Sport w TV: niedziela – 7 marca 2021

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA LaLiga Santander – 26. kolejka: ATLETICO MADRYT – REAL MADRYT CF 10:00 Magazyn WYSOKI PRESSING  Studio: Michał Kołodziejczyk – Jakub Kręcidło, Piotr Domagała, Mateusz Skwierawski, […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA LaLiga Santander – 26. kolejka: ATLETICO MADRYT – REAL MADRYT CF


10:00 Magazyn WYSOKI PRESSING 
CANAL+ Sport HD
Studio: Michał Kołodziejczyk – Jakub Kręcidło, Piotr Domagała, Mateusz Skwierawski, Michał Zawacki

11:00 Magazyn CAFE FUTBOL 
*(o 12:25 dogrywka na polsatsport.pl i ipla.tv)
Polsat Sport HD
Studio: Bożydar Iwanow – Andrzej Strejlau, Lesław Ćmikiewicz, Michał Listkiewicz, Cezary Kowalski

11:30 Magazyn LA LIGA+ 
CANAL+ Sport HD

12:10 PKO Ekstraklasa – 20. kolejka: WSTĘP DO MECZU 
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Piotr Laboga – Michał Żewłakow (z Gliwic)
Reporterzy: Maja Strzelczyk, Maciej Klimek


12:10 Eredivisie – 25. kolejka: AFC AJAX – FC GRONINGEN 

Komentarz: Tomasz Lach – Piotr Kobierecki

12:25 PKO Ekstraklasa – 20. kolejka: PIAST GLIWICE – PGE FKS STAL MIELEC 
CANAL+ Sport HD
Komentarz w Canal+: Piotr Laboga – Michał Żewłakow (z Gliwic)
Komentarz w Radio Gol 1: Kamil Zając

12:25 Serie A – 26. kolejka: AS ROMA – GENOA CFC 
Ipla
Komentarz: Mateusz Święcicki – Filip Kapica

12:30 Fortuna 1. Liga – 19. kolejka: GKS TYCHY – ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Marcin Feddek – Janusz Kudyba

12:55 Premier League – 27. kolejka: WEST BROMWICH ALBION FC – NEWCASTLE UNITED FC na żywo

Komentarz: Piotr Glamowski – Grzegorz Kaczmarczyk

12:55 Premiership – 31. kolejka: DUNDEE FC – CELTIC FC 

13:55 LaLiga Santander – 26. kolejka: SD HUESCA – CELTA VIGO na żywo
Ipla
Komentarz: Sebastian Chabiniak – Michał Świerżyński

14:15 PKO Ekstraklasa – 20. kolejka: WSTĘP DO MECZU 

Studio: Jacek Kurowski – Robert Podoliński, Maciej Szczęsny
Reporter: Maciej Adamiak


14:25 Eredivisie – 25. kolejka: FORTUNA SITTARD – PSV EINDHOVEN 


14:30 PKO Ekstraklasa – 20. kolejka: WSTĘP DO MECZU 

Studio: Filip Surma – Maciej Murawski (ze Szczecina)
Reporterzy: Szymon Ratajczak, Mariusz Wróblewski


14:30 Fortuna 1. Liga – 19. kolejka: PUSZCZA NIEPOŁOMICE – ARKA GDYNIA 
Ipla

14:55 PKO Ekstraklasa – 20. kolejka: POGOŃ SZCZECIN – LECH POZNAŃ 

Komentarz w Canal+: Robert Skrzyński – Tomasz Wieszczycki (ze Szczecina)
Komentarz w TVP Sport: Maciej Iwański – Bartosz Jurkowski
Komentarz w Radio Gol 1: Wojciech Kowalski, Bartosz Pająk

14:55 Premier League – 27. kolejka: LIVERPOOL FC – FULHAM FC na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Marcin Rosłoń – Kamil Kosowski

14:55 Serie A – 26. kolejka: HELLAS WERONA FC – AC MILAN 
Ipla
Komentarz: Julian Kowalski – Piotr Czachowski

15:00 LaLiga Santander – 26. kolejka: STUDIO na żywo
*(również o 18:15)
Ipla
Studio: Mateusz Majak – Maciej Kruk, Paweł Wilkowicz

15:25 Bundesliga – 24. kolejka: 1. FC KÖLN – WERDER BREMA na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński

16:10 LaLiga Santander – 26. kolejka: ATLETICO MADRYT – REAL MADRYT CF na żywo
Ipla
Komentarz w Eleven: Marcin Pawłowski – Marcin Gazda
Komentarz w Radio Gol 2: Patryk Banaszkiewicz, Kamil Aleksandrowicz

17:00 Magazyn LIGA+EXTRA na żywo
*(również o 19:30)

Studio: Krzysztof Marciniak – Marek Jóźwiak Marcin Baszczyński, Sławomir Stempniewski

17:25 PKO Ekstraklasa – 20. kolejka: ŚLĄSK WROCŁAW – LEGIA WARSZAWA na żywo

Komentarz w Canal+: Bartosz Gleń – Radosław Majdan (z Wrocławia)
Komentarz w Radio Gol 1: Piotr Szymczuk
Reporterzy w Canal+: Daria Kabała-Malarz, Piotr Bugajny

17:25 Premier League – 27. kolejka: MANCHESTER CITY FC – MANCHESTER UNITED FC na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz w Canal+: Przemysław Pełka – Przemysław Rudzki
Komentarz w Radio Gol 3: Maciej Jędrzejak

17:55 Serie A – 26. kolejka: UC SAMPDORIA – CAGLIARI CALCIO 
Ipla
Komentarz: Mateusz Święcicki – Filip Kapica

17:55 Bundesliga – 24. kolejka: ARMINIA BIELEFELD – 1. FC UNION BERLIN na żywo
Ipla
Komentarz: Michał Wszołek – Michał Świrkula

18:25 LaLiga Santander – 26. kolejka: REAL SOCIEDAD – UD LEVANTE na żywo

Komentarz: Piotr Laboga – Wojciech Jagoda

18:25 Puchar Francji – 1/16 finału: AC AJACCIO – LILLE OSC 


18:25 1. liga czeska – 22. kolejka: SK SLAVIA PRAGA – FC BANIK OSTRAWA 


20:00 Serie A – 26. kolejka: STUDIO
*(również o 22:45)
Ipla
Studio: Mikołaj Kruk – Marcin Nowomiejski, Dominik Mucha


20:10 Premier League – 27. kolejka: TOTTENHAM HOTSPUR FC – CRYSTAL PALACE FC na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Piotr Domagała – Tomasz Ćwiąkała

20:10 II liga – 20. kolejka: POGOŃ SIEDLCE – CHOJNICZANKA 1930 CHOJNICE 

Komentarz: Michał Zawacki – Andrzej Strejlau

20:40 Serie A – 26. kolejka: SSC NAPOLI – BOLOGNA FC 
Ipla
Komentarz w Eleven: Piotr Dumanowski – Dominik Guziak
Komentarz w Radio Gol 1: Adrian Kozioł, Wojciech Anyszek

20:55 LaLiga Santander – 26. kolejka: ATHLETIC BILBAO – GRANADA CF na żywo
Ipla
Komentarz: Sebastian Chabiniak – Łukasz Wiśniowski

20:55 
Puchar Francji – 1/16 finału: PERPIGNAN CANET FC – OLYMPIQUE MARSYLIA 

Komentarz: Szymon Rojek – Jacek Ziober

21:00 
Magazyn TURBOKOZAK na żywo

Studio: Bartosz Ignacik

21:30 Magazyn TURBOKOZAK EXTRA na żywo

Studio: Bartosz Ignacik

22:45 Magazyn SPORT+ 
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Adrian Olek, Edward Durda, Piotr Laboga

23:00 Magazyn ELEVEN GOL na żywo
Ipla

Studio: Mikołaj Kruk


11:50 Puchar Świata, Nowe Miasto, Czechy: BIEG POŚCIGOWY KOBIET 

Komentarz w Eurosporcie 2: Tomasz Jaroński – Tomasz Sikora
Komentarz w Polsacie Sport Extra: Marcin Muras – Weronika Nowakowska
Komentarz w Radio Gol 3: Mateusz Orłowski

15:35 Puchar Świata, Nowe Miasto, Czechy: BIEG POŚCIGOWY MĘŻCZYZN 

Komentarz w Eurosporcie 2: Tomasz Jaroński – Tomasz Sikora
Komentarz w Polsacie Sport News: Marcin Muras – Weronika Nowakowska


07:35 Ski Classics – Bieg Wazów, Sälen-Mora, Szwecja: BIEG NA 90 KM STYLEM KLASYCZNYM 

Komentarz: Piotr Meissner, Jan Antolec

12:40 Mistrzostwa Świata, Oberstdorf, Niemcy: BIEG NA 50 KM STYLEM KLASYCZNYM MĘŻCZYZN 

Komentarz: Paweł Ulbrych


20:30 PGA Tour – Arnold Palmer Invitational, Orlando, USA: FINAŁ 
Ipla
Komentarz: Jacek Person


13:35 Grote prijs Jean-Pierre Monseré, Belgia: WYŚCIG na żywo
Eurosport Player
Komentarz: Stanisław Brzósko

15:10 Paryż-Nicea, Francja: ETAP 1 na żywo
Eurosport Player
Komentarz: Adam Probosz – Dariusz Baranowski


11:00 Basketball Super League – 23. kolejka: LOKMAN HEKIM FETHIYE BELEDIYESPOR – GAZIANTEP BASKETBOL 

Komentarz: Jacek Łączyński

12:25 Liga ACB – 25. kolejka: UCAM MURCIA CB – REAL MADRYT 
*(o 20:05  w Sportklub HD)

Komentarz w nSport+: Edward Durda – Szymon Szewczyk
Komentarz w Sportklubie: Radosław Spiak

15:30
Basketball Super League – 23. kolejka: FRUTTI EXTRA BURSASPOR – BAHÇEŞEHIR KOLEJI 

Komentarz: Jakub Lipczik

17:30 
Energa Basket Liga – 27. kolejka: POLPHARMA STAROGARD GDAŃSKI – ENEA ASTORIA BYDGOSZCZ 
Ipla
Komentarz: Adam Romański – Tomasz Jankowski

18:00
easyCredit BBL – 22. kolejka: RATIOPHARM ULM – ALBA BERLIN 

Komentarz: Krzysztof Sendecki

18:55 Liga ACB – 25. kolejka: MONBUS OBRADOIRO – TD SYSTEMS BASKONIA 
*(o 22:15  w Sportklub HD)

Komentarz w Canal+: Bartosz Tomczak, Wojciech Michałowicz
Komentarz w Sportklubie: Radosław Spiak

00:00 (nd/pn) NBA All-Star: MECZ GWIAZD 
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Michał Łopaciński, Wojciech Michałowicz
Studio: Gabriel Rogaczewski, Artur Kwiatkowski


09:50 Halowe mistrzostwa Europy, Toruń: DZIEŃ 4 – SESJA PORANNA 

Studio: Aleksander Dzięciołowski – Anna Kiełbasińska (z Torunia)
Komentarz: Jarosław Idzi – Marcin Urbaś (z Torunia)
Reporter: Szymon Borczuch
Komentarz w Radio Gol 2: Piotr Gułajewski, Aleksandra Konieczna
16:55 Halowe mistrzostwa Europy, Toruń: DZIEŃ 4 – SESJA WIECZORNA 
*(od 17:30 również w TVP 1 HD)

Studio: Szymon Borczuch – Anna Kiełbasińska (z Torunia)
Komentarz: Przemysław Babiarz – Marcin Urbaś (z Torunia)
Reporter: Aleksander Dzięciołowski
Komentarz w Radio Gol 2: Piotr Gułajewski, Mateusz Kirpsza


09:20 Puchar Świata, Jasna, Słowacja: 1. PRZEJAZD SLALOMU GIGANTA KOBIET 

Komentarz: Witold Domański

10:25 Puchar Świata, Saalbach, Austria: SUPERGIGANT MĘŻCZYZN 

Komentarz: Marcin Szafrański

12:00 Puchar Świata, Bansko, Bułgaria: 2. PRZEJAZD SLALOMU GIGANTA KOBIET 

Komentarz: Witold Domański


15:50 Liga Mistrzyń EHF – 1/8 finału: ESBJERG – BREST BRETAGNE HANDBALL 



13:30 LIQUI MOLY Handball Bundesliga – 20. kolejka: GWD MINDEN – SG FLENSBURG-HANDEWITT 

Komentarz: Mateusz Juza


13:45 UK Open, Milton Keynes, Wielka Brytania: MECZE ĆWIERĆFINAŁOWE 
*(8 lutego o 22:45  w TVP Sport HD)

Komentarz: Jakub Łokietek, Maciej Chorbiński

20:00 UK Open, Milton Keynes, Wielka Brytania: MECZE PÓŁFINAŁOWE I MECZ FINAŁOWY 
*(9 lutego o 23:40  w TVP Sport HD)

Komentarz: Jakub Łokietek, Maciej Chorbiński


14:00 Mistrzostwa Świata, Dordrecht, Holandia: BIEGI ĆWIERĆFINAŁOWE, PÓŁFINAŁOWE I FINAŁOWE NA 1000 M, BIEGI FINAŁOWE NA 3000 M KOBIET I 5000 M MĘŻCZYZN 
*(od 15:30 i 16:40 w Polsacie Sport News HD)

Komentarz w Polsacie: Grzegorz Michalewski – Jakub Jaworski


18:00 Tauron Liga – 22. kolejka: E.LECLERC MOYA RADOMKA RADOM – ENERGA MKS KALISZ

Komentarz: Michał Nowak – Jacek Skrok


14:45 PlusLiga – 26. kolejka: GRUPA AZOTY ZAKSA KĘDZIERZYN-KOŹLE – VERVA WARSZAWA ORLEN PALIWA 
Polsat Sport HD
Komentarz: Tomasz Swędrowski – Łukasz Kadziewicz (z Kędzierzyna-Koźle)

17:30 PlusLiga – 26. kolejka: TREFL GDAŃSK – ALURON CMC WARTA ZAWIERCIE 
Polsat Sport HD
Komentarz: Jerzy Mielewski – Damian Dacewicz


14:0Gibraltar Open, Milton Keynes, Wielka Brytania: MECZ ĆWIERĆFINAŁOWY 


17:0Gibraltar Open, Milton Keynes, Wielka Brytania: MECZ PÓŁFINAŁOWY 


19:55 Gibraltar Open, Milton Keynes, Wielka Brytania: MECZ FINAŁOWY 


02:30 UFC 259, Las Vegas, USA: STUDIO na żywo
*(również o 07:00)
Polsat Sport HD
Studio: Justyna Kostyra, Dominik Durniat – Marcin Tybura, Michał Materla, Tomasz Marciniak

04:00 UFC 259, Las Vegas, USA: JAN BŁACHOWICZ – ISRAEL ADESANYA na żywo
Polsat Sport HD
Komentarz: Andrzej Janisz – Łukasz Jurkowski


09:00 WTA Tour 1000, Dubaj, ZEA – 1. runda: QIANG WANG – SWIETŁANA KUZNIECOWA na żywo

Komentarz: Michał Lewandowski

11:00 WTA Tour 1000, Dubaj, ZEA – 1. runda: ANASTASIJA PAWLUCZENKOWA – WERONIKA KUDIERMIETOWA na żywo

Komentarz: Michał Lewandowski

15:30 ATP World Tour 500, Rotterdam, Holandia – finał: MÁRTON FUCSOVICS – ANDRIEJ RUBLOW
Ipla
Komentarz: Dawid Olejniczak

16:00 WTA Tour 1000, Dubaj, ZEA – 1. runda: COCO GAUFF – JEKATERINA ALEKSANDROWA na żywo

Komentarz: Marek Furjan

18:00 WTA Tour 1000, Dubaj, ZEA – 1. runda: BARBORA KREJČÍKOVÁ – MARIA SAKKARI na żywo

Komentarz: Dawid Celt – Klaudia Jans-Ignacik

19:00 ATP World Tour 250, Buenos Aires, Argentyna – finał: DIEGO SEBASTIAN SCHWARTZMAN – FRANCISCO CERUNDOLO
Ipla
Komentarz: Katarzyna Nowak


09:10 Ferrari Challenge Europe Coppa Shell, Misano, Włochy: WYŚCIG 3 


11:10 
Ferrari Challenge Europe Trofeo Pirelli, Misano, Włochy: WYŚCIG 3 


20:25 Magazyn TRZECI WIRAŻ 

Redakcja: Marcin Majewski


19:25 Magazyn SPORT na żywo


19:25 Magazyn SPORT na żywo


19:45 Magazyn SPORT na żywo


22:15 
Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo


23:00 Magazyn NEWS+ na żywo


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About Jakub Telecki