Sport w TV: niedziela – 9 września 2018

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA PGE Ekstraliga – 1/2 Finału: FOGO UNIA LESZNO – BETARD SPARTA WROCŁAW 02:25 Major League Soccer – 28. kolejka: SPORTING KANSAS CITY – ORLANDO CITY  04:25 Major […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA PGE Ekstraliga – 1/2 Finału: FOGO UNIA LESZNO – BETARD SPARTA WROCŁAW


02:25 Major League Soccer – 28. kolejka: SPORTING KANSAS CITY – ORLANDO CITY na żywo
Eurosport Player

04:25 Major League Soccer – 28. kolejka: PORTLAND TIMBERS – COLORADO RAPIDS na żywo
Eurosport Player

10:00 AMP Futbol Cup, Warszawa, Polska: TURNIEJ na żywo
sport.tvp.pl

11:00 
Magazyn CAFE FUTBOL na żywo
Polsat Sport HDIpla
Studio: Mateusz Borek – Roman Kołtoń, Tomasz Hajto, Artur Wichniarek

12:20 
Fortuna 1. Liga – 9. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Tomasz Włodarczyk – Janusz Kudyba (z Krakowa)
Reporter: Paweł Ślęzak

12:30 
Fortuna 1. Liga – 9. kolejka: GARBARNIA KRAKÓW – RAKÓW CZĘSTOCHOWA na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Tomasz Włodarczyk – Janusz Kudyba (z Krakowa)

14:50
Liga Narodów UEFA – Liga B: UKRAINA – SŁOWACJA na żywo
Ipla
Komentarz: Grzegorz Michalewski

17:00 
Liga Narodów UEFA: STUDIO na żywo
Polsat Sport HDIpla
Studio: Przemysław Iwańczyk – Andrzej Niedzielan, Dariusz Wdowczyk, Artur Wichniarek
Analiza: Marcin Feddek – Tomasz Łapiński

17:50 
Liga Narodów UEFA – Liga B: DANIA – WALIA na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Cezary Kowalski

17:50 
Liga Narodów UEFA – Liga D: GRUZJA –  ŁOTWA na żywo
Ipla
Komentarz: Adam Romański

17:50
Liga Narodów UEFA – Liga C: BUŁGARIA – NORWEGIA na żywo
Ipla
Komentarz: Piotr Przybysz

20:00
 Liga Narodów UEFA: STUDIO na żywo
Polsat Sport HDIpla
Studio: Przemysław Iwańczyk – Andrzej Niedzielan, Dariusz Wdowczyk, Artur Wichniarek
Analiza: Marcin Feddek – Tomasz Łapiński

20:35 
Liga Narodów UEFA – Liga A: FRANCJA – HOLANDIA na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Bożydar Iwanow – Jacek Ziober

20:35
Liga Narodów UEFA – Liga D: LIECHTENSTEIN – GIBRALTAR na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Kalita

20:35 
Liga Narodów UEFA – Liga C: CYPR – SŁOWENIA na żywo
Ipla
Komentarz: Grzegorz Michalewski

22:50 Liga Narodów UEFA: STUDIO na żywo
Polsat Sport HDIpla
Studio: Przemysław Iwańczyk – Andrzej Niedzielan, Dariusz Wdowczyk, Artur Wichniarek
Analiza: Marcin Feddek – Tomasz Łapiński


23:30 Magazyn LIGI NARODÓW na żywo
Polsat Sport HDIpla
Studio: Szymon Rojek – Artur Wichniarek


03:00 Gala Boksu, Nowy Jork, USA: DANNY GARCIA – SHAWN PORTER na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Edward Durda – Grzegorz Proksa


19:00 ESL Mistrzostwa Polski – CS:GO: 4. TYDZIEŃ – 3. DZIEŃ na żywo
sport.tvp.pl


12:00 
PGA European Tour – Omega European Masters, Crans Montana, Szwajcaria: FINAŁ na żywo


18:00 
PGA Tour – BMW Championshp, Newtown Square, USA:  FINAŁ na żywo
Ipla


11:35 Czesław Lang Race – Bytów: RELACJA na żywo
*(również 12:40, 14:15)
TVP Sport HD

15:00
Vuelta a Espana, Hiszpania: ETAP 15 na żywo
Eurosport 1 HDEurosport Player
Ipla

16:45 
Tour of Britain, Wielka Brytania: ETAP 8 na żywo
Eurosport PlayerIpla

17:45
 Magazyn VUELTA EXTRA na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

20:15
Grand Prix, Montreal, Kanada: WYŚCIG na żywo
Eurosport PlayerIpla


12:55 Mistrzostwa Świata, Lenzerheide, Szwajcaria: ZJAZD KOBIET I MĘŻCZYZN na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.plEurosport Player


11:15 Great North Run, Newcastle, Wielka Brytania: PÓŁMARATON na żywo
Eurosport PlayerIpla

11:40 Festiwal Biegowy w Krynicy: RELACJA na żywo
*(również o 14:25, 18:15)
TVP Sport HD


14:35 Puchar Kontynentalny, Ostrawa, Czechy: DZIEŃ 2 na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

17:00
Magazyn ATLECI
Polsat Sport HDIpla


22:30 Mistrzostwa Świata, Meksyk, Meksyk: FINAŁ MIKSÓW na żywo

Komentarz: Kacper Merk


14:00 Euro Beach Soccer League Super Final, Sardynia, Włochy – mecz o 5. miejsce: SZWAJCARIA – BIAŁORUŚ na żywo
Ipla

15:15
Euro Beach Soccer League Super Final, Sardynia, Włochy – mecz o 3. miejsce: PORTUGALIA – ROSJA na żywo
Ipla

16:30
Euro Beach Soccer League Super Final, Sardynia, Włochy – finał: WŁOCHY – HISZPANIA na żywo
Ipla


12:45 PGNiG Superliga – 2. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo


12:55 
PGNiG Superliga – 2. kolejka: MMTS KWIDZYN – CHROBRY GŁOGÓW na żywo


13:30 DKB Handball Bundesliga – 4. kolejka: TSV HANNOVER-BURGDORF – TSV GWD MINDEN na żywo

Komentarz: Sylwester Sikora

17:35 SEHA Gazprom League – 3. kolejka: HT TATRAN PRESOV – VARDAR SKOPJE na żywo

Komentarz: Artur Kwiatkowski

20:15 SEHA Gazprom League – 3. kolejka: METALURG SKOPJE – RK NEXE NASICE na żywo

Komentarz: Kacper Merk


14:05 Pro D2 – 4. kolejka: BRIVE – BÉZIERS na żywo
Eurosport Player


13:25 Montreux Volley Masters, Szwajcaria – mecz o 3. miejsce: BRAZYLIA – TURCJA na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Robert Małolepszy – Natalia Bamber-Laskowska

15:55 
Montreux Volley Masters, Szwajcaria – finał: WŁOCHY – ROSJA na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Żelisław Żyżyński – Milena Sadurek


19:00 Mistrzostwa Świata: STUDIO na żywo


19:30 Mistrzostwa Świata, Warna, Bułgaria: BUŁGARIA – FINLANDIA na żywo
Ipla
Komentarz: Tomasz Swędrowski – Wojciech Drzyzga (z Warny)

19:30 
Mistrzostwa Świata, Rzym, Włochy – grupa A: WŁOCHY – JAPONIA na żywo
*(
o 23:00  w Polsat Sport News HD)
Ipla
Komentarz: Marek Magiera – Ireneusz Mazur

21:25 Mistrzostwa Świata: STUDIO na żywo


12:00 Letnia Grand Prix, Czajkowski, Rosja: KONKURS INDYWIDUALNY na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


11:00 Magazyn WORLD OF FREESPORT 2018 


04:00 
UFC 228: TYRON WOODLEY – DARREN TILL na żywo
Polsat Sport HDIpla


00:15 Magazyn GAME SCHETT AND MATS na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

11:20 Tenisowy PGE Narodowy: RELACJA na żywo
*(również o 12:35, 14:20, 18:20)
TVP Sport HD

19:00 
US Open, Nowy Jork, USA – Finał Debla Kobiet: ASHLEIGH BARTY/COCO VANDEWEGHE – TIMEA BABOS/KRISTINA MLADENOVIC na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

21:45 
Magazyn GAME SCHETT AND MATS na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

22:00
 
US Open, Nowy Jork, USA – Finał Mężczyzn: JUAN MARTIN DEL POTRO – NOVAK DJOKOVIC na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


13:00 Mistrzostwa Świata, Innsbruck, Austria: ZAWODY na żywo
Eurosport PlayerIpla

19:00 
Mistrzostwa Świata, Innsbruck, Austria: ZAWODY na żywo
Eurosport Player
Ipla


08:40 Moto3 – Grand Prix San Marino: ROZGRZEWKA na żywo
Ipla

09:10 
Moto2 – Grand Prix San Marino: ROZGRZEWKA na żywo
Ipla

09:40 
MotoGP – Grand Prix San Marino: ROZGRZEWKA na żywo
Ipla

11:00
 
Moto3 – Grand Prix San Marino: WYŚCIG na żywo
Ipla

12:20 
Moto2 – Grand Prix San Marino: WYŚCIG na żywo
Ipla

14:00 
MotoGP – Grand Prix San Marino: WYŚCIG na żywo
Ipla

14:30 
Mistrzostwa Wielkiej Brytanii Superbike, Silverstone, Wielka Brytania: WYŚCIG 2 na żywo
*(o 17:00  w Eurosport 2 HD)
Eurosport PlayerIpla

15:00 AMA Motocross: PODSUMOWANIE SEZONU KLASY 250 


17:30 
Mistrzostwa Wielkiej Brytanii Superbike, Silverstone, Wielka Brytania: WYŚCIG 3 na żywo
Eurosport PlayerIpla


18:35 Memoriał Władysława Pytlasińskiego, Warszawa: FINAŁY na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl


14:30 Nice 1. liga żużlowa – play-off: WSTĘP DO MECZU na żywo
Polsat Sport HDIpla

14:40 Nice 1. liga żużlowa – play-off: ROW RYBNIK – CAR GWARANT START GNIEZNO na żywo
Polsat Sport HDIpla

16:30 PGE Ekstraliga – 1/2 Finału: WSTĘP DO ZAWODÓW na żywo


17:00 
PGE Ekstraliga – 1/2 Finału: CASH BROKER STAL GORZÓW – forBET WŁÓKNIARZ CZĘSTOCHOWA na żywo


18:30 
PGE Ekstraliga – 1/2 Finału: WSTĘP DO ZAWODÓW na żywo


19:00 
PGE Ekstraliga – 1/2 Finału: FOGO UNIA LESZNO – BETARD SPARTA WROCŁAW na żywo


20:45
 Magazyn PGE EKSTRALIGA na żywo

inne
11:45 
Studio TVP Sport: SPORTOWY WEEKEND na żywo
*(również o 14:00, 17:00)
TVP Sport HDsport.tvp.pl

17:55 Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

18:30 Magazyn SPORT TELEGRAM na żywo


19:20 
Magazyn SPORT na żywo


19:35 
Magazyn SPORT na żywo


20:05 Magazyn SPORT na żywo


20:55 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

22:00 
Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl


23:00 
Magazyn SPORT NEWS+ 
CANAL+ Sport HD

*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About Adam Zakrzewski

https://twitter.com/AddidasAdam