Sport w TV: piątek – 11 grudnia 2015

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy, a także informacje o wybranych pozycjach zagranicznych TV oraz niektórych pozycji internetowych. 17:45 Ekstraklasa – 20. kolejka: WSTĘP DO MECZU  17:55 Ekstraklasa – 20. kolejka: ŚLĄSK […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy, a także informacje o wybranych pozycjach zagranicznych TV oraz niektórych pozycji internetowych.

piłka nożna
17:45 Ekstraklasa – 20. kolejka: WSTĘP DO MECZU na-żywo
Eurosport 2 HDEurosport Player

17:55 Ekstraklasa – 20. kolejka: ŚLĄSK WROCŁAW – GÓRNIK ŁĘCZNA na-żywo
Eurosport 2 HDEurosport Player

20:00 Bundesliga: ZAPOWIEDŹ KOLEJKI premiera.200
Eurosport 2 HDEurosport Player

20:00 Magazyn SUPER PIĄTEK na-żywo
CANAL+ Sport HD
Studio: Cezary Olbrycht – Grzegorz Mielcarski, Andrzej Zamilski

20:25 Ekstraklasa – 20. kolejka: RUCH CHORZÓW – JAGIELLONIA BIAŁYSTOK na-żywo
CANAL+ Sport HDCanal+ Sport Online
Komentarz: Robert Skrzyński – Kamil Kosowski (z Chorzowa)
Reporterzy: Adam Westfal, Tomasz Lipiński


20:25 Bundesliga – 16. kolejka: FSV MAINZ – VFB STUTTGART na-żywo
Eurosport 2 HDEurosport Player

20:25 Liga BBVA – 15. kolejka: GETAFE CF – REAL SOCIEDAD na-żywo
Eleven
Komentarz: Marcin Pawłowski

20:25 Ligue 1 – 18. kolejka: STADE RENNES – SM CAEN na-żywo
Eleven Sports
Komentarz: Marcin Grzywacz – Stefan Białas

21:25 Primeira Liga – 13. kolejka: BOAVISTA FC – ESTORIL PARIA na-żywo
Sportklub

22:30 Magazyn SUPER PIĄTEK na-żywo
CANAL+ Sport HD
Studio: Cezary Olbrycht – Grzegorz Mielcarski, Andrzej Zamilski

23:00 Magazyn LIGA MISTRZÓW UEFA premiera.200
CANAL+ Sport HD

biathlon
11:20 Puchar Świata, Hochfilzen, Austria: SPRINT MĘŻCZYZN na żywo
Polsat Sport HDIplaEurosport 1 HDEurosport Player

14:20 Puchar Świata, Hochfilzen, Austria: SPRINT KOBIET na żywo
Polsat Sport HDIpla

bilard
17:00 Magazyn WORLD CUP OF POOL premiera.200
Sportklub

jeździectwo
14:45 Cavaliada, Poznań: DUŻA RUNDA na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Marek Szewczyk – Hubert Szaszkiewicz (z Poznania)
Studio: Daria Kabała-Malarz (z Poznania)
Reporterzy: Paulina Bojarska, Gabriel Waliszko


20:15 Cavaliada, Poznań: KONKURS WENUS KONTRA MARS na żywo
nSport+ HD
Komentarz: Marek Szewczyk – Hubert Szaszkiewicz (z Poznania)
Studio: Daria Kabała-Malarz (z Poznania)
Reporterzy: Paulina Bojarska, Gabriel Waliszko

judo
01:30 Grand Slam, Tokio, Japonia: DZIEŃ 3 premiera.200
Sportklub

koszykówka mężczyzn
20:40 Turkish Airlines Euroliga – grupa C: PANATHINAIKOS AO – STELMET BC ZIELONA GÓRA na-żywo
CANAL+ Sport 2 HD
Komentarz: Michał Łopaciński – Tomasz Świętoński

łyżwiarstwo figurowe
20:20 Grand Prix – Grand Prix Final, Barcelona, Hiszpanie: PARY SPORTOWE – PROGRAM DOWOLNY na żywo
TVP-Sport-HDsport.tvp.pl
Komentarz: Przemysław Babiarz, Piotr Sobczyński

łyżwiarstwo szybkie
15:55 Puchar Świata, Heerenveen, Holandia: DZIEŃ 1 na-żywo
TVP-Sport-HDsport.tvp.pl
Komentarz: Piotr Dębowski (z Heerenveen)

narciarstwo dowolne
13:00 Puchar Świata, Val Thorens, Francja: SKI CROSS na-żywo
Eurosport 1 HDEurosport Player

piłka ręczna kobiet
18:15 Mistrzostwa Świata, grupa B: STUDIO na żywo
TVP 2 HD TVP-Sport-HDsport.tvp.pl
Studio: Dariusz Szpakowski – Michał Matysik
Reporterzy: Sylwia Michałowska, Piotr Falkowski


18:25 Mistrzostwa Świata, grupa B: HOLANDIA – POLSKA na żywo
*(od 19:45 w TVP Sport HD)
TVP 2 HD TVP-Sport-HDsport.tvp.pl
Komentarz: Jacek Laskowski, Maciej Iwański (z Nestved)

20:45 Mistrzostwa Świata, grupa B: KUBA – SZWECJA na żywo
TVP-Sport-HDsport.tvp.pl
Komentarz: Jacek Laskowski, Maciej Iwański (z Nestved)

poker
23:30 Magazyn WPT SEASON 12 premiera.200
Sportklub

siatkówka mężczyzn
18:00 PlusLiga – 10. kolejka: BBTS BIELSKO BIAŁA – MKS BĘDZIN na żywo
Polsat Sport HDIpla

skoki narciarskie
14:45 Puchar Świata, Nizny Tagil, Rosja: KWALIFIKACJE na-żywo
Eurosport 1 HDEurosport Player

snooker
09:30 European Tour – Gibraltar Open: DZIEŃ 1 na-żywo
Eurosport 2 HDEurosport Player

17:00 European Tour – Gibraltar Open: DZIEŃ 1 na-żywo
Eurosport 1 HDEurosport Player

sporty ekstremalne
19:00 Magazyn GILLETTE WORLD SPORT premiera.200
Sportklub

sporty walki
23:00 Fighting Spirit Enfusion Edition 34: ILIAS BULAID – EDYE RUIZ premiera.200
Eleven Sports

tenis
11:30 International Premier Tennis League: PHILIPPINE MAVERICKS – OUE SINGAPORE SLAMMERS na żywo
Supertennis HD

15:00 International Premier Tennis League: JAPAN WARRIORS – INDIAN ACES  na żywo
Supertennis HD

*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About Adam Zakrzewski / Krzysztof Sokólski / Piotr Barwaśny