak


09:30 Mistrzostwa Świata, Innsbruck, Austria: WYŚCIG ELITY KOBIET na żywo
*(od 09:30 do 10:45, od 11:30 do 12:55 i od 13:10 w także w TVP Sport HD, od 11:45 także w Eurosport 1 HD)
sport.tvp.plTVP Sport HDEurosport 1 HDIpla
Komentarz w TVP: Piotr Sobczyński – Bartosz Huzarski
Komentarz w Eurosporcie: Tomasz Jaroński – Krzysztof Wyrzykowski, Dariusz Baranowski

10:15
Tour of Ałmaty, Kazachstan: ETAP 2 na żywo
Ipla


18:30 Mistrzostwa Świata, Teneryfa, Hiszpania – mecz o 3 miejsce: HISZPANIA – BELGIA na żywo
sport.tvp.pl
Komentarz: Rafał Darżynkiewicz

21:00 Mistrzostwa Świata, Teneryfa, Hiszpania – Finał: AUSTRALIA – USA na żywo
sport.tvp.pl
Komentarz: Ryszard Łabędź


10:00 Puchar Świata, Samsun, Turcja: FINAŁY na żywo
*(o 22:00  w Eurosport 2 HD)
Ipla


12:45 PGNiG Superliga – 5. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo

Komentarz: Piotr Karpiński – Tomasz Rosiński (z Głogowa)
Reporter: Szymon Ratajczak

12:55
 PGNiG Superliga – 5. kolejka: SPR CHROBRY GŁOGÓW – ENERGA MKS KALISZ na żywo

Komentarz: Piotr Karpiński – Tomasz Rosiński (z Głogowa)

13:30 
DKB Handball Bundesliga – 7. kolejka: HSG WETZLAR – RHEIN-NECKAR LOWEN na żywo

Komentarz: Kamil Gapiński

17:30 
EHF Liga Mistrzów – grupa B: HC MOTOR ZAPOROŻE – MOL-PICK SZEGED 

Komentarz: Piotr Bugajny – Michał Matysik

18:55 EHF Liga Mistrzów – grupa A: MONTPELLIER HB – PGE VIVE KIELCE na żywo
Ipla
Komentarz w Canal+ Sport 2: Robert Skrzyński – Grzegorz Tkaczyk
Komentarz w Eleven Sports 1: Michał Wszołek – Michał Świrkula


14:50 Pro D2 – 6. kolejka: US MONTAUBAN – US COLOMIERS na żywo
Eurosport Player


20:00 World Grand Prix Darts 2018, Dublin, Irlandia: DZIEŃ 1 na żywo

Komentarz: Kacper Merk


01:00 Mistrzostwa Świata, Kobe, Japonia – grupa C: ROSJA – TRYNIDAD I TOBAGO 
Ipla

01:00 
Mistrzostwa Świata, Kobe, Japonia – grupa C: AZERBEJDŻAN – USA 
Ipla

03:00 Mistrzostwa Świata, Yokohama, Japonia – grupa A: ARGENTYNA – JAPONIA 
Ipla

06:30 Mistrzostwa Świata, Hamamatsu, Japonia – grupa D: BRAZYLIA – DOMINIKANA na żywo
Polsat Sport HDIpla


06:30 
Mistrzostwa Świata, Yokohama, Japonia – grupa A: KAMERUN – NIEMCY na żywo
Ipla

09:00 
Mistrzostwa Świata, Sapporo, Japonia – grupa B: KUBA – BUŁGARIA na żywo
Ipla

12:10 
Mistrzostwa Świata, Yokohama, Japonia – grupa A: JAPONIA – HOLANDIA na żywo
Ipla

14:30 
Mistrzostwa Świata, Kobe, Japonia – grupa C: TAJLANDIA – ROSJA 
Ipla

21:00
 Mistrzostwa Świata, Kobe, Japonia – grupa C: USA – TRYNIDAD I TOBAGO 
Ipla

23:30 
Mistrzostwa Świata, Sapporo, Japonia – grupa B:  KANADA – WŁOCHY 
Ipla

23:30
Mistrzostwa Świata, Sapporo, Japonia – grupa B: TURCJA – CHINY 
Ipla


15:00 Mistrzostwa Świata, Turyn, Włochy – mecz o 3. miejsce: STUDIO na żywo
*(od 16:25 również w TVP 2 HD)
Polsat Sport HDIplasport.tvp.pl
Studio w Polsacie Sport: Jerzy Mielewski – Łukasz Kadziewicz, Wojciech Drzyzga (z Turynu)
Studio w TVP: Przemysław Babiarz – Grzegorz Ryś, Marcin Nowak, Witold Roman, Paweł Zagumny
Reporter w Polsacie Sport: Marcin Lepa
Reporterzy w TVP 2: Filip Czyszanowski, Aleksandra Rajewska
16:50 Mistrzostwa Świata, Turyn, Włochy – mecz o 3. miejsce: SERBIA – USA na żywo
Polsat Sport HDIplaTVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz w Polsacie: Tomasz Swędrowski – Łukasz Kadziewicz (z Turynu)
Komentarz w TVP: Piotr Dębowski – Grzegorz Szymański (z Turynu)

19:30 Mistrzostwa Świata, Turyn, Włochy – Finał: STUDIO na żywo
*(od 20:05 również w TVP Sport HD)
Polsat Sport HDIplaTVP Sport HDsport.tvp.pl
Studio w Polsacie Sport: Jerzy Mielewski – Łukasz Kadziewicz, Wojciech Drzyzga (z Turynu)
Studio w TVP: Przemysław Babiarz – Grzegorz Ryś, Marcin Nowak, Witold Roman, Paweł Zagumny

Reporter w Polsacie Sport: Marcin Lepa
Reporterzy w TVP: Filip Czyszanowski, Aleksandra Rajewska


21:05 
Mistrzostwa Świata, Turyn, Włochy – Finał: BRAZYLIA – POLSKA na żywo
Polsat Sport HDTVP Sport HDIplasport.tvp.pl
Komentarz w Polsacie: Tomasz Swędrowski – Wojciech Drzyzga (z Turynu)
Komentarz w TVP: Piotr Dębowski – Grzegorz Szymański (z Turynu)


22:30 
Mistrzostwa Świata, Turyn, Włochy – Finał: STUDIO na żywo
Polsat Sport HDIpla
Studio: Jerzy Mielewski – Łukasz Kadziewicz, Wojciech Drzyzga (z Turynu)
Reporter: Marcin Lepa


15:20 Letnia Grand Prix, Hinzenbach, Austria: KONKURS INDYWIDUALNY na żywo
*(o 23:25  w Eurosport 1 HD)
Eurosport PlayerEurosport 1 HDIpla


07:55 Evergrande China Championship, Guangzhou, Chiny: FINAŁ na żywo
Ipla

13:25 
Evergrande China Championship, Guangzhou, Chiny: FINAŁ na żywo
Ipla


11:00 Magazyn WORLD OF FREESPORT 2018 


21:00 FIA World Rallycross Championship, Austin, USA: WYŚCIGI na żywo
Ipla


04:00 PSA World Tour – Oracle Netsuite Open 2018: ZAWODY na żywo


08:30
 WTA Tour, Pekin, Chiny – 1. runda: YAFAN WANG – CAROLINE GARCIA na żywo
sport.tvp.pl

10:30
 
ATP World Tour 250, Chengdu, Chiny – finał: FABIO FOGNINI – BERNARD TOMIC na żywo
Ipla

10:30 
WTA Tour, Pekin, Chiny – 1. runda: SIMONA HALEP – ONS JABEUR na żywo
sport.tvp.pl

13:30 
WTA Tour, Pekin, Chiny – 1. runda: SLOANE STEPHENS – ANASTASIA PAVLYUCHENKOVA na żywo
sport.tvp.pl

15:30 
WTA Tour, Pekin, Chiny – 1. runda: SORANA CIRSTEA – KIKI BERTENS na żywo
sport.tvp.pl


04:20 Puchar Świata, Chiny: FINAŁY na żywo


10:30 Puchar Świata, Chiny: FINAŁY na żywo
Eurosport 1 HDIpla


15:30 Dzień na Wyścigach – Służewiec 2018: WIELKA WARSZAWSKA na żywo


09:45 Mistrzostwa Wielkiej Brytanii Superbike, Assen, Holandia: WYŚCIG 2 na żywo
*(o 21:30  w Eurosport 2 HD)
Ipla

11:30 Mistrzostwa Świata Superbike, Magny-Cours, Francja: SUPERSPORT na żywo
*(o 20:15  w Eurosport 2 HD)
Ipla

15:15 Mistrzostwa Świata Superbike, Magny-Cours, Francja: SUPERSPORT na żywo
*(o 20:45  w Eurosport 2 HD)
Ipla

13:00 Mistrzostwa Świata Motocross, Imola, Włochy: WYŚCIG 1 MX2 na żywo
*(o 18:15  w Eurosport 2 HD)
Ipla

13:00
Mistrzostwa Świata Motocross, Imola, Włochy: WYŚCIG 1 MXGP na żywo
*(o 18:45  w Eurosport 2 HD)
Ipla

16:00
Mistrzostwa Świata Motocross, Imola, Włochy: WYŚCIG 2 MX2 na żywo
*(o 19:15  w Eurosport 2 HD)
Ipla

17:00
Mistrzostwa Świata Motocross, Imola, Włochy: WYŚCIG 2 MXGP na żywo
*(o 19:45  w Eurosport 2 HD)
Ipla


02:25 
FIA World Touring Car Cup, Ningbo, Chiny: KWALIFIKACJE na żywo


08:00
FIA World Touring Car Cup, Ningbo, Chiny: WYŚCIG 1 na żywo
Eurosport 1 HDIpla

09:15
FIA World Touring Car Cup, Ningbo, Chiny: WYŚCIG 2 na żywo
Eurosport 1 HDIpla

11:30 
Formuła 1 – Grand Prix Rosji: PARADA KIEROWCÓW na żywo
Ipla
Komentarz: Michał Gąsiorowski – Mikołaj Sokół

12:10 
Formuła 1 – Grand Prix Rosji: STUDIO na żywo
Ipla

13:00 
Formuła 1 – Grand Prix Rosji: WYŚCIG na żywo
Ipla
Komentarz: Michał Gąsiorowski – Mikołaj Sokół

15:15 
Formuła 1 – Grand Prix Rosji: STUDIO na żywo
Ipla


14:30 Reportaż ŻUŻLOWY KONIEC SEZONU NA UKRAINIE
Polsat Sport HDIpla

15:00
PGE Ekstraliga – mecz barażowy: WSTĘP DO ZAWODÓW na żywo


15:30 PGE Ekstraliga – mecz barażowy: FALUBAZ ZIELONA GÓRA – ROW RYBNIK na żywo

inne
08:50 Studio TVP Sport: SPORTOWY WEEKEND na żywo
*(także o 10:45, 12:55, 19:15)
TVP Sport HDsport.tvp.pl

19:20 
Magazyn SPORT na żywo


19:35 
Magazyn SPORT na żywo


20:05 Magazyn SPORT na żywo


22:45 Magazyn SPORT NEWS+ 


23:00
 Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

23:25 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About Adam Zakrzewski

https://twitter.com/AddidasAdam