Sport w TV: niedziela – 5 sierpnia 2018

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 01:25 Major League Soccer – 23. kolejka: MONTREAL IMPACT – D.C. UNITED 01:25 Major League Soccer – 23. kolejka: ORLANDO CITY SC – NEW ENGLAND REVOLUTION 01:55 Major League […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.


01:25 Major League Soccer – 23. kolejka: MONTREAL IMPACT – D.C. UNITED na żywo
Eurosport Player

01:25 
Major League Soccer – 23. kolejka: ORLANDO CITY SC – NEW ENGLAND REVOLUTION na żywo
Eurosport Player

01:55 
Major League Soccer – 23. kolejka: MINNESOTA UNITED FC – SEATTLE SOUNDERS FC na żywo
Eurosport Player

01:55 
Major League Soccer – 23. kolejka: NEW YORK CITY FC – VANCOUVER WHITECAPS FC na żywo
Eurosport Player

01:55 
Major League Soccer – 23. kolejka: FC DALLAS – SAN JOSE EARTHQUAKES na żywo
Eurosport Player

02:00 International Champions Cup: AC MILAN – FC BARCELONA na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Maciej Iwański – Tomasz Sokołowski

03:00 
Major League Soccer – 23. kolejka: HOUSTON DYNAMO – SPORTING KANSAS CITY na żywo
Eurosport Player

03:00 
Major League Soccer – 23. kolejka: COLORADO RAPIDS – LA GALAXY na żywo
Eurosport Player

03:55 
Major League Soccer – 23. kolejka: REAL SALT LAKE – CHICAGO FIRE na żywo
Eurosport Player

04:55 
Major League Soccer – 23. kolejka: PORTLAND TIMBERS – PHILADELPHIA UNION na żywo
Eurosport Player

13:25 
2.Bundesliga – 1. kolejka: FC MAGDEBURG – FC ST. PAULI na żywo
Ipla
Komentarz: Mateusz Święcicki – Filip Kapica

13:25
Mistrzostwa Świata kobiet U20, Dinan-Léhon, Francja – grupa B: MEKSYK – BRAZYLIA na żywo
Eurosport Player

15:10 Lotto Ekstraklasa – 3. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Adam Marchliński – Krzysztof Przytuła (z Wrocławia)
Reporterzy: Cezary Olbrycht, Mariusz Wróblewski

15:25 
Lotto Ekstraklasa – 3. kolejka: ŚLĄSK WROCŁAW – LECH POZNAŃ na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Adam Marchliński – Krzysztof Przytuła (z Wrocławia)

15:25 
2.Bundesliga – 1. kolejka: FC HEIDENHEIM – DSC ARMINIA BIELEFELD na żywo
Ipla
Komentarz: Julian Kowalski – Sebastian Chabiniak

15:30
Tarcza Wspólnoty: STUDIO na żywo
Ipla
Studio: Mateusz Majak – Michał Zachodny, Filip Kapica

15:55 
Tarcza Wspólnoty: CHELSEA FC – MANCHESTER CITY na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński

16:25
Mistrzostwa Świata kobiet U20, Vannes, Francja – grupa A: NOWA ZELANDIA – HOLANDIA na żywo
Eurosport Player

16:25
Mistrzostwa Świata kobiet U20, Dinan-Léhon, Francja – grupa B: KOREA PÓŁNOCNA – ANGLIA na żywo
Eurosport Player

17:25 
Championship – 1. kolejka: LEEDS UNITED – STOKE CITY na żywo
Ipla
Komentarz: Michał Mitrut

17:30 Lotto Ekstraklasa – 3. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo

Moderator: Daria Kabała-Malarz (z Białegostoku)
Reporterzy: Bartek Ignacik, Tomasz Lipiński 

17:35 
Lotto Ekstraklasa – 3. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Piotr Laboga – Wojciech Jagoda (z Legnicy)
Reporterzy: Paulina Bojarska, Michał Wodziński

17:55 
Lotto Ekstraklasa – 3. kolejka: JAGIELLONIA BIAŁYSTOK – WISŁA KRAKÓW na żywo

Komentarz: Rafał Wolski – Tomasz Wieszczycki (z Białegostoku)

17:55 Lotto Ekstraklasa – 3. kolejka: MIEDŹ LEGNICA – GÓRNIK ZABRZE na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Piotr Laboga – Wojciech Jagoda (z Legnicy)


18:00
Tarcza Wspólnoty: STUDIO na żywo
Ipla
Studio: Mateusz Majak – Michał Zachodny, Filip Kapica


19:25
Mistrzostwa Świata kobiet U20, Vannes, Francja – grupa A: FRANCJA – GHANA na żywo
Eurosport Player

19:45
Superpuchar Turcji: GALATASARAY SK – AKHISAR BELEDIYESPOR na żywo
Ipla
Komentarz: Mariusz Hawryszczuk – Robert Zieliński

20:00 Magazyn LIGA+ EXTRA  na żywo

Studio: Krzysztof Marciniak, Andrzej Twarowski – Michał Mak, Mateusz Mak, Maciej Murawski, Marcin Baszczyński, Sławomir Stempniewski

20:10
Mecz Towarzyski: BAYERN MONACHIUM – MANCHESTER UNITED na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Lepa – Roman Kołtoń

21:25
Mecz Towarzyski: RAYO VALLECANO – CF OS BELENENSES na żywo
Ipla
Komentarz: Patryk Mirosławski – Tomasz Ćwiąkała

21:30 Magazyn LIGA+ EXTRA DOGRYWKA  na żywo
CANAL+ Sport HD
Studio: Krzysztof Marciniak, Andrzej Twarowski – Maciej Murawski, Marcin Baszczyński, Sławomir Stempniewski

22:30
1.Liga – 3. kolejka: AC SPARTA PRAGA – 1. FC SLOVACKO premiera.200
Ipla
Komentarz: Marcin Kalita


07:00 Mistrzostwa Świata, Nankin, Chiny: DZIEŃ 7 na żywo
Polsat Sport HDIpla


03:00 Gala Boksu, Atlantic City, USA: SERGEY KOVALEV – ELEIDER ALVAREZ na żywo
Polsat Sport HDIpla


06:00 IEM Szanghaj – CS:GO: DZIEŃ 5 na żywo
sport.tvp.pl


15:30 Mistrzostwa Europy, Glasgow, Wielka Brytania: FINAŁ DRUŻYNOWY MĘŻCZYZN na żywo
Eurosport PlayerIpla


13:00 Ricoh Women’s Open, Lytham Saint Annes, Wielka Brytania: FINAŁ na żywo
Ipla

18:00 PGA European Tour – WGC-Bridgestone Invitational, Akron, USA: FINAŁ na żywo
 
Komentarz: Andrzej Person, Jacek Person


13:25 Mistrzostwa Europy, Glasgow, Wielka Brytania: WYŚCIG ELITY KOBIET na żywo
*(od 14:20 w TVP Sport HD i Eurosport 1 HD)
sport.tvp.plTVP Sport HDEurosport 1 HDIpla

15:10 75. Tour de Pologne 2018: ETAP 2 – START na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Piotr Sobczyński – Bartosz Huzarski

16:40 
75. Tour de Pologne 2018: STUDIO na żywo
*(od 17:25 w TVP 1 HD)
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Studio: Maciej Kurzajewski
Reporterzy: Bogusław Solecki, Sebastian Szczęsny, Sebastian Parfjanowicz

16:45 
75. Tour de Pologne 2018: ETAP 2 na żywo
*(od 17:30 w TVP 1 HD, od 18:00 w Eurosport 2 HD)
TVP Sport HDsport.tvp.plEurosport PlayerIpla
Komentarz w TVP: Piotr Sobczyński – Bartosz Huzarski
Komentarz w Eurosporcie: Adam Probosz – Dariusz Baranowski


09:50 Mistrzostwa Europy, Glasgow, Wielka Brytania: DZIEŃ 4  na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.plEurosport PlayerIpla
Komentarz w TVP: Sławomir Kwiatkowski – Grzegorz Dejgier
 
20:00 
Mistrzostwa Europy, Glasgow, Wielka Brytania: DZIEŃ 4  na żywo
sport.tvp.plEurosport 1 HDEurosport PlayerIpla
Komentarz w TVP: Sławomir Kwiatkowski – Grzegorz Dejgier


16:00 Euro Beach Soccer League: POLSKA – TURCJA na żywo
Ipla
Komentarz: Tomasz Włodarczyk – Krzysztof Kuchciak

17:15
 
Euro Beach Soccer League: WŁOCHY – BIAŁORUŚ na żywo
Ipla
Komentarz: Tomasz Włodarczyk – Krzysztof Kuchciak


10:25 Mistrzostwa Europy, Glasgow, Wielka Brytania: DZIEŃ 3 – ELIMINACJE na żywo
sport.tvp.plEurosport 1 HDIpla
Komentarz w TVP: Jarosław Idzi – Otylia Jędrzejczak (z Glasgow)
Reporter w TVP: Filip Czyszanowski

17:50 Mistrzostwa Europy, Glasgow, Wielka Brytania: DZIEŃ 3 – FINAŁY na żywo
*(od 19:30 także w TVP Sport HD)
sport.tvp.plTVP Sport HDEurosport 1 HDIpla
Komentarz w TVP: Jarosław Idzi – Otylia Jędrzejczak (z Glasgow)
Reporter w TVP: Filip Czyszanowski


09:50 Mistrzostwa Europy, Glasgow, Wielka Brytania: DZIEŃ 3 na żywo


14:20 
Mistrzostwa Europy, Glasgow, Wielka Brytania: DZIEŃ na żywo


11:00 Magazyn WORLD OF FREESPORT 2018 premiera.200


22:30 FIA World Rallycross Championship, Trois-Rivières, Kanada: ZAWODY premiera.200
Ipla


04:00 UFC 227: T.J. DILLASHAW – CODY GARBRANDT na żywo
Ipla


03:00 WTA Tour, Waszyngton, USA – 1/2 Finału: ??? – ??? na żywo
sport.tvp.pl


04:00 
WTA Tour, San Jose, USA – 1/2 Finału: DANIELLE COLLINS – MARIA SAKKARI na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Maciej Łuczak

12:00 
ATP Challenger, Sopot, Polska – Finał gry podwójnej: ??? – ??? na żywo
Polsat Sport HDIpla

14:00 ATP Challenger, Sopot, Polska – Finał: ??? – ??? na żywo
Polsat Sport HDIpla

21:00 ATP World Tour 500, Washington, USA – Finał: ??? – ??? na żywo
Polsat Sport HDIpla


23:00 
WTA Tour, San Jose, USA – Finał: ??? – ??? na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Jacek Jońca


08:00 Enea Ironman Gdynia 2018: RELACJA na żywo
TVP Sport HD

09:05
 
Enea Ironman Gdynia 2018: RELACJA na żywo
TVP Sport HD

12:50 
Enea Ironman Gdynia 2018: RELACJA na żywo


15:30
 
Enea Ironman Gdynia 2018: RELACJA na żywo
TVP Sport HD


10:35 Mistrzostwa Europy, Glasgow, Wielka Brytania: DZIEŃ 4 na żywo


11:50 Mistrzostwa Europy, Glasgow, Wielka Brytania: DZIEŃ 4 – FINAŁY na żywo
*(od 12:00 w Eurosport 1 HD, od 12:35 w TVP Sport HD)
sport.tvp.plTVP Sport HDEurosport 1 HDIpla
Komentarz w TVP: Jarosław Marendziak – Marek Kolbowicz (z Glasgow)
Reporter w TVP: Beata Oryl Stroińska


08:40 Moto3 – Grand Prix Czech: ROZGRZEWKA na żywo
Ipla

09:10 
Moto2 – Grand Prix Czech: ROZGRZEWKA na żywo
Ipla

09:40 
MotoGP – Grand Prix Czech: ROZGRZEWKA na żywo
Ipla

11:00 
Moto3 – Grand Prix Czech: WYŚCIG na żywo
Ipla

12:20 
Moto2 – Grand Prix Czech: WYŚCIG na żywo
Ipla

13:00 
Mistrzostwa Świata Motocross, Lommel, Belgia: WYŚCIG 1 MX2 na żywo
*(o 19:15 premiera.200 w Eurosport 2 HD)
Eurosport Player
Ipla

14:00 
Mistrzostwa Świata Motocross, Lommel, Belgia: WYŚCIG 1 MXGP na żywo
*(o 20:15 premiera.200 w Eurosport 2 HD)
Eurosport Player
Ipla

14:00
 MotoGP – Grand Prix Czech: WYŚCIG na żywo
Ipla

14:30 
Mistrzostwa Wielkiej Brytanii Superbike, Thruxton, Wielka Brytania: WYŚCIG 1 na żywo
*(o 22:00 premiera.200 w Eurosport 2 HD)
Eurosport PlayerIpla

16:00
 
Mistrzostwa Świata Motocross, Loket, Czechy: WYŚCIG 2 MX2 na żywo
*(o 19:45 premiera.200 w Eurosport 2 HD)
Eurosport PlayerIpla

17:00 
Mistrzostwa Świata Motocross, Loket, Czechy: WYŚCIG 2 MXGP na żywo
*(o 20:45 premiera.200 w Eurosport 2 HD)
Eurosport PlayerIpla

17:30 
Mistrzostwa Wielkiej Brytanii Superbike, Thruxton, Wielka Brytania: WYŚCIG 2 na żywo
*(o 22:45 premiera.200 w Eurosport 2 HD)
Eurosport PlayerIpla


17:30 PGE Indywidualne Międzynarodowe Mistrzostwa Ekstraligi, Gdańsk: STUDIO na żywo


18:00
PGE Indywidualne Międzynarodowe Mistrzostwa Ekstraligi, Gdańsk: ZAWODY na żywo

inne
09:10 
Studio TVP Sport: SPORTOWY WEEKEND na żywo
*(także o 15:40, 22:05)
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Mariusz Jankowski / Sylwia Michałowska

17:50 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU premiera.200
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

18:30 Magazyn SPORT TELEGRAM na żywo


19:20 
Magazyn SPORT na żywo


19:35 
Magazyn SPORT na żywo


20:05 Magazyn SPORT na żywo


22:25 
Magazyn SPORTOWA NIEDZIELA na żywo
TVP Sport HD
sport.tvp.pl

23:25 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU premiera.200
Eurosport 1 HDEurosport Player
Ipla

23:00 
Magazyn SPORT NEWS+ premiera.200
CANAL+ Sport HD


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About Adam Zakrzewski

https://twitter.com/AddidasAdam