Sport w TV: niedziela – 8 listopada 2020

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA remier League – 8. kolejka: MANCHESTER CITY FC – LIVERPOOL FC 10:00 Magazyn WYSOKI PRESSING  Studio: Daria Kabała-Malarz 11:00 Magazyn CAFE FUTBOL  *(o 12:25 […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA remier League – 8. kolejka: MANCHESTER CITY FC – LIVERPOOL FC


10:00 Magazyn WYSOKI PRESSING 
CANAL+ Sport HD
Studio: Daria Kabała-Malarz

11:00 Magazyn CAFE FUTBOL 
*(o 12:25 dogrywka na polsatsport.pl i ipla.tv)
Polsat Sport HD
Studio: Przemysław Iwańczyk – Tomasz Rząsa, Roman Kołtoń, Tomasz Hajto, Cezary Kowalski

11:00 Magazyn LA LIGA+ 
CANAL+ Sport HD

12:10 Eredivisie – 8. kolejka: FC UTRECHT – AFC AJAX 
Ipla

12:25 Serie A – 7. kolejka: SS LAZIO – JUVENTUS FC 
Ipla
Komentarz w Eleven Sports: Piotr Dumanowski – Piotr Czachowski
Komentarz w Radio Gol 1: Kamil Aleksandrowicz

12:30 Fortuna 1. Liga – 11. kolejka: GKS TYCHY – PUSZCZA NIEPOŁOMICE 
Polsat Sport HDIpla

12:55 Premier League – 8. kolejka: WEST BROMWICH ALBION FC – TOTTENHAM HOTSPUR FC na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Adrian Olek, Piotr Glamowski

12:55 Premiership – 14. kolejka: FC MOTHERWELL – CELTIC FC na żywo
Ipla

13:55 LaLiga Santander – 9. kolejka: GETAFE CF – VILLARREAL CF 
Ipla
Komentarz: Michał Mitrut – Kuba Ostrowski

14:00 
PKO BP Ekstraklasa – 9. kolejka: STUDIO 
*(również o 17:00)

Studio: Daria Kabała-Malarz – Marcin Baszczyński (z Warszawy)
Reporterzy: Michał Wodziński, Bartek
Ignacik

14:10 PKO BP Ekstraklasa – 9. kolejka: STUDIO 

Studio: Jacek Kurowski – Maciej Szczęsny
Reporter: Rafał Patyra

14:25 Eredivisie – 8. kolejka: FEYENOORD – FC GRONINGEN 
Ipla

14:55 PKO BP Ekstraklasa – 9. kolejka: LEGIA WARSZAWA – LECH POZNAŃ 

Komentarz w Canal+: Rafał Wolski – Radosław Majdan (z Warszawy)
Komentarz w TVP 1: Jacek Laskowski – Robert Podoliński
Komentarz w Radio Gol 1: Patryk Banaszkiewicz

14:55 Premier League – 8. kolejka: LEICESTER CITY FC – WOLVERHAMPTON WANDERERS FC na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz w Canal+ Sport: Przemysław Pełka – Michał Gutka
Komentarz w Radio Gol 2: Szymon Przedpełski

14:55 Serie A – 7. kolejka: ATALANTA BC – INTER MEDIOLAN 
Ipla
Komentarz w Eleven Sports 1: Mateusz Święcicki – Filip Kapica
Komentarz w Radio Gol 3: Maciej Piotowski

14:55 Serie A – 7. kolejka: GENOA CFC – AS ROMA 
Ipla
Komentarz: Dominik Guziak, Mikołaj Kruk

14:55 Serie A – 7. kolejka: TORINO FC – FC CROTONE 
Ipla
Komentarz: Julian Kowalski – Antoni Partum

15:25 Bundesliga – 7. kolejka: VFL WOLFSBURG – TSG 1899 HOFFENHEIM 

Komentarz: Edward Durda – Grzegorz Kaczmarczyk

15:55 1. liga – 7. kolejka: SK SLAVIA PRAGA – FK MLADA BOLESLAV 
Ipla

16:10 LaLiga Santander – 9. kolejka: REAL SOCIEDAD – GRANADA CF 

Komentarz: Piotr Laboga – Tomasz Ćwiąkała

17:00 Bundesliga – 7. kolejka: STUDIO 
Ipla

17:25 PKO BP Ekstraklasa – 9. kolejka: RAKÓW CZĘSTOCHOWA – WISŁA KRAKÓW 

Komentarz w Canal+: Filip Surma – Wojciech Jagoda (z Bełchatowa)
Komentarz w Radio Gol 2: Mateusz Kirpsza – Piotr Szymczuk
Reporterzy w Canal: Maja Strzelczyk, Maciej Klimek

17:25 Premier League – 8. kolejka: MANCHESTER CITY FC – LIVERPOOL FC na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz w Canal+: Andrzej Twarowski – Kamil Kosowski
Komentarz w Radio Gol 1: Jakub Balcerski – Tomasz Nabiałkowski

17:55 Bundesliga – 7. kolejka: BAYER 04 LEVERKUSEN – BORUSSIA MÖNCHENGLADBACH 
Ipla
Komentarz: Michał Wszołek – Michał Świrkula

17:55 Serie A – 7. kolejka: BOLOGNA FC – SSC NAPOLI 
Ipla
Komentarz: Piotr Dumanowski – Tomasz Zieliński

17:55 Eliteserien – 24. kolejka: SANDEFJORD FOTBALL – STABÆK FOTBALL 


17:55 Eliteserien – 24. kolejka: MOLDE FK – KRISTIANSUND BK 


17:55 Eliteserien – 24. kolejka: IK START – SARPSBORG 08 


17:55 Eliteserien – 24. kolejka: VIKING FK – ROSENBORG BK 


18:10 1. liga – 7. kolejka: FC VIKTORIA PILZNO – AC SPARTA PRAGA 
Ipla

18:25 LaLiga Santander – 9. kolejka: UD LEVANTE – CD ALAVES 

Komentarz: Adam Marchliński – Tomasz Lipiński

18:25 LaLiga Santander – 9. kolejka: REAL VALLADOLID – ATHLETIC BILBAO 
Ipla
Komentarz: Marcin Pawłowski – Łukasz Wiśniowski

18:25 Liga NOS – 7. kolejka: FC PORTO – PORTIMONENSE SC 
Ipla
Komentarz: Sebastian Chabiniak – Michał Świerżyński

19:30 Magazyn LIGA+ EXTRA 

Studio: Krzysztof Marciniak, Bartosz Gleń – Michał Żewłakow, Maciej Murawski, Sławomir Stempniewski

19:55 Eredivisie – 8. kolejka: PSV EINDHOVEN – WILLEM II 
Ipla

20:00 Serie A – 7. kolejka: STUDIO 
*(również o 22:45)
Ipla

20:10 Premier League – 8. kolejka: ARSENAL FC – ASTON VILLA FC na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Piotr Domagała – Grzegorz Kaczmarczyk

20:25 Eliteserien – 24. kolejka: VÅLERENGA FOTBALL – ODDS BK 


20:40 Serie A – 7. kolejka: AC MILAN – HELLAS WERONA 
Ipla
Komentarz w Eleven Sports: Mateusz Święcicki – Filip Kapica
Komentarz w Radio Gol 2: Wojciech Anyszek – Artur Gołdyn

20:55 LaLiga Santander – 9. kolejka: VALENCIA CF – REAL MADRYT CF 

Komentarz w Canal+: Piotr Laboga – Tomasz Ćwiąkała
Komentarz w Radio Gol 1: Mateusz Orłowski

20:55 Liga NOS – 7. kolejka: SL BENFICA – SC BRAGA 
Ipla
Komentarz: Michał Mitrut – Marcin Gazda

21:00 
Magazyn TURBOKOZAK na żywo

Studio: Bartek Ignacik

21:30 Major League Soccer: PHILADELPHIA UNION – NEW ENGLAND REVOLUTION na żywo
Ipla

23:00 Magazyn ELEVEN GOL na żywo
Ipla

23:00 Magazyn SPORT+
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Andrzej Twarowski, Leszek Orłowski, Edward Durda, Tomasz Lipiński


02:00 Gala Boksu, Hollywood, USA: DEVIN HANEY – YURIORKIS GAMBOA 
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Edward Durda – Grzegorz Proksa


11:00 PGA European Tour – Aphrodite Hills Cyprus Showdown, Pafos, Cypr: FINAŁ 
Ipla
Komentarz: Jacek Person

19:00 PGA Tour – Vivint Houston Open, Houston, USA: FINAŁ 
Ipla
Komentarz: Jacek Person


12:00 Puchar Świata, Pau, Francja: FINAŁY C1 KOBIET I MĘŻCZYZN 
*(o 16:45  w Eurosporcie 2 HD)
Eurosport Player

Komentarz: Paweł Ulbrych


10:55 Madrid Challenge, Hiszpania: ETAP 3 – KOBIETY 


14:35 Vuelta a Espana, Hiszpania: ETAP 18 
*(do 17:30)

Komentarz: Adam Probosz – Dariusz Baranowski


13:25 Mistrzostwa Europy, ‚s-Hertogenbosch, Holandia: WYŚCIG ELITY MĘŻCZYZN 
Eurosport Player
Komentarz: Igor Błachut


11:00 Basketball Super League – 7. kolejka: FENERBAHÇE BEKO – DARÜŞŞAFAKA TEKFEN na żywo

Komentarz: Radosław Spiak

13:15 Basketball Super League – 7. kolejka: BEŞIKTAŞ SOMPO JAPAN – GAZIANTEP BASKETBOL na żywo

Komentarz: Jakub Ryś

15:30 Basketball Super League – 7. kolejka: HDI SIGORTA AFYON BELEDIYE – BÜYÜKÇEKMECE BASKETBOL na żywo

Komentarz: Jacek Łączyński

17:30 
Energa Basket Liga – 12. kolejka: ANWIL WŁOCŁAWEK – PGE SPÓJNIA STARGARD


18:00
easyCredit BBL – 1. kolejka: FC BAYERN MONACHIUM – RASTA VECHTA 

Komentarz: Krzysztof Sendecki

20:10 Liga ACB – 10. kolejka: MOVISTAR ESTUDIANTES – BARÇA LASSA

Komentarz: Krzysztof Sendecki

22:25 Basketball Super League – 7. kolejka: GALATASARAY DOGA SIGORTA – TOFAŞ 

Komentarz: Jakub Lipczik


07:30 ISU GP – Cup of China, Chongqing, Chiny: POKAZY MISTRZÓW 
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Aleksandra Szutenberg


13:00 Puchar Świata PDC, Salzburg, Austria: MECZE ĆWIERĆFINAŁOWE na żywo
sport.tvp.pl

19:00 Puchar Świata PDC, Salzburg, Austria: MECZE PÓŁFINAŁOWE I FINAŁ na żywo
sport.tvp.pl


14:45 PlusLiga – 17. kolejka: INDYKPOL AZS OLSZTYN – CUPRUM LUBIN 
Polsat Sport HD

17:30 Tauron 1. Liga – 3. kolejka: EWINNER GWARDIA WROCŁAW – KPS SIEDLCE 
Polsat Sport HD

20:30 PlusLiga – 12. kolejka: VERVA WARSZAWA ORLEN PALIWA – ALURON CMC WARTA ZAWIERCIE 
Polsat Sport HD


14:00 Champion of Champions, Milton Keynes, Wielka Brytania: MECZ FINAŁOWY na żywo
*(do 17:55)


20:00 Champion of Champions, Milton Keynes, Wielka Brytania: MECZ FINAŁOWY na żywo
*(do 21:30)


21:50 Champion of Champions, Milton Keynes, Wielka Brytania: MECZ FINAŁOWY na żywo
*(do 23:55)


04:00 UFC Fight Night, Las Vegas, USA: KIAMRIAN ABBASOV – JAMES NAKASHIMA 
Polsat Sport HD

17:50 Mistrzostwa Świata w Sambo, Nowy Sad, Serbia: DZIEŃ 3 

Komentarz: Edward Durda


15:00 ATP World Tour 1000, Paryż, Francja – finał: ALEXANDER ZVEREV – DANIIL MEDVEDEV 
Ipla


03:30 Puchar Świata, Weihai, Chiny: I RUNDA na żywo


07:00 Puchar Świata, Weihai, Chiny: II RUNDA na żywo


10:00 Puchar Świata, Weihai, Chiny: III RUNDA na żywo


09:00 Moto3 – Grand Prix Europy: ROZGRZEWKA na żywo
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak

09:30 Moto2 – Grand Prix Europy: ROZGRZEWKA na żywo
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak

10:00 MotoGP – Grand Prix Europy: ROZGRZEWKA na żywo
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak

11:00 Moto3 – Grand Prix Europy: WYŚCIG na żywo
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak


11:00 Mistrzostwa Świata Motocross, Trentino, Włochy: WYŚCIG 1 MX2 

Komentarz: Andrzej Mielczarek

12:00 Mistrzostwa Świata Motocross, Trentino, Włochy: WYŚCIG 1 MXGP 

Komentarz: Andrzej Mielczarek

12:20 Moto2 – Grand Prix Europy: WYŚCIG na żywo
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak

14:00 MotoGP – Grand Prix Europy: WYŚCIG na żywo
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak

14:00 Mistrzostwa Świata Motocross, Trentino, Włochy: WYŚCIG 2 MX2 
*(o 16:00  w Eurosport 2 HD)

Komentarz: Andrzej Mielczarek

15:00 Mistrzostwa Świata Motocross, Trentino, Włochy: WYŚCIG 2 MXGP 

Komentarz: Andrzej Mielczarek


10:05 DTM, Hockenheim, Niemcy: STUDIO na żywo
*(również o 10:55)
Ipla
Studio: Maciej Jermakow

10:25 DTM, Hockenheim, Niemcy: KWALIFIKACJE na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Grzywacz – Mikołaj Sokół


11:30 Porsche Carrera Cup, Oschersleben, Niemcy: WYŚCIG 2 na żywo


13:00 DTM, Hockenheim, Niemcy: STUDIO na żywo
*(również o 14:35)
Ipla
Studio: Maciej Jermakow


13:00 ADAC GT Masters, Oschersleben, Niemcy: WYŚCIG 2 na żywo


13:25 DTM, Hockenheim, Niemcy: WYŚCIG na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Grzywacz – Mikołaj Sokół

20:30 NASCAR, Avondale, USA: WYŚCIG na żywo

Komentarz: Szymon Twórz – Krzysztof Woźniak


08:00 Vendée Globe, Les Sables d’Olonne, Francja: START REGAT


12
:30 Vendée Globe, Les Sables d’Olonne, Francja: WYPŁYNIĘCIE W MORZE


17:30 Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
*(również o 21:55)
Eurosport Player

19:20 Magazyn SPORT na żywo


19:25 Magazyn SPORT na żywo


19:25 Magazyn SPORT na żywo


21:30 Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo


23:00 Magazyn SPORT NEWS+ 


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About Jakub Telecki