Sport w TV: niedziela – 4 października 2020

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA LaLiga Santander – 5. kolejka: FC BARCELONA – SEVILLA FC 01:30 Major League Soccer: TORONTO FC – PHILADELPHIA UNION  11:00 Magazyn CAFE FUTBOL  *(o […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA LaLiga Santander – 5. kolejka: FC BARCELONA – SEVILLA FC


01:30 Major League Soccer: TORONTO FC – PHILADELPHIA UNION 


11:00 Magazyn CAFE FUTBOL 
*(o 12:25 dogrywka na polsatsport.pl i ipla.tv)
Polsat Sport HD
Studio: Bożydar Iwanow – Zbigniew Boniek, Piotr Reiss, Tomasz Hajto, Roman Kołtoń

11:00 Magazyn LA LIGA+ 
CANAL+ Sport HD

11:55 LaLiga Santander – 5. kolejka: CA OSASUNA – CELTA VIGO
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Piotr Laboga – Leszek Orłowski

12:10 Eredivisie – 4. kolejka: FEYENOORD – ADO DEN HAAG 
Ipla

12:25 Serie A – 3. kolejka: ATALANTA BC – CAGLIARI CALCIO 
Ipla
Komentarz: Julian Kowalski – Sebastian Chabiniak

12:30 Fortuna 1. Liga – 7. kolejka: ŁKS ŁÓDŹ – RESOVIA RZESZÓW 
Polsat Sport HDIpla
Komentarz w Radio Gol 1: Mateusz Pietrzak (z Łodzi)

12:40 Fortuna 1. Liga – 7. kolejka: PUSZCZA NIEPOŁOMICE – WIDZEW ŁÓDŹ 
Ipla

12:55 Premier League – 4. kolejka: LEICESTER CITY FC – WEST HAM UNITED FC na żywo

Komentarz: Marcin Rosłoń – Rafał Nahorny

12:55 Premier League – 4. kolejka: SOUTHAMPTON FC – WEST BROMWICH ALBION FC na żywo

Komentarz: Piotr Glamowski – Michał Gutka

12:55 Premiership – 10. kolejka: SAINT JOHNSTONE FC – CELTIC FC na żywo
Ipla

13:25 2. Bundesliga – 3. kolejka: HOLSTEIN KIEL – FORTUNA DÜSSELDORF 
Ipla
Komentarz: Michał Wszołek – Michał Świrkula

13:55 LaLiga Santander – 5. kolejka: CD ALAVÉS – ATHLETIC BILBAO 
Ipla
Komentarz: Patryk Mirosławski – Sebastian Chabiniak

14:25 Eredivisie – 4. kolejka: WILLEM II – FEYENOORD 
Ipla

14:55 Premier League – 4. kolejka: ARSENAL FC – SHEFFIELD UNITED FC na żywo

Komentarz: Przemysław Rudzki – ???

14:55 Premier League – 4. kolejka: WOLVERHAMPTON WANDERERS – FULHAM FC na żywo

Komentarz: Adrian Olek – Wojciech Jagoda

14:55 Serie A – 3. kolejka: SS LAZIO – INTER MEDIOLAN 
Ipla
Komentarz: Mateusz Święcicki – Mikołaj Kruk

14:55 Serie A – 3. kolejka: BENEVENTO CALCIO – BOLOGNA FC 
Ipla
Komentarz: Piotr Dumanowski – Dominik Guziak

14:55 II liga – 7. kolejka: STAL RZESZÓW – SKRA CZĘSTOCHOWA 

Komentarz: Tomasz Jasina – Marcin Żewłakow (z Rzeszowa)

15:00 Fortuna 1. Liga – 7. kolejka: ODRA OPOLE – ARKA GDYNIA 
Ipla

15:25 Bundesliga – 3. kolejka: VFL WOLFSBURG – FC AUGSBURG 

Komentarz: Edward Durda – Grzegorz Kaczmarczyk

15:30
LaLiga Santander – 5. kolejka: STUDIO 
Ipla
Studio: Mateusz Majak – Piotr Urban

15:55 LaLiga Santander – 5. kolejka: UD LEVANTE – REAL MADRYT CF 
Ipla
Komentarz w Eleven Sports 1: Michał Mitrut – Marcin Gazda
Komentarz w Radio Gol 2: Mateusz Kirpsza

16:40 Eredivisie – 4. kolejka: PSV EINDHOVEN – FORTUNA SITTARD 
Ipla

17:00 PKO Ekstraklasa – 6. kolejka: WSTĘP DO MECZU 

Studio: Michał Wodziński – Kamil Kosowski (z Gliwic)
Reporterzy: Piotr Domagała, Adam Westfal

17:00 Fortuna 1. Liga – 7. kolejka: STOMIL OLSZTYN – GKS BEŁCHATÓW
Ipla

17:25 PKO Ekstraklasa – 6. kolejka: PIAST GLIWICE – LECH POZNAŃ 

Komentarz w Canal+: Rafał Dębiński – Grzegorz Mielcarski (z Gliwic)
Komentarz w Radio Gol 1: Wojciech Anyszek

17:25 Premier League – 4. kolejka: MANCHESTER UNITED FC – TOTTENHAM HOTSPUR FC na żywo
*(o 23:00  w Canal+ 4K Ultra HD)
CANAL+ Sport HD
Komentarz w Canal+: Marcin Rosłoń – Przemysław Rudzki
Komentarz w Radio Gol 3: Kamil Aleksandrowicz

17:55 Bundesliga – 3. kolejka: FC BAYERN MONACHIUM – HERTHA BSC 
Ipla
Komentarz w Eleven Sports 1: Patryk Mirosławski – Tomasz Zieliński
Komentarz w Radio Gol 2: Jakub Balcerski

17:55 Serie A – 3. kolejka: AC MILAN – SPEZIA CALCIO 
Ipla
Komentarz: Mateusz Święcicki – Piotr Czachowski

17:55 1. liga – 5. kolejka: FC BANIK OSTRAVA – SK SLAVIA PRAGA 
Ipla

17:55 Eliteserien – 20. kolejka: AALESUNDS FK – KRISTIANSUND BK 


17:55 Eliteserien – 20. kolejka: FK BODØ/GLIMT – SANDEFJORD FOTBALL 


17:55 Eliteserien – 20. kolejka: VIKING FK – STRØMSGODSET IF 


17:55 Eliteserien – 20. kolejka: IK START – FK HAUGESUND 


17:55 Eliteserien – 20. kolejka: SK BRANN – MOLDE FK 


18:25 LaLiga Santander – 5. kolejka: CÁDIZ CF – GRANADA CF 
Ipla
Komentarz: Marcin Pawłowski – Kuba Ostrowski

19:00 Fortuna 1. Liga – 7. kolejka: BRUK-BET TERMALICA – RADOMIAK RADOM 
Ipla

19:30 Magazyn LIGA+ EXTRA 

Studio: Krzysztof Marciniak, Andrzej Twarowski – Michał Żewłakow, Marcin Baszczyński, Sławomir Stempniewski

20:00 Serie A – 3. kolejka: STUDIO 
*(również o 22:45)
Ipla
Studio: Mateusz Majak – Maciej Kruk, Dominik Mucha

20:10 Premier League – 4. kolejka: ASTON VILLA FC – LIVERPOOL FC na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Przemysław Pełka – Rafał Nahorny

20:40 Serie A – 3. kolejka: JUVENTUS FC – SSC NAPOLI 
Ipla
Komentarz w Eleven Sports 1: Piotr Dumanowski – Dominik Guziak
Komentarz w Radio Gol 2: Eryk Szpruch

20:55 LaLiga Santander – 5. kolejka: FC BARCELONA – SEVILLA FC 

Komentarz w Canal+: Adam Marchliński – Tomasz Ćwiąkała
Komentarz w Radio Gol 1: Kamil Wlazło

21:00 Magazyn TURBOKOZAK na żywo

Studio: Bartek Ignacik

23:00 Magazyn ELEVEN GOL na żywo
Ipla
Studio: Mateusz Majak

23:00 Magazyn SPORT+
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Przemysław Pełka, Piotr Laboga Edward Durda, Tomasz Lipiński


21:00 Gala Boksu, Londyn, Wielka Brytania: STUDIO 
*(również o 00:00)

Studio: Sylwia Dekiert – Ewa Piątkowska, Maciej Miszkiń

21:05 Gala Boksu, Londyn, Wielka Brytania: JOSHUA BUATSI – MARKO CALIC 

Komentarz: Sebastian Szczęsny


14:00 PGA European Tour – Aberdeen Standard Investments Scottish Open, North Berwick, Szkocja: FINAŁ 
Ipla
Komentarz: Jacek Person

22:00 
PGA Tour – Sanderson Farms Championship, Jackson, USA: FINAŁ 
Ipla
Komentarz: Jacek Person


11:25 Liege-Bastogne-Liege, Belgia: WYŚCIG KOBIET 
Eurosport Player

13:00
 Giro d’Italia/Liege-Bastogne-Liege, Włochy, Belgia: TRANSMISJA ŁĄCZONA 
*(do 17:00, całość na Eurosport Player)
Eurosport Player
Komentarz: Tomasz Jaroński, Adam Probosz


17:30 Energa Basket Liga – 7. kolejka: TREFL SOPOT – PSZCZÓŁKA START LUBLIN 


20:35 Basketball Super League – 2. kolejka: ANADOLU EFES – TÜRK TELEKOM 

Komentarz: Jakub Ryś


22:40
 Basketball Super League – 2. kolejka: BEŞIKTAŞ SOMPO SIGORTA – FENERBAHÇE BEKO 

Komentarz: Jakub Ryś


13:30 LIQUI MOLY Handball Bundesliga – 1. kolejka: THW KIEL – HC ERLANGEN 

Komentarz: Kacper Merk


12:50 Ekstraliga – 7. kolejka: RC ORKAN SOCHACZEW – MASTER PHARM RUGBY ŁÓDŹ na żywo
Ipla
Komentarz: Robert Małolepszy


17:30 PlusLiga – 5. kolejka: CERRAD ENEA CZARNI RADOM – ASSECO RESOVIA RZESZÓW 
Polsat Sport HD

20:30 Tauron 1. liga – 3. kolejka: LECHIA TOMASZÓW MAZOWIECKI – BAS BIAŁYSTOK 
Polsat Sport HD



12:00 Championship League, Milton Keynes, Wielka Brytania: DZIEŃ 15 na żywo
*(również o 17:00)


04:30 UFC Fight Night, Abu Zabi, ZEA: HOLLY HOLM – IRENE ALDANA na żywo
Polsat Sport HD
Komentarz: Dominik Durniat, Tomasz Marciniak


10:55 French Open, Paryż, Francja – 4. runda: SIMONA HALEP – IGA ŚWIĄTEK 
Eurosport Player

11:00 French Open, Paryż, Francja: DZIEŃ 8 
Eurosport Player

13:00 French Open, Paryż, Francja – 4. runda: RAFAEL NADAL – SEBASTIAN KORDA 
Eurosport Player

15:30 French Open, Paryż, Francja – 4. runda: ELINA SVITOLINA – GAROLINE GARCIA 
Eurosport Player

17:30 French Open, Paryż, Francja – 4. runda: HUGO GASTON – DOMINIC THIEM 
Eurosport Player

21:15 Magazyn EUROSPORT CUBE 
Eurosport Player


15:45 LOTTO Superliga – 8. kolejka: SOKOŁÓW S.A. JAROSŁAW – FIBRAIN AZS POLITECHNICE RZESZÓW na żywo

Komentarz: Radosław Gielo


10:50 Mistrzostwa Świata Superbike, Magny-Cours, Francja: SUPERPOLE 
Eurosport PlayerIpla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski

11:50 Mistrzostwa Wielkiej Brytanii, Donington Park: WYŚCIGI 
*(do 19:30)


12:00 Mistrzostwa Świata Motocross, Mantua, Włochy: WYŚCIG 1 MX2 

Komentarz: Andrzej Mielczarek

12:25 Mistrzostwa Świata Supersport, Magny-Cours, Francja: WYŚCIG 2 


13:00 Mistrzostwa Świata Motocross, Mantua, Włochy: WYŚCIG 1 MXGP 
*(o 21:00  w Eurosport 2 HD)

Komentarz: Andrzej Mielczarek

13:55 Mistrzostwa Świata Superbike, Magny-Cours, Francja: WYŚCIG 2 
*(o 17:30  w Eurosport 2 HD)
Eurosport PlayerIpla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski

15:00 Mistrzostwa Świata Motocross, Mantua, Włochy: WYŚCIG 2 MX2 
*(o 21:30  w Eurosport 2 HD)

Komentarz: Andrzej Mielczarek

15:10 Mistrzostwa Świata Supersport 300, Magny-Cours, Francja: WYŚCIG 2 
*(o 17:00  w Eurosport 2 HD)
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski

16:00 Mistrzostwa Świata Motocross, Mantua, Włochy: WYŚCIG 2 MXGP 
*(o 22:00  w Eurosport 2 HD)

Komentarz: Andrzej Mielczarek

18:00 Mistrzostwa Wielkiej Brytanii, Donington Park: WYŚCIG 2

Komentarz: Sławomir Szymczak

18:30 Mistrzostwa Wielkiej Brytanii, Donington Park: WYŚCIG 3

Komentarz: Sławomir Szymczak


10:25 Porsche Carrera Cup, Sachsenring, Niemcy: WYŚCIG 2 na żywo


15:05 Formula Regional European Championship, Mugello, Włochy: WYŚCIG 2


16:00 Porsche Carrera Cup, Sachsenring, Niemcy: WYŚCIG 3 na żywo


16:50 ADAC GT Masters, Sachsenring, Niemcy: WYŚCIG 2 


20:00 NASCAR, Talladega, USA: WYŚCIG na żywo

Komentarz: Szymon Twórz – Krzysztof Woźniak


11:30 2. liga żużlowa – 9. kolejka: WSTĘP DO MECZU 


11:45 2. liga żużlowa – 9. kolejka: RZTŻ RZESZÓW – MSC WÖLFE WITTSTOCK


15:40 eWinner 1. Liga żużlowa – 14. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo


16:00 eWinner 1. Liga żużlowa – 14. kolejka: UNIA TARNÓW – ZDUNEK WYBRZEŻE GDAŃSK na żywo


18:45 PGE Ekstraliga – 1/2 finału: WSTĘP DO MECZU na żywo

Studio: Mateusz Kędzierski – Krzysztof Cegielski (z Gorzowa Wielkopolskiego)
Reporter: Łukasz Benz

19:15 PGE Ekstraliga – 1/2 finału: MOJE BERMUDY STAL GORZÓW – BETARD SPARTA WROCŁAW na żywo

Komentarz: Tomasz Dryła – Mirosław Jabłoński (z Gorzowa Wielkopolskiego)

21:15
Magazyn PGE EKSTRALIGA na żywo

Studio: Marcin Majewski – Leszek Demski, Tomasz Dryła, Jacek Gajewski (z Gorzowa Wielkopolskiego)


19:25 Magazyn SPORT na żywo


19:35 Magazyn SPORT na żywo


19:45 Magazyn SPORT na żywo


20:20 Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo


22:45 Magazyn SPORT+ 
CANAL+ Sport HD


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About Jakub Telecki