Sport w TV: piątek – 10 listopada 2017

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA Mecz Towarzyski: POLSKA – URUGWAJ 12:50 Mecz Towarzyski: JAPONIA – BRAZYLIA Komentarz: Tomasz Jasina 18:45 Mecz Towarzyski: STUDIO  *(od 20:20 w TVP […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA Mecz Towarzyski: POLSKA – URUGWAJ


12:50 Mecz Towarzyski: JAPONIA – BRAZYLIA na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Tomasz Jasina

18:45
Mecz Towarzyski: STUDIO na żywo
*(od 20:20 w TVP 1 HD)
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Studio: Maciej Iwański, Rafał Patyra – Tomasz Frankowski, Radosław Gilewicz, Andrzej Niedzielan (z Warszawy)
Reporterzy: Jacek Kurowski, Szymon Borczuch, Sylwia Dekiert, Rodrigo Oswald Pereira

19:00
Eliminacje Mistrzostwa Europy U21 2019 – grupa 8: WALIA – BOŚNIA na żywo


20:35 
Eliminacje Mistrzostw Świata 2018 – baraż: SZWECJA – WŁOCHY na żywo
Polsat Sport HD Ipla
Komentarz w Polsat Sport HD: Cezary Kowalski – Marcin Lepa

20:40 Mecz Towarzyski: POLSKA – URUGWAJ na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Dariusz Szpakowski – Andrzej Juskowiak (z Warszawy)

20:40 
Mecz Towarzyski: BELGIA – MEKSYK na żywo
Ipla
Komentarz: Piotr Przybysz

20:40
Mecz Towarzyski: PORTUGALIA – ARABIA SAUDYJSKA na żywo


20:55 
Mecz Towarzyski: ANGLIA – NIEMCY na żywo
Ipla
Komentarz w Eleven: Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński

20:5
5
 Mecz Towarzyski: FRANCJA – WALIA na żywo
Polsat Sport Extra HDIpla
Komentarz w Polsat Sport Extra HD: Szymon Rojek – Jacek Ziober

22:40 Mecz Towarzyski: STUDIO na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Studio: Maciej Iwański, Rafał Patyra – Tomasz Frankowski, Radosław Gilewicz, Andrzej Niedzielan (z Warszawy)
Reporterzy: Jacek Kurowski, Szymon Borczuch, Sylwia Dekiert, 
Rodrigo Oswald Pereira

22:30 Magazyn LIGA MISTRZÓW UEFA premiera.200

Lektor: Bartosz Gleń

23:30 
Magazyn ELIMINACJE MISTRZOSTW ŚWIATA 2018 na żywo
Polsat Sport HD Ipla


17:15 Magazyn BWF UNLIMITED premiera.200


20:30 Puchar Świata, Lake Placid, USA: DWÓJKI MĘŻCZYZN – II PRZEJAZD na żywo


09:00 PGA European Tour – Nedbank Golf Challenge hosted by Gary Player, Sun City, RPA : II RUNDA na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Andrzej Person – Jacek Person

18:00 PGA Tour – OHL Classic at Mayakoba, Plata del Carmen, Meksyk: II RUNDA na żywo
Ipla


14:00 Karjala Cup: CZECHY – SZWAJCARIA na żywo


17:30
Karjala Cup: KANADA – SZWECJA na żywo


19:25 Deutschland Cup: NIEMCY – ROSJA na żywo


19:00 Puchar Świata, Manchester, Wielka Brytania: DZIEŃ 1 – SESJA POPOŁUDNIOWA na żywo
Eurosport Player


17:45
 Magazyn BASKET+ premiera.200
CANAL+ Sport HD

22:55 
Turkish Airlines Euroleague – 5. kolejka: OLYMPIACOS PIREUS – PANATHINAIKOS SUPERFOODS ATENY premiera.200
Ipla
Komentarz: Adam Romański – Tomasz Jankowski


06:20 ISU Puchar Świata – NHK Trophy, Osaka, Japonia: PARY – PROGRAM KRÓTKI na żywo
*(o 12:30 premiera.200 w Eurosport 2 HD)
Eurosport PlayerEurosport 2 HDIpla

08:10 ISU Puchar Świata – NHK Trophy, Osaka, Japonia: SOLISTKI – PROGRAM KRÓTKI na żywo
*(o 09:45 premiera.200 w Eurosport 2 HD)
Eurosport PlayerEurosport 2 HDIpla

11:00
 
ISU Puchar Świata – NHK Trophy, Osaka, Japonia: SOLIŚCI – PROGRAM KRÓTKI na żywo
Eurosport 2 HDEurosport PlayerIpla


16:15 Puchar Świata, Heerenveen, Holandia: 500M KOBIET na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Piotr Dębowski

17:00
Puchar Świata, Heerenveen, Holandia: WYŚCIG DRUŻYNOWY MĘŻCZYZN na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Piotr Dębowski

18:00
Puchar Świata, Heerenveen, Holandia: WYŚCIG DRUŻYNOWY KOBIET na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Piotr Dębowski


18:50 Liga Mistrzyń EHF – grupa A: VISTAL GDYNIA – NYKOBING FALSTER na żywo

Komentarz: Piotr Bugajny – Iwona Niedźwiedź (z Gdyni)
Reporter: Łukasz Lasia


20:00 Pro D2 – 12. kolejka: AVIRON BAYONNAIS – RC MASSY na żywo
Eurosport Player

20:00
 Pro D2 – 12. kolejka: AS BEZIER HERAULT – SOYAUX ANGOULEME XV CHARENTE na żywo
Eurosport Player

20:00 
Pro D2 – 12. kolejka: US CARCASSONNE – RC VANNES  na żywo
Eurosport Player

20:00 
Pro D2 – 12. kolejka: NEVERS RUGBY – US NARBONNE  na żywo
Eurosport Player

20:00 
Pro D2 – 12. kolejka: US DAX – US MONTAUBAN na żywo
Eurosport Player

20:30 Pro D2 – 12. kolejka: AURILLAC RUGBY – OLYMPIQUE BIARRITZ  na żywo
Eurosport Player


18:00 Plusliga – 9. kolejka: CUPRUM LUBIN – ASSECO RESOVIA RZESZÓW na żywo
Polsat Sport HD Ipla
Komentarz: Tomasz Swędrowski – Łukasz Kadziewicz

20:45 Serie A1 – 7. kolejka: REVIVRE MILANO – TONNO CALLIPO CALABRIA VIBO VALENTIA na żywo

Komentarz w Sportklub: Robert Małolepszy – Witold Roman


19:45 Champion of Champions 2017: DZIEŃ 5 – SESJA WIECZORNA na żywo
sport.tvp.pl


19:30 M-1 Challenge 85: DAMIR ISMAGULOV – ROGERIO MATIAS DA CONCEICAO na żywo
Ipla
Komentarz: Daniel Dziubicki – Łukasz Jurkowski


23:00 Next Generation ATP Finals, Mediolan, Włochy: 1/4 FINAŁU  premiera.200
Polsat Sport HD Ipla


22:00 Magazyn FIGHTING SPIRIT WRESTLING premiera.200


09:00 Moto 3, Grand Prix Walencji: I SESJA TRENINGOWA na żywo
Polsat Sport Extra HDIplaPolsatSport.pl
Komentarz w Polsacie Sport Extra: Grzegorz Jędrzejewski – Adam Badziak

09:55 Moto GP, Grand Prix Walencji: I SESJA TRENINGOWA na żywo
Polsat Sport Extra HDIplaPolsatSport.pl
Komentarz w Polsacie Sport Extra: Grzegorz Jędrzejewski – Adam Badziak

10:55 Moto 2, Grand Prix Walencji: I SESJA TRENINGOWA na żywo
Polsat Sport Extra HDIplaPolsatSport.pl
Komentarz w Polsacie Sport Extra: Grzegorz Jędrzejewski – Adam Badziak
13:10 Moto 3, Grand Prix Walencji: II SESJA TRENINGOWAna żywo
Polsat Sport Extra HDIplaPolsatSport.pl
Komentarz w Polsacie Sport Extra: Grzegorz Jędrzejewski – Adam Badziak

14:05 
Moto GP, Grand Prix Walencji: II SESJA TRENINGOWAna żywo
Polsat Sport Extra HDIplaPolsatSport.pl
Komentarz w Polsacie Sport Extra: Grzegorz Jędrzejewski – Adam Badziak

15:05 
Moto 2, Grand Prix Walencji: II SESJA TRENINGOWA na żywo
Polsat Sport Extra HDIplaPolsatSport.pl
Komentarz w Polsacie Sport Extra: Grzegorz Jędrzejewski – Adam Badziak


12:30 Formuła 1 – Grand Prix Brazylia: STUDIO premiera.200
Ipla

12:55
Formuła 1 – Grand Prix Brazylia: I SESJA TRENINGOWA na żywo
Ipla
Komentarz: Michał Gąsiorowski – Mikołaj Sokół
Reporterzy: Maciej Jermakow, Filip Kapica

16:30
Formuła 1 – Grand Prix Brazylia: STUDIO premiera.200
Ipla

16:55
Formuła 1 – Grand Prix Brazylia: II SESJA TRENINGOWA na żywo
Ipla
Komentarz: Michał Gąsiorowski – Mikołaj Sokół
Reporterzy: Maciej Jermakow, Filip Kapica

inne
18:30 Magazyn SPORT TELEGRAM na żywo
TVP 2 HD

19:20 Magazyn SPORT na żywo


19:35 Magazyn SPORT na żywo


19:55 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU premiera.200
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

20:00 Magazyn SPORT na żywo


23:00 Magazyn SPORT NEWS+ premiera.200
CANAL+ Sport HD

23:20 Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU  na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

About Adam Zakrzewski

https://twitter.com/AddidasAdam