Sport w TV: niedziela – 8 września 2019

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 03:00 Major League Soccer: COLORADO RAPIDS – SEATTLE SOUNDERS FC 08:05 Major League Soccer: NEW YORK CITY – NEW ENGLAND REVOLUTION 11:00 Magazyn CAFE FUTBOL  […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.


03:00 Major League Soccer: COLORADO RAPIDS – SEATTLE SOUNDERS FC
Ipla

08:05 
Major League Soccer: NEW YORK CITY – NEW ENGLAND REVOLUTION


11:00
Magazyn CAFE FUTBOL 
Polsat Sport HDIpla

13:00
II Liga – 8. kolejka: OLIMPIA ELBLĄG – ZNICZ PRUSZKÓW na żywo
sport.tvp.pl

17:00
Wielki Mecz: TVP – WOŚP


17:50
Eliminacje Mistrzostw Europy 2020 – 6. kolejka, grupa D: GRUZJA – DANIA na żywo
Polsat Sport HD

17:50
Eliminacje Mistrzostw Europy 2020 – 6. kolejka, grupa D: SZWAJCARIA – GIBRALTAR na żywo


20:35
Eliminacje Mistrzostw Europy 2020 – 6. kolejka, grupa F: SZWECJA – NORWEGIA na żywo
Polsat Sport HDTVP Sport HDsport.tvp.pl

20:35
Eliminacje Mistrzostw Europy 2020 – 6. kolejka, grupa J: FINLANDIA – WŁOCHY na żywo


23:30
Magazyn ELIMINACJI MISTRZOSTW EUROPY 2020 na żywo
Polsat Sport HD


10:30
AMP Futbol Cup, Warszawa: DZIEŃ 2 na żywo
sport.tvp.pl


06:00
BWF World Tour, Taipei, Tajwan: FINAŁY
*(do 12:30)
Ipla


12:30 PGA European Tour – Porsche European Open, Hamburg, Niemcy: FINAŁ


14:30
PGA European Tour – Porsche European Open, Hamburg, Niemcy: FINAŁ


06:00 Liga Mistrzów – 4. kolejka, grupa E: SC BERN – OULUN KARPAT  
Ipla

15:00
Liga Mistrzów – 4. kolejka, grupa F: DJURGARDEN IF – GKS TYCHY 
Ipla


18:15 Puchar Świata, Praga, Czechy: ZAWODY 



12:55
Vuelta a Espana, Hiszpania: ETAP 15


13:00
 
Grand Prix de Fourmies, Francja: WYŚCIG 
*(o 22:00  w Eurosport 2)


14:30 Tour of Britain, Wielka Brytania: ETAP 2


17:45 
Magazyn VUELTA EXTRA 



09:30
Mistrzostwa Świata, Shenzen, Chiny – 2. runda, grupa ?: ??? – ??? na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

13:25
Mistrzostwa Świata, Shenzen, Chiny – 2. runda, grupa ?: ??? – ??? na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl


13:30 Bundesliga – 4. kolejka: GOPPINGEN – FUCHSE BERLIN 


16:00
Bundesliga – 4. kolejka: BERGISCHER HC – HSG WETZLAR 


14:15 Pro D2 – 3. kolejka: PERPIGNAN – COLOMIERS


16:00
Ekstraliga – 2. kolejka: OGNIWO SOPOT – MASTER PHARM BUDOWLANI ŁÓDŹ na żywo
Ipla


10:30 Mistrzostwa Europy, Ankara, Turcja – półfinały: SKRÓTY 


15:00 
Mistrzostwa Europy, Ankara, Turcja – mecz o 3. miejsce: STUDIO na żywo


16:00 
Mistrzostwa Europy, Ankara, Turcja – mecz o 3. miejsce: ??? – ??? na żywo
*(od 17:00 w TVP Sport)
TVP Sport HDsport.tvp.pl

18:05
Mistrzostwa Europy, Ankara, Turcja – finał: STUDIO na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

18:20
Mistrzostwa Europy, Ankara, Turcja – finał: ??? – ??? na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

21:00
Mistrzostwa Europy, Ankara, Turcja – finał: STUDIO na żywo



00:30 Magazyn GAME SCHETT AND MATS na żywo


18:00 
US Open, Nowy Jork, USA: DZIEŃ 14 na żywo


19:00 
US Open, Nowy Jork, USA – finał debla kobiet: ??? – ??? na żywo


21:40
Magazyn GAME SCHETT AND MATS na żywo


22:00 
US Open, Nowy Jork, USA – finał mężczyzn: ??? – ??? na żywo


08:30 Drużynowe Mistrzostwa Europy, Nantes, Francja: PÓŁFINAŁY 
*(do 10:30)


12:50
Drużynowe Mistrzostwa Europy, Nantes, Francja: FINAŁY na żywo
Eurosport Playersport.tvp.pl


11:50 
Mistrzostwa Świata Superbike, Portimao, Portugalia: SUPERPOLE na żywo
Eurosport Player

12:00
Mistrzostwa Świata Motocross, Afjon, Turcja: WYŚCIG 1 MX2


13:00
Mistrzostwa Świata Motocross, Afjon, Turcja: WYŚCIG 1 MXGP


13:05
Mistrzostwa Świata Supersport, Portimao, Portugalia: WYŚCIG na żywo
Eurosport Player

13:30
Mistrzostwa Wielkiej Brytanii Superbike, Oulton Park: WYŚCIG 1 na żywo
Eurosport PlayerIpla

14:50
Mistrzostwa Świata Superbike, Portimao, Portugalia: WYŚCIG 2 na żywo
*(o 18:15  w Eurosport 1)
Eurosport Player

15:00
Mistrzostwa Świata Motocross, Afjon, Turcja: WYŚCIG 2 MX2
*(o 17:00  w Eurosport 2)


16:00
Mistrzostwa Świata Motocross, Afjon, Turcja: WYŚCIG 2 MXGP


16:05 
Mistrzostwa Świata Supersport 300, Portimao, Portugalia: WYŚCIG na żywo
Eurosport Player

17:30
Mistrzostwa Wielkiej Brytanii Superbike, Oulton Park: WYŚCIG 2 na żywo
Eurosport PlayerIpla


09:45
Formuła 3 – Grand Prix Włoch: WYŚCIG 2 na żywo


11:15 Formuła 2 – Grand Prix Włoch: WYŚCIG 2 na żywo


11:55 Porsche Supercup, Monza, Włochy: WYŚCIG na żywo
*(od 12:30 w Polsat Sport News)
Eurosport PlayerIpla

13:30 
Formuła 1 – Grand Prix Włoch: PARADA KIEROWCÓW na żywo
Ipla

14:00 Formuła 1 – Grand Prix Włoch: STUDIO na żywo
*(od 15:00 na sport.tvp.pl)
Iplasport.tvp.pl

15:00
Formuła 1 – Grand Prix Włoch: WYŚCIG na żywo
*(od 15:45 w TVP Sport)
IplaTVP Sport HDsport.tvp.pl

15:45 
International GT Open, Silverstone, Wielka Brytania: WYŚCIG 2 na żywo


17:15 Formuła 1 – Grand Prix Włoch: STUDIO na żywo
Ipla

20:00 
Big Machine Vodka 400 at the Brickyard , Indianapolis Motor Speedway, USA: WYŚCIG na żywo



14:25
Nice 1. liga żużlowa – mecz finałowy fazy play-off: AGRED MALESA TŻ OSTROVIA – KS ROW RYBNIK na żywo
Polsat Sport HDIpla

16:15 PGE Ekstraliga – 1/2 finału: WSTĘP DO MECZU na żywo


16:30
PGE Ekstraliga – 1/2 finału: UNIA LESZNO – WŁÓKNIARZ CZĘSTOCHOWA na żywo


19:00
PGE Ekstraliga – 1/2 finału: WSTĘP DO MECZU na żywo


19:30
PGE Ekstraliga – 1/2 finału: BETARD SPARTA WROCŁAW – STELMET FALUBAZ ZIELONA GÓRA na żywo


21:30
Magazyn PGE EKSTRALIGA na żywo


inne
18:10 Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

18:25 Magazyn SPORT TELEGRAM na żywo


19:20 Magazyn SPORT na żywo


19:25
Magazyn SPORT na żywo


19:25
Magazyn SPORT na żywo


21:35
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

23:00 Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

23:00 
Magazyn SPORT NEWS+ 
CANAL+ Sport HD


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie 

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About Tomasz Lenart