Sport w TV: niedziela – 4 marca 2018

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA Puchar Świata w skokach narciarskich w Lahti 11:00 Magazyn CAFE FUTBOL  Studio: Bożydar Iwanow – Grzegorz Piechna, Arkadiusz Bilski, Tomasz Hajto, Roman Kołtoń 11:55 La […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA Puchar Świata w skokach narciarskich w Lahti


11:00 Magazyn CAFE FUTBOL na żywo
Polsat Sport HD
Ipla
Studio: Bożydar Iwanow – Grzegorz Piechna, Arkadiusz Bilski, Tomasz Hajto, Roman Kołtoń

11:55 La Liga Santander – 27. kolejka: UD LEVANTE – RCD ESPANYOL na żywo
Ipla
Komentarz: Patryk Mirosławski – Michał Świerżyński

12:25
Serie A – 27. kolejka: GENOA CFC – CAGLIARI CALCIO na żywo
(odwołany z powodu śmierci Davide Astoriego)
Ipla
Komentarz w Eleven Sports 2: Michał Mitrut – Piotr Czachowski

13:30
2. Bundesliga – 25. kolejka: FORTUNA DUSSELDORF – FC ST. PAULI na żywo

Komentarz: Dominik Guziak – Tomasz Urban

14:25 Premier League – 29. kolejka: BRIGHTON&HOVE ALBION – ARSENAL FC na żywo

Komentarz w Canal+ Sport 2 HD: Marcin Rosłoń – Rafał Nahorny

14:25
Premier Liga – 21. kolejka: LOKOMOTIV MOSKWA – SPARTAK MOSKWA na żywo
Ipla
Komentarz: Grzegorz Michalewski

14:25
 Eredivisie – 26. kolejka: VITESSE – AFC AJAX na żywo
Ipla
Komentarz: Tomasz Włodarczyk

14:55 
Serie A – 27. kolejka: ATALANTA BC – UC SAMPDORIA na żywo
(odwołany z powodu śmierci Davide Astoriego)
Ipla
Komentarz: Piotr Dumanowski – Filip Kapica

15:10 Lotto Ekstraklasa – 26. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo

Komentarz: Bartosz Gleń – Krzysztof Przytuła (z Krakowa)
Reporterzy: Sonia Śledź, Michał Wodziński

15:25 
Lotto Ekstraklasa – 26. kolejka: CRACOVIA – AKRA GDYNIA na żywo

Komentarz: Bartosz Gleń – Krzysztof Przytuła (z Krakowa)

15:25 
Bundesliga – 25. kolejka: FC KOELN – VFB STUTTGART na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński

15:30
FAW Cup – 1/4 Finału: BANGOR CITY – PENYDARREN BGC na żywo


15:35 
La Liga Santander – 27. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla
Studio: Mateusz Święcicki – Marcin Gazda, Maciej Kruk (z Barcelony)

16:00
Premier League – 22. kolejka: DYNAMO KIJÓW – ZORIA ŁUGAŃSK na żywo


16:10
La Liga Santander – 27. kolejka: FC BARCELONA – ATLETICO MADRYT na żywo
Ipla
Komentarz w Eleven Sports 1: Marcin Pawłowski – Tomasz Ćwiąkała (z Barcelony)

16:25
 
Tipico Bundesliga – 25. kolejka: FC RED BULL SALZBURG – SK RAPID WIEDEŃ na żywo

Komentarz: Adam Kotleszka

16:55 
Premier League – 29. kolejka: MANCHESTER CITY – CHELSEA FC na żywo

Komentarz: Przemysław Pełka – Przemysław Rudzki

17:35 
Lotto Ekstraklasa – 26. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo

Komentarz: Rafał Wolski – Kazimierz Węgrzyn (z Warszawy)
Reporterzy: Tomasz Lipiński, Bartek Ignacik

17:50
Bundesliga – 25. kolejka: SC FREIBURG – BAYERN MONACHIUM na żywo

Komentarz w Canal+ Sport 2 HD: Edward Durda – Leszek Orłowski

17:55 
Lotto Ekstraklasa – 26. kolejka: LEGIA WARSZAWA – LECH POZNAŃ na żywo

Komentarz: Rafał Wolski – Kazimierz Węgrzyn (z Warszawy)

18:00
1. Liga – 19. kolejka: AC SPARTA PRAGA – ZBROJOVKA BRNO na żywo
Ipla

18:15 
La Liga Santander – 27. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla

18:25 
La Liga Santander – 27. kolejka: REAL SOCIEDAD – CD ALAVES na żywo
Ipla
Komentarz: Michał Mitrut – Michał Świerżyński

18:30
Premier League – 22. kolejka: KARPATY LWÓW – SZACHTAR DONIECK na żywo


20:00 
Magazyn LIGA+ EXTRA na żywo

Studio: Krzysztof Marciniak, Rafał Dębiński – Grzegorz Mielcarski, Mirosław Szymkowiak, Sławomir Stempniewski (z Warszawy)

20:30
Serie A – 27. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla
Studio: Mateusz Majak – Piotr Dumanowski, Filip Kapica

20:40
Serie A – 27. kolejka: AC MILAN – INTER MEDIOLAN na żywo
(odwołany z powodu śmierci Davide Astoriego)
Ipla
Komentarz: Piotr Dumanowski – Filip Kapica

20:40 
La Liga Santander – 27. kolejka: VALENCIA CF – REAL BETIS na żywo
Ipla
Komentarz w Eleven Sports 2: Patryk Mirosławski – Sebastian Chabiniak

20:55
 Ligue 1 Conforama – 28. kolejka: OLYMPIQUE MARSYLIA – FC NANTES na żywo
Ipla
Komentarz: Julian Kowalski – Stefan Białas

21:00
SheBelieves Cup Women 2018 – 2. kolejka: NIEMCY – ANGLIA na żywo


21:30 
Magazyn LIGA+ EXTRA DOGRYWKA na żywo

Studio: Krzysztof Marciniak, Rafał Dębiński – Grzegorz Mielcarski, Mirosław Szymkowiak, Sławomir Stempniewski (z Warszawy)

22:30
 Magazyn SPORT+ premiera.200

Redakcja: Przemysław Pełka, Edward Durda, Filip Surma

22:45
Major League Soccer: ZAPOWIEDŹ SEZONU premiera.200
Eurosport 2 HDEurosport PlayerIpla

22:50 
Magazyn ELEVEN GOL na żywo
Ipla
Studio: Mateusz Majak

23:15
Major League Soccer – 1. kolejka: SEATTLE SOUNDERS – LOS ANGELES FC na żywo
Eurosport 2 HDEurosport PlayerIpla


13:15 Mistrzostwa Świata Juniorów, Oteppa, Estonia: BIEG POŚCIGOWY KOBIET na żywo
*(o 17:15 premiera.200 w Eurosport 2 HD)
Eurosport PlayerEurosport 2 HDIpla
Komentarz w Eurosport 2 HD: Bartosz Rainka – Marek Kaczmarczyk

14:25 Mistrzostwa Świata Juniorów, Oteppa, Estonia: BIEG POŚCIGOWY MĘŻCZYZN na żywo
*(o 17:45 premiera.200 w Eurosport 2 HD)
Eurosport PlayerEurosport 2 HDIpla
Komentarz w Eurosport 2 HD: Bartosz Rainka – Marek Kaczmarczyk


07:55 Bieg Wazów, Salen-Mora, Szwecja: 90KM ST. KLASYCZNYM na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz w TVP Sport HD: Piotr Meissner

11:00 
Puchar Świata, Lahti, Finlandia: 10KM ST. KLASYCZNYM KOBIET na żywo
Eurosport 2 HDEurosport PlayerIpla
Komentarz: Igor Błachut, Kacper Merk

12:30 
Puchar Świata, Lahti, Finlandia: 15KM ST. KLASYCZNYM MĘŻCZYZN na żywo
Eurosport 2 HDEurosport PlayerIpla
Komentarz w Eurosport 2 HD: Igor Błachut, Kacper Merk


19:00 World Pool Masters, Gibraltar: DZIEŃ 3 na żywo

Komentarz: Grzegorz Kędzierski – Emil Paliwoda


03:00 Gala Boksu, Nowy Jork, USA: SERGEY KOVALEV – IGOR MIKHALKIN na żywo
Ipla
Komentarz: Janusz Pindera – Albert Sosnowski

03:00
Gala Boksu, Nowy York, USA: DEONTAY WILDER – LUIS ORTIZ na żywo

Komentarz: Edward Durda – Grzegorz Proksa
Studio: ??? – Andrzej Gmitruk


19:00 
PGA European Tour – WGC-Mexico Championship, Chapultepec, Meksyk: FINAŁ na żywo

Komentarz: Andrzej Person, Jacek Person

21:30 
PGA European Tour – WGC-Mexico Championship, Chapultepec, Meksyk: FINAŁ na żywo

Komentarz: Andrzej Person, Jacek Person


02:05 NHL: WASHINGTON CAPITALS – TORONTO MAPLE LEAFS na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Grzegorz Mędrzejewski – Piotr Chłystek

13:55
DEL – 52. kolejka: EISBAREN BERLIN – FISCHTOWN PINGUINS BREMERHAVEN  na żywo


16:00
Extraliga – 52. kolejka: HC DYNAMO PARDUBICE – MOUNTFIELD HK na żywo


18:50
Polska Hokej Liga – 1. runda play-off: COMARCH CRACOVIA KRAKÓW – KS UNIA OŚWIĘCIM na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Maciej Adamiak (z Krakowa)
Studio: Olga Rybicka (z Krakowa)
Reporter: Anna Kozińska


10:30 Cavaliada Tour, Warszawa, Polska: FUTURE Z DOGRYWKĄ na żywo

Komentarz: Marek Szewczyk (z Warszawy)
Studio: Gabriel Waliszko (z Warszawy)
Reporter: Joanna Cedrych

12:30 Cavaliada Tour, Warszawa, Polska: GRAND PRIX na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Marek Szewczyk (z Warszawy)
Studio: Gabriel Waliszko (z Warszawy)
Reporter: Joanna Cedrych


14:30 GP Industria & Artigianato: WYŚCIG na żywo


15:30 Paryż – Nicea, Francja: ETAP 1 na żywo
Eurosport 2 HDEurosport PlayerIpla

15:40 
Omloop van de Westhoek – Memorial Stive Vermaut, Belgia: WYŚCIG na żywo
Eurosport Player


13:25 
Mistrzostwa Świata, Apeldoorn, Holandia: DZIEŃ 4 na żywo
*(o 21:00 premiera.200 w Eurosport 2 HD)
TVP Sport HDsport.tvp.plEurosport PlayerEurosport 2 HDIpla
Komentarz w TVP: Sławomir Kwiatkowski


09:45
Puchar Świata, Lahti, Finlandia: SKOKI na żywo
Eurosport Player


14:30 
Puchar Świata, Lahti, Finlandia: BIEG NA 10KM na żywo
Eurosport 1 HDEurosport Player
Ipla


02:30 NBA: HOUSTON ROCKETS – BOSTON CELTICS na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Wojciech Michałowicz – Radosław Hyży

12:30
Energa Basket Liga – 21. kolejka: TBV START LUBLIN – BM SLAM STAL OSTRÓW WLKP. na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Adam Romański – Tomasz Jankowski

13:00
Liga ACB – 21. kolejka: HERBALIFE GRAN CANARIA – VALENCIA BC na żywo


13:10 
Tahincioğlu Basketball Super League – 19. kolejka: D.I.B CEKMECE – ANADOLU EFES na żywo


16:40 BBL Trophy – Finał: LEICESTER RIDERS – SHEFFIELD SHARKS na żywo


20:30
Lega A – 20. kolejka: VANOLI CREMONA – VL PESARO na żywo


21:30 
NBA: ATLANTA HAWKS – PHOENIX SUNS na żywo

Komentarz: Michał Łopaciński – Kamil Chanas


16:05 Halowe Mistrzostwa Świata, Birmingham, Wielka Brytania: DZIEŃ 4 – SESJA POPOŁUDNIOWA na żywo
*(od 16:20 także w TVP 3)
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz w TVP: Przemysław Babiarz – Sebastian Chmara (z Birmingham)

17:30 
Magazyn ATLECpremiera.200
Polsat Sport HDIpla

22:45 
Halowe Mistrzostwa Świata, Birmingham, Wielka Brytania: PODSUMOWANIE premiera.200
TVP Sport HD


09:00 Mistrzostwa Świata w Sprincie, Changchun, Chiny: DZIEŃ 2 na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.plEurosport Player
Komentarz w TVP Sport HD: Bogusław Solecki

21:30 
Mistrzostwa Świata w Sprincie, Changchun, Chiny: PODSUMOWANIE  premiera.200
TVP Sport HD

23:25 
Mistrzostwa Świata w Sprincie, Changchun, Chiny: PODSUMOWANIE MISTRZOSTW  premiera.200
Eurosport 2 HDEurosport PlayerIpla


09:15 Puchar Świata, Kranjska Gora, Słowenia: SLALOM MĘŻCZYZN – I PRZEJAZD na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

10:30 
Puchar Świata, Crans Montana, Szwajcaria: SUPERGIGANT KOBIET DO SUPERKOMBINACJI na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

12:00 
Puchar Świata, Kranjska Gora, Słowenia: SLALOM MĘŻCZYZN – II PRZEJAZD na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

13:30 
Puchar Świata, Crans Montana, Szwajcaria: SLALOM KOBIET DO SUPERKOMBINACJI na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


05:30 Puchar Świata, Tazawako, Japonia: JAZDA PO MULDACH na żywo
Eurosport Player

08:00 Puchar Świata, Sunny Valley, Rosja: SKICROSS na żywo
Eurosport 2 HDEurosport PlayerIpla
Komentarz: Adam Probosz – Maciej Bydliński


15:05 Velux EHF Liga Mistrzów – 1/4 finału play-off: SKJERN HANDBOLD – MOTOR ZAPOROŻE na żywo

Komentarz: Piotr Bugajny – Iwona Niedźwiedź

16:55 Velux EHF Liga Mistrzów – grupa A: RK VARDAR – ORLEN WISŁA PŁOCK na żywo
Ipla
Komentarz w nSport+: Piotr Karpiński – Michał Matysik (ze Skopje)
Komentarz w Eleven Sports 3: Michał Wszołek – Michał Świrkula

18:55
 
Velux EHF Liga Mistrzów – grupa B: PARIS SAINT GERMAIN HANDBALL – THW KIEL na żywo
Ipla
Komentarz w nSport+: Krzysztof Bandych – Tomasz Rosiński
Komentarz w Eleven Sports 2: Michał Wszołek – Michał Świrkula

23:00
DKB Handball Bundesliga – 23. kolejka: VFL GUMMERSBACH – HC ERLANGEN premiera.200

Komentarz: Kamil Gapiński


14:10 Pro D2 – 25. kolejka: AS BEZIERS HERAULT – AVIRON BAYONNAIS na żywo
Eurosport Player


13:30 Mistrzostwa Wielkiej Brytanii: III RUNDA na żywo


20:00 
Mistrzostwa Wielkiej Brytanii: III RUNDA na żywo


16:25  DVV Pokal – Finał: VC WIESBADEN – DRESDNER SC na żywo


14:00 Dywizja 1 – 1/4 Finału: GALATASARAY HDI SIGORTA – FENERBAHCE na żywo


14:45 PlusLiga – 23. kolejka: CUPRUM LUBIN – JASTRZĘBSKI WĘGIEL na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Tomasz Swędrowski – Łukasz Kadziewicz

20:00 
PlusLiga – 23. kolejka: MKS BĘDZIN – DAFEM SPOŁEM KIELCE na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Krzysztof Wanio – Wojciech Drzyzga


15:15 Puchar Świata, Lahti, Finlandia: STUDIO na żywo

Studio: Maciej Jabłoński
Reporter: Michał Regulski

15:15 
Puchar Świata, Lahti, Finlandia: WSTĘP DO KONKURSU na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

15:30
 Puchar Świata, Lahti, Finlandia: KONKURS INDYWIDUALNY na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla
Komentarz w TVP: Sebastian Szczęsny, Stanisław Snopek


14:00 
Welsh Open, Cardiff, Walia: FINAŁ na żywo
Eurosport 2 HDEurosport PlayerIpla

19:45 
Welsh Open, Cardiff, Walia: FINAŁ na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


04:45 Snowboard Air and Style, Los Angeles, USA: ZAWODY na żywo
Eurosport Player


15:00 Magazyn WORLD OF FREESPORTS 2018 premiera.200


04:00 UFC 222: CRISTIANE JUSTINO – YANA KUNITSKAYA na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Maciej Turski – Dominik Durniat


01:00
WTA Tour, Acapulco, Meksyk – Finał: ??? – ??? na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Michał Lewandowski

04:00 
ATP World Tour 500, Acapulco, Meksyk – Finał: ??? – ??? na żywo
Ipla
Komentarz: Dawid Olejniczak


13:05 Mistrzostwa Polski, Raszków, Polska: STUDIO na żywo


13:10
Mistrzostwa Polski, Raszków, Polska: FINAŁ GRY PODWÓJNEJ MĘŻCZYZN na żywo


13:55
Mistrzostwa Polski, Raszków, Polska: FINAŁ GRY POJEDYNCZEJ KOBIET na żywo


14:40
Mistrzostwa Polski, Raszków, Polska: FINAŁ GRY POJEDYNCZEJ MĘŻCZYZN na żywo


15:25
Mistrzostwa Polski, Raszków, Polska: CEREMONIA MEDALOWA na żywo


17:00 Mistrzostwa Świata Motocross, Neuquen, Argentyna: WYŚCIG 1 na żywo
Eurosport 2 HDEurosport PlayerIpla

19:00
Mistrzostwa Świata Motocross, Neuquen, Argentyna: WYŚCIG 2 na żywo
Eurosport 2 HDEurosport PlayerIpla

inne
08:45 
Sportowa Niedziela w TVP Sport: STUDIO na żywo
TVP Sport HD
sport.tvp.pl
Studio: Bogusław Solecki

12:45 
Sportowa Niedziela w TVP Sport: STUDIO na żywo
TVP Sport HD
sport.tvp.pl
Studio: Maciej Kurzajewski

18:30 Magazyn SPORT TELEGRAM na żywo
TVP 2 HD

19:05
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU premiera.200
Eurosport 1 HDEurosport Player
Ipla

19:20 
Magazyn SPORT na żywo


19:35 
Magazyn SPORT na żywo


20:10 Magazyn SPORT na żywo


21:20
Sportowa Niedziela w TVP Sport: STUDIO na żywo
TVP Sport HD
sport.tvp.pl
Studio: Rafał Patyra

22:00 
Magazyn SPORTOWA NIEDZIELA na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

23:25
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU premiera.200
Eurosport 1 HDEurosport Player
Ipla

23:30 
Magazyn SPORT NEWS+ premiera.200
CANAL+ Sport HD


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About Adam Zakrzewski

https://twitter.com/AddidasAdam