Sport w TV: niedziela – 7 lutego 2021

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA Premier League – 23. kolejka: LIVERPOOL FC – MANCHESTER CITY FC 10:00 Magazyn WYSOKI PRESSING  Studio: Daria Kabała-Malarz 11:00 Magazyn CAFE FUTBOL  *(o 12:25 dogrywka na polsatsport.pl […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA Premier League – 23. kolejka: LIVERPOOL FC – MANCHESTER CITY FC


10:00 Magazyn WYSOKI PRESSING 
CANAL+ Sport HD
Studio: Daria Kabała-Malarz

11:00 Magazyn CAFE FUTBOL 
*(o 12:25 dogrywka na polsatsport.pl i ipla.tv)
Polsat Sport HD
Studio: Bożydar Iwanow – Radosław Majewski, Roman Kołtoń, Cezary Kowalski, Tomasz Hajto

11:30 Magazyn LA LIGA+ 
CANAL+ Sport HD

12:25 Serie A – 21. kolejka: BENEVENTO CALCIO – UC SAMPDORIA 
Ipla
Komentarz: Julian Kowalski – Piotr Czachowski

12:55 Premier League – 23. kolejka: TOTTENHAM HOTSPUR FC – WEST BROMWICH ALBION FC na żywo

Komentarz: Marcin Rosłoń – Tomasz Ćwiąkała

12:55 Premiership – 28. kolejka: HAMILTON ACADEMICAL FC – RANGERS FC na żywo


13:55 LaLiga Santander – 22. kolejka: REAL SOCIEDAD – CADIZ CF na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Pawłowski – Marcin Gazda

14:30 Serie A – 21. kolejka: STUDIO 
Ipla
Studio: Mikołaj Kruk – Piotr Czachowski, Marcin Nowomiejski

14:40 PKO Ekstraklasa – 16. kolejka: WSTĘP DO MECZU 
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Robert Skrzyński – Michał Żewłakow (z Bielsko-Białej)
Reporterzy: Gabriel Rogaczewski, Tomasz Lipiński

14:55 PKO Ekstraklasa – 16. kolejka: PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA – GÓRNIK ZABRZE 
CANAL+ Sport HD
Komentarz w Canal+: Robert Skrzyński – Michał Żewłakow (z Bielsko-Białej)
Komentarz w Radio Gol 1: Wojciech Kowalski

14:55 Premier League – 23. kolejka: WOLVERHAMPTON WANDERERS FC – LEICESTER CITY FC na żywo

Komentarz: Przemysław Pełka – Michał Gutka

14:55 Serie A – 21. kolejka: AC MILAN – FC CROTONE 
Ipla
Komentarz: Mateusz Święcicki – Filip Kapica

14:55 Ligue 1 – 24. kolejka: NIMES OLYMPIQUE – AS MONACO 
Ipla
Komentarz: Michał Mitrut

14:55 Serie A – 21. kolejka: UDINESE CALCIO – HELLAS WERONA 
Ipla
Komentarz: Dominik Guziak

15:25 Bundesliga – 20. kolejka: TSG 1899 HOFFENHEIM – EINTRACHT FRANKFURT na żywo

Komentarz: Mateusz Borek – Tomasz Ćwiąkała

15:55 1. liga – 18. kolejka: 1. FK PRIBRAM – SK SLAVIA PRAGA 


15:55 
Klubowe Mistrzostwa Świata, Al Rayyan, Katar – mecz o 5. miejsce: ULSAN HYUNDAI – AL DUHAIL 


16:10 LaLiga Santander – 22. kolejka: ATHLETIC BILBAO – VALENCIA CF na żywo

Komentarz: Piotr Laboga – Leszek Orłowski

16:55 Ligue 1 – 24. kolejka: FC NANTES – LILLE OSC 

Komentarz: Rafał Dębiński – Tomasz Wieszczycki

16:55 Bundesliga – 20. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla
Studio: Mikołaj Kruk – Maciej Kruk, Paweł Kapusta

17:00 Magazyn LIGA+EXTRA na żywo
*(również o 19:30)

Studio: Krzysztof Marciniak, Bartosz Gleń – Maciej Murawski, Marcin Baszczyński, Sławomir Stempniewski, Adam Buksa, Kamil Piątkowski

17:25 PKO Ekstraklasa – 16. kolejka: WISŁA KRAKÓW – JAGIELLONIA BIAŁYSTOK na żywo

Komentarz w Canal+: Adam Marchliński – Grzegorz Mielcarski (z Krakowa)
Komentarz w Radio Gol 1: Mateusz Stóf – Mateusz Kirpsza
Reporterzy w Canal+: Maja Strzelczyk, Piotr Bugajny

17:25 Premier League – 23. kolejka: LIVERPOOL FC – MANCHESTER CITY FC na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz w Canal+: Andrzej Twarowski – Rafał Nahorny
Komentarz w Radio Gol 2: Mateusz Orłowski

17:55 Bundesliga – 20. kolejka: ARMINIA BIELEFELD – WERDER BREMA na żywo
Ipla
Komentarz: Patryk Mirosławski – Tomasz Zieliński

17:55 Serie A – 21. kolejka: PARMA CALCIO – BOLOGNA FC 
Ipla
Komentarz: Julian Kowalski – Antoni Partum

18:25 LaLiga Santander – 22. kolejka: CA OSASUNA – SD EIBAR na żywo

Komentarz: Michał Kornacki – Wojciech Jagoda

18:25 1. liga – 18. kolejka: SK SIGMA OŁOMUNIEC – AC SPARTA PRAGA 


18:55 Klubowe Mistrzostwa Świata, Al Rayyan, Katar – 1/2 finału: SE PALMEIRAS – TIGRES UANL 
TVP Sport HD
Komentarz: Sławomir Kwiatkowski – Tomasz Kafarski

20:00 LaLiga Santander – 22. kolejka: STUDIO na żywo
*(również o 23:00)
Ipla
Studio: Mateusz Majak – Piotr Urban, Marcin Gazda

20:10 Premier League – 23. kolejka: SHEFFIELD UNITED FC – CHELSEA FC na żywo

Komentarz: Piotr Glamowski – Przemysław Rudzki

20:40 Serie A – 21. kolejka: SS LAZIO – CAGLIARI CALCIO 
Ipla
Komentarz: Piotr Dumanowski – Filip Kapica

20:55 
LaLiga Santander – 22. kolejka: REAL BETIS BALOMPIE – FC BARCELONA na żywo
Ipla
Komentarz w Eleven: Sebastian Chabiniak – Łukasz Wiśniowski
Komentarz w Radio Gol 1: Wojciech Anyszek – Kamil Zając

20:55 Ligue 1 – 24. kolejka: OLYMPIQUE MARSYLIA – PARIS SAINT-GERMAIN 
CANAL+ Sport HDIpla
Komentarz w Canal+: Tomasz Smokowski – Marek Jóźwiak
Komentarz w Eleven: Mateusz Święcicki – Dominik Guziak
Komentarz w Radio Gol 2: Piotr Szymczuk – Mateusz Stóf
21:00 Magazyn TURBOKOZAK na żywo

Studio: Bartosz Ignacik – Witold Bańka
Gość: Sergiu Hanca

21:30 
Magazyn TURBOKOZAK EXTRA na żywo

Studio: Bartosz Ignacik – Witold Bańka

21:40 Liga NOS – 18. kolejka: SC BRAGA – FC PORTO 
Ipla

23:00 
Magazyn SPORT+ 
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Piotr Domagała, Edward Durda, Piotr Laboga, Rafał Dębiński

23:15 Magazyn ELEVEN GOL na żywo
Ipla
Studio: Mateusz Majak



12:35 Puchar Świata, Ulirehamn, Szwecja: SPRINTY DRUŻYNOWE STYLEM DOWOLNYM KOBIET I MĘŻCZYZN 
TVP Sport HDEurosport Playersport.tvp.pl
Komentarz w TVP Sport: Jarosław Idzi, Piotr Meissner


14:30 Mistrzostwa Świata, Altenberg, Niemcy: 3. ŚLIZG DWÓJEK MĘŻCZYZN 
Ipla

16:00 Mistrzostwa Świata, Altenberg, Niemcy: 4. ŚLIZG DWÓJEK MĘŻCZYZN 
Ipla


09:45 Ekstraklasa Games Pro: 13. KOLEJKA 



23:35 NFL – Super Bowl LV: STUDIO 

Studio: Maciej Kurzajewski – Michał Gutka, Dawid Biały, Karol Potaś


00:30 NFL – Super Bowl LV: KANSAS CITY CHIEFS – TAMPA BAY BUCCANEER 
(nd/pn)

Komentarz: Piotr Bera, Jakub Kazula


11:30 PGA European Tour – Saudi International, King Abdullah Economic City, Arabia Saudyjska: FINAŁ 
Ipla
Komentarz: Jacek Person

21:00 PGA Tour – Waste Management Phoenix Open, Scottsdale, USA: FINAŁ 
Ipla
Komentarz: Jacek Person


13:45 X2O Trofee Lille – Krawatencross, Lille, Belgia: WYŚCIG KOBIET 
Eurosport Player

15:00 X2O Trofee Lille – Krawatencross, Lille, Belgia: WYŚCIG MĘŻCZYZN 
Eurosport Player


09:20 Puchar Świata, Klingenthal, Niemcy: KONKURS SKOKÓW 
Eurosport Player

11:20 Puchar Świata, Klingenthal, Niemcy: BIEG NA 10 KM 
Eurosport Player


11:00 Basketball Super League – 20. kolejka: PETKIM SPOR – FENERBAHCE BEKO 

Komentarz: Jakub Lipczik

17:30 Energa Basket Liga – 25. kolejka: ARGED BMSLAM STAL OSTRÓW WIELKOPOLSKI – LEGIA WARSZAWA 
Ipla

18:25 Liga ACB – 23. kolejka: MOVISTAR ESTUDIANTES – REAL MADRYT 

Komentarz w Sportklubie: Krzysztof Sendecki
Komentarz w nSport+: Wojciech Michałowicz, Artur Kwiatkowski

20:00 NBA: PHOENIX SUNS – BOSTON CELTICS 
*(od 20:25 również w Canal+ Sport 2 HD)

Komentarz: Michał Łopaciński – Szymon Szewczyk

20:40 easyCredit BBL – 16. kolejka: EWE BASKETS OLDENBURG – MHP RIESEN LUDWIGSBURG 

Komentarz: Krzysztof Sendecki

22:50 Basketball Super League – 20. kolejka: TOFAS – FRUTTI EXTRA BURSASPOR 

Komentarz: Jakub Ryś


11:55 Liga Europejska EHF – faza grupowa. grupa C: THURINGER HC – STORHAMAR HANDBALL 


13:25 Liga Europejska EHF – faza grupowa. grupa B: HANDBALL CLUB LADA – KASTAMONU BELEDIYESI 


13:55 Liga Europejska EHF – faza grupowa. grupa D: SIOFOK KC – HC DUNAREA BRAILA 


15:50 Liga Mistrzyń EHF – faza grupowa. grupa A: SG BBM BIETIGHEIM – METZ HANDBALL 


15:55 Liga Europejska EHF – faza grupowa. grupa B: NANTES ATLANTIQUE HANDBALL – MKS PERŁA 


13:30 LIQUI MOLY Handball Bundesliga – 17. kolejka: THW KIEL – SC DHFK LIPSK 

Komentarz: Kamil Gapiński

16:00 LIQUI MOLY Handball Bundesliga – 17. kolejka: FÜCHSE BERLIN – TUSEM ESSEN 

Komentarz: Kamil Gapiński

16:55 PGNiG Superliga – 13. kolejka: PIOTRKOWIANIN PIOTRKÓW TRYBUNALSKI – MMTS KWIDZYN 

Komentarz: Piotr Dębowski – Robert Lis


15:55 Puchar Sześciu Narodów – 1. kolejka: WALIA – IRLANDIA 

Komentarz: Mariusz Liedel, Krzysztof Serafin


10:00 Puchar Świata, St. Moritz, Szwajcaria: 1. ŚLIZG KOBIET 
Eurosport Player

11:25 Puchar Świata, St. Moritz, Szwajcaria: 2. ŚLIZG KOBIET 
Eurosport Player


17:30 Tauron Liga – 19. kolejka: ŁKS COMMERCECON ŁÓDŹ – DEVELOPRES SKYRES RZESZÓW 
Polsat Sport HDIpla


14:45 PlusLiga – 24. kolejka: CERRAD ENEA CZARNI RADOM – PGE SKRA BEŁCHATÓW 
Polsat Sport HDIpla

18:00 Serie A1 – 22. kolejka: KIOENA PADWA – NBV WERONA na żywo


20:30 PlusLiga – 24. kolejka: TREFL GDAŃSK – GKS KATOWICE 
Polsat Sport HDIpla


12:05 Puchar Świata Kobiet, Hinzenbach, Austria: KONKURS INDYWIDUALNY 
*(o 16:45  w Eurosport 1 HD)


Komentarz w Radio Gol 1: Piotr Gułajewski – Mateusz Stóf
Komentarz w Eurosporcie: Jakub Pieczatowski


13:00 
Puchar Świata, Klingenthal, Niemcy: KWALIFIKACJE 


13:45 Puchar Świata, Klingenthal, Niemcy: STUDIO 
*(od 14:15 również w TVP 1 HD)

Studio: Marcin Rams – Mateusz Leleń, Kamil Wolnicki
Reporterzy: Sebastian Szczęsny, Patryk Pancewicz


13:45 Puchar Świata, Klingenthal, Niemcy: STUDIO 
*(również o 16:15)

Studio: Michał Korościel – Jakub Kot, Krzysztof Biegun, Jakub Pieczatowski
Reporter: Kacper Merk


14:20 Puchar Świata, Klingenthal, Niemcy: KONKURS INDYWIDULANY 

Komentarz w Eurosporcie 1: Igor Błachut, Marek Rudziński
Komentarz w TVP: Stanisław Snopek, Michał Chmielewski
Komentarz w Radio Gol 2: Maciej Piotrowski – Piotr Gułajewski

20:10 Magazyn POLSKIE SKOCZNIE 
Ipla
Studio: Paulina Chylewska


13:45 Shoot-Out, Milton Keynes, Wielka Brytania: III RUNDA 
*(do 18:00)
Eurosport Player

19:45 Shoot-Out, Milton Keynes, Wielka Brytania: IV RUNDA 
*(do 22:00)
Eurosport Player

22:00 Shoot-Out, Milton Keynes, Wielka Brytania: MECZE ĆWIERĆFINAŁOWE 
*(do 23:00)
Eurosport Player

23:00 Shoot-Out, Milton Keynes, Wielka Brytania: MECZE PÓŁFINAŁOWE 
*(do 23:30)
Eurosport Player

23:30 Shoot-Out, Milton Keynes, Wielka Brytania: MECZ FINAŁOWY 
*(do 00:00)
Eurosport Player


09:07 Puchar Świata, Bannoye, Rosja: SLALOM RÓWNOLEGŁY na żywo
Eurosport PlayerIpla


02:00 UFC Fight Night, Las Vegas, USA: ALISTAIR OVEREEM – ALEXANDER VOLKOV na żywo
Polsat Sport HD


00:00 ATP Cup, Melbourne, Australia – finał: ROSJA – WŁOCHY 
*(do 04:30)
Ipla

01:00 WTA Tour – Yarra Valley Classic, Melbourne, Australia – finał: ASHLEIGH BARTY – GARBINE MUGURUZA 

Komentarz: Joanna Sakowicz-Kostecka – Tomasz Wiktorowski

01:00 WTA Tour – Grampians Trophy, Melbourne, Australia – 1/2 finału: MARIA SAKKARI – ANETT KONTAVEIT 


03:00 WTA Tour – Gippsland Trophy, Melbourne, Australia – finał: KAIA KANEPI – ELISE MERTENS 

Komentarz: Michał Lewandowski – Dawid Celt

03:00 WTA Tour – Grampians Trophy, Melbourne, Australia – 1/2 finału: JENNIFER BRADY – ANN LI 


05:00 ATP World Tour 250, Melbourne, Australia – finał: DANIEL EVANS – FELIX AUGER-ALIASSIME 


05:00 ATP World Tour 250, Melbourne, Australia – finał: STEFANO TRAVAGLIA – JANNIK SINNER 
*(o 07:00  w Eurosport 1 HD)



20:25 Magazyn TRZECI WIRAŻ 

Redakcja: Marcin Majewski


19:25 Magazyn SPORT na żywo


19:25 Magazyn SPORT na żywo


19:45 Magazyn SPORT na żywo


21:00 Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo


23:00 Magazyn NEWS+ na żywo


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About Tomasz Lenart