Sport w TV: piątek – 10 lipca 2015

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy, a także informacje o wybranych pozycjach zagranicznych TV oraz niektórych pozycji internetowych. 17:55 Mistrzostwa Europy U-19 – grupa B: HISZPANIA – ROSJA  18:25 Mecz Towarzyski: WOLFSBERGER AC […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy, a także informacje o wybranych pozycjach zagranicznych TV oraz niektórych pozycji internetowych.

piłka nożna
17:55 Mistrzostwa Europy U-19 – grupa B: HISZPANIA – ROSJA na żywo
Eurosport HDEurosport DE

18:25 
Mecz Towarzyski: WOLFSBERGER AC – FC SCHALKE 04 na żywo
Sport 1 Germany

19:30 Superpuchar Polski: STUDIO na żywo
polsat-sport-hd.120Polsat Sport News
Studio: Roman Kołtoń (z Poznania)

19:55 
Mistrzostwa Europy U-19 – grupa B: NIEMCY – HOLANDIA na żywo
Eurosport HDEurosport DE

20:00 Magazyn PREMIER LEAGUE WORLD premiera.200
CANAL+ Sport HD

20:10 Superpuchar Polski: LECH POZNAŃ – LEGIA WARSZAWA na żywo
polsat-sport-hd.120Polsat Sport News
Komentarz: Bożydar Iwanow – Jacek Ziober (z Poznania)

22:10 Superpuchar Polski: STUDIO na żywo
polsat-sport-hd.120Polsat Sport News
Studio: Roman Kołtoń (z Poznania)

boks
22:00 Salinas Storm House, Salinas, California, USA: ALAN SANCHEZ – STEVE CLAGGETT premiera.200
Sportklub

e-sport
18:00 Esport: LEAGUE OF LEGENDS CHAMPIONSHIP SERIES na żywo
Polsat Sport News
Studio: Michał „Avahir” Kudliński – Mateusz „Grom” Klimaszewski, Jakub „Creaton” Grzegorzewski
Komentarz: Dominik “Nero Inegrate” Dąbrowski – Adam „Musek” Górski

golf
11:30 PGA European Tour, Aberdeen Asset Management Scottish Open, Gullane, Szkocja: II RUNDA na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Andrzej Person, Jacek Person

jeździectwo
22:05 FEI Nations Cup , Falsterbo, Szwecja: ZAWODY premiera.200
Eurosport HDEurosport DE

kolarstwo szosowe
14:00 Magazyn: LEMOND ON TOUR na żywo
Eurosport HDEurosport DE
Komentarz w polskim Eurosporcie: Adam Probosz

14:15 Tour de France: ETAP 7 na żywo
*(od 16:05 w Das Erste HD, od 13:50 w France 3, od 14:55 w France 2 HD)
Eurosport HDEurosport DEDas Erste HDRai sport 1ITV 4ČT SportFrance 2 HDFrance 3S4C

Komentarz w polskim Eurosporcie: Tomasz Jaroński, Krzysztof Wyrzykowski

17:45
MagazynLEMOND ON TOUR na żywo
Eurosport HDEurosport DE
Komentarz w polskim Eurosporcie: Adam Probosz

lekkoatletyka
10:00
 Letnia Uniwersjada, Gwangju, Korea Południowa: DZIEŃ 3 na żywo
*(od 11:45 w Eurosport DE)
Eurosport HDEurosport DERossiya 2

10:05 
Mistrzostwa Europy U-23, Tallin, Estonia: DZIEŃ 2 – SESJA PORANNA na żywo 
Rai sport 1

15:55 Mistrzostwa Europy U-23, Tallin, Estonia: DZIEŃ 2 – SESJA POPOŁUDNIOWA na żywo
*(od 17:00 w Eurosport 2)
Eurosport 2 HDRai sport 2

piłka nożna plażowa
15:25 Mistrzostwa Świata – grupa D: ROSJA – PARAGWAJ na żywo
TRT 3 Spor

18:25 Mistrzostwa Świata – grupa C: BRAZYLIA – MEKSYK na żywo
TVP-Sport-HDsport.tvp.plTRT 3 Spor

Komentarz w TVP: Sławomir Kwiatkowski

pływanie
07:00 Letnia Uniwersjada, Gwangju, Korea Południowa: DZIEŃ 6 premiera.200
Eurosport HDEurosport DE

13:00 Letnia Uniwersjada, Gwangju, Korea Południowa: DZIEŃ 7 na żywo
*(o 15:00 premiera.200 w Eurosport 2 HD)
Eurosport 2 HDTRT 3 Spor

poker
23:30 Magazyn WPT SEASON 11 premiera.200
Sportklub

siatkówka kobiet
09:00 
World Grand Prix – grupa 1: CHINY – DOMINIKANA na żywo
Polsat Sport Extra HD

Komentarz: Przemysław Iwańczyk – Andrzej Niemczyk

12:00 
World Grand Prix – grupa 1: JAPONIA – WŁOCHY na żywo
Polsat Sport Extra HD

Komentarz: Marta Gula – Andrzej Niemczyk

23:00 
World Grand Prix – grupa 1: SERBIA – TURCJA premiera.200
Polsat Sport News

Komentarz: Adam Romański – Maciej Jarosz

siatkówka mężczyzn
11:00 Letnia Uniwersjada, Gwangju, Korea Południowa – 1/2 Finału: CHIŃSKIE TAJPEJ – UKRAINA na żywo
Eurosport 2 HD

13:00 Letnia Uniwersjada, Gwangju, Korea Południowa – 1/2 Finału: ARGENTYNA – ROSJA na żywo
Eurosport 2 HD

20:45 Liga Europejska – grupa A: POLSKA – AUSTRIA na żywo
Polsat Sport Extra HD

Komentarz: Jerzy Mielewski – Wojciech Drzyzga

snooker
17:00
Magazyn CHAMPION OF CHAMPIONS premiera.200
Sportklub

tenis
11:00 Wimbledon, Londyn, Wielka Brytania KRONIKA premiera.200
Polsat Sport Extra HD

12:30 Wimbledon, Londyn, Wielka Brytania: DZIEŃ 10 na żywo
*(od 13:45 także w BBC One)
BBC One HDBBC Two HD


14:00 Wimbledon, Londyn, Wielka Brytania – 1/2 Finału: NOVAK DJOKOVIĆ – RICHARD GASQUET na żywo
Polsat Sport HD
Komentarz: Marcin Muras, Dawid Olejniczak

16:00 Wimbledon, Londyn, Wielka Brytania – 1/2 Finału: ANDY MURRAY – ROGER FEDERER na żywo
Polsat Sport HD
Komentarz:Tomasz Tomaszewski, Tomasz Lorek

wyścigi motocyklowe
09:00 Moto 3, GP Niemiec: I SESJA TRENINGOWA na-żywo
Polsat Sport News Eurosport DE
Komentarz w Polsacie Sport News: Michał Fiałkowski – Adam Badziak

09:55 Moto GP, GP Niemiec: I SESJA TRENINGOWA na-żywo
Polsat Sport News Eurosport DE
Komentarz w Polsacie Sport News: Michał Fiałkowski – Adam Badziak

10:55 Moto 2, GP Niemiec: I SESJA TRENINGOWA na-żywo
Polsat Sport News Eurosport DE
Komentarz w Polsacie Sport News: Michał Fiałkowski – Adam Badziak

13:10 Moto3, GP Niemiec: II SESJA TRENINGOWA  na-żywo
Polsat Sport News
Komentarz w Polsacie Sport News: Michał Fiałkowski – Adam Badziak

14:05 MotoGP, GP Niemiec: II SESJA TRENINGOWA na-żywo
Polsat Sport News
Komentarz w Polsacie Sport News: Michał Fiałkowski – Adam Badziak

15:05 Moto2, GP Niemiec: II SESJA TRENINGOWA na-żywo
Polsat Sport News
Komentarz w Polsacie Sport News: Michał Fiałkowski – Adam Badziak

*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

Przygotowali: Adrian Wojdyło, Bartosz Mierzwa, Jakub Zegarowski, Sebastian Muraszewski, Krzysztof Sokólski, Piotr Barwaśny, Adam Zakrzewski

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About REDAKCJA