Sport w TV: niedziela – 5 stycznia 2020

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA Turniej Czterech Skoczni, Bischofshofen, Austria: KWALIFIKACJE 11:55 La Liga – 19. kolejka: GRANADA CF – RCD MALLORCA  Komentarz: Marcin Pawłowski – Michał Świerżyński 12:25 […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA Turniej Czterech Skoczni, Bischofshofen, Austria: KWALIFIKACJE


11:55 La Liga – 19. kolejka: GRANADA CF – RCD MALLORCA na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Pawłowski – Michał Świerżyński

12:25 Serie A – 18. kolejka: BRESCIA CALCIO – SS LAZIO na żywo
Ipla
Komentarz: Julian Kowalski

13:55 La Liga – 19. kolejka: REAL SOCIEDAD – VILLARREAL CF na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Cezary Olbrycht – Tomasz Ćwiąkała

14:15 
Halowy Turniej Amber Cup, Gliwice: ZAWODY na żywo
sport.tvp.pl
Komentarz: Sławomir Kwiatkowski, Mariusz Jankowski

14:30 FA Cup – 3. runda: STUDIO na żywo
Ipla
Studio: Mikołaj Kruk – Jarosław Koliński, Michał Zachodny

14:55 FA Cup – 3. runda: MIDDLESBROUGH FC – TOTTENHAM HOTSPUR FC na żywo
Ipla
Komentarz: Mateusz Święcicki – Filip Kapica

14:55 FA Cup – 3. runda: CHELSEA FC – NOTTINGHAM FOREST FC na żywo
Ipla
Komentarz: Patryk Mirosławski – Sebastian Chabiniak

14:55 Serie A – 18. kolejka: SPAL 2013 – HELLAS WERONA na żywo
Ipla
Komentarz: Piotr Dumanowski – Dominik Guziak

14:55 FA Cup – 3. runda: CRYSTAL PALACE FC – DERBY COUNTY FC na żywo
Ipla
Komentarz: Michał Wszołek – Michał Świrkula

15:55 La Liga – 19. kolejka: CD ALAVES – REAL BETIS BALOMPIE na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Piotr Laboga – Leszek Orłowski

16:55 FA Cup – 3. runda: LIVERPOOL FC – EVERTON FC na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński (z Liverpoolu)

17:55 Serie A – 18. kolejka: GENOA CFC – US SASSUOLO CALCIO na żywo
Ipla
Komentarz: Julian Kowalski – Piotr Czachowski

19:00 FA Cup – 3. runda: STUDIO na żywo
Ipla
Studio: Mikołaj Kruk – Jarosław Koliński, Michał Zachodny

19:10 FA Cup – 3. runda: GILLINGHAM FC – WEST HAM UNITED FC na żywo
Ipla
Komentarz: Patryk Mirosławski – Sebastian Chabiniak

20:00 Serie A – 18. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla
Studio: Mateusz Majak – Dominik Mucha, Antoni Partum

20:40 Serie A – 18. kolejka: AS ROMA – TORINO FC na żywo
Ipla
Komentarz: Mateusz Święcicki – Filip Kapica

20:50 Puchar Francji – 4. runda: ESA LINAS-MONTLHERY – PARIS SAINT-GERMAIN na żywo
Ipla
Komentarz: Piotr Przybysz – Marcin Kalita

20:55 La Liga – 19. kolejka: CELTA VIGO – CA OSASUNA na żywo

Komentarz: Żelisław Żyżyński – Wojciech Jagoda

22:40 Serie A – 18. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla
Studio: Mateusz Majak – Dominik Mucha, Antoni Partum

22:50 Magazyn ELEVEN GOL na żywo
Ipla
Studio: Mateusz Majak

23:45 
Magazyn LA LIGA+


12:50 Tour de Ski, Val di Fiemme, Włochy: STUDIO na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

13:15 Tour de Ski, Val di Fiemme, Włochy: BIEG NA 10 KM STYLEM DOWOLNYM KOBIET na żywo
Eurosport 1 HDTVP Sport HDEurosport PlayerIplasport.tvp.pl
Komentarz w Eurosport 1: Paweł Ulbrych
Komentarz w TVP Sport: Jarosław Idzi, Piotr Meissner

14:00 Tour de Ski, Val di Fiemme, Włochy: STUDIO na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla
15:10 Tour de Ski, Val di Fiemme, Włochy: BIEG NA 10 KM STYLEM DOWOLNYM MĘŻCZYZN na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla
Komentarz: Paweł Ulbrych


10:00 Puchar Świata, Winterberg, Niemcy: 1. PRZEJAZD MĘŻCZYZN na żywo
Ipla

11:50 Puchar Świata, Winterberg, Niemcy: 2. PRZEJAZD MĘŻCZYZN na żywo
Ipla

14:00 Puchar Świata, Winterberg, Niemcy: 1. PRZEJAZD KOBIET na żywo
Ipla


15:30 Puchar Świata, Winterberg, Niemcy: 2. PRZEJAZD KOBIET na żywo
Ipla


11:00 Tahincioglu Basketball Super League – 15. kolejka: FENERBAHÇE BEKO – FRUTTI EXTRA BURSASPOR na żywo

Komentarz: Krzysztof Sendecki

11:55 Serie A – 17. kolejka: VANOLI CREMONA – HAPPY CASA BRINDISI na żywo
Eurosport Player

13:15 Tahincioglu Basketball Super League – 15. kolejka: DARÜŞŞAFAKA TEKFEN – TEKSÜT BANDIRMA BK na żywo

Komentarz: Radosław Spiak

15:20 easyCredit BBL – 15. kolejka: EWE BASKETS OLDENBURG – HAMBURG TOWERS

Komentarz: Krzysztof Sendecki

16:55 Serie A – 17. kolejka: AX ARMANI EXCHANGE MILANO – ACQUA S.BERNARDO CANTÙ na żywo
Eurosport Player

17:25 Serie A – 17. kolejka: DOLOMITI ENERGIA TRENTO – SEGAFREDO VIRTUS BOLOGNA na żywo
Eurosport Player

17:30 Energa Basket Liga – 15. kolejka: POLSKI CUKIER TORUŃ – ANWIL WŁOCŁAWEK 

Komentarz: Adam Romański – Tomasz Jankowski (z Torunia)

18:00 Tahincioglu Basketball Super League – 15. kolejka: AFYON BELEDIYESPOR – ISTANBUL BÜYÜKŞEHIR BELEDIYESI

Komentarz: Jakub Ryś

18:25 Serie A – 17. kolejka: CARPEGNA PROSCIUTTO BASKET PESARO – ALLIANZ PALLACANESTRO na żywo
Eurosport Player

18:40 
VTB United League: BC KALEV – STELMET ZIELONA GÓRA 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla
Komentarz: Radosław Spiak

18:55 Serie A – 17. kolejka: TREVISO – OPENJOBMETIS VARESE na żywo
Eurosport Player

20:40 Serie A – 17. kolejka: POMPEA FORTITUDO BOLOGNA – GRISSIN BON REGGIO EMILIA na żywo
Eurosport Player

21:30 NBA: LOS ANGELES CLIPPERS – NEW YORK KNICKS na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Wojciech Michałowicz – Waldemar Kijanowski


14:15 Puchar Świata, Zagrzeb, Chorwacja: 1. PRZEJAZD SLALOMU MĘŻCZYZN 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

18:20 Puchar Świata, Zagrzeb, Chorwacja: 2. PRZEJAZD SLALOMU MĘŻCZYZN 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


10:55 Turniej Towarzyski, Torrelavega, Hiszpania: POLSKA – PORTUGALIA na żywo
sport.tvp.pl
Komentarz: Maciej Iwański

12:55 Turniej Towarzyski, Torrelavega, Hiszpania: HISZPANIA – ROSJA na żywo
sport.tvp.pl


23:00 Rajd Dakar 2020: ETAP 1 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


11:00 Magazyn 7. STREFA 
Polsat Sport HD


13:30 Turniej kwalifikacyjny do igrzysk olimpijskich 2020, Berlin, Niemcy – grupa B: FRANCJA – SERBIA na żywo
Polsat Sport HDIpla

16:30 Turniej kwalifikacyjny do igrzysk olimpijskich 2020, Berlin, Niemcy – grupa A: SŁOWENIA – BELGIA na żywo
Polsat Sport HDIpla

19:30 Turniej kwalifikacyjny do igrzysk olimpijskich 2020, Berlin, Niemcy – grupa A: CZECHY – NIEMCY na żywo
Polsat Sport HDIpla


16:00 Turniej Czterech Skoczni, Bischofshofen, Austria: STUDIO 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla
Studio: Michał Korościel – Krzysztof Biegun, Jakub Pieczatowski
Reporterzy: Jakub Kot, Kacper Merk


16:30 Turniej Czterech Skoczni, Bischofshofen, Austria: KWALIFIKACJE 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla
Komentarz: Igor Błachut, Marek Rudziński

17:45 Turniej Czterech Skoczni, Bischofshofen, Austria: STUDIO 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla
Studio: Michał Korościel – Krzysztof Biegun, Jakub Pieczatowski
Reporterzy: Jakub Kot, Kacper Merk


01:00 ATP Cup, Brisbane, Australia – grupa F: KANADA – AUSTRALIA na żywo
*(do 06:00)
Polsat Sport HDIpla

03:00 ATP Cup, Perth, Australia – grupa D: WŁOCHY – NORWEGIA na żywo
*(do 08:00)
Ipla

10:30 ATP Cup, Perth, Australia – grupa B: ROSJA – USA na żywo
*(do 17:00)
Ipla


19:20 Magazyn SPORT na żywo


19:25 Magazyn SPORT na żywo


19:25 Magazyn SPORT na żywo


19:25 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

21:30 Magazyn SPORTOWY WIECZÓR 
sport.tvp.pl

21:45 Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


23:00 Magazyn SPORT NEWS+ 


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About Jakub Telecki