Sport w TV: niedziela – 5 lutego 2017

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA Puchar Świata w skokach narciarskich w Oberstdorfie 11:55 La Liga Santander – 21. kolejka: SEVILLA FC – VILLARREAL CF  Komentarz w Eleven HD: Patryk […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA Puchar Świata w skokach narciarskich w Oberstdorfie

piłka nożna
11:55 La Liga Santander – 21. kolejka: SEVILLA FC – VILLARREAL CF na żywo
Jedenaście
Komentarz w Eleven HD: Patryk Mirosławski – Tomasz Ćwiąkała

12:25 Serie A – 23. kolejka: AC MILAN – UD SAMPDORIA na żywo

Komentarz: Dominik Guziak – Filip Kapica

12:25
Eredivisie – 21. kolejka: RODA JC – AFC AJAX na żywo
Polsat Sport Extra HD Ipla
Komentarz: Cezary Kowalski

12:55 
Sky Bet Championship – 30. kolejka: HUDDERSHIELD TOWN – LEEDS UNITED  na żywo

Komentarz: Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński

13:30
2. Bundesliga – 19. kolejka: VFL BOCHUM – KARLSRUCHER SC na żywo
Eurosport Player

13:30
2. Bundesliga – 19. kolejka: EINTRACHT BRAUNSCHWEIG – FC ST. PAULI  na żywo
Eurosport Player

13:30 2. Bundesliga – 19. kolejka: SG DYNAMO DRESDEN – FC UNION BERLIN  na żywo
Eurosport Player


14:15
Puchar Turcji – 1/8 Finału: KASIMPASA – OSMANLISPOR na żywo


14:25 Premier League – 24. kolejka: MANCHESTER CITY – SWANSEA CITY na żywo

Komentarz w Canal+ HD: Przemysław Pełka – Rafał Nahorny

14:25
Eredivisie – 21. kolejka: TWENTE – FEYENOORD na żywo
Polsat Sport Extra HD Ipla
Komentarz: Tomasz Włodarczyk

14:30
Jupiler League – 25. kolejka: CLUB BRUGGE – SPORTING CHARLEROI na żywo


14:55 
Serie A – 23. kolejka: PESCARA CALIO – SS LAZIO na żywo

Komentarz: Piotr Dumanowski – Piotr Czachowski

14:55 
Serie A – 23. kolejka: FC EMPOLI – TORINO FC na żywo

Komentarz: Mateusz Święcicki – Radosław Majdan

15:15
 
Bundesliga: WSTĘP DO MECZU na żywo
Eurosport 2 HDEurosport Player

15:25
Bundesliga – 19. kolejka: FC AUGSBURG – WERDER BREMA na żywo
Eurosport 2 HDEurosport Player

16:10 
La Liga Santander – 21. kolejka: SPORTING GIJON – DEPORTIVO ALAVES na żywo
Jedenaście
Komentarz: Marcin Pawłowski – Michał Świerżyński

16:55
Ligue 1 – 23. kolejka: FC NANTES – AS NANCY na żywo

Komentarz: Marcin Grzywacz – Stefan Białas

16:55 Premier League – 24. kolejka: LEICESTER CITY – MANCHESTER UNITED na żywo

Komentarz w Canal+ HD: Marcin Rosłoń – Kazimierz Węgrzyn

17:25 Bundesliga – 19. kolejka: EINTRACHT FRANKFURT – SV DARMSTADT 98 na żywo
Eurosport 2 HDEurosport Player

18:00
Serie A – 23. kolejka: US PALERMO – FC CROTONE na żywo

Komentarz: Piotr Dumanowski – Piotr Czachowski

18:25
La Liga Santander – 21. kolejka: REAL SOCIEDAD – CA OSASUNA na żywo
Jedenaście
Komentarz: Michał Mitrut – Marcin Gazda

18:30
 Puchar Turcji – 1/8 Finału: BESIKTAS JK – FENERBAHCE STAMBUŁ na żywo


19:30
Bundesliga: SKRÓTY SPOTKAŃ premiera.200
Eurosport 2 HDEurosport Player

20:30 Magazyn SPORT+ premiera.200
CANAL+ Sport HD

20:40
 Serie A – 23. kolejka: JUVENTUS FC – INTER MEDIOLAN na żywo
Jedenaście
Komentarz: Mateusz Święcicki – Filip Kapica

20:40
La Liga Santader – 21. kolejka: CELTA VIGO – REAL MADRYT na żywo

Komentarz w Eleven Sports HD: Marcin Pawłowski – Tomasz Ćwiąkała

20:55
Ligue 1 – 23. kolejka: AS SAINT-ETIENNE – OLYMPIQUE LYON na żywo

Komentarz: Dominik Guziak – Mateusz Majak


07:00 Uniwersjada, Ałmaty, Kazachstan: SZTAFETA MIESZANA na żywo
Eurosport 2 HDEurosport Player

biegi narciarskie
11:15
Puchar Świata, Pyeong Chang, Korea Południowa: SPRINT DRUŻYNOWY na żywo
Eurosport 1 HDEurosport Player


12:00 Puchar Świata, Igls, Austria: I PRZEJAZD CZWÓREK MĘŻCZYZN na żywo


13:30 
Puchar Świata, Igls, Austria: II PRZEJAZD CZWÓREK MĘŻCZYZN na żywo


23:00 Magazyn ROAD TO SUOER BOWL premiera.200


23:55
Super Bowl LI: NEW ENGLAND PATRIOTS – ATLANTA FALCONS na żywo

Komentarz w Eleven Sports HD: Jędrzej Stęszewski – Witold Cebulewski


09:30 PGA European Tour – Omega Dubai Desert Classic, Dubai, ZEA: FINAŁ na żywo

Komentarz: Andrzej Person, Jacek Person


15:00 Extraliga – 45. kolejka: HC OCELARI TRINEC – WHITE TIGERS LIBEREC na żywo


16:25 DEL – 45. kolejka: STRAUBING TIGERS – ISERLOHN ROOSTERS na żywo


17:00 Extraliga – 45. kolejka: BL MLADA BOLESŁAV – HC VITKOWICE RIDER na żywo


11:00 Cavaliada Tour, Lublin: CAVALIADA FUTURE – DZIECI NA KUCACH na żywo
Canal+ Sport Online
Komentarz: Marek Szewczyk – ??? (z Lublina)

13:00
Cavaliada Tour, Lublin: STUDIO na żywo
CANAL+ Sport HDCanal+ Sport Online

Studio: Daria Kabała-Malarz (z Lublina)
Reporterzy: Paulina Bojarska, Gabriel Waliszko

13:30
Cavaliada Tour, Lublin: PKO BP GRAND PRIX LUBLINA na żywo
CANAL+ Sport HDCanal+ Sport Online
Komentarz: Marek Szewczyk – Hubert Szaszkiewicz (z Lublina)

16:15
Cavaliada Tour, Lublin: STUDIO na żywo
CANAL+ Sport HDCanal+ Sport Online

Studio: Daria Kabała-Malarz (z Lublina)
Reporterzy: Paulina Bojarska, Gabriel Waliszko

16:45
Cavaliada Tour, Lublin: KPMG DRESSAGE CUP na żywo
CANAL+ Sport HDCanal+ Sport Online
Komentarz: Marek Szewczyk – ??? (z Lublina)


13:15 Wyścig dookoła Walencji: ETAP 5 na żywo
Eurosport 1 HDEurosport Player


09:45
Puchar Świata, Pyeong Chang, Korea Południowa: SKOKI na żywo
Eurosport 2 HDEurosport Player

12:30
Puchar Świata, Pyeong Chang, Korea Południowa: GUNDERSEN na żywo
Eurosport 1 HDEurosport Player


13:30 KBSL – 16. kolejka: FENERBAHCE – CANIK BELEDIYE na żywo

koszykówka mężczyzn
01:00
NBA Polish Heritage Night: WASHINGTON WIZARDS – NEW ORLEANS PELICANS na żywo
CANAL+ Sport HD Canal+ Sport Online
Komentarz: Wojciech Michałowicz – Hubert Radke

08:45
Magazyn PIĄTA KWARTA premiera.200
Sportklub

12:30
Polska Liga Koszykówki – 18. kolejka: POLSKI CUKIER TORUŃ – STELMET ZIELONA GÓRA na żywo
Ipla
Komentarz: Adam Romański – Rafał Juć

12:30
Liga ACB – 20. kolejka: FC BARCELONA LASSA – BILBAO BASKET CLUB na żywo
Sportklub
Komentarz: Radosław Spiak

15:30
Super Ligi – 17. kolejka: ANKARA KOLEJLILER – ANADOLU EFES premiera.200
Sportklub
Komentarz: Jacek Łączyński – Adrian Roman

16:00
Super Ligi – 17. kolejka: DARUSSAFAKA DOGUS – BANVIT na żywo


20:00
Liga ACB – 20. kolejka: UCAM MURCIA CB – REAL MADRYT premiera.200
Sportklub
Komentarz: Radosław Spiak

20:20
Lega A – 18. kolejka: OPENJOBMETIS VARESE – EA7 EMPORIO ARMANI MILAN na żywo


21:00
NBA: OKLAHOMA CITY THUNDER – PORTLAND TRAIL BLAZERS na żywo
CANAL+ Sport HD Canal+ Sport Online
Komentarz: Wojciech Michałowicz – Radosław Hyży


16:45 All Star Meeting 2017, Clermont-Ferrand, Francja: MITYNG na żywo
Eurosport 1 HDEurosport Player

20:30 Magazyn ATLECI premiera.200
Polsat Sport HDIpla


12:30
Puchar Świata, Feldberg, Niemcy: SKI CROSS na żywo
Eurosport 2 HDEurosport Player


10:15 Extraliga – 16. kolejka: NOVE VESELI – M.A.T PILZNO na żywo


14:55 Puchar Sześciu Narodów 2017: WŁOCHY – WALIA na żywo


09:00 Puchar Świata, Oberhof, Niemcy: I PRZEJAZD KOBIET na żywo
Eurosport 1 HDEurosport Player

10:00
Puchar Świata, Oberhof, Niemcy: II PRZEJAZD KOBIET na żywo
Eurosport 1 HDEurosport Player

18:30
Puchar Świata, Oberhof, Niemcy: ZAWODY premiera.200
Eurosport 1 HDEurosport Player


14:00
Puchar Świata, Drezno, Niemcy: ZAWODY na żywo
TVP Sport HD sport.tvp.pl
Komentarz: Piotr Dębowski


11:00 Vestel Venus Super League – 14. kolejka: NILUFER BELEDIYE – VAKIFBANK STAMBUŁ na żywo


14:45 Puchar Polski – finał: CHEMIK POLICE – GROT BUDOWLANI ŁÓDŹ na żywo
Polsat Sport HD Ipla
Komentarz: Tomasz Swędrowski – Tomasz Wójtowicz

siatkówka mężczyzn
17:00  Dywizja 1 – 14. kolejka: GALATASARAY STAMBUŁ – ISTAMBUŁ BBSK na żywo


18:00 Plusliga – 20. kolejka: ASSECO RESOVIA RZESZÓW – CUPRUM LUBIN na żywo
Polsat Sport HD Ipla
Komentarz: Krzysztof Wanio – Krzysztof Ignaczak

18:00
Serie A1 – 21. kolejka: CALZEDONIA VERONA – AZIMUT MODENA na żywo
Sportklub
Komentarz w Sportklub: Robert Małolepszy – Witold Roman


14:25 Puchar Świata Kobiet, Hinzenbach, Austria: II SERIA KONKURSU INDYWIDUALNEGOna żywo 


14:30
Puchar Świata, Oberstdorf, Niemcy: STUDIO na żywo

Studio: Maciej Kurzajewski

15:00
Puchar Świata, Oberstdorf, Niemcy: WSTĘP DO ZAWODÓW na żywo
Eurosport 1 HDEurosport Player

15:05
Puchar Świata, Oberstdorf, Niemcy: KONKURS INDYWIDUALNY – HS 225 na żywo
Eurosport 1 HDEurosport Player
Komentarz w TVP: Stanisław Snopek, Sebastian Szczęsny
Komentarz w polskim Eurosporcie: Marek Rudziński – Igor Błachut


14:00 German Masters, Berlin, Niemcy: FINAŁ na żywo
 Eurosport Player

20:00 German Masters, Berlin, Niemcy: FINAŁ na żywo
Eurosport 1 HD Eurosport Player


13:30 Puchar Świata, Bansko, Bułgaria: SLALOM RÓWNOLEGŁY na żywo
Eurosport Player

18:20 Puchar Świata, Mammoth Mountain, USA: HALFPIPE na żywo
Eurosport Player


09:00 Magazyn WORLD OF FREESPORTS 2017 premiera.200
Sportklub


02:00 Puchar Devisa – 1. runda: AUSTRALIA – CZECHY na żywo


06:00 WTA Tour, Tajpej, Chiny – FINAŁ: ELINA SVITOLINA – SHUAI PENG na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz w TVP Sport HD: Michał Lewandowski

14:30 WTA Premier, St. Petersburg, Rosja – FINAŁ: KSIRTINA MLADENOVIC – YULIA PUTINTSEVA na żywo
*(o 18:05 premiera.200 w TVP Sport HD)
sport.tvp.plTVP Sport HD
Komentarz w TVP Sport HD: Jacek Jońca

16:00 
Puchar Devisa – 1. runda: ARGENTYNA – WŁOCHY na żywo

żeglarstwo
08:30 Vendee Globe 2016: PODSUMOWANIE TYGODNIA premiera.200
Sportklub 

inne
18:15 Magazyn SPORT NEWS+
CANAL+ Sport HD

18:30
Magazyn SPORT TELEGRAM na żywo
TVP 2 HD


18:55 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU premiera.200
Eurosport 1 HD

19:20
Magazyn SPORT na żywo


19:25
Magazyn SPORT na żywo


20:00 
Magazyn SPORT na żywo


22:00 
Magazyn SPORTOWA NIEDZIELA na żywo
*(o 23:05 premiera.200 w TVP 1 HD)
TVP Sport HD

22:55 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU premiera.200
Eurosport 1 HD

23:45 Magazyn SPORT NEWS+ premiera.200
CANAL+ Sport HD


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About Adam Zakrzewski / Piotr Barwaśny