Sport w TV: niedziela – 31 marca 2019

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 10:30 Magazyn LA LIGA+ 11:00 Magazyn PIŁKA Z GÓRY  Studio: Daria Kabała-Malarz 11:00 Magazyn CAFE FUTBOL  Studio: Mateusz Borek – Roman Kołtoń, Cezary Kowalski 11:55 La Liga Santander – […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.


10:30 Magazyn LA LIGA+
CANAL+ Sport HD

11:00 
Magazyn PIŁKA Z GÓRY na żywo
CANAL+ Sport HD
Studio: Daria Kabała-Malarz

11:00 
Magazyn CAFE FUTBOL na żywo
Polsat Sport HDIpla
Studio: Mateusz Borek – Roman Kołtoń, Cezary Kowalski

11:55 
La Liga Santander – 29. kolejka: UD LEVANTE – SD EIBAR na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Piotr Laboga – Leszek Orłowski

12:25 
Serie A – 29. kolejka: PARMA CALCIO – ATALANTA BC na żywo
Ipla
Komentarz: Julian Kowalski – Piotr Czachowski

13:00 
2.Liga – 26. kolejka: GÓRNIK ŁĘCZNA – WIDZEW ŁÓDŹ na żywo
TVP Sport HD
sport.tvp.pl
Komentarz: Tomasz Jasina – Maciej Szczęsny (z Łęcznej)
Reporter: Kacper Tomczyk

13:30
2. Bundesliga – 27. kolejka: FC KOELN – HOLSTEIN KIEL na żywo

Komentarz: Michał Mitrut 

13:55 
La Liga Santander – 29. kolejka: RAYO VALLECANO – REAL BETIS na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Pawłowski – Marcin Gazda

14:25 
Eredivisie – 27. kolejka: FC UTRECHT – FEYENOORD na żywo
Ipla
Komentarz: Paweł Ślęzak

14:55
 Serie A – 29. kolejka: AS ROMA – SSC NAPOLI na żywo
Ipla
Komentarz: Piotr Dumanowski – Dominik Guziak

15:00 
Premier League – 32. kolejka: CARDIFF CITY – CHELSEA FC na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Przemysław Rudzki – Tomasz Wieszczycki

15:10 LOTTO Ekstraklasa – 27. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo

Komentarz: Rafał Dębiński – Wojciech Jagoda (ze Szczecina)
Reporterzy: Maja Strzelczyk, Mariusz Wróblewski

15:25 
LOTTO Ekstraklasa – 27. kolejka: POGOŃ SZCZECIN – JAGIELLONIA BIAŁYSTOK na żywo

Komentarz: Rafał Dębiński – Wojciech Jagoda (ze Szczecina)

15:25 
Bundesliga – 27. kolejka: HANNOVER 96 – FC SCHALKE 04 na żywo

Komentarz: Sebastian Chabiniak – Tomasz Urban

16:10 
La Liga Santander – 29. kolejka: SEVILLA FC – VALENCIA CF na żywo
Ipla
Komentarz: Michał Mitrut – Marcin Gazda

16:40
Eredivisie – 27. kolejka: AFC AJAX – PSV EINDHOVEN na żywo
Ipla
Komentarz: Tomasz Włodarczyk

17:25 
Premier League – 32. kolejka: LIVERPOOL FC – TOTTENHAM HOTSPUR na żywo
*(o 20:00  w Canal+ 4K Ultra HD)
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Marcin Rosłoń – Rafał Nahorny

17:30
LOTTO Ekstraklasa – 27. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo

Moderator: Żelisław Żyżyński (z Krakowa)
Reporterzy: Paulina Bojarska, Tomasz Lipiński

17:40 
LOTTO Ekstraklasa – 27. kolejka: STUDIO na żywo
sport.tvp.pl
Studio: Jacek Kurowski – Sebastian Mila, Marcin Żewłakow (z Krakowa)
Reporter: Szymon Borczuch

17:55 
LOTTO Ekstraklasa – 27. kolejka: WISŁA KRAKÓW – LEGIA WARSZAWA na żywo
sport.tvp.pl
Komentarz w Canal+: Przemysław Pełka – Grzegorz Mielcarski (z Krakowa)
Komentarz w TVP 2: Jacek Laskowski – Robert Podoliński (z Krakowa)

17:55 
Serie A – 29. kolejka: BOLOGNA FC – US SASSUOLO CALCIO na żywo

Komentarz: Piotr Dumanowski – Dominik Guziak

18:10
Bundesliga – 27. kolejka: EINTRACHT FRANKFURT – VFB STUTTGART na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński

18:25 
La Liga Santander – 29. kolejka: REAL VALLADOLID – REAL SOCIEDAD na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Pawłowski – Michał Świerżyński

20:00
Magazyn LIGA+ EXTRA na żywo

Studio: Andrzej Twarowski, Krzysztof Marciniak – Michał Żewłakow, Maciej Murawski, Marek Jóźwiak, Sławomir Stempniewski

20:00 
La Liga Santander – 29. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla

20:25 
Serie A – 29. kolejka: INTER MEDIOLAN – SS LAZIO na żywo
Ipla
Komentarz: Julian Kowalski – Piotr Czachowski

20:40 
La Liga Santander – 29. kolejka: REAL MADRYT – SD HUESCA na żywo
Ipla
Komentarz: Mateusz Święcicki – Sebastian Chabiniak

21:30 
Magazyn LIGA+ EXTRA DOGRYWKA na żywo
CANAL+ Sport HD
Studio: Andrzej Twarowski, Krzysztof Marciniak – Michał Żewłakow, Maciej Murawski, Marek Jóźwiak, Sławomir Stempniewski

22:45 
Magazyn ELEVEN GOL na żywo
Ipla

23:00
Magazyn SPORT+
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Rafał Nahorny, Edward Durda, Leszek Orłowski, Cezary Olbrycht


13:00 World Pool Masters, Gibraltar: DZIEŃ 3 na żywo

Komentarz: Grzegorz Kędzierski – Marcin Krzemiński
19:00 World Pool Masters, Gibraltar: DZIEŃ 3 na żywo

Komentarz: Grzegorz Kędzierski – Marcin Krzemiński


03:00 Gala Boksu, Indio, USA: RYAN GARCIA – JOSE LOPEZ na żywo
Ipla

04:00 Gala Boksu, Filadelfia, USA: OLEKSANDR GWOZDYK – DOUDOU NGUMBU na żywo
Polsat Sport HDIpla


02:00 
Mistrzostwa Świata Mężczyzn, Lethbridge, Kanada – faza grupowa: SZWECJA – CHINY na żywo
Ipla

22:00 
Mistrzostwa Świata Mężczyzn, Lethbridge, Kanada – faza grupowa: JAPONIA – NORWEGIA na żywo
Ipla


19:00 PGA Tour – Corales Puntacana Resort & Club Championship, Punta Cana, Dominikana: FINAŁ na żywo


00:05 NHL: TAMPA BAY LIGHTING – WASHINGTON CAPITLAS na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Patryk Rokicki – Michał Ruszel


11:40 Gandawa – Wevelgem, Belgia: WYŚCIG KOBIET na żywo
*(o 17 :15  w Eurosport 1 HD)
Eurosport PlayerEurosport 1 HD
Ipla

12:30 Wyścig Dookoła Katalonii, Hiszpania: ETAP 7 na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

14:30 
Gandawa – Wevelgem, Belgia: WYŚCIG MĘŻCZYZN na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


11:52 
Lega A – 24. kolejka: ALMA TRIESTE – VANOLI CREMONA BASKET na żywo
Eurosport Player

12:30 
Energa Basket Liga – 24. kolejka: ARGED BMSLAM STAL OSTRÓW WLKP. – ARKA GDYNIA na żywo
Polsat Sport HD
Ipla


14:00 
VTB United League: AVTORDOR SARATO – STELMET ENEA ZIELONA GÓRA na żywo
Ipla

16:52 
Lega A – 24. kolejka: AX ARMANI EXCHANGE MILANO – ACUQA S.BERNARDO CANTU na żywo
Eurosport Player

17:22 
Lega A – 24. kolejka: VL PESARO – SIDIGAS AVELLINO na żywo
Eurosport Player

17:52 
Lega A – 24. kolejka: BANCO DI SARDEGNA SASSARI – SEGAFREDO VIRTUS BOLOGNA na żywo
Eurosport Player

18:22 
Lega A – 24. kolejka: GERMANI BRESCIA BASKET – ORIORA PISTOIA na żywo
Eurosport Player

18:57 
Lega A – 24. kolejka: GRISSIN BON REGGIO EMILIA – HAPPY CASA BRINDISI na żywo
Eurosport Player

20:37 
Lega A – 24. kolejka: OPENJOBMETIS VARESE – UMANA RAYER VENEZIA na żywo
Eurosport Player

21:30 
NBA: OKLAHOMA CITY THUNDER – DALLAS MAVERICKS na żywo

Komentarz: Wojciech Michałowicz – Waldemar Kijanowski


20:00 Magazyn ATLECI 
Polsat Sport HDIpla


12:45 PGNiG Superliga – 25. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo

Komentarz: Robert Skrzyński – Sławomir Szmal (z Opola)
Reporter: Szymon Ratajczak

12:55 PGNiG Superliga – 25. kolejka: GWARDIA OPOLE – NMC GÓRNIK ZABRZE na żywo

Komentarz: Robert Skrzyński – Sławomir Szmal (z Opola)

16:55 Velux EHF Liga Mistrzów – 1/8 Finału: MOL-PICK SZEGED – ORLEN WISŁA PŁOCK na żywo
Ipla
Komentarz w Canal+ Sport 2: Krzysztof Bandych – Michał Matysik
Komentarz w Eleven Sports 2: Michał Wszołek – Michał Świrkula


18:55 
Velux EHF Liga Mistrzów – 1/8 Finału: SG FLENSBURG-HANDEWITT – MIESZKOW BRZEŚĆ na żywo

Komentarz: Piotr Karpiński – Tomasz Rosiński


20:30 Liga Siatkówki Kobiet – 1/4 Finału: GROT BUDOWLANI ŁÓDŹ – BANK POCZTOWY PAŁAC BYDGOSZCZ na żywo
Polsat Sport HDIpla


14:45 PlusLiga – 1/4 finału: CERRAD CZARNI RADOM – ALURON VIRTU WARTA ZAWIERCIE na żywo
Ipla


17:30 PlusLiga – mecz o 11 miejsce: CHEMIK BYDGOSZCZ – CUPRUM LUBIN na żywo
Polsat Sport HDIpla


12:30 Magazyn WORLD OF FREESPORTS 2019 


15:00 Grasshopper Cup, Zurych, Szwajcaria: ZAWODY na żywo
Eurosport Player


19:00 ATP World Tour 1000, Miami, USA – finał: JOHN ISNER – ROGER FEDERER na żywo
Ipla


08:50 World Tour, Dausze, Doha, Katar: FINAŁY na żywo


13:00 Mistrzostwa Świata Motocross, Valkenswaard, Holandia: WYŚCIG 1 MX1 na żywo
Ipla

14:00
 Mistrzostwa Świata Motocross, Valkenswaard, Holandia: WYŚCIG 1 MXGP na żywo


14:40 Moto3 – Grand Prix Argentyny: ROZGRZEWKA na żywo
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski – Adam Badziak

15:10 Moto2 – Grand Prix Argentyny: ROZGRZEWKA na żywo
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski – Adam Badziak

15:40 MotoGP – Grand Prix Argentyny: ROZGRZEWKA na żywo
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski – Adam Badziak

16:00 
Mistrzostwa Świata Motocross, Valkenswaard, Holandia: WYŚCIG 2 MX1 na żywo
Ipla

17:00 
Mistrzostwa Świata Motocross, Valkenswaard, Holandia: WYŚCIG 2 MXGP na żywo
Ipla

17:00 Moto3 – Grand Prix Argentyny: WYŚCIG na żywo
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski – Adam Badziak

18:20 Moto2 – Grand Prix Argentyny: WYŚCIG na żywo
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski – Adam Badziak

20:00 MotoGP – Grand Prix Argentyny: WYŚCIG na żywo
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski – Adam Badziak


13:15 Formuła 2 – Grand Prix Bahrajnu: 2. WYŚCIG na żywo
Ipla

13:15 Magazyn FORMUŁA E STREET RACES


15:30 Formuła 1 – Grand Prix Bahrajnu: PARAFA KIEROWCÓW na żywo
Ipla


16:10 
Formuła 1 – Grand Prix Bahrajnu: STUDIO na żywo
*(od 17:00 także w TVP Sport HD)
IplaTVP Sport HDsport.tvp.pl
Studio w Eleven Sports 1: Maciej Jermakow – Filip Kapica, Robert Smoczyński (z Warszawy)
Studio w Eleven Sports 1: Patryk Mirosławski – Mikołaj Sokół (z Bahrajnu)
Studio w TVP Sport: Maciej Kurzajewski

17:05 Formuła 1 – Grand Prix Bahrajnu: WYŚCIG na żywo
*(od 17:55 także w TVP Sport HD)
IplaTVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz w Eleven Sports 1: Michał Gąsiorowski – Filip Kapica
Komentarz w TVP Sport: Maciej Iwański, Sławomir Kwiatkowski

19:15 Formuła 1 – Grand Prix Bahrajnu: STUDIO na żywo
Ipla
Studio: Maciej Jermakow – Filip Kapica, Robert Smoczyński (z Warszawy)
Studio: Patryk Mirosławski – Mikołaj Sokół (z Bahrajnu)

20:15
Magazyn KRONIK F1 


14:45 Nice 1. Liga Żużlowa – 1. kolejka: CAR GWARANT START GNIEZNO – ZDUNEK WYBRZEŻE GDAŃSK na żywo
Polsat Sport HDIpla

17:15 
Memoriał Edwarda Jancarza, Gorzów Wlkp.: WSTĘP DO ZAWODÓW na żywo

Studio: Michał Łopaciński – Krzysztof Cegielski (z Gorzowa Wlkp.)
Reporterzy: Karolina Mikołajczyk, Mateusz Kędzierski

17:45 Memoriał Edwarda Jancarza, Gorzów Wlkp.: ZAWODY na żywo

Komentarz: Tomasz Dryła – Wojciech Dankiewicz (z Gorzowa Wlkp.)

20:4
5
Magazyn PGE EKSTRALIGA na żywo

Studio: Marcin Majewski – Leszek Demski (z Gorzowa Wlkp.)

inne
18:30 Magazyn SPORT TELEGRAM na żywo


19:20 Magazyn SPORT na żywo


19:25
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

19:35 
Magazyn SPORT na żywo


20:25 
Magazyn SPORT na żywo


22:00
Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl


23:25 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie  

 

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About Adam Zakrzewski

https://twitter.com/AddidasAdam