Sport w TV: niedziela – 4 października 2015

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy, a także informacje o wybranych pozycjach zagranicznych TV oraz niektórych pozycji internetowych. 00:55 Major League Soccer – 31. kolejka: NEW YORK RED BULLS – […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy, a także informacje o wybranych pozycjach zagranicznych TV oraz niektórych pozycji internetowych.

piłka nożna
00:55
Major League Soccer – 31. kolejka: NEW YORK RED BULLS – COLUMBUS na żywo
Eurosport 2 HD
Komentarz: Edward Durda

11:00
 Magazyn CAFE FUTBOL na żywo

polsat-sport-hd.120
Studio: Mateusz Borek – Roman Kołtoń, Wojciech Kowalczyk

11:55
Liga BBVA – 7. kolejka: RAYO VALLECANO – REAL BETIS na żywo
ElevenIdman TV
Komentarz w Eleven: Patryk Mirosławski – Michał Gąsiorowski


12:25 Serie A – 7. kolejka: EMPOLI FC – US SASSUOLO na żywo
Eleven Sports
Komentarz: Mariusz Hawryszczuk

12:25
Premier Liga – 11. kolejka: DINAMO MOSKWA – CSKA MOSKWA na żywo
NTV Russia

12:35 1. Liga – 10. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo

polsat-sport-hd.120
Komentarz: Bożydar Iwanow – Andrzej Iwan (z Olsztyna)
Reporter: Łukasz Majchrzyk


12:40 1. Liga – 10. kolejka: STOMIL OLSZTYN – WISŁA PŁOCK na żywo
polsat-sport-hd.120
Komentarz: Bożydar Iwanow – Andrzej Iwan (z Olsztyna)
Reporter: Łukasz Majchrzyk


13:25 PTT 1. Lig – 7. kolejka: SANLIURFASPOR – DENIZLISPOR na żywo
TRT 3 Spor

13:55 Ligue 1 – 9. kolejka: AS MONACO – STADE RENNES FC na żywo

Eleven
Komentarz: Marcin Grzywacz – Stefan Białas

14:25 Premier League – 8. kolejka: EVERTON FC – LIVERPOOL FC na żywo
CANAL+ Sport HDCanal+ Sport Online
Komentarz: Marcin Rosłoń – Krzysztof Przytuła


14:25 Eredivisie – 8. kolejka: AFC AJAX – PSV EINDHOVEN na żywo
Polsat Sport Extra HD
Komentarz: Cezary Kowalski


14:25 Jupiler Pro League – 10. kolejka: AA GENT – CLUB BRUGGE na żywo
NTV Spor


14:55 Serie A – 7. kolejka: US PALERMO – AS ROMA na żywo
Eleven Sports
Komentarz: Dominik Guziak – Radosław Majdan


15:10 Ekstraklasa – 11. kolejka: WSTĘP DO MECZU na-żywo
CANAL+ Sport 2 HD
Komentarz: Robert Skrzyński – Remigiusz Jezierski (z Lubina)
Reporterzy: Filip Adamus, Mariusz Wróblewski


15:10 Ekstraklasa – 11. kolejka: WSTĘP DO MECZU na-żywo
CANAL+ HD
Komentarz: Rafał Wolski – Tomasz Wieszczycki (z Zabrza)
Reporterzy: Paulina Bojarska, Michał Wodziński


15:25 Ekstraklasa – 11. kolejka: GÓRNIK ZABRZE – LEGIA WARSZAWA na-żywo
CANAL+ HD Canal+ Sport Online
Komentarz: Rafał Wolski – Tomasz Wieszczycki (z Zabrza)
Reporterzy: Paulina Bojarska, Michał Wodziński


15:25 Ekstraklasa – 11. kolejka: KGHM ZAGŁĘBIE LUBIN – ŚLĄSK WROCŁAW na-żywo
CANAL+ Sport 2 HDCanal+ Sport Online
Komentarz: Robert Skrzyński – Remigiusz Jezierski (z Lubina)
Reporterzy: Filip Adamus, Mariusz Wróblewski


15:25 Bundesliga – 8. kolejka: FC SCHALKE 04 – FC KÖLN na żywo
Eurosport 2 HD

15:25 
PTT 1. Lig – 7. kolejka: BALIKESIRSPOR – GIRESUNSPOR na żywo
TRT 3 Spor

15:55
Liga BBVA – 7. kolejka: ATHLETIC BILBAO – VALENCIA CF na żywo
Eleven
Komentarz: Michał Mitrut – Jakub Ostrowski


15:55 Pari-Match League – 10. kolejka: DNIPRO DNIEPROPIETROWSK – OLEKSANDRIA na żywo
2+2

16:55 Premier League – 8. kolejka: ARSENAL FC – MANCHESTER UNITED na żywo
CANAL+ Sport HDCanal+ Sport OnlineIdman TV
Komentarz w Canal+ Sport: Przemysław Pełka – Przemysław Rudzki

16:55 Ligue 1 – 9. kolejka: SM CAEN – AS SAINT-ETIENNE na żywo

Eleven Sports
Komentarz: Marcin Pawłowski – Michel Thiry

16:55 Primeira Liga – 7. kolejka: UD MADEIRA – SL BENFICA na żywo
SportklubRTP International

17:25 Bundesliga – 8. kolejka: BAYERN MONACHIUM – BORUSSIA DORTMUND na żywo
Eurosport 2 HD

17:25 PTT 1. Lig – 7. kolejka: ADANA DEMIRSPOR – KARABUKSPOR na żywo
TRT Avaz

17:40 Ekstraklasa – 11. kolejka: WSTĘP DO MECZU na-żywo
CANAL+ HD
Komentarz: Rafał Dębiński – Grzegorz Mielcarski (z Krakowa)
Reporterzy: Filip Surma, Bartek Ignacik


17:55 Ekstraklasa – 11. kolejka: CRACOVIA – LECH POZNAŃ na-żywo
CANAL+ HD Canal+ Sport Online
Komentarz: Rafał Dębiński – Grzegorz Mielcarski (z Krakowa)
Reporterzy: Filip Surma, Bartek Ignacik


17:55 Serie A – 7. kolejka: JUVENTUS FC – BOLOGNA FC na żywo
Eleven
Komentarz: Mateusz Święcicki – Piotr Czachowski


17:55 Jupiler Pro League – 11. kolejka: KRC GENK – STANDARD LIEGE na żywo
*(o 19:00 premiera.200 w Eleven Sports)

Eleven SportsNTV Spor
Komentarz w Eleven Sports: Michał Zawacki – Michel Thiry


18:25 Pari-Match League – 10. kolejka: WOŁYŃ ŁUCK – DYNAMO KIJÓW na żywo
2+2

19:30 Bundesliga: SKRÓTY SPOTKAŃ premiera.200
Eurosport 2 HD

20:00 Magazyn LIGA+ EXTRA na-żywo
CANAL+ HD Canal+ Sport Online
Studio: Andrzej Twarowski, Tomasz Smokowski – Maciej Murawski, Sławomir Stempniewski

20:25
Liga BBVA – 7. kolejka: ATLETICO MADRYT – REAL MADRYT na żywo
Eleven Duhok TVIdman TVRossiya 2

Komentarz w Eleven: Patryk Mirosławski – Tomasz Ćwiąkała

20:55 Ligue 1 – 9. kolejka: PARIS SAINT-GERMAIN – OLYMPIQUE MARSYLIA na żywo

Eleven Sports
Komentarz: Mateusz Święcicki – Stefan Białas

21:07 Eredivisie – 8. kolejka: VITESSE AHRNEM – FC GRONINGEN premiera.200
Polsat Sport News
Komentarz: Piotr Przybysz

21:25 Primeira Liga – 7. kolejka: SPORTING CP – VITORIA GUIMARAES na żywo
Sportklub


22:30 Serie A – 7. kolejka: AC MILAN – SSC NAPOLI premiera.200
Eleven
Komentarz: Michał Mitrut – Piotr Czachowski


22:55
Major League Soccer – 31. kolejka: FC DALLAS – HOUSTON DYNAMO na żywo

Eurosport 2 HD
Komentarz: Adam Kotleszka

23:00
Magazyn SPORT+ premiera.200

CANAL+ Sport HD

23:00 Serie A – 7. kolejka: AC FIORENTINA – ATALANTA BC premiera.200
Eleven Sports
Komentarz: Dominik Guziak – Marcin Pawłowski


23:00 Eredivisie – 8. kolejka: DE GRAAFSCHAP – FEYENOORD ROTTERDAM premiera.200
Polsat Sport News
Komentarz: Grzegorz Michalewski

futbol amerykański
15:25 Liga NFL – 4. kolejka: MIAMI DELPHINS – NEW YORK JETS na żywo
BBC Two HD

golf
14:00
PGA European Tour – Alfred Dunhill Links Championship: FINAŁ na żywo
nc+ Sport 38

hokej na lodzie
13:15 Polska Hokej Liga – 11. kolejka: MUKS NAPRZÓD JANÓW – CIARKO PBS BANK SANOK na żywo
TVP-Sport-HD TVP Regionalnasport.tvp.pl

17:30
Extraliga – 8. kolejka: HC KOMETA BRNO – HC SPARTA PRAGA na żywo
ČT Sport

jeździectwo
22:35 Los Angeles Masters, USA: ZAWODY na-żywo
Eurosport HDEurosport DE
Komentarz w polskim Eurosporcie: Marek Szewczyk

kolarstwo szosowe
09:00 Tour de Almaty: WYŚCIG na-żywo
Eurosport 2 HD
Komentarz: Adam Probosz

13:00
 Tour de l’Eurometropole: ETAP 4 na-żywo
Eurosport 2 HD
Komentarz: Adam Probosz – Dariusz Baranowski


15:30 Giro di Lombardia: WYŚCIG na-żywo
Eurosport HDEurosport DE
Komentarz w polskim Eurosporcie: Tomasz Jaroński, Adam Probosz

koszykówka kobiet
21:00 Liga WNBA – Finał: MINNESOTA LYNX – INDIANA FEVER (I MECZ) na-żywo
CANAL+ Sport HD

koszykówka mężczyzn
15:00 Superpuchar Hiszpanii – Finał: UNICAJA – FC BARCELONA LASSA premiera.200
Sportklub

16:25
Puchar VTB Promo – 1. kolejka: KHIMKY MOSKWA – SARATOV na-żywo
Rossiya 2

20:25
Lega A – 1. kolejka: BANCO DI SARDEGNA SASSARI – VANOLI CREMONA na-żywo
Rai sport 1

lekkoatletyka
12:00 Great Scottish Run, Glasgow: ZAWODY na-żywo
BBC Two HD

piłka ręczna mężczyzn
16:55 EHF Liga Mistrzów – grupa B: MOL-PICK SZEGED – FC BARCELONA LASSA na żywo
nSport+ HD
Komentarz: Piotr Karpiński – Marcin Lijewski

20:00
PGNiG Superliga – 6. kolejka: MMTS KWIDZYN – POGOŃ SZCZECIN na żywo
polsat-sport-hd.120
Komentarz: Szymon Rojek – Artur Siódmiak 

23:30
Handball-Bundesliga – 8. kolejka: FÜCHSE BERLIN – TBV LEMGO premiera.200
Sportklub

rajdy samochodowe
12:00 Rajdowe Mistrzostwa Świata – Rajd Francji: OS 9 BISINAO – AGOSTA PLAGE POWER STAGE na żywo
Polsat Sport Extra HD
Komentarz: Andrzej Borowczyk, Grzegorz Jędrzejewski 

22:10 
Rajdowe Mistrzostwa Świata – Rajd Francji: SKRÓT DNIA premiera.200
Polsat Sport Extra HD
Komentarz: Andrzej Borowczyk, Grzegorz Jędrzejewski 

00:40
(nd/pn) Rajdowe Mistrzostwa Świata – Rajd Francji: PODSUMOWANIE RAJDU premiera.200
Polsat Sport Extra HD
Komentarz: Andrzej Borowczyk, Grzegorz Jędrzejewski 

rugby
13:45 Guinness Pro 12 – 3. kolejka: ZEBRE – LLANELLI SCARLETS na żywo
S4C

15:30 Puchar Świata, Leicester, Wlk. Brytania – grupa C: ARGENTYNA – TONGA na żywo
*(o 20:00 premiera.200 w Polsat Sport Extra)
Polsat Sport Extra HDITV HDUTVSTVČT SportTF 1 HD
Komentarz w Polsat Sport Extra: Robert Małolepszy – Krzysztof Serafin 

17:45 Puchar Świata, Londyn, Wlk. Brytania – grupa D: IRLANDIA – WŁOCHY na żywo
Polsat Sport Extra HDEurosport DEITV HDUTVSTVTF 1 HD
Komentarz w Polsat Sport Extra: Robert Małolepszy – Krzysztof Serafin 

rzutki
20:45 World Grand Prix, Dublin, Irlandia: 1/16 FINAŁU  na żywo
Sport 1 Germany

siatkówka kobiet
14:00
Mistrzostwa Europy – mecz o 3. miejsce: TURCJA – SERBIA na-żywo
Polsat Sport NewsRai sport 1
Komentarz w Polsat Sport News: Marek Magiera – Wojciech Drzyzga 

16:30
Mistrzostwa Europy: STUDIO na-żywo
polsat-sport-hd.120

17:00
Mistrzostwa Europy – FINAŁ: HOLANDIA – ROSJA na-żywo
polsat-sport-hd.120Rai sport 1Sport 1 Germany
Komentarz w Polsat Sport: Marek Magiera – Wojciech Drzyzga 

19:00
Mistrzostwa Europy: STUDIO na-żywo
polsat-sport-hd.120 

siatkówka plażowa kobiet
17:00
World Tour, USA: MECZ O 3. MIEJSCE na-żywo
Polsat Sport News
Komentarz: Marta Gula

19:00
World Tour, USA: FINAŁ na-żywo
Polsat Sport News
Komentarz: Krzysztof Wanio

siatkówka plażowa mężczyzn
18:00
World Tour, USA: MECZ O 3. MIEJSCE na-żywo
Polsat Sport News
Komentarz: Marta Gula

20:00
World Tour, USA: FINAŁ na-żywo
Polsat Sport News
Komentarz: Krzysztof Wanio

sporty ekstremalne
10:30 Magazyn WORLD OF FREESPORTS 2015 premiera.200
Sportklub

sporty motorowe
22:40 FIA World Rallycross Championship, Turcja: WYŚCIG premiera.200
Polsat Sport Extra HD
Komentarz: Krystian Sobierajski, Grzegorz Jędrzejewski

sporty walki
04:00 UFC 192: DANIEL CORMIER – ALEXANDER GUSTAFSSON na-żywo
Extreme Sport Channel

22:00 Magazyn WORLD COMBAT GAMES premiera.200
Fightklub

tenis
06:30 WTA Tour, Pekin, Chiny – 1. runda: XINYUN HAN – FLAVIA PENNETTA na żywo
sport.tvp.plSupertennis HD


0
8:30 WTA Tour, Pekin, Chiny – 1. runda: SARA ERRANI – PETRA KVITOVA na żywo
sport.tvp.plSupertennis HD


10:00 ATP World Tour 250, Kuala Lumpur, Malezja – Finał: DAVID FERRER – FELICIANO LOPEZ na-żywo
Supertennis HD


10:30
WTA Tour, Pekin, Chiny – 1. runda: SIMONA HALEP – LARA ARRUABARRENA na żywo
sport.tvp.pl


12:00
WTA Tour, Pekin, Chiny – 1. runda: AGNIESZKA RADWAŃSKA – COCO VANDEWEGHE na żywo
TVP-Sport-HDsport.tvp.plSupertennis HD


13:30 WTA Tour, Pekin, Chiny – 1. runda: BOJANA JOVANOVSKI – CAROLINE WOZNIACKI na żywo
sport.tvp.plSupertennis HD


15:30 WTA Tour, Pekin, Chiny – 1. runda: DOMINIKA CIBULKOVA – JELENA JANKOVIĆ na żywo
sport.tvp.pl

tenis stołowy
07:30 Mistrzostwa Europy, Jekaterynburg, Rosja: 1/2 FINAŁU na-żywo
Eurosport HDEurosport DE
Komentarz w polskim Eurosporcie: Andrzej Janisz, Janusz Pindera

10:30
Mistrzostwa Europy, Jekaterynburg, Rosja: FINAŁY na żywo
Eurosport 2 HD
Komentarz: Andrzej Janisz, Janusz Pindera

wyścigi motocyklowe
10:30 Mistrzostwa Świata Superbike, Magny-Cours, Francja: I WYŚCIG na-żywo
Eurosport HDEurosport DE
Komentarz w polskim Eurosporcie: Sławomir Szymczak

11:30 
Mistrzostwa Świata Supersport, Magny-Cours, Francja: I WYŚCIG na-żywo
Eurosport HDEurosport DE
Komentarz w polskim Eurosporcie: Sławomir Szymczak

13:00 Mistrzostwa Świata Superbike, Magny-Cours, Francja:
II WYŚCIG na-żywo
Eurosport HDEurosport DE
Komentarz w polskim Eurosporcie: Sławomir Szymczak

wyścigi samochodowe
12:50 Formuła 3, Euroformula Open: II WYŚCIG na żywo
Polsat Sport News

14:00 Blancpain Sprint Series , Misano, San Marino: WYŚCIG na-żywo
Eurosport HDEurosport DE

żużel
19:00 PGE Ekstraliga: STUDIO na-żywo
nSport+ HD
Studio: Marcin Majewski (z Ostrowa)
Reporterzy: Jakub Zborowski, Łukasz Benz

19:30
PGE Ekstraliga – Baraż: ŻKS OSTROVIA – PGE STAL RZESZÓW na-żywo
nSport+ HD
Komentarz: Edward Durda (z Ostrowa)
Reporterzy: Jakub Zborowski, Łukasz Benz


21:45
Magazyn PGE EKSTRALIGA na-żywo
nSport+ HD

inne
16:30 Magazyn TRANS WORLD SPORT premiera.200
Polsat Sport Extra HD

*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

Przygotowali: Adam Zakrzewski, Piotr Barwaśny, Krzysztof Sokólski

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About REDAKCJA