Sport w TV: niedziela – 6 października 2019

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 11:00 Magazyn CAFE FUTBOL  11:30 Magazyn LA LIGA+  11:55 LaLiga Santander – 8. kolejka: RCD MALLORCA – RCD ESPANYOL  12:10 PKO Ekstraklasa – 11. kolejka: WSTĘP DO MECZU  12:10 Eredivisie – 9. kolejka: ADO […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.


11:00 Magazyn CAFE FUTBOL 
Polsat Sport HDIpla

11:30 Magazyn LA LIGA+ 
CANAL+ Sport HD

11:55 LaLiga Santander – 8. kolejka: RCD MALLORCA – RCD ESPANYOL na żywo


12:10 PKO Ekstraklasa – 11. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
CANAL+ Sport HD

12:10 Eredivisie – 9. kolejka: ADO DEN HAAG – AJAX AMSTERDAM 
Ipla

12:25 
Serie A TIM – 7. kolejka: AFC FIORENTINA – UDINESE CALCIO na żywo


12:30 PKO Ekstraklasa – 11. kolejka: ŁKS ŁÓDŹ – KORONA KIELCE na żywo
CANAL+ Sport HD

13:00 II Liga – 12. kolejka: GÓRNIK ŁĘCZNA – BŁĘKITNI STARGARD na żywo
sport.tvp.pl

13:25 Bundesliga – 7. kolejka: BORUSSIA MOENCHENGLADBACH – AUGSBURG na żywo


13:55 LaLiga Santander – 8. kolejka: CELTA VIGO – ATHLETIC BILBAO na żywo


14:25 Eredivisie – 9. kolejka: FORTUNA SITTARD – FEYENOORD ROTTERDAM 
Ipla

14:30 Magazyn STUDIO LIVE na żywo
Ipla

14:40 PKO Ekstraklasa – 11. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo


14:55 PKO Ekstraklasa – 11. kolejka: CRACOVIA KRAKÓW – GÓRNIK ZABRZE 


14:55 Premier League – 8. kolejka: SOUTHAMPTON – CHELSEA na żywo


14:55 Serie A TIM – 7. kolejka: BOLOGNA FC – SS LAZIO na żywo
Ipla

14:55 Serie A TIM – 7. kolejka: AS ROMA – CAGLIARI CALCIO na żywo


15:20 Bundesliga – 7. kolejka: VFL WOLFSBURG – UNION BERLIN na żywo


15:55 LaLiga Santander – 8. kolejka: REAL VALLADOLID – ATLETICO MADRYD na żywo


16:40 Eredivisie – 9. kolejka: PSV EINDHOVEN – VVV VENLO


17:00 Magazyn STUDIO LIVE na żywo
Ipla

17:00 PKO Ekstraklasa – 11. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo


17:25 PKO Ekstraklasa – 11. kolejka: PIAST GLIWICE – LEGIA WARSZAWA na żywo


17:25 Premier League – 8. kolejka: NEWCASTLE – MANCHESTER UNITED na żywo


17:55 Serie A TIM – 7. kolejka: TORINO FC – SSC NAPOLI na żywo
Ipla

17:55 Bundesliga – 7. kolejka: EINTRACHT FRANKFURT – WERDER BREMA na żywo


18:00 Liga czeska – 12. kolejka: FK JABLONEC – SK SLAVIA PRAGA 
Ipla

18:25 LaLiga Santander – 8. kolejka: REAL SOCIEDAD – GETAFE na żywo
CANAL+ Sport HD

19:30 Magazyn LIGA+ EXTRA na żywo


20:00 Magazyn STUDIO LIVE na żywo
Ipla

20:30 Magazyn LIGI MISTRZÓW UEFA 


20:40 Serie A – 7. kolejka: INTER MEDIOLAN – JUVENTUS FC na żywo


20:55 LaLiga Santander – 8. kolejka: FC BARCELONA – SEVILLA na żywo


21:30 Magazyn TURBOKOZAK EXTRA na żywo
CANAL+ Sport HD

22:20 Major League Soccer: PORTLAND TIMBERS – SAN JOSE EARTHQUAKES 
Ipla

22:45 Magazyn STUDIO LIVE na żywo
Ipla

23:00 Magazyn ELEVEN GOL LIVE na żywo



03:00 Gala Boksu Zawodowego, Nowy Jork, USA: GIENNADIJ GOŁOWKIN – SIERGIEJ DEREWIANCZENKO na żywo
CANAL+ Sport HD


13:00 PGA European Tour – Open De Espana, Madryd, Hiszpania: FINAŁ 


23:00 PGA Tour – Shriners Hospitals for Children Open, Las Vegas, USA: FINAŁ 



01:20 NHL – sezon zasadniczy: TORONTO MAPLE LEAFS – MONTREAL CANADIENS na żywo
TVP Sport HD
 sport.tvp.pl

23:05 NHL – sezon zasadniczy: CAROLINA HURRICANES – TAMPA BAY LIGHTNING na żywo
TVP Sport HD
 sport.tvp.pl


14:50 FEI Nations Cup Series, Barcelona, Hiszpania: ZAWODY na żywo
Eurosport PlayerIpla


13:00 Tour of Croatia, Chorwacja: ETAP6 


15:15
Famenne Ardenne Classic, Belgia: WYŚCIG



12:00 Turkish Basketball Super League – 2. kolejka: PINAR KARŞIYAKA – AREL ÜNIVERSITESI BÜYÜKÇEKMECE BASKETBOL 


12:30 Energa Basket Liga – 2. kolejka: HYDROTRUCK RADOM – START LUBLIN 
Polsat Sport HD

18:30 Liga ACB – 2. kolejka: KIROLBET BASKONIA – UNICAJA 



17:45 Mistrzostwa Świata, Doha, Katar: DZIEŃ 10 
*(na TVP Sport do 17:55)



12:35 PGNiG Superliga – 6. kolejka: STUDIO 
TVP Sport HDsport.tvp.pl

12:55 PGNiG Superliga – 6. kolejka: SPR STAL MIELEC – ZAGŁĘBIE LUBIN 
TVP Sport HDsport.tvp.pl

16:00 Bundesliga – 8. kolejka: MT MELSUNGEN – TSV HANNOVER-BURGDOF



20:00 International Swimming League, Indianapolis, USA: ZAWODY 



06:45 Puchar Świata – grupa B, Tokio, Japonia: NOWA ZELANDIA – NAMIBIA 


09:45 Puchar Świata – grupa C, Kunamoto, Japonia: FRANCJA – TONGA 


15:00 Ekstraliga – 5. kolejka: KS BUDOWLANI LUBLIN – MKS OGNIWO SOPOT na żywo


17:30 Superpuchal Polski: ŁKS COMERCECON ŁÓDŹ – GRUPA AZOTY CHEMIK POLICE na żywo
Polsat Sport HD


05:05 Puchar Świata, Fukuoka, Japonia: STUDIO 


05:20 Puchar Świata, Fukuoka, Japonia: WŁOCHY – POLSKA 
Polsat Sport HD

07:50 Puchar Świata, Fukuoka, Japonia: USA – TUNEZJA 
Polsat Sport HD

11:00 Puchar Świata, Nagano, Japonia: IRAN – BRAZYLIA 
Ipla

18:50 Puchar Świata, Fukuoka, Japonia: ARGENTYNA – JAPONIA 
Ipla


04:00 UFC 243, Melbourne, Australia: ROBERT WHITTAKER – ISRAEL ADESANYA na żywo


08:30 ATP World Tour 500, Tokio, Japonia – finał: ??? – ??? 


10:30 WTA Tour, Pekin, Chiny – finał: ??? – ??? na żywo
sport.tvp.pl

13:30 ATP World Tour 500, Pekin, Chiny – finał: ??? – ??? 


10:07 Moto3 – Grand Prix Tajlandii: WYŚCIG 
Ipla

11:30 Mistrzostwa Wielkiej Brytanii Superbike, Donington Park, Anglia: WYŚCIG 1 na żywo
*(o 17:00  w Eurosport 2)
Eurosport Player

14:40 Motocyklowe Mistrzostwa Włoch, Vallelunga, Włochy: DZIEŃ 2 


16:30 Moto2 – Grand Prix Tajlandii: WYŚCIG 
Ipla

17:15 Motocyklowe Mistrzostwa Włoch, Vallelunga, Włochy: DZIEŃ 2 



17:30 Mistrzostwa Wielkiej Brytanii Superbike, Donington Park, Anglia: WYŚCIG 2 na żywo
Eurosport Player


20:00 MotoGP – Grand Prix Tajlandii: WYŚCIG 
Ipla


04:00 FIA World Endurance Championship – 6h of Fuji, Japonia: WYŚCIG na żywo
*(od 08:30 także w Eurosport 1)
Ipla

20:30 Monster Energy NASCAR Cup Series, Dover, USA: WYŚCIG 



17:45 
Baraż o PGE Ekstraligę: WSTĘP DO MECZU na żywo


17:55 Baraż o PGE Ekstraligę: ARGED MALESA TŻ OSTROVIA OSTRÓW – TRULY.WORK STAL GORZÓW na żywo



19:20 Magazyn SPORT na żywo


19:25 
Magazyn SPORT na żywo


19:30 
Magazyn SPORT na żywo


21:30 Magazyn SPORTOWY WIECZÓR 
sport.tvp.pl

21:55 Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

22:45 Magazyn SPORT NEWS+ 
CANAL+ Sport HD

23:00 Magazyn SPORT+ 
CANAL+ Sport HD


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie 

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About Tomasz Lenart