Sport w TV: piątek – 1 grudnia 2017

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA Mistrzostwa Świata 2018, Moskwa, Rosja: LOSOWANIE FAZY GRUPOWEJ 09:00 Major League Soccer – Finał Konferencji Zachodniej: SEATTLE SOUNDERS – HOUSTON DYNAMO  14:35 Mistrzostwa […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA Mistrzostwa Świata 2018, Moskwa, Rosja: LOSOWANIE FAZY GRUPOWEJ


09:00 Major League Soccer – Finał Konferencji Zachodniej: SEATTLE SOUNDERS – HOUSTON DYNAMO premiera.200
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

14:35 Mistrzostwa Świata 2018, Moskwa, Rosja: STUDIO na żywo
*(od 15:20 w TVP 1 HD)
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Studio: Jacek Kurowski, Rafał Patyra – Antoni Piechniczek, Paweł Janas, Jerzy Dudek, Michał Żewłakow, Jacek Magiera, Dariusz Szpakowski
Reporter: Szymon Borczuch

16:00 Mistrzostwa Świata 2018, Moskwa, Rosja: LOSOWANIE FAZY GRUPOWEJ na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz w TVP: Jacek Laskowski, Maciej Iwański (z Moskwy)

17:10
Mistrzostwa Świata 2018, Moskwa, Rosja: STUDIO na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Studio: Jacek Kurowski, Rafał Patyra – Antoni Piechniczek, Paweł Janas, Jerzy Dudek, Michał Żewłakow, Jacek Magiera, Dariusz Szpakowski
Reporter: Szymon Borczuch

17:30 
Lotto Ekstraklasa – 18. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
Eurosport 2 HDEurosport PlayerIpla

17:55 
Lotto Ekstraklasa – 18. kolejka: JAGIELLONIA BIAŁYSTOK – POGOŃ SZCZECIN na żywo
Eurosport 2 HDEurosport PlayerIpla

18:00 Magazyn PREMIER LEAGUE MATCH PACK premiera.200
CANAL+ Sport HD

18:15
Magazyn COPA DEL REY premiera.200


18:25
Serie A – 15. kolejka: AS ROMA – SPAL 2013 na żywo
Ipla
Komentarz: Piotr Dumanowski – Dominik Guziak

18:25 
2. Bundesliga – 16. kolejka: DSC ARMINIA BIELEFELD – FC ST. PAULI na żywo
Ipla
Komentarz: Julian Kowalski – Sebastian Chabiniak

18:30 
Magazyn PREMIER LEAGUE NETBUSTERS premiera.200
CANAL+ Sport HD

19:15
Primeira Liga – 13. kolejka: SPORTING CP – OS BELENENSES na żywo


19:30
1. Liga – 16. kolejka: SK SLAVIA PRAGA – BANIK OSTRAVA na żywo


20:00 
Magazyn SUPERPIĄTEK na żywo
CANAL+ Sport HD
Studio: Żelisław Żyżyński – Andrzej Juskowiak (z Gdańska)
Reporterzy: Daria Kabała-Malarz, Cezary Olbrycht

20:00
Serie A – 15. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla

20:25
 
Lotto Ekstraklasa – 18. kolejka: LECHIA GDAŃSK – ŚLĄSK WROCŁAW na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Rafał Wolski – Maciej Murawski (z Gdańska)

20:25 
Bundesliga – 14. kolejka: SC FREIBURG – HAMBURGER SV na żywo
Ipla
Komentarz w Eleven Sports 2: Patryk Mirosławski – Tomasz Ćwiąkała

20:30
Championship – 20. kolejka: LEEDS UNITED – ASTON VILLA na żywo
Ipla

Komentarz: Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński

20:40 
Serie A – 15. kolejka: SSC NAPOLI – JUVENTUS FC na żywo
Ipla
Komentarz: Mateusz Święcicki – Filip Kapica (z Neapolu)

20:55 
La Liga Santander – 14. kolejka: MALAGA CF – LEVANTE UD na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Pawłowski – Marcin Gazda

20:55
FA Cup – 2. runda: AFC FYLDE – WIGAN ATHLETIC na żywo


22:30 
Magazyn SUPERPIĄTEK na żywo
CANAL+ Sport HD
Studio: Żelisław Żyżyński – Andrzej Juskowiak (z Gdańska)
Reporterzy: Daria Kabała-Malarz, Cezary Olbrycht

22:45 
Serie A – 15. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla

23:15 
Magazyn LIGA MISTRZÓW UEFA premiera.200

Redakcja: Bartosz Gleń


18:30 Magazyn BWF UNLIMITED premiera.200


17:35 Puchar Świata, Ostersund, Szwecja: SPRINT KOBIET na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla
Komentarz w Polsacie Sport Extra: Marcin Muras – Magdalena Grzywa


04:00 Gala Bosku, Oxon Hill, USA: D’MITRIUS BALLARD – ??? na żywo

Komentarz: Piotr Momot


02:25 NFL – 13. kolejka: DALLAS COWBOYS – WASHINGTON REDSKINS na żywo
Ipla


20:00 Futsal Ekstraklasa – 10. kolejka: PIAST GLIWICE – REKORD BIELSKO-BIAŁA na żywo


07:00 PGA European Tour – Australian PGA Championship, Gold Coast, Australia: II RUNDA premiera.200
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Andrzej Person, Jacek Person

11:00
 PGA European Tour – Australian PGA Championship, Gold Coast, Australia: II RUNDA premiera.200
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Andrzej Person, Jacek Person

18:30 
PGA Tour – Hero World Challenge, New Providence, Bahamy: II RUNDA na żywo
Ipla


14:15 Cavaliada Tour, Poznań, Polska: DUŻA RUNDA na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Marek Szewczyk – Hubert Szaszkiewicz (z Poznania)
Studio: Gabriel Waliszko (z Poznania)
Reporterzy: Paulina Bojarska, Joanna Cedrych

18:45 
Cavaliada Tour, Poznań, Polska: WKKW – CROSS na żywo

Komentarz: Marek Szewczyk – Hubert Szaszkiewicz (z Poznania)
Studio: Gabriel Waliszko (z Poznania)
Reporterzy: Paulina Bojarska, Joanna Cedrych


21:00 
Cavaliada Tour, Poznań, Polska: WENUS KONTRA MARS na żywo

Komentarz: Marek Szewczyk – Hubert Szaszkiewicz (z Poznania)
Studio: Gabriel Waliszko (z Poznania)
Reporterzy: Paulina Bojarska, Joanna Cedrych


22:00
 Longlines Masters of Paris, Paryż, Francja: ZAWODY na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


17:45 
Magazyn BASKET+ premiera.200
CANAL+ Sport HD

20:50
Turkish Airlines Euroleague – 10. kolejka: REAL MADRYT – CRVENA ZVEZDA MTS BELGRA na żywo
Ipla
Komentarz: Adam Romański – Rafał Juć

23:45
NBA: ATLANTA HAWKS – CLEVELAND CAVALIERS premiera.200
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Michał Łopaciński – Zenon Telman


20:45 Puchar Świata, Calgary, Kanada: 3KM KOBIET na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Bogusław Solecki
Reporter: Aleksander Dzięciołowski

21:30
Puchar Świata, Calgary, Kanada: 5KM KOBIET na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Bogusław Solecki
Reporter: Aleksander Dzięciołowski

23:05 
Puchar Świata, Calgary, Kanada: SPRINT DRUŻYNOWY KOBIET I MĘŻCZYZN na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Bogusław Solecki
Reporter: Aleksander Dzięciołowski


19:00 Puchar Świata, Beaver Creek, USA: SUPERGIGANT MĘŻCZYZN na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

20:15
Puchar Świata, Lake Louise, Kanada: ZJAZD KOBIET na żywo
Eurosport 1 HD
Eurosport PlayerIpla


17:45 Puchar Świata, Monchengladbach, Niemcy: BIG AIR na żywo
Eurosport Player


18:50 Mistrzostwa Świata, Lipsk, Niemcy – grupa D: NIEMCY – KAMERUN na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Tomasz Jasina


08:00 Mistrzostwa Świata, Anaheim, USA: KAT. -53KG KOBIET premiera.200
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Bogusław Solecki

09:40 
Mistrzostwa Świata, Anaheim, USA: KAT. -58KG KOBIET premiera.200
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Sławomir Kwiatkowski


18:15 Guinness Pro14 – 10. kolejka: SOUTHERN KINGS – EDINBURGH RUGBY na żywo
Eurosport Player

20:00 Pro D2 – 14. kolejka: SOYAUX ANGOULEME XV CHARENTE – US MONTAUBAN na żywo
Eurosport Player

20:00 
Pro D2 – 14. kolejka: US COLOMIERS – US CARACASSONNE  na żywo
Eurosport Player

20:00 
Pro D2 – 14. kolejka: RC MASSY – AS HERAULT BEZIERS na żywo
Eurosport Player

20:00 
Pro D2 – 14. kolejka: US NARBONNE – RC VANNES na żywo
Eurosport Player

20:00 
Pro D2 – 14. kolejka: US DAX – STADE MONTOIS na żywo
Eurosport Player

20:35
Guinness Pro14 – 10. kolejka: NEWPORT GWENT DRAGONS – ULSTER RUGBY na żywo
Eurosport Player

20:35 
Guinness Pro14 – 10. kolejka: GLASGOW WARRIORS – CARDIFF BLUES na żywo
Eurosport Player

20:40 
Pro D2 – 14. kolejka: AURILLAC RUGBY – GRENOBLE FC na żywo
Eurosport Player


18:00 Plusliga – 12. kolejka: ASSECO RESOVIA RZESZÓW – ONICO WARSZAWA na żywo
Polsat Sport HD Ipla
Komentarz: Przemysław Iwańczyk – Wojciech Drzyzga


14:45 Puchar Świata, Nizhny Tagi, Rosja: WSTĘP DO KWALIFIKACJI na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

15:00 
Puchar Świata, Nizhny Tagi, Rosja: KWALIFIKACJE na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


19:00
Magazyn ZAKOŃCZENIE SEZONU – GALA W SYDNEY premiera.200
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Cezary Gutowski

19:15
Magazyn MOBIL 1 THE GRID premiera.200


11:15 Mistrzostwa Świata Kobiet – grupa D: JAPONIA – USA na żywo


15:15 Mistrzostwa Świata Kobiet – grupa A: CZECHY – ŁOTWA na żywo


22:00 Magazyn FIGHTING SPIRIT WRESTLING premiera.200


14:30 ITV Racing, Newbury, Wielka Brytania: WYŚCIGI na żywo


12:30 FIA WTCC, Losail, Katar: KWALIFIKACJE na żywo
Eurosport 2 HDEurosport PlayerIpla

13:30
FIA WTCC, Losail, Katar: MAC3 na żywo
Eurosport 2 HDEurosport Player
Ipla

20:05
FIA WTCC, Losail, Katar: WYŚCIG OTWARCIA na żywo
Eurosport 2 HDEurosport PlayerIpla

20:15 
FIA WTCC, Losail, Katar: WYŚCIG GŁÓWNY na żywo
Eurosport 2 HDEurosport PlayerIpla

inne
17:25 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU premiera.200
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

18:30 
Magazyn SPORT TELEGRAM na żywo
TVP 2 HD


19:20 
Magazyn SPORT na żywo


19:35
 Magazyn SPORT na żywo


20:00 
Magazyn SPORT na żywo


23:30 Magazyn SPORT NEWS+ premiera.200
CANAL+ Sport HD

23:30 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU premiera.200
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

23:55 
Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

About Adam Zakrzewski

https://twitter.com/AddidasAdam