Sport w TV: niedziela – 5 maja 2019

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA LOTTO Ekstraklasa – grupa mistrzowska, 34. kolejka: CRACOVIA – LECHIA GDAŃSK 00:40 Magazyn BUNDESLIGA+  02:05 Major League Soccer: DC UNITED – COLUMBUS CREW SC  Komentarz: […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA LOTTO Ekstraklasa – grupa mistrzowska, 34. kolejka: CRACOVIA – LECHIA GDAŃSK


00:40 Magazyn BUNDESLIGA+ 
CANAL+ Sport HD

02:05 
Major League Soccer: DC UNITED – COLUMBUS CREW SC na żywo
Ipla
Komentarz: Robert Zieliński

10:30 
Magazyn LA LIGA+ 
CANAL+ Sport HD

11:00 
Magazyn PIŁKA Z GÓRY na żywo
CANAL+ Sport HD
Studio: Daria Kabała-Malarz – Piotr Żelazny, Paweł Wilkowicz, Michał Czechowicz, Przemysław Pełka

11:00 
Magazyn CAFE FUTBOL na żywo
Polsat Sport HDIpla
Studio: Mateusz Borek – Roman Kołtoń, Tomasz Hajto, Cezary Kowalski, Andrzej Strejlau

11:55 
La Liga Santander – 36. kolejka: GETAFE CF – GIRONA FC na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Gazda – Łukasz Wiśniowski

12:25
Serie A – 35. kolejka: EMPOLI – ACF FIORENTINA na żywo
Ipla
Komentarz: Michał Mitrut – Piotr Czachowski

13:00
 2. Liga – 32. kolejka: ELANA TORUŃ – PGE SKRA BEŁCHATÓW na żywo
sport.tvp.pl
Komentarz: Hubert Bugaj (z Torunia)

13:25 
Bundesliga – 32. kolejka: FC SCHALKE 04 – FC AUGSBURG na żywo
Ipla
Komentarz: Patryk Mirosławski – Sebastian Chabiniak

13:25
Championship – 46. kolejka: DERBY COUNTY FC – WEST BROMWICH ALBION FC na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński

13:55
 La Liga Santander – 36. kolejka: SD EIBAR – REAL BETIS na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Pawłowski – Michał Świerżyński

14:30 
Serie A – 35. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla
Studio: Maciej Jermakow – Mikołaj Kruk

14:55 Premier League – 37. kolejka: HUDDERSFIELD TOWN – MANCHESTER UNITED na żywo

Komentarz: Marcin Rosłoń – Przemysław Rudzki

14:55
Serie A – 35. kolejka: SS LAZIO – ATALANTA BC na żywo
Ipla
Komentarz: Mateusz Święcicki – Filip Kapica

15:10 
LOTTO Ekstraklasa – grupa spadkowa, 34. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Rafał Dębiński – Tomasz Wieszczycki (z Sosnowca)

15:25
 LOTTO Ekstraklasa – grupa spadkowa, 34. kolejka: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC – ŚLĄSK WROCŁAW na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Rafał Dębiński – Tomasz Wieszczycki (z Sosnowca)

15:30
Bundesliga – 32. kolejka: SC FREIBURG – FORTUNA DUSSELDORF na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński

16:10
La Liga Santander – 36. kolejka: REAL MADRYT – VILLARREAL CF na żywo
*(o 22:30  w Canal+ 4K Ultra HD)

Komentarz: Adam Marchliński – Tomasz Ćwiąkała

17:00 
Bundesliga – 32. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla
Studio: Mateusz Majak – Mikołaj Kruk, Tomasz Urban

17:00 
Tipico Bundesliga – grupa mistrzowska, 29. kolejka: FK AUSTRIA WIEDEŃ – FC RED BULL SALZBURG na żywo

Komentarz: Adam Kotleszka

17:25 
Premier League – 37. kolejka: ARSENAL FC – BRIGHTON&HOVE ALBION na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Przemysław Pełka – Rafał Nahorny

17:30 
LOTTO Ekstraklasa – grupa mistrzowska, 34. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo

Komentarz: Bartosz Gleń – Grzegorz Mielcarski (z Krakowa)

17:55 
LOTTO Ekstraklasa – grupa mistrzowska, 34. kolejka: CRACOVIA – LECHIA GDAŃSK na żywo

Komentarz: Bartosz Gleń – Grzegorz Mielcarski (z Krakowa)

17:55
Bundesliga – 32. kolejka: BAYERN MONACHIUM – EINTRACHT FRANKFURT na żywo
Ipla
Komentarz: Patryk Mirosławski – Sebastian Chabiniak

17:55
 Serie A – 35. kolejka: GENOA CFC – AS ROMA na żywo
Ipla
Komentarz: Michał Mitrut – Piotr Czachowski

17:55 
1. Liga – grupa mistrzowska, 1 kolejka: VIKTORIA PILZNO – FK JABLONEC na żywo
*(o 21:30  w Polsat Sport News HD)
Ipla
Komentarz: Marcin Kalita

18:25
La Liga Santander – 36. kolejka: REAL VALLADOLID – ATHLETIC CLUB na żywo

Komentarz: Piotr Laboga – Wojciech Jagoda

20:00 
Magazyn LIGA+ EXTRA na żywo

Studio: Andrzej Twarowski, Krzysztof Marciniak – Kazimierz Węgrzyn, Marek Jóźwiak, Sławomir Stempniewski, Michał Probierz, Michał Helik, Janusz Gol, Piotr Stokowiec, Artur Sobiech, Błażej Augustyn (z Krakowa)

20:00
 Serie A – 35. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla
Studio: Mateusz Majak – Mikołaj Kruk, Dominik Mucha

20:25
 Serie A – 35. kolejka: SSC NAPOLI – CAGLIARI CALCIO na żywo
Ipla
Komentarz: Piotr Dumanowski – Dominik Guziak

20:40 
La Liga Santander – 36. kolejka: SD HUESCA – VALENCIA CF na żywo

Komentarz: Piotr Laboga – Leszek Orłowski

21:30 
Magazyn LIGA+ EXTRA DOGRYWKA na żywo
CANAL+ Sport HD
Studio: Andrzej Twarowski, Krzysztof Marciniak – Kazimierz Węgrzyn, Marek Jóźwiak, Sławomir Stempniewski, Michał Probierz, Michał Helik, Janusz Gol, Piotr Stokowiec, Artur Sobiech, Błażej Augustyn (z Krakowa)

22:30 
Serie A – 35. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla

22:45 
Magazyn ELEVEN GOL na żywo
Ipla


23:00 
Magazyn SPORT+ 
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Przemysław Rudzki, Edward Durda, Cezary Olbrycht, Piotr Laboga


03:00 Gala Boksu, Las Vegas, USA: CANELO ALVAREZ – DANIEL JACOBS na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Andrzej Kostyra – Grzegorz Proksa

04:00
Gala Boksu, Stockton, USA: ARTUR BETERBIEV – RADIVOJE KALAJDZIĆ na żywo
Ipla
Komentarz: Janusz Pindera – Maciej Miszkin

17:00 
Gala Boksu, Pułtusk: POLSKA – SŁOWENIA na żywo
Ipla


07:00 IEM Sydney 2019 – CS:GO: DZIEŃ 6 na żywo
sport.tvp.pl


06:30 PGA European Tour – Volvo China Open, Shenzhen, Chiny: FINAŁ na żywo
*(od 09:00 w Canal+Now)

Komentarz: Andrzej Person, Jacek Person

21:00 PGA Tour – Wells Fargo Championship, Charlotte, USA: FINAŁ na żywo
Ipla


01:15 NHL – 2. runda play-off: BOSTON BRUINS – COLUMBUS BLUE JACKETS na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Maciej Adamiak – Adrian Kowal

21:00 
NHL – 2. runda play-off: DALLAS STARS – ST. LOUIS BLUES na żywo
TVP Sport HD
sport.tvp.pl


13:45 Tour de Romandie, Szwajcaria: ETAP 5 na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

15:00 
Tour of Yorkshire, Wielka Brytania: ETAP 4 na żywo
Eurosport PlayerIpla


02:30 NBA – play-off: HOUSTON ROCKETS – GOLDEN STATE WARRIORS na żywo
CANAL+ Sport HD

12:30 
Energa Basket Liga – 1/4 Finału: STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA – MKS DĄBROWA GÓRNICZA na żywo
Polsat Sport HD
Ipla

17:55 
Final Four Ligi Mistrzów FIBA – finał: ??? – ??? na żywo
Ipla

19:00 
Tahincioglu Basketball Super League – 29. kolejka: BAHÇEŞEHIR KOLEJI – PINAR KARŞIYAKA 

Komentarz: Krzysztof Sendecki

20:37
Lega A – 29. kolejka: SIDIGAS AVELLIN – HAPPY CASA BRINDISI na żywo
Eurosport Player

20:37 
Lega A – 29. kolejka: PALLACANESTRO CANTU – FIAT TORINO na żywo
Eurosport Player

20:37
Lega A – 29. kolejka: VANOLI BASKET CREMONA – UMANA REYER VENEZIA na żywo
Eurosport Player

20:37
Lega A – 29. kolejka: VL PESARO – GRISSIN BON REGGIO EMILIA na żywo
Eurosport Player

20:37 
Lega A – 29. kolejka: AQUILA BASKET TRENTO – AX ARMANI EXCHANGE MILANO na żywo
Eurosport Player

20:37 
Lega A – 29. kolejka: ALMA TRIESTE – BANCO DI SARDEGNA SASSARI na żywo
Eurosport Player

20:37 
Lega A – 29. kolejka: OPENJOBMETIS VARESE – ORIORA PISTOIA na żywo
Eurosport Player

21:30 
NBA – play-off: PHILADELPHIA 76ERS – TORONTO RAPTORS na żywo
*(od 22:45 także w Canal+ Sport 2 HD)


08:55 Volkswagen Marathon Weekend 2019, Praga, Czechy: MARATON na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Szymon Borczuch – Michał Bernadelli


15:05 PGNiG Superliga – runda zwycięzców, 29. kolejka: ENERGA AZS KOSZALIN – METRACO ZAGŁĘBIE LUBIN na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Maciej Iwański (z Koszalina)
Studio: Jarosław Marendziak (z Koszalina)
Reporter: Sylwia Michałowska


13:30 DKB Handball Bundesliga – 29. kolejka: TSV HANNOVER-BURGDORF – SC MAGDEBURG na żywo

Komentarz: Kamil Gapiński

16:55 EHF Liga Mistrzów – 1/4 finału: PARIS SAINT GERMAIN HANDBALL – PGE VIVE KIELCE na żywo
Ipla
Komentarz w Canal+ Sport 2: Krzysztof Bandych – Tomasz Rosiński (z Paryża)
Komentarz w Eleven Sports 3: Michał Wszołek – Michał Świrkula

18:55 
EHF Liga Mistrzów – 1/4 finału: MOL-PICK SZEGED – RK VARDAR na żywo
Ipla
Komentarz w Canal+ Sport 2: Piotr Karpiński – Michał Matysik
Komentarz w Eleven Sports 3: Michał Wszołek – Michał Świrkula


14:25 
Pro D2 – 30. kolejka: ANGOULEME – UNION SPORTIVE OYONNAX na żywo
Eurosport Player


14:25 
Pro D2 – 30. kolejka: BIARRITZ – MONTAUBAN na żywo
Eurosport Player


14:25 
Pro D2 – 30. kolejka: BOURG-EN-BRESSE – BEZIERS na żywo
Eurosport Player


14:25 
Pro D2 – 30. kolejka: BRIVE – BAYONNE na żywo
Eurosport Player


14:25 
Pro D2 – 30. kolejka: MASSY – CARCASSONE na żywo
Eurosport Player


14:25 
Pro D2 – 30. kolejka: NEVERS – AURILLAC na żywo
Eurosport Player

14:25 
Pro D2 – 30. kolejka: PROVENCE RUGBY – COLOMIERS na żywo
Eurosport Player

14:25 
Pro D2 – 30. kolejka: VANNES – MON-DE MARSAN na żywo
Eurosport Player


18:00 Serie A1 – Finał: CUCINE LUBE CIVITANOVA – SIR SAFETY CONAD PERUGIA na żywo
Ipla


15:15 Mistrzostwa Świata, Sheffield, Wielka Brytania: FINAŁ na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

19:30 Mistrzostwa Świata, Sheffield, Wielka Brytania: FINAŁ na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


15:30 Magazyn WORLD OF FREESPORTS 2019 


02:00 UFC Fight Night 151: AL IAQUINTA – DONALD CERRONE na żywo
Ipla
Komentarz: Andrzej Janisz – Maciej Turski


11:00 
WTA Tour, Madryt, Hiszpania – 1. runda: NAOMI OSAKA – DOMINIKA CIBULKOVA na żywo
sport.tvp.pl

13:00 
WTA Tour, Madryt, Hiszpania – 1. runda: PETRA MARTIC – GARBINE MUGURUZA na żywo
sport.tvp.pl

15:00 
WTA Tour, Madryt, Hiszpania – 1. runda: SIMONA HALEP – MARGARITA GASPARYAN na żywo
sport.tvp.pl

16:30 
ATP World Tour 250, Estoril, Portugalia – finał: STEFANOS TSITSIPAS – PABLO CUEVAS na żywo
Ipla

17:00 
WTA Tour, Madryt, Hiszpania – 1. runda: LESIA TSURENKO – ANGELIQUE KERBER na żywo
sport.tvp.pl

19:00 
ATP World Tour 1000, Madryt, Hiszpania – 1. runda: FELIX AUGER-ALIASSIME – DENIS SHAPOVALOV na żywo
Ipla

19:00 
WTA Tour, Madryt, Hiszpania – 1. runda: ALIZE CORNET – CAROLINE WOZNIACKI na żywo
sport.tvp.pl


11:00 Puchar Świata, Wujiang, Chiny: ZAWODY na żywo
Eurosport Player


08:20 Moto3 – Grand Prix Hiszpanii: ROZGRZEWKA na żywo
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski – Adam Badziak

08:50 Moto2 – Grand Prix Hiszpanii: ROZGRZEWKA na żywo
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski – Adam Badziak

09:20 MotoGP – Grand Prix Hiszpanii: ROZGRZEWKA na żywo
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski – Adam Badziak

11:00 Moto3 – Grand Prix Hiszpanii: WYŚCIG na żywo
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski – Adam Badziak

12:20 Moto2 – Grand Prix Hiszpanii: WYŚCIG na żywo
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski – Adam Badziak

14:00 MotoGP – Grand Prix Hiszpanii: WYŚCIG na żywo
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski – Adam Badziak


14:45 Nice 1. Liga Żużlowa – 5. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
Polsat Sport HDIpla

14:55 Nice 1. Liga Żużlowa – 5. kolejka: ZDUNEK WYBRZEŻE GDAŃSK – ARGED MALESA TŻ OSTROVIA OSTRÓW WLKP. na żywo
Polsat Sport HDIpla

16:00 PGE Ekstraliga – 4. kolejka: WSTĘP DO ZAWODÓW na żywo


16:30 
PGE Ekstraliga – 4. kolejka: GET WELL TORUŃ – FORBET WŁÓKNIARZ CZĘSTOCHOWA na żywo


18:30 
PGE Ekstraliga – 4. kolejka: WSTĘP DO ZAWODÓW na żywo


19:00 
PGE Ekstraliga – 4. kolejka: TRULLY.WORK STAL GORZÓW – STELMET FALUBAZ ZIELONA GÓRA na żywo


20:45
 Magazyn PGE EKSTRALIGA na żywo

inne
18:30 Magazyn SPORT TELEGRAM na żywo


19:20 Magazyn SPORT na żywo


19:25 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

19:35 
Magazyn SPORT na żywo


20:25 
Magazyn SPORT na żywo


20:25 Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl


22:55 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie 

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About Adam Zakrzewski

https://twitter.com/AddidasAdam