Sport w TV: niedziela – 9 lutego 2020

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA Puchar Świata, Willingen, Niemcy: KONKURS INDYWIDUALNY 00:15 Magazyn PREMIER LEAGUE+  11:25 Magazyn LA LIGA+  11:55 La Liga – 23. kolejka: RCD ESPANYOL – RCD […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA Puchar Świata, Willingen, Niemcy: KONKURS INDYWIDUALNY


00:15 Magazyn PREMIER LEAGUE+ 
CANAL+ Sport HD

11:25 Magazyn LA LIGA+ 


11:55 La Liga – 23. kolejka: RCD ESPANYOL – RCD MALLORCA na żywo

Komentarz: Piotr Laboga – Leszek Orłowski

12:10 PKO BP Ekstraklasa – 21. kolejka: WSTĘP DO MECZU 
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Rafał Dębiński – Maciej Murawski (z Płocka)
Reporterzy: Tomasz Lipiński, Adam Westfal

12:10 Eredivisie – 22. kolejka: FC UTRECHT – AFC AJAX na żywo
Ipla
Komentarz: Piotr Przybysz

12:25 PKO BP Ekstraklasa – 21. kolejka: WISŁA PŁOCK – POGOŃ SZCZECIN
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Rafał Dębiński – Maciej Murawski (z Płocka)


12:25 Serie A – 23. kolejka: SPAL 2013 – US SASSUOLO CALCIO na żywo
Ipla
Komentarz: Michał Mitrut – Piotr Czachowski

13:25 2. Bundesliga – 21. kolejka: ARMINIA BIELEFELD – SSV JAHN REGENSBURG na żywo
Ipla
Komentarz: Patryk Mirosławski – Mateusz Majak

13:55 La Liga – 23. kolejka: REAL SOCIEDAD – ATHLETIC BILBAO na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Pawłowski – Łukasz Wiśniowski

14:25 Eredivisie – 22. kolejka: AZ ALKMAAR – FEYENOORD na żywo
Ipla
Komentarz: Tomasz Włodarczyk

14:25 Championship – 31. kolejka: MILLWALL FC – WEST BROMWICH ALBION FC na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński

14:30 Serie A – 23. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla
Studio: Maciej Jermakow – Mikołaj Kruk

14:40 PKO BP Ekstraklasa – 21. kolejka: WSTĘP DO MECZU 
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Bartosz Gleń – Grzegorz Mielcarski (z Gliwic)
Reporterzy: Maja Strzelczyk, Michał Wodziński

14:55 PKO BP Ekstraklasa – 21. kolejka: PIAST GLIWICE – KGHM ZAGŁĘBIE LUBIN
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Bartosz Gleń – Grzegorz Mielcarski (z Gliwic)

14:55 Premier League – 26. kolejka: SHEFFIELD UNITED FC – AFC BOURNEMOUTH na żywo

Komentarz: Przemysław Pełka – Przemysław Rudzki

14:55 Serie A – 23. kolejka: SSC NAPOLI – US LECCE na żywo
Ipla
Komentarz: Piotr Dumanowski – Dominik Guziak

15:25 Bundesliga – 21. kolejka: BORUSSIA MÖNCHENGLADBACH – FC KÖLN na żywo
Ipla
Komentarz: Michał Wszołek – Marcin Gazda

15:55 La Liga – 23. kolejka: CA OSASUNA – REAL MADRYT CF na żywo
*(o 21:30  w Canal+ 4k Ultra HD)

Komentarz: Rafał Wolski – Tomasz Ćwiąkała

17:00 PKO BP Ekstraklasa – 21. kolejka: WSTĘP DO MECZU 

Studio: Filip Surma (z Warszawy)
Reporterzy: Daria Kabała-Malarz, Cezary Olbrycht

17:00 Bundesliga – 21. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla
Studio: Mateusz Majak – Maciej Kruk, Tomasz Urban

17:25 PKO BP Ekstraklasa – 21. kolejka: LEGIA WARSZAWA – ŁKS ŁÓDŹ

Komentarz: Adam Marchliński, Kazimierz Węgrzyn (z Warszawy)

17:25 Premier League – 26. kolejka: MANCHESTER CITY FC – WEST HAM UNITED FC na żywo
*(o 19:30  w Canal+ 4k Ultra HD)
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Marcin Rosłoń – Rafał Nahorny

17:55 Bundesliga – 21. kolejka: FC BAYERN MONACHIUM – RB LIPSK na żywo
Ipla
Komentarz: Julian Kowalski – Sebastian Chabiniak (z Monachium)

17:55 Serie A – 23. kolejka: PARMA CALCIO – SS LAZIO na żywo
Ipla
Komentarz: Piotr Dumanowski – Dominik Guziak

18:25 La Liga – 23. kolejka: CELTA VIGO – SEVILLA FC na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Pawłowski – Jakub Ostrowski

19:30 Magazyn LIGA+ EXTRA na żywo

Studio: Andrzej Twarowski, Krzysztof Marciniak – Tomasz Wieszczycki, Marcin Baszczyński, Sławomir Stempniewski

20:00 Serie A – 23. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla
Studio: Mateusz Majak – Mikołaj Kruk, Piotr Czachowski

20:40 Serie A – 23. kolejka: INTER MEDIOLAN – AC MILAN na żywo
Ipla
Komentarz: Mateusz Święcicki – Filip Kapica (z Mediolanu)

20:55 La Liga – 23. kolejka: REAL BETIS BALOMPIE – FC BARCELONA na żywo
Ipla
Komentarz: Michał Mitrut – Marcin Gazda

21:00 Magazyn TURBOKOZAK na żywo

Studio: Bartek Ignacik – Olaf Lubaszenko
Gość: Jakub Wawrzyniak

22:40 Serie A – 23. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla
Studio: Mateusz Majak – Mikołaj Kruk, Piotr Czachowski

22:50 Magazyn ELEVEN GOL na żywo
Ipla
Studio: Mateusz Majak

23:00 Magazyn SPORT+ 

Redakcja: Marcin Rosłoń, Edward Durda, Piotr Laboga, Piotr Domagała


08:40 Ski Classics – Jizerská Padesátka: BIEG NA 50 KM 
sport.tvp.pl
Komentarz: Piotr Meissner – Jakub Cieślar

09:55 Puchar Świata, Falun, Szwecja: BIEG NA 15 KM STYLEM DOWOLNYM MĘŻCZYZN na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


10:45 Puchar Świata, Falun, Szwecja: STUDIO na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


14:20 Puchar Świata, Falun, Szwecja: BIEG NA 10 KM STYLEM DOWOLNYM KOBIET na żywo
*(o 17:00  w Eurosport 2 HD)
Eurosport PlayerIpla


10:30 FIFA eClub World Cup, Mediolan, Włochy: DZIEŃ 3 
*(od 17:40 do 19:00 w TVP Sport HD)
sport.tvp.pl
Komentarz: Bartosz „bejott” Jakubowski, Robert „LisekHD” Liszka
Studio: Radosław Przybysz – Krzysztof Lenarczyk, Michał „Sroka” Srokosz


10:00 PGA European Tour – ISPS Handa Vic Open, Geelong, Australia: FINAŁ 
Ipla

21:00 PGA Tour – AT&T Pebble Beach Pro-Am, Pebble Beach, USA: FINAŁ na żywo
Ipla
Komentarz: Jacek Person


02:05 NHL: ST. LOUIS BLUES – DALLAS STARS 
sport.tvp.pl


03:15 Herald Sun Tour, Australia: ETAP 4 na żywo
Eurosport Player

08:00 Tour of Langkawi, Malezja: ETAP 3 na żywo
Eurosport PlayerIpla
Komentarz: Stanisław Brzósko, Igor Błachut

14:45 Wyścig dookoła Walencji, Hiszpania: ETAP 5 na żywo
*(o 18:45  w Eurosport 2 HD)
Eurosport PlayerIpla
Komentarz: Adam Probosz – Dariusz Baranowski


02:30 NBA: GOLDEN STATE WARRIORS – LOS ANGELES LAKERS na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Michał Łopaciński – Kamil Chanas

11:00 Tahincioglu Basketball Super League – 19. kolejka: ISTANBUL BÜYÜKŞEHIR BELEDIYESI – PINAR KARŞIYAKA na żywo

Komentarz: Jacek Łączyński

11:55 Lega A – 22. kolejka: CARPEGNA PROSCIUTTO BASKET PESARO – HAPPY CASA BRINDISI na żywo
Eurosport Player

15:30 Tahincioglu Basketball Super League – 19. kolejka: BAHCESEHIR KOLEJI – FENERBAHÇE BEKO na żywo

Komentarz: Jakub Ryś

16:55 Lega A – 22. kolejka: AX ARMANI EXCHANGE MILANO – VANOLI CREMONA na żywo
Eurosport Player

17:25 Lega A – 22. kolejka: DOLOMITI ENERGIA TRENTO – S.BERNARDO-CINELANDIA CANTÙ na żywo
Eurosport Player

17:30 Energa Basket Liga – 20. kolejka: TREFL SOPOT – ANWIL WŁOCŁAWEK na żywo
Ipla
Komentarz:  Adam Romański – Tomasz Jankowski (z Sopotu)

17:55 Lega A – 22. kolejka: UMANA REYER VENEZIA – TREVISO na żywo
Eurosport Player

18:30 Liga ACB – 21. kolejka: HERBALIFE GRAN CANARIA – BARÇA LASSA na żywo

Komentarz: Radosław Spiak

18:55 Lega A – 22. kolejka: BRESCIA – ALLIANZ PALLACANESTRO TRIESTE na żywo
Eurosport Player

19:45 VTB United League: STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA – BC AVTODOR SARATOV na żywo
Eurosport PlayerIpla
Komentarz: Jacek Kubicki – Mirosław Noculak (z Zielonej Góry)

20:40 Lega A – 22. kolejka: ORIORA PISTOIA – GRISSIN BON REGGIO EMILIA na żywo
Eurosport Player

21:30 NBA: OKLAHOMA CITY THUNDER – BOSTON CELTICS na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Wojciech Michałowicz – Hubert Radke

22:40 Tahincioglu Basketball Super League – 19. kolejka: GALATASARAY DOGA SIGORTA – AFYON BELEDIYESPOR

Komentarz: Radosław Spiak


03:30 Mistrzostwa Czterech Kontynentów, Seul, Korea Południowa: PROGRAM DOWOLNY SOLISTÓW na żywo
*(do 07:25)
Ipla
Komentarz: Aleksandra Szutenberg, Agnieszka Iwańska

09:30 Mistrzostwa Czterech Kontynentów, Seul, Korea Południowa: POKAZY MISTRZÓW na żywo
*(do 12:30)
Ipla
Komentarz: Aleksandra Szutenberg, Agnieszka Iwańska


09:25 Puchar Świata, Chamonix, Francja: SLALOM GIGANT RÓWNOLEGŁY MĘŻCZYZN 
*(o 12:45  w Eurosport 1 HD)
Eurosport PlayerEurosport 1 HDIpla

11:15 Puchar Świata, Garmisch-Partenkirchen, Niemcy: SUPERGIGANT KOBIET 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

12:45 Puchar Świata, Garmisch-Partenkirchen, Niemcy: STUDIO 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

13:15 Puchar Świata, Chamonix, Francja: SLALOM GIGANT RÓWNOLEGŁY MĘŻCZYZN 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


03:15 Puchar Świata, Deer Valley, USA: JAZDA PO MULDACH PODWÓJNYCH 
*(o 10:07  w Polsat Sport News HD)
Eurosport PlayerIpla


19:00 PGNiG Superliga – 16. kolejka: KPR GMINY KOBIERZYCE – METRACO ZAGŁĘBIE LUBIN 
sport.tvp.pl
Komentarz: Jacek Laskowski – Iwona Niedźwiedź (z Kobierzyc)
Studio: Jarosław Marendziak – Kaja Załęczna, Marta Mazurkiewicz (z Kobierzyc)
Reporter: Kacper Tomczyk


13:30 LIQUI MOLY Handball Bundesliga – 22. kolejka: THW KIEL – HC ERLANGEN 

Komentarz: Kamil Gapiński

14:45 Puchar EHF – 1. kolejka, grupa A: STUDIO 
sport.tvp.pl

14:55 Puchar EHF – 1. kolejka, grupa A: MT MELSUNGEN – KPR GWARDIA OPOLE 
sport.tvp.pl

16:55 Liga Mistrzów EHF – 11. kolejka, grupa A: RK CELJE PIVOVARNA LASKO – PARIS SAINT-GERMAIN HB na żywo

Komentarz: Piotr Karpiński – Michał Matysik

20:45 LIQUI MOLY Handball Bundesliga – 22. kolejka: TSV HANNOVER-BURGDORF – DIE EULEN LUDWIGSHAFEN 

Komentarz: Mateusz Juza


15:55 Puchar Sześciu Narodów – 2. kolejka: FRANCJA – WŁOCHY na żywo

Komentarz: Krzysztof Serafin – Andrzej Kopyt


13:50 Puchar Świata, Drezno, Niemcy: ZAWODY na żywo
*(do 18:00)
Ipla
Komentarz: Tomasz Lach – Jakub Jaworski


11:00 Magazyn 7. STREFA 
Polsat Sport HD
Studio: Krzysztof Wanio – Joanna Kaczor-Bednarska, Ryszard Czarnecki, Kamil Drąg, Maciej Jarosz


17:30 Liga Siatkówki Kobiet – 18. kolejka: GROT BUDOWLANI ŁÓDŹ – GRUPA AZOTY CHEMIK POLICE 
Polsat Sport HD


14:45 PlusLiga – 24. kolejka: ŚLEPSK MALOW SUWAŁKI – PGE SKRA BEŁCHATÓW na żywo
Polsat Sport HDIpla


17:30 PlusLiga – 18. kolejka: VERVA WARSZAWA ORLEN PALIWA – ALURON VIRTU CMC ZAWIERCIE na żywo
Polsat Sport HDIpla


18:00 Serie A1 – 20. kolejka: SIR SAFETY CONAD PERUGIA – GAS SALES PIACENZA 
Ipla


20:30 PlusLiga – 24. kolejka: VERVA WARSZAWA ORLEN PALIWA – INDYKPOL AZS OLSZTYN na żywo
Polsat Sport HDIpla


20:30 Serie A1 – 20. kolejka: KIOENE PADWA – ITAS TRENTINO 
Ipla


13:55 World Grand Prix, Cheltenham, Wielka Brytania: MECZ FINAŁOWY na żywo
Eurosport PlayerIpla

19:55 World Grand Prix, Cheltenham, Wielka Brytania: MECZ FINAŁOWY na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


04:00 UFC 247, Houston, USA: JON JONES – DOMINICK REYES na żywo
Polsat Sport HDIpla


12:30 ATP World Tour 250, Pune, Indie – finał: ??? – ??? na żywo
Ipla


09:40 Europe Top 16 Cup, Montreux, Szwajcaria: MECZ PÓŁFINAŁOWY KOBIET na żywo
Eurosport Player

11:25 Europe Top 16 Cup, Montreux, Szwajcaria: MECZ PÓŁFINAŁOWY MĘŻCZYZN na żywo
Eurosport Player

14:15 Europe Top 16 Cup, Montreux, Szwajcaria: MECZ O 3. MIEJSCE KOBIET na żywo
Eurosport Player

15:05 Europe Top 16 Cup, Montreux, Szwajcaria: MECZ O 3. MIEJSCE MĘŻCZYZN na żywo
Eurosport Player

15:55 Europe Top 16 Cup, Montreux, Szwajcaria: MECZ FINAŁOWY KOBIET na żywo
Eurosport Player

16:45 Europe Top 16 Cup, Montreux, Szwajcaria: MECZ FINAŁOWY MĘŻCZYZN na żywo
Eurosport Player


18:45 Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

19:20 Magazyn SPORT na żywo


19:25 Magazyn SPORT na żywo


19:25 Magazyn SPORT na żywo


21:05 Magazyn SPORTOWY WIECZÓR 
sport.tvp.pl


22:45 Magazyn SPORT NEWS+ 


23:00 Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About Jakub Telecki