Sport w TV: niedziela – 7 lipca 2019

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA Copa America, Rio de Janerio, Brazylia – finał: BRAZYLIA – PERU 01:00 Major League Soccer: PHILADELPHIA UNITED – ORLANDO CITY  Komentarz: Robert Zieliński […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA Copa America, Rio de Janerio, Brazylia – finał: BRAZYLIA – PERU


01:00 Major League Soccer: PHILADELPHIA UNITED – ORLANDO CITY na żywo
Ipla
Komentarz: Robert Zieliński

16:45 Mistrzostwa Świata Kobiet, Lyon, Francja – finał: USA – HOLANDIA na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Michał Zawacki – Joanna Tokarska

21:00 Copa America, Rio de Janerio, Brazylia – finał: STUDIO na żywo
Polsat Sport HDIpla
Studio: Tomasz Smokowski – Piotr Koźmiński, Dariusz Dziekanowski, Bartłomiej Rabij
Analiza: Marcin Lepa – Tomasz Łapiński

21:50 Copa America, Rio de Janerio, Brazylia – finał: BRAZYLIA – PERU na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Cezary Kowalski – Bartłomiej Rabij

00:00 (nd/pon) Copa America, Rio de Janerio, Brazylia – finał: STUDIO na żywo
Polsat Sport HDIpla
Studio: Tomasz Smokowski – Piotr Koźmiński, Dariusz Dziekanowski, Bartłomiej Rabij
Analiza: Marcin Lepa – Tomasz Łapiński


16:00 ESL One, Kolonia, Niemcy – CS:GO: DZIEŃ 6 na żywo
sport.tvp.pl


10:50 Letnia Uniwersjada 2019, Neapol, Włochy: FINAŁY na żywo
Eurosport Player


15:50 Letnia Uniwersjada 2019, Neapol, Włochy: FINAŁY na żywo
*(o 22:55  w Eurosport 1 HD)
Eurosport PlayerEurosport 1 HDIpla


13:00 PGA European Tour – Dubai Duty Free Irish Open, Clare, Irlandia: FINAŁ na żywo
*(do 18:00)
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Andrzej Person, Jacek Person

21:00 PGA Tour – 3M Open, Blaine, USA: FINAŁ na żywo
Ipla


18:05 Letnia Uniwersjada 2019, Neapol, Włochy: FINAŁ KOBIET I MĘŻCZYZN na żywo
Eurosport Player


13:50 Tour de France, Francja: STUDIO na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


14:20 Tour de France, Francja: ETAP 2 na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla
Komentarz: Tomasz Jaroński – Stanisław Brzósko

16:45 Tour de France, Francja: STUDIO na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

21:00 Magazyn TOUR DE FRANCE DZIŚ 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


17:25 Mistrzostwa Europy, Belgrad, Serbia – mecz o 3. miejsce: SERBIA – WIELKA BRYTANIA na żywo
sport.tvp.pl
Komentarz: Ireneusz Pardo

20:20 Mistrzostwa Europy, Belgrad, Serbia – finał: HISZPANIA – FRANCJA na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Ryszard Łabędź


13:25 2. Mityng na Rynku Kościuszki, Białystok: ZAWODY na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Szymon Borczuch (z Białegostoku)


15:30 Euro Beach Soccer League, Nazare, Portugalia – grupa 1: UKRAINA – POLSKA na żywo
Ipla
Komentarz: Piotr Przybysz – Marek Górecki


10:00 Mistrzostwa Europy Mężczyzn, Stare Jabłonki – mecz o 17. miejsce: SŁOWENIA – PORTUGALIA na żywo
Ipla

11:00 Mistrzostwa Europy Kobiet, Stare Jabłonki – mecz o 11. miejsce: TURCJA – POLSKA na żywo
Ipla


12:00 Mistrzostwa Europy Mężczyzn, Stare Jabłonki – mecz o 7. miejsce: FRANCJA – POLSKA na żywo
Ipla


13:00 
Mistrzostwa Europy Mężczyzn, Stare Jabłonki – mecz o 5. miejsce: NIEMCY – CHORWACJA na żywo
Ipla

14:00 
Mistrzostwa Europy Kobiet, Stare Jabłonki – mecz o 3. miejsce: CHORWACJA – HOLANDIA na żywo
Ipla

15:00 Mistrzostwa Europy Mężczyzn, Stare Jabłonki – mecz o 3. miejsce: WĘGRY – ROSJA na żywo
Ipla


16:00 
Mistrzostwa Europy Kobiet, Stare Jabłonki – finał: DANIA – WĘGRY na żywo
Ipla

17:00 Mistrzostwa Europy Mężczyzn, Stare Jabłonki – finał: DANIA – NORWEGIA na żywo
Ipla

20:30 
Mistrzostwa Europy Mężczyzn, Stare Jabłonki: DZIEŃ 6
*(do 23:30)
Ipla


18:00 Letnia Uniwersjada 2019, Neapol, Włochy: FINAŁY na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla
Komentarz: Maciej Bonecki


10:20 Letnia Uniwersjada 2019, Neapol, Włochy – Rugby 7: PÓŁFINAŁY na żywo
Eurosport Player

16:50 Letnia Uniwersjada 2019, Neapol, Włochy – Rugby 7: FINAŁY na żywo
Eurosport Player


08:45 Turniej Finałowy Ligi Narodów FIVB, Nankin, Chiny – mecz o 3. miejsce: TURCJA – CHINY na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Adrian Brzozowski (z Nankin)

12:00 
Turniej Finałowy Ligi Narodów FIVB, Nankin, Chiny – finał: STUDIO na żywo
Ipla

13:15 Turniej Finałowy Ligi Narodów FIVB, Nankin, Chiny – finał: BRAZYLIA – USA na żywo
Ipla
Komentarz: Adrian Brzozowski (z Nankin)

15:30 
Turniej Finałowy Ligi Narodów FIVB, Nankin, Chiny – finał: STUDIO na żywo
Ipla


11:15 Plaża Open, Mysłowice: FINAŁ na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Piotr Dębowski (z Mysłowic)


12:10 Plaża Open, Mysłowice: FINAŁ na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Piotr Dębowski (z Mysłowic)


11:50 Letnia Uniwersjada 2019, Neapol, Włochy: PÓŁFINAŁ MĘŻCZYZN na żywo
Eurosport Player


13:20 Letnia Uniwersjada 2019, Neapol, Włochy: FINAŁY na żywo
*(o 19:00  w Eurosport 2 HD)
Eurosport PlayerIpla


04:00 UFC 239, Las Vegas, USA: JON JONES – THIAGO SANTOS na żywo
Polsat Sport HDIpla


13:20 Letnia Uniwersjada 2019, Neapol, Włochy: FINAŁ MIKSTA na żywo
*(o 21:20  w Eurosport 2 HD)
Eurosport PlayerIpla


14:50 Letnia Uniwersjada 2019, Neapol, Włochy: MECZ O 3. MIEJSCE KOBIET I MĘŻCZYZN na żywo
Eurosport Player

16:50 
Letnia Uniwersjada 2019, Neapol, Włochy: FINAŁY KOBIET I MĘŻCZYZN na żywo
Eurosport Player


13:50 Letnia Uniwersjada 2019, Neapol, Włochy: PÓŁFINAŁY KOBIET I MĘŻCZYZN na żywo
Eurosport Player

16:50 Letnia Uniwersjada 2019, Neapol, Włochy: FINAŁY KOBIET I MĘŻCZYZN na żywo
Eurosport Player


13:10 Wimbledon, Londyn, Wielka Brytania: KRONIKA 
Polsat Sport HDIpla


14:50 Letnia Uniwersjada 2019, Neapol, Włochy: ZAWODY DRUŻYNOWE – FINAŁY na żywo
Eurosport Player


23:30 ITU World Triathlon Series, Hamburg, Niemcy: SZTAFETA MIESZANA 
Ipla


16:00 Tor Służewiec, Warszawa: DERBY na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Jarosław Idzi


07:00 Mistrzostwa Świata Motocross, Palembang, Indonezja: WYŚCIG 1 MX2 na żywo
Eurosport PlayerIpla
Komentarz: Sławomir Szymczak

08:00 
Mistrzostwa Świata Motocross, Palembang, Indonezja: WYŚCIG 1 MXGP na żywo
Eurosport PlayerIpla
Komentarz: Sławomir Szymczak

08:20 Moto3 – Grand Prix Niemiec: ROZGRZEWKA na żywo
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski – Adam Badziak

08:50 Moto2 – Grand Prix Niemiec: ROZGRZEWKA na żywo
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski – Adam Badziak

09:20 MotoGP – Grand Prix Niemiec: ROZGRZEWKA na żywo
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski – Adam Badziak

10:00 
Mistrzostwa Świata Motocross, Palembang, Indonezja: WYŚCIG 2 MX2 na żywo
Eurosport PlayerIpla
Komentarz: Sławomir Szymczak

11:00 
Mistrzostwa Świata Motocross, Palembang, Indonezja: WYŚCIG 2 MXGP na żywo
Eurosport PlayerIpla
Komentarz: Sławomir Szymczak

11:00 Moto3 – Grand Prix Niemiec: WYŚCIG na żywo
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski – Adam Badziak

11:55 
Mistrzostwa Świata Superbike, Donington Park, Wielka Brytania: WYŚCIG SUPERPOLE na żywo
Eurosport PlayerIpla

12:20 
Moto2 – Grand Prix Niemiec: WYŚCIG na żywo
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski – Adam Badziak

13:05 
Mistrzostwa Świata Supersport, Donington Park, Wielka Brytania: WYŚCIG na żywo
Eurosport PlayerIpla

14:00 
MotoGP – Grand Prix Niemiec: WYŚCIG na żywo
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski – Adam Badziak

14:50 Mistrzostwa Świata Superbike, Donington Park, Wielka Brytania: WYŚCIG 2 na żywo
*(o 22:00  w Eurosport 1 HD)
Eurosport PlayerEurosport 1 HDIpla

16:05 
Mistrzostwa Świata Supersport 300, Donington Park, Wielka Brytania: WYŚCIG na żywo
Eurosport Player


10:55
FIA World Touring Car Cup, Vila Real, Portugalia: SESJA KWALIFIKACYJNA na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla
Komentarz: Grzegorz Gac

16:15 
FIA World Touring Car Cup, Vila Real, Portugalia: WYŚCIG 2 na żywo
Eurosport PlayerIpla
Komentarz: Grzegorz Gac

17:30 
FIA World Touring Car Cup, Vila Real, Portugalia: WYŚCIG 3 na żywo
Eurosport PlayerIpla
Komentarz: Grzegorz Gac


14:00 2. Liga Żużlowa – 12. kolejka: EURO FINANNCE POLONIA PIŁA – OK KOLEJARZ OPOLE na żywo
sport.tvp.pl

14:25 Nice 1. Liga Żużlowa – 12. kolejka: PGG ROW RYBNIK – CAR GWARANT START GNIEZNO na żywo
Polsat Sport HDIpla



18:30 Magazyn SPORT TELEGRAM na żywo


19:20 
Magazyn SPORT na żywo


19:25 
Magazyn SPORT na żywo


19:35 
Magazyn SPORT na żywo


20:30 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


22:45 
Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

22:45 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

23:00 
Magazyn SPORT NEWS+ 
CANAL+ Sport HD

*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About Jakub Telecki