Sport w TV: niedziela – 8 października 2017

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA Eliminacje Mistrzostw Świata 2018 – grupa E: POLSKA – CZARNOGÓRA 00:30 Eliminacje Mistrzostw Świata 2018 – grupa B: ANDORA – PORTUGALIA   Komentarz: Robert Zieliński […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA Eliminacje Mistrzostw Świata 2018 – grupa E: POLSKA – CZARNOGÓRA


00:30 Eliminacje Mistrzostw Świata 2018 – grupa B: ANDORA – PORTUGALIA premiera.200
Polsat Sport HD Ipla
Komentarz: Robert Zieliński

00:30 
Eliminacje Mistrzostw Świata 2018 – grupa H: GIBRALTAR – ESTONIA premiera.200
 Ipla
Komentarz: Marcin Kalita

11:00 
Magazyn CAFE FUTBOL na żywo
Polsat Sport HD
Ipla
Studio: Mateusz Borek – Roman Kołtoń, Tomasz Hajto, Aleksander Kłak (z Warszawy)

13:15 
Mistrzostwa Świata U17, Kalkuta, Indie – grupa F: CHILE – ANGLIA na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

13:30 
Mistrzostwa Świata U17, Guwahati, Indie – grupa E: NOWA KALEDONIA – FRANCJA na żywo
Eurosport Player

13:30
Super League Women – 3. kolejka: ARSENAL LEDIES – BRISTOL CITY LADIES na żywo


13:45
Regionalliga West – 12. kolejka: ROT-WEISS OBERHAUSEN – UERDINGEN 05 na żywo


15:00 
Eliminacje Mistrzostw Świata 2018: STUDIO na żywo
Polsat Sport HD Ipla
Studio: Jerzy Mielewski – Włodzimierz Lubański, Roman Kołtoń, Dariusz Dziekanowski, Waldemar Prusik, Andrzej Iwan, Aleksander Kłak (z Warszawy)
Studio z murawy: Marcin Feddek – Tomasz Łapiński
Reporterzy: Marcin Feddek, Marcin Lepa, Bożydar Iwanow

16:30
Mistrzostwa Świata U17, Kalkuta, Indie – grupa F: IRAK – MEKSYK na żywo
Eurosport Player


16:30 
Mistrzostwa Świata U17, Guwahati, Indie – grupa E: HONDURAS – JAPONIA na żywo
Eurosport Player

17:50 Eliminacje Mistrzostw Świata 2018 – grupa E: POLSKA – CZARNOGÓRA na żywo
Polsat Sport HD Ipla
Komentarz w Polsacie: Mateusz Borek – Tomasz Hajto (z Warszawy)

17:50 Eliminacje Mistrzostw Świata 2018 – grupa F: LITWA – ANGLIA na żywo
 Ipla
Komentarz w Polsat Sport News HD: Tomasz Włodarczyk

17:50 Eliminacje Mistrzostw Świata 2018 – grupa E: DANIA – RUMUNIA na żywo
Polsat Sport Extra HDIpla
Komentarz: Szymon Rojek – Arkadiusz Onyszko

17:50 Eliminacje Mistrzostw Świata 2018 – grupa E: KAZACHSTAN – ARMENIA na żywo
*(o 22:50 premiera.200 w Polsat Sport Extra HD)
IplaPolsat Sport Extra HD
Komentarz w Polsat Sport Extra HD: Marcin Kalita

17:50 Eliminacje Mistrzostw Świata 2018 – grupa F: SŁOWACJA – MALTA na żywo
 Ipla

17:50 Eliminacje Mistrzostw Świata 2018 – grupa F: SŁOWENIA – SZKOCJA na żywo
 Ipla

17:55 Eliminacje Mistrzostw Świata 2018 – grupa E: POLSKA – CZARNOGÓRA (INFOTRANSMISJA) na żywo
sport.tvp.pl

19:55
Magazyn 4-4-2 – WYDANIE SPECJALNE na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

20:00 
Eliminacje Mistrzostw Świata 2018: STUDIO na żywo
Polsat Sport HD Ipla
Studio: Jerzy Mielewski – Włodzimierz Lubański, Roman Kołtoń, Dariusz Dziekanowski, Waldemar Prusik, Andrzej Iwan (z Warszawy)
Studio z murawy: Marcin Feddek – Tomasz Łapiński
Reporterzy: Marcin Feddek, Marcin Lepa, Bożydar Iwanow

20:35
Eliminacje Mistrzostw Świata 2018 – grupa C: CZECHY – SAN MARINO na żywo
 
Ipla
Komentarz w Polsat Sport News HD: Paweł Ślęzak

20:35 
Eliminacje Mistrzostw Świata 2018 – grupa C: NORWEGIA – IRLANDIA PŁN. na żywo
Polsat Sport Extra HDIpla
Komentarz: Piotr Przybysz

20:35 
Eliminacje Mistrzostw Świata 2018 – grupa C: NIEMCY – AZERBEJDŻAN na żywo
Ipla

23:30 
Magazyn ELIMINACJE MISTRZOSTW ŚWIATA 2018 na żywo
Polsat Sport HD Ipla
Skróty: Piotr Przybysz, Cezary Kowalski, Grzegorz Michalewski


13:30 
PGA European Tour – Alfred Dunhill Links Championship, St. Andrews, Wielka Brytania: FINAŁ na żywo

Komentarz: Andrzej Person – Jacek Person

23:30 
PGA Tour – Safeway Open, Napa, USA: FINAŁ na żywo
Ipla


01:00 NHL – 1. kolejka: PITTSBURGH PENGUINS – NASHVILLE PREDATORS na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Grzegorz Mędrzejewski – Piotr Chłystek

16:45
DEL – 11. kolejka: ERC INGOLSTADT – KOLNER HAIE na żywo


17:40
Extraliga – 11. kolejka: HC SKODA PILZNO – HC KOMETA BRNO na żywo


13:00 Grand Prix, Taszkient, Uzbekistan: DZIEŃ 2 na żywo
*(o 16:05 premiera.200 w TVP Sport HD)
sport.tvp.plTVP Sport HD
Komentarz: Dominik Jabłecki – Tomasz Adamiec


15:15 Wyścig Paryż-Tours, Francja: WYŚCIG na żywo
*(od 15:25 w Rai Sport)
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


12:30 Liga ACB – 3. kolejka: MONTAKIT FUENLABRADA – UNICAJA na żywo

Komentarz: Radosław Spiak

14:15 
Tahincioğlu Basketball Super League – 1. kolejka: TRABZONSPOR MEDICAL PARK – BESIKTAS SOMPO JAPAN na żywo


19:15
Die BBL – 3. kolejka: MHP RIESEN LUDWIGSBURG – FRAPORT SKYLINERS na żywo


20:00 
Tahincioğlu Basketball Super League – 1. kolejka: YESILGIRESUN BELEDIYESPOR – MURATBEY USAK premiera.200


22:15 
Liga ACB – 3. kolejka: IBEROSTAR TENERIFE – VALENCIA BC premiera.200

Komentarz: Radosław Spiak


14:30 Liga Mistrzów Velux EHF – grupa B: STUDIO na żywo

Studio: Bartosz Ignacik – Michał Matysik (z Kielc)
Reporter: Joanna Cedrych

14:55 Liga Mistrzów Velux EHF – grupa B: PGE VIVE KIELCE – SG FLENSBURG-HANDEWITT na żywo
Ipla
Komentarz w Canal+ Sport HD: Robert Skrzyński – Grzegorz Tkaczyk (z Kielc)
Komentarz w Eleven Sports HD: Michał Wszołek – Michał Świrkula


15:00
DKB Handball Bundesliga – 8. kolejka: SC MAGDEBURG – HSG WETZLAR na żywo

Komentarz: Kamil Gapiński

16:55 
Liga Mistrzów Velux EHF – grupa A: PPD ZAGRZEB – ORLEN WISŁA PŁOCK na żywo
Ipla
Komentarz w Canal+ Sport HD: Piotr Karpiński – Tomasz Rosiński
Komentarz w Eleven Sports HD: Michał Wszołek – Michał Świrkula


08:30 WRC Rajdowe Mistrzostwa Świata – Rajd Hiszpanii: SS16 – SANTA MARINA 1 na żywo

Komentarz: Cezary Gutowski

12:00 WRC Rajdowe Mistrzostwa Świata – Rajd Hiszpanii: SS19 – SANTA MARINA 2 na żywo

Komentarz: Cezary Gutowski

22:30 WRC Rajdowe Mistrzostwa Świata – Rajd Hiszpanii: PODSUMOWANIE DNIA premiera.200

Lektor: Łukasz Siudak

23:00 
WRC Rajdowe Mistrzostwa Świata – Rajd Hiszpanii: PODSUMOWANIE RAJDU premiera.200

Lektor: Łukasz Siudak


14:15 Pro D2 – 7. kolejka: OLYMPIQUE BIARRITZ – RC MASSY na żywo
Eurosport Player


14:00 Puchar Świata, Dordrecht, Holandia: DZIEŃ 2 na żywo
*(o 16:05 premiera.200 w TVP Sport HD)
sport.tvp.plTVP Sport HD
Komentarz: Aleksander Dzięciołowski


12:30 Plusliga – 3. kolejka: JASTRZĘBSKI WĘGIEL – PGE SKRA BEŁCHATÓW na żywo
Polsat Sport HD Ipla
Komentarz: Tomasz Swędrowski – Ireneusz Mazur (z Jastrzębia-Zdrój)

13:00
Dywizja 1 – 4. kolejka: ZIRAAT BANKASI – GALATASARAY HDI SIGORTA na żywo


18:00 Superpuchar Włoch: ??? – ??? na żywo

Komentarz w Sportklub: Robert Małolepszy – Witold Roman


13:00 European Masters, Lommel, Belgia: FINAŁ na żywo
Eurosport 2 HDEurosport PlayerIpla

19:00 European Masters, Lommel, Belgia: FINAŁ na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


10:30 Magazyn WORLD OF FREESPORTS 2017 premiera.200


04:00 UFC 216: TONY FERGUSON – KEVIN LEE na żywo
Ipla

22:00 Magazyn FIGHTING ROOKIES premiera.200
Fightklub


18:00 World Series – Deleware Investments US Open, Philapelphia, USA: ZAWODY na żywo
Eurosport Player


09:00 ATP World Tour 500, Tokio, Japonia – FINAŁ: ADRIAN MANNARINO – DAVID GOFFIN na żywo
 Ipla
Komentarz: Tomasz Tomaszewski

10:30 WTA Tour, Pekin, Chiny – FINAŁ: CAROLINE GARCIA – SIMONA HALEP na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Jacek Jońca, Michał Lewandowski

13:30 
ATP World Tour 500, Pekin, Chiny – FINAŁ: RAFAEL NADAL – NICK KYRGIOS na żywo
Ipla
Komentarz: Dawid Olejniczak


13:15 Challenge Tour, Częstochowa, Polska: FINAŁY na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl


11:00 127. Wielka Pardubicka, Pardubice, Czechy: WYŚCIGI na żywo


06:00 Formuła 1 – Grand Prix Japonii: STUDIO na żywo
Ipla

06:45
 Formuła 1 – Grand Prix Japonii: WYŚCIG na żywo
Ipla
Komentarz w Eleven HD: Michał Gąsiorowski – Mikołaj Sokół

09:15 
Formuła 1 – Grand Prix Japonii: STUDIO na żywo
Ipla

10:45
ETC Cup, Most, Czechy: WYŚCIG 1 na żywo
Eurosport 2 HDEurosport PlayerIpla

11:30 
Seria GP3, Jerez de la Frontera, Hiszpania: WYŚCIG 2 na żywo
 Ipla
Komentarz: Andrzej Borowczyk – Krystian Sobierajski

12:10 
Formuła 2, Jerez de la Frontera, Hiszpania: WYŚCIG 2 na żywo
Polsat Sport Extra HD Ipla
Komentarz: Krystian Sobierajski – Grzegorz Jędrzejewski

12:30
 ETC Cup, Most, Czechy: WYŚCIG 2 na żywo
Eurosport 2 HDEurosport PlayerIpla

14:25 Road Racing Italian Championship, Mugelo, Włochy: 12 RUNDA na żywo

Komentarz: Michał Fiałkowski – Paweł Szkopek

20:00 
NASCAR Cup Series, Concord, USA: WYŚCIG  na żywo

inne
17:55 Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU premiera.200
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

18:30 Magazyn SPORT TELEGRAM na żywo
TVP 2 HD

19:20 Magazyn SPORT na żywo


19:25 
Magazyn SPORT na żywo
 


20:00 Magazyn SPORT na żywo


22:00 Magazyn SPORTOWA NIEDZIELA na żywo
TVP Sport HD
sport.tvp.pl

22:55 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU premiera.200
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

23:55 Magazyn SPORT NEWS+ premiera.200
CANAL+ Sport HD


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

About Adam Zakrzewski

https://twitter.com/AddidasAdam