Sport w TV: niedziela – 7 kwietnia 2019

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 10:30 Magazyn LA LIGA+  11:00 Magazyn PIŁKA Z GÓRY  Studio: Daria Kabała-Malarz – Piotr Żelazny, Paweł Kapusta, Tomasz Ćwiąkała, Łukasz Wiśniowski 11:00 Magazyn CAFE FUTBOL  Studio: Bożydar Iwanow – Cezary […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.


10:30 Magazyn LA LIGA+ 
CANAL+ Sport HD

11:00 
Magazyn PIŁKA Z GÓRY na żywo
CANAL+ Sport HD
Studio: Daria Kabała-Malarz – Piotr Żelazny, Paweł Kapusta, Tomasz Ćwiąkała, Łukasz Wiśniowski

11:00 
Magazyn CAFE FUTBOL na żywo
Polsat Sport HDIpla
Studio: Bożydar Iwanow – Cezary Kowalski, Tomasz Hajto, Dominik Nowak, Marcin Jaroszewski

11:00 
Major League Soccer: FC TORONTO – CHICAGO FIRE 
Ipla
Komentarz: Robert Zieliński

11:55 
La Liga Santander – 31. kolejka: DEPORTIVO ALAVES – CD LEGANES na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Piotr Laboga – Leszek Orłowski

12:25
 Serie A – 31. kolejka: ACF FIORENTINA – FROSINONE CALCIO na żywo
Ipla
Komentarz: Dominik Guziak – Piotr Czachowski

13:00 
2.Liga – 27. kolejka: GKS BEŁCHATÓW – ZNICZ PRUSZKÓW na żywo
TVP Sport HD
sport.tvp.pl
Komentarz: Tomasz Jasina – Tomasz Kłos (z Bełchatowa)

13:55 La Liga Santander – 31. kolejka: GETAFE CF – ATHLETIC CLUB na żywo

Komentarz: Adam Marchliński – Tomasz Lipiński

14:25 
Eredivisie – 29. kolejka: VVV VENLO – FEYENOORD na żywo
Ipla
Komentarz: Grzegorz Michalewski

14:30 Serie A – 31. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla
Studio: Maciej Jermakow – Mikołaj Kruk

14:55 
Serie A – 31. kolejka: INTER MEDIOLAN – ATALANTA BC na żywo
Ipla
Komentarz: Piotr Dumanowski – Dominik Guziak

14:55 Serie A – 31. kolejka: UDINESE CALCIO – EMPOLI FC na żywo

Komentarz: Michał Mitrut

15:00 Premier League – 33. kolejka: EVERTON FC – ARSENAL FC na żywo

Komentarz: Marcin Rosłoń – Przemysław Rudzki

15:10 
LOTTO Ekstraklasa – 29. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Bartosz Gleń – Maciej Murawski (ze Szczecina)

15:25 
LOTTO Ekstraklasa – 29. kolejka: POGOŃ SZCZECIN – ARKA GDYNIA na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Bartosz Gleń – Maciej Murawski (ze Szczecina)

15:25 
Bundesliga – 28. kolejka: FC AUGSBURG – TSG 1899 HOFFENHEIM na żywo
Ipla
Komentarz: Patryk Mirosławski – Sebastian Chabiniak

16:10 
La Liga Santander – 31. kolejka: REAL VALLADOLID – SEVILLA FC na żywo
Ipla
Komentarz: Łukasz Wiśniowski – Marcin Gazda

16:40
Eredivisie – 29. kolejka: VITESSE – PSV EINDHOVEN na żywo
Ipla
Komentarz: Tomasz Włodarczyk

16:55 
FA Cup – 1/2 Finału: WATFORD FC – WOLVERHAMPTON WANDERES FC na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Gzywacz – Tomasz Zieliński

17:00
Tipico Bundesliga – 24. kolejka: LASK LINZ – FC RED BULL SALZBURG na żywo

Komentarz: Adam Kotleszka

17:30
 LOTTO Ekstraklasa – 29. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo

Komentarz: Rafał Dębiński – Grzegorz Mielcarski (z Zabrza)

17:30
Fortuna 1. liga – 27. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
Ipla
Komentarz: Szymon Rojek – Tomasz Łapiński (z Bielsko-Białej)
Reporter: Mariusz Hawryszczuk

17:40 
Fortuna 1. liga – 27. kolejka: PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA – GKS TYCHY na żywo
Ipla
Komentarz: Szymon Rojek – Tomasz Łapiński (z Bielsko-Białej)

17:50 
Bundesliga – 28. kolejka: BORUSSIA M’GLADBACH – WERDER BREMA na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Edward Durda – Tomasz Ćwiąkała

17:55 
LOTTO Ekstraklasa – 29. kolejka: GÓRNIK ZABRZE – LEGIA WARSZAWA na żywo

Komentarz: Rafał Dębiński – Grzegorz Mielcarski (z Zabrza)

17:55
 Serie A – 31. kolejka: SS LAZIO – US SASSUOLO CALCIO na żywo
Ipla
Komentarz: Julian Kowalski – Piotr Czachowski

18:25 
La Liga Santander – 31. kolejka: LEVANTE UD – SD HUESCA na żywo

Komentarz: Rafał Wolski – Wojciech Jagoda

18:25
 La Liga Santander – 31. kolejka: CELTA VIGO – REAL SOCIEDAD na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Pawłowski – Michał Świerżyński

19:00
FA Cup – 1/2 Finału: STUDIO na żywo
Ipla
Studio: Maciej Jermakow – Jarosław Koliński

20:00 
Magazyn LIGA+ EXTRA na żywo

Studio: Andrzej Twarowski, Krzysztof Marciniak – Michał Probierz, Kazimierz Węgrzyn, Marcin Baszczyński, Sławomir Stempniewski

20:00 
Serie A – 31. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla
Studio: Mateusz Majak – Mikołaj Kruk

20:25 
Serie A – 31. kolejka: SSC NAPOLI – GENOA CFC na żywo
Ipla
Komentarz: Mateusz Święcicki – Filip Kapica

20:40 
La Liga Santander – 31. kolejka: REAL BETIS – VILLARREAL CF na żywo

Komentarz: Michał Mitrut – Marcin Gazda

21:00 Major League Soccer: FC CINCINNATI – SPORTING KANSAS CITY na żywo
Ipla
Komentarz: Piotr Przybysz

21:30 
Magazyn LIGA+ EXTRA DOGRYWKA na żywo
CANAL+ Sport HD
Studio: Andrzej Twarowski, Krzysztof Marciniak – Michał Probierz, Kazimierz Węgrzyn, Marcin Baszczyński, Sławomir Stempniewski

22:30 
Serie A – 31. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla
Studio: Mateusz Majak – Mikołaj Kruk

22:50 
Magazyn ELEVEN GOL na żywo
Ipla

23:00 
Magazyn SPORT+ 
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Marcin Rosłoń, Edward Durda, Tomasz Lipiński, Piotr Laboga


06:00 BWF Tour – Celcom Axiata Malezja Open 2019: FINAŁY na żywo
Ipla


03:00 Mistrzostwa Świata Mężczyzn, Lethbridge, Kanada: 1/2 FINAŁU na żywo
Ipla

20:00 
Mistrzostwa Świata Mężczyzn, Lethbridge, Kanada: MECZ O 3 MIEJSCE na żywo
Eurosport PlayerIpla


20:30 PGA Tour – Valero Texas Open, San Antonio, USA: FINAŁ na żywo


01:00 NHL: TAMPA BAY LIGHTING – WASHINGTON CAPITLAS na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

18:00
Polska Hokej Liga – Finał: GKS TYCHY – COMARCH CRACOVIA na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl


10:15 Wyścig Dookoła Flandrii, Belgia: WYŚCIG na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

12:30 
Wyścig Dookoła Flandrii, Belgia: WYŚCIG KOBIET na żywo
Eurosport Player


11:52 Lega A – 25. kolejka: FIAT TORINO – OPENJOBMETIS VARESE na żywo
Eurosport Player

12:00 
Tahincioglu Basketball Super League – 25. kolejka: FENERBAHÇE BEKO – ISTANBUL BBSK 


12:30 Energa Basket Liga – 26. kolejka: MIASTO SZKŁA KROSNO – LEGIA WARSZAWA na żywo
Polsat Sport HD
Ipla

16:52 
Lega A – 25. kolejka: AX ARMANI EXCHANGE MILANO – BANCO DI SARDEGNA SASSARI na żywo
Eurosport Player

17:52
 Lega A – 25. kolejka: GRISSIN BON REGGIO EMILIA – DOLOMITI ENERGIA TRENTINO na żywo
Eurosport Player

18:22
 Lega A – 25. kolejka: VANOLI CREMONA BASKET – VL PESARO na żywo
Eurosport Player

18:58 
Lega A – 25. kolejka: SEGAFREDO VIRTUS BOLOGNA – ORIORA PISTOIA na żywo
Eurosport Player

19:22 Lega A – 25. kolejka: HAPPY CASA BRINDISI – UMANA REYER VENEZIA na żywo
Eurosport Player

19:30
Liga ACB – 26. kolejka: HERBALIFE GRAN CANARIA – REAL MADRYT na żywo

Komentarz: Radosław Spiak

20:37
Lega A – 25. kolejka: ACQUA S.BERNARDO CANTU – GERMANI BRESCIA BASKET na żywo
Eurosport Player

21:30 
NBA: MINNESOTA TIMBERWOLVES – OKLAHOMA CITY THUNDER na żywo

Komentarz: Wojciech Michałowicz – Waldemar Kijanowski

21:45 
easyCredit BBL – 27. kolejka: FRAPORT SKYLINERS – BAYERN MONACHIUM 

Komentarz: Jakub Ryś


08:45 Doz Maraton Łódzki, Łódź: MARATON na żywo
*(także o 10:15, 11:15 oraz 12:45)
TVP Sport HD

09:55 NN Marathon Rotterdam, Rotterdam, Holandia: MARATON na żywo
*(w TVP Sport od 09:55 do 10:15, od 10:25 do 11:15 oraz od 11:25 do 12:45)
sport.tvp.plTVP Sport HD


15:10 DHB Pokal –  Finał: ??? – ??? na żywo

Komentarz: Kamil Gapiński


18:00 Nodric Swim Tour, Bergen, Norwegia: DZIEŃ 3
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


16:00 Mistrzostwa Europy, Batumi, Gruzja: KOBIETY 55 KG na żywo
*(o 23:00  w Eurosport 2 HD)
TVP Sport HDsport.tvp.plIpla

18:30 
Mistrzostwa Europy, Batumi, Gruzja: MĘŻCZYŹNI 61 KG na żywo
Ipla


14:05 Pro D2 – 27. kolejka: MONT-DE-MARSAN – SOYAUX ANGOULEME na żywo
Eurosport Player


14:45 Liga Siatkówki Kobiet – 1/2 Finału: DEVELOPRESS SKYRES RZESZÓW – ŁKS ŁÓDŹ/PROFI CREDIT BKS BIELSKO-BIAŁA na żywo
Ipla


01:00 Serie A1 – 1/4 Finału: REVIVRE AXOPOWER MILANO – AZIMUT LEO SHOES MODENA
Ipla

17:30 PlusLiga – 1/4 finału: ALURON VIRTU WARTA ZAWIERCIE – CERRAD CZARNI RADOM na żywo
Polsat Sport HDIpla


23:00 Serie A1 – 1/4 Finału: KIONE PADOVA – ITAS TRENTINO 
Ipla


06:55 China Open, Pekin, Chiny: FINAŁ na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

13:25 China Open, Pekin, Chiny: FINAŁ na żywo
Eurosport PlayerIpla


11:15 Magazyn WORLD OF FREESPORTS 2019 


19:00 WTA Tour, Charleston, USA – Finał: ??? – ??? na żywo
*(o 21:30  w TVP Sport HD)
sport.tvp.plTVP Sport HD

23:30 
WTA Tour, Monterrey, Meksyk – Finał: ??? – ??? na żywo
sport.tvp.pl


10:50 Mistrzostwa Świata Superbike, Aragonia, Hiszpania: SUPERPOLE na żywo
Ipla

12:05 
Mistrzostwa Świata Superbike, Aragonia, Hiszpania: SUPERSPORT na żywo


13:00
 Mistrzostwa świata Motocross, Trentino, Włochy: WYŚCIG 1 MX2 na żywo
Eurosport Player

13:50 Mistrzostwa Świata Superbike, Aragonia, Hiszpania: WYŚCIG 2 na żywo
*(o 20:00  w Eurosport 1 HD)
Eurosport 1 HDIpla
14:00 
Mistrzostwa świata Motocross, Trentino, Włochy: WYŚCIG 1 MXGP na żywo
Eurosport Player

15:05 
Mistrzostwa Świata Superbike, Aragonia, Hiszpania: SUPERSPORT 300 na żywo


16:00
 Mistrzostwa świata Motocross, Trentino, Włochy: WYŚCIG 2 MX2 na żywo
Eurosport Player

17:00 
Mistrzostwa świata Motocross, Trentino, Włochy: WYŚCIG 2 MXGP na żywo
Ipla


12:00 World Touring Car Cup 2019, Marrakesz, Maroko: KWALIFIKACJE na żywo
Ipla

17:30 World Touring Car Cup 2019, Marrakesz, Maroko: WYŚCIG 2 na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

18:45
World Touring Car Cup 2019, Marrakesz, Maroko:WYŚCIG 3 na żywo
Eurosport 1 HDEurosport Player
Ipla


14:45 Nice 1. Liga Żużlowa – 2. kolejka: ZDUNEK WYBRZEŻE GDAŃSK  – UNIA TARNÓW na żywo
Polsat Sport HDIpla

15:30 PGE Ekstraliga – 1. kolejka: WSTĘP DO ZAWODÓW na żywo


16:00 
PGE Ekstraliga – 1. kolejka: FOGO UNIA LESZNO – BETARD SPARTA WROCŁAW na żywo

Komentarz: Michał Łopaciński – Wojciech Dankiewicz (z Leszna)

18:30 
PGE Ekstraliga – 1. kolejka: WSTĘP DO ZAWODÓW na żywo


19:00 
PGE Ekstraliga – 1. kolejka: SPEED CAR MOTOR LUBLIN – MRGARDEN GKM GRUDZIĄDZ na żywo

Komentarz: Tomasz Dryła – Tomasz Bajerski (z Lublina)

20:45
Magazyn PGE EKSTRALIGA na żywo

Studio: Marcin Majewski – Bartosz Zmarzlik, Tomasz Gollob, Robert Wardzała, Leszek Demski, Dawid Stachyra

inne
00:55 Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

18:30 Magazyn SPORT TELEGRAM na żywo


19:20 Magazyn SPORT na żywo


19:35 
Magazyn SPORT na żywo


20:25 
Magazyn SPORT na żywo


20:25 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

21:00
 Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl


22:45
 Magazyn SPORT NEWS+ 
CANAL+ Sport HD

22:45 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie 

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About Adam Zakrzewski

https://twitter.com/AddidasAdam