Sport w TV: niedziela – 8 maja 2016

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy, a także informacje o wybranych pozycjach zagranicznych TV oraz niektórych pozycji internetowych. 11:00 Magazyn CAFE FUTBOL    Studio: Szymon Rojek – Wojciech Kowalczyk 12:15 […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy, a także informacje o wybranych pozycjach zagranicznych TV oraz niektórych pozycji internetowych.

piłka nożna
11:00 Magazyn CAFE FUTBOL na żywo
Polsat Sport HD Ipla
Studio: Szymon Rojek – Wojciech Kowalczyk

12:15
Mistrzostwa Europy U-17, grupa A: PORTUGALIA – SZKOCJA na żywo
Eurosport 2 HD Eurosport Player


12:25 Serie A – 37. kolejka: AS ROMA – AC CHIEVO VERONA na żywo
Eleven
Komentarz: Marcin Pawłowski – Piotr Czachowski

12:35 I Liga – 29. kolejka: CHOJNICZANKA CHOJNICE – WISŁA PŁOCK na żywo
Polsat Sport HD Ipla

Komentarz: Leszek Bartnicki – Andrzej Iwan (z Chojnic)
Reporter: Mateusz Majak

13:25
Scottish Premier League, grupa mistrzowska – 36. kolejka: CELTIC FC – ABERDEEN FC na żywo
Eleven Sports

Komentarz: Marci
n Grzywacz – Tomasz Zieliński

14:25 
Eredivisie – 34. kolejka: DE GRAAFSCHAP – AFC AJAX na żywo
polsat-sport-extra-hd.120Ipla
Komentarz: Cezary Kowalski

14:25 
Premier League – 37. kolejka: TOTTENHAM HOTSPUR – SOUTHAMPTON FC na żywo
CANAL+ Sport 2 HD Canal+ Sport Online

Komentarz: Przemysław Pełka – Przemysław Rudzki


14:25 Jupiler League, grupa mistrzowska – 37. kolejka: RSC ANDERLECHT – KV OOSTENDE na żywo
Eleven

Komentarz: Sebastian Chabiniak – Michel Thiry

15:10
 
Ekstraklasa, grupa mistrzowska – 35. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
CANAL+ Sport HDCanal+ Sport Online
Komentarz: Bartosz Gleń – Maciej Murawski (ze Szczecina)
Reporterzy: Cezary Olbrycht,
Maciej Murawski

15:10 
Ekstraklasa, grupa mistrzowska – 35. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
CANAL+ HDCanal+ Sport Online

Komentarz: Adam Marchliński – Krzysztof Przytuła (z Krakowa)

Reporterzy: Sonia Śledź, Michał Wodziński


15:15 2. Bundesliga – 33. kolejka: ??? – ??? na żywo
Eurosport 2 HD Eurosport Player


15:20 Serie A – 37. kolejka: AC FIORENTINA – US PALERMO na żywo
Eleven Sports
Komentarz: Michał Mitrut – Michał Gąsiorowski

15:25 
Ekstraklasa, grupa mistrzowska – 35. kolejka: POGOŃ SZCZECIN – KGHM ZAGŁĘBIE LUBIN na żywo
CANAL+ Sport HDCanal+ Sport Online
Komentarz: Bartosz Gleń – Maciej Murawski (ze Szczecina)
Reporterzy: Cezary Olbrycht,
Maciej Murawski

15:25 
Ekstraklasa, grupa mistrzowska – 35. kolejka: CRACOVIA – LECH POZNAŃ na żywo
CANAL+ HDCanal+ Sport Online

Komentarz: Adam Marchliński – Krzysztof Przytuła (z Krakowa)
Reporterzy: Sonia Śledź, Michał Wodzińsk
i

16:55 
Premier League – 37. kolejka: MANCHESTER CITY – ARSENAL FC na żywo
CANAL+ Sport 2 HD Canal+ Sport Online
Komentarz: Marcin Rosłoń – Rafał Nahorny

16:55 Liga BBVA – 37. kolejka: FC BARCELONA – RCD ESPANYOL na żywo
Eleven
Komentarz: Mateusz Święcicki – Tomasz Ćwiąkała

16:55
Liga BBVA – 37. kolejka: REAL MADRYT – VALENCIA CF / LEVANTE UD – ATLETICO MADRYT na żywo
Eleven Sports
Komentarz: Patryk Mirosławski, Piotr Dumanowski


17:30 
Ekstraklasa, grupa mistrzowska – 35. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
CANAL+ HD  
Komentarz: Rafał Wolski – Grzegorz Mielcarski (z Warszawy)
Reporterzy: Paulina Bojarska, Żelisław Żyżyński

17:55 Ekstraklasa, grupa mistrzowska – 35. kolejka: LEGIA WARSZAWA – PIAST GLIWICE na żywo
CANAL+ HD  Canal+ Sport Online

Komentarz: Rafał Wolski – Grzegorz Mielcarski
(z Warszawy)
Reporterzy: Paulina Bojarska, Żelisław Żyżyński


19:15 
Primeira Liga – 33. kolejka: VITORIA SC – MOREIRENSE FC na żywo
Sportklub

Komentarz: Marcin Grzywacz

19:30 
Eredivisie – 34. kolejka: FEYENOORD – NEC premiera.200
polsat-sport-extra-hd.120Ipla
Komentarz: Marek Kleitz

20:00 Magazyn LIGA+ EXTRA na żywo
CANAL+ HD  Canal+ Sport Online

Studio: Tomasz Smokowski, Andrzej Twarowski – Kazimierz Węgrzyn, Tomasz Wieszczycki, Sławomir Stempniewski

20:40
Serie A – 37. kolejka: HELLAS VERONA – JUVENTUS FC na żywo
Eleven Sports
Komentarz: Piotr Dumanowski – Dominik Guziak

20:40 Serie A – 37. kolejka: TORINO FC – SSC NAPOLI na żywo
Eleven
Komentarz: Mateusz Święcicki – Piotr Czachowski

21:30 
Primeira Liga – 33. kolejka: CS MARITIMO – SL BENFICA na żywo
Sportklub

Komentarz: Tomasz Zieliński

21:45 
Major League Soccer – 9. kolejka: ??? – ??? na żywo
Eurosport 1 HD Eurosport Player


22:00
Eredivisie – 34. kolejka: PEC ZWOLLE – PSV EINDHOVEN premiera.200
Polsat Sport NewsIpla

Komentarz: Piotr Przybysz

23:00
Magazyn SPORT+premiera.200
CANAL+ Sport 2 HD
Redakcja: Przemysław Pełka, Grzegorz Milko

boks
03:00 Gala, Las Vegas, USA: SAUL ALVAREZ – AMIR KHAN na żywo
Polsat Sport HDIpla

hokej na lodzie
15:10
Mistrzostwa Świata Elity – grupa B: WĘGRY – KANADA na żywo
TVP-Sport-HDsport.tvp.pl
Komentarz: Jacek Laskowski – Waldemar Matuszak

19:10 
Mistrzostwa Świata Elity – grupa B: FRANCJA – SŁOWACJA na żywo
TVP-Sport-HDsport.tvp.pl
Komentarz: Dariusz Szpakowski – Waldemar Matuszak

jeździectwo
18:00 Magazyn LONGINES GLOBAL CHAMPIONS TOUR 2016 premiera.200
Sportklub

judo
14:00 Grand Slam, Baku, Azerbejdżan: DZIEŃ 3 na żywo
Fightklub
Komentarz: Radosław Gielo – Krzysztof Wiłkomirski

kolarstwo szosowe
14:15 Magazyn GIRO EXTRA na żywo
Eurosport 1 HDEurosport Player

14:30
Giro d’Italia: ETAP 3 na żywo
Eurosport 1 HDEurosport Player

17:30 
Magazyn GIRO EXTRA na żywo
Eurosport 1 HDEurosport Player

koszykówka mężczyzn
02:00 Liga NBA – play-off: PORTLAND TRAIL BLAZERS – GOLDEN STATE WARRIORS na żywo
CANAL+ Sport HDCanal+ Sport Online

21:30 Liga NBA – play-off: ATLANTA HAWKS – CLEVELAND CAVALIERS na żywo
CANAL+ Sport HDCanal+ Sport Online
Komentarz: Michał Pacuda – Zenon Telman

piłka ręczna kobiet
14:45 PGNiG Superliga – Finał: POGOŃ SZCZECIN – MKS SELGROS LUBLIN na żywo
Polsat Sport HDIpla

15:10 EHF Liga Mistrzyń – mecz o 3. miejsce: ŻRK VARDAR – ŻRK BUDUCNOST PODGORICA na żywo
nc+ Sport 38
Komentarz w nc+: Robert Skrzyński – Iwona Nabożna

17:40 EHF Liga Mistrzyń – Finał: CSM BUKARESZT – GYORI AUDI ETO KC na żywo
*(o 19:00 premiera.200 w Eleven Sports)

nc+ Sport 38Eleven Sports
Komentarz w nc+: Piotr Karpiński – Iwona Nabożna

piłka ręczna mężczyzn
16:40 PGNiG Superliga – Finał: VIVE TAURON KIELCE – ORLEN WISŁA PŁOCK na żywo
Polsat Sport HDIpla

23:15 Copa del Rey – Finał: FC BARCELONA LASSA – HELVETIA ANAITASUNA premiera.200
Sportklub
Komentarz: Kacper Merk

siatkówka plażowa kobiet
17:00 World Tour, Sochi, Rosja: FINAŁ na żywo
polsat-sport-extra-hd.120Ipla

23:55 World Tour, Sochi, Rosja: MECZ O 3 MIEJSCE premiera.200
polsat-sport-extra-hd.120Ipla

siatkówka plażowa mężczyzn
18:00 World Tour, Sochi, Rosja: FINAŁ na żywo
polsat-sport-extra-hd.120Ipla

23:00 World Tour, Sochi, Rosja: MECZ O 3 MIEJSCE premiera.200
polsat-sport-extra-hd.120Ipla

sporty ekstremalne
10:30 
Magazyn WORLD OF FREESPORTS 2016 premiera.200
Sportklub

sporty walki
20:00 UFC Fight Night 87: ALISTAIR OVEREEM – ANDREI ARLOVSKI na żywo
Extreme Sport Channel

tenis
18:30 ATP World Tour Masters 1000, Madryt, Hiszpania –Finał: NOVAK DJOKOVIC – ANDY MURRAY na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Dawid Olejniczak

tenis stołowy
15:00 Grubba Polish Champions, Warszawa: DZIEŃ 2 na żywo
Sportklub

wioślarstwo
10:30 Mistrzostwa Europy, Brandenburg, Niemcy: ZAWODY na żywo
Eurosport 2 HDEurosport Player

wyścigi motocyklowe
08:40 Moto 3, Grand Prix Francji: ROZGRZEWKA na żywo
Polsat Sport Newspolsatsport.plIpla

09:10 Moto GP, Grand Prix Francji: ROZGRZEWKA na żywo
Polsat Sport Newspolsatsport.plIpla

09:40 
Moto 2, Grand Prix Francji: ROZGRZEWKA na żywo
Polsat Sport Newspolsatsport.plIpla

11:00
 
Moto 3, Grand Prix Francji: WYŚCIG na żywo
Polsat Sport Newspolsatsport.plIpla

12:20
 
Moto 2, Grand Prix Francji: WYŚCIG na żywo
Polsat Sport Newspolsatsport.plIpla

14:00 
Moto GP, Grand Prix Francji: WYŚCIG na żywo
Polsat Sport Newspolsatsport.plIpla

wyścigi samochodowe
13:00 FIA World Touring Car Championship, Marrakesz: KWALIFIKACJE premiera.200
Eurosport 1 HDEurosport PlayerEurosport DE

13:00 
FIA World Touring Car Championship, Marrakesz: I WYŚCIG na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerEurosport DE

17:45 FIA World Touring Car Championship, Marrakesz: II WYŚCIG na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerEurosport DE

żeglarstwo
20:00 Puchar Ameryki w Nowym Jorku: ZAWODY na żywo
CANAL+ Sport HDCanal+ Sport Online
Komentarz: Jakub Zborowski

żużel
13:15 
Nice Polska Liga – 7. kolejka: Eko-Dir WŁÓKNIARZ CZĘSTOCHOWA – SPEEDWAY WANDA INSTAL KRAKÓWna żywo
TVP-Sport-HDTVP 3sport.tvp.pl

16:30 
PGE Ekstraliga – 5. kolejka: STUDIO na żywo
nSport+ HD

Studio: Gabriel Waliszko (z Grudziądza)
Reporter: Sergiusz Rycze
l

17:00 
PGE Ekstraliga – 5. kolejka: MRGARDEN GKM GRUDZIĄDZ – EKANTOR.PL FALUBAZ ZIELONA GÓRA na żywo
nSport+ HD

Komentarz: Michał Łopaciński (z Grudziądza)

19:00 
PGE Ekstraliga – 5. kolejka: STUDIO na żywo
nSport+ HD

Studio: Marcin Majewski (z Tarnowa)
Reporterzy: Łuk
asz Benz, Joanna Cedrych

19:30 
PGE Ekstraliga – 5. kolejka: UNIA TARNÓW – BETARD SPARTA WROCŁAW na żywo
nSport+ HD

Komentarz: Tomasz Dryła (z Tarnowa)

21:45 
PGE Ekstraliga: MAGAZYN na żywo
nSport+ HD
Studio: Daria Kabała-Malarz – Dawid Stachyra, Leszek Demski

*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About Adam Zakrzewski / Jakub Zegarowski / Bartłomiej Rój / Piotr Barwaśny