Sport w TV: piątek – 14 czerwca 2019

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA Liga Narodów FIVB, Urmia, Iran – 7. kolejka: ROSJA – POLSKA 14:55 Mistrzostwa Świata Kobiet, Rennes, Francja – grupa D: JAPONIA – SZKOCJA  *(od […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA Liga Narodów FIVB, Urmia, Iran – 7. kolejka: ROSJA – POLSKA


14:55 Mistrzostwa Świata Kobiet, Rennes, Francja – grupa D: JAPONIA – SZKOCJA na żywo
*(od 15:10 w TVP Sport HD)
sport.tvp.plTVP Sport HD
Komentarz: Tomasz Jasina

17:55 
Mistrzostwa Świata Kobiet, Reims, Francja – grupa C: JAMAJKA – WŁOCHY na żywo
*(15 czerwca o 03:25  w TVP Sport HD)
sport.tvp.plTVP Sport HD
Komentarz: Michał Zawacki

19:55 Mistrzostwa Świata U20, Gdynia – mecz o 3. miejsceSTUDIO na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

20:25 Mistrzostwa Świata U20, Gdynia – mecz o 3. miejsceWŁOCHY – EKWADOR na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Sławomir Kwiatkowski – Andrzej Strejlau (z Gdyni)

20:55 
Mistrzostwa Świata Kobiet, Le Havre, Francja – grupa D: ANGLIA – ARGENTYNA na żywo
*(15 czerwca o 06:05  w TVP Sport HD)

sport.tvp.plTVP Sport HD
Komentarz: Aleksander Roj

22:30 Mistrzostwa Świata U20, Gdynia – mecz o 3. miejsceSTUDIO na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl


23:35 Magazyn RING TVP SPORT na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Studio: Grzegorz Mędrzejewski, Bogusław Solecki


03:00 U.S. Open, Pebble Beach, USA: I RUNDA na żywo

Komentarz: Andrzej Person, Jacek Person

21:00 U.S. Open, Pebble Beach, USA: II RUNDA na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Andrzej Person, Jacek Person


17:05 CSIO5*, Sopot: GRAND PRIX na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Jarosław Idzi (z Sopotu)
Studio: Sylwia Dekiert (z Sopotu)
Reporter: Anna Kozińska 


11:55 Tour of Britain, Wielka Brytania: ETAP 4 – KOBIETY 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

13:20 
Tour of Belgium, Belgia: ETAP 3 na żywo
Eurosport Player

15:00 Critérium du Dauphiné, Francja: ETAP 6 na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

22:00 Tour of Hungary, Węgry: ETAP 3 
Eurosport PlayerIpla


03:00 NBA – Finał: GOLDEN STATE WARRIORS – TORONTO RAPTORS na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Wojciech Michałowicz, Michał Łopaciński (z Oakland)

17:30
Magazyn BASKET+ 
CANAL+ Sport HD

19:30 Energa Basket Liga – Finał: WSTĘP DO MECZU na żywo
Polsat Sport HDIpla

19:55 
Energa Basket Liga – Finał: POLSKI CUKIER TORUŃ – ANWIL WŁOCŁAWEK na żywo
Polsat Sport HDIpla


20:40 Lega A – Finał: BANCO DI SARDEGNA SASSARI – UMANA REYER VENEZIA na żywo
Eurosport Player


12:00 
Liga Narodów FIVB, Ningbo, Chiny – 7. kolejka: STUDIO na żywo
*(od 12:40 również w TVP 1 HD i TVP Sport HD)
Polsat Sport HDIplaTVP Sport HDsport.tvp.pl
Studio w TVP: Przemysław Babiarz

12:45 
Liga Narodów FIVB, Urmia, Iran – 7. kolejka: ROSJA – POLSKA na żywo
*(od 12:50 również w TVP 1 HD i TVP Sport HD)
Polsat Sport HDIplaTVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz w Polsacie Sport: Tomasz Swędrowski (z Urmii)
Komentarz w TVP: Piotr Dębowski – Radosław Panas

15:00 
Liga Narodów FIVB, Urmia, Iran – 7. kolejka: STUDIO na żywo
Polsat Sport HDIplaTVP Sport HDsport.tvp.pl
Studio w TVP Sport: Przemysław Babiarz

15:45 
Liga Narodów FIVB, Urmia, Iran – 7. kolejka: IRAN – KANADA na żywo
Polsat Sport HDIpla

15:45 Liga Narodów FIVB, Warna, Bułgaria – 7. kolejka: JAPONIA – WŁOCHY na żywo
Ipla

18:30 
Liga Narodów FIVB, Urmia, Iran – 7. kolejka: STUDIO na żywo
Polsat Sport HDIpla

18:45 Liga Narodów FIVB, Gondomar, Portugalia – 7. kolejka: BRAZYLIA – SERBIA na żywo
Ipla

19:45 Liga Narodów FIVB, Cannes, Francja – 7. kolejka: FRANCJA – NIEMCY na żywo
Ipla

21:45 Liga Narodów FIVB, Gondomar, Portugalia – 7. kolejka: PORTUGALIA – CHINY na żywo
Ipla

22:00 Liga Narodów FIVB, Warna, Bułgaria – 7. kolejka: BUŁGARIA – AUSTRALIA 
Ipla

00:00 (pt/sob) Liga Narodów FIVB, Cannes, Francja – 7. kolejka: USA – ARGENTYNA 
Ipla


09:00 FIVB World Tour, Warszawa: MECZE FAZY GRUPOWEJ na żywo
*(do 17:40)
Ipla


17:40 FIVB World Tour, Warszawa: MECZE 1/4 FINAŁU na żywo
Ipla


10:30 
International Championship, Sheffield, Wielka Brytania: KWALIFIKACJE na żywo
Eurosport Player


19:00 Armia Fight Night 6, Radom: KRZYSZTOF KUŁAK – ALBERT ODZIMKOWSKI na żywo
Ipla


19:30 PSA World Tour, Cairo, Egipt: DZIEŃ 6 na żywo
Eurosport Player


10:50 Mistrzostwa Azji, Tokio, Japonia: ZAWODY na żywo
Eurosport PlayerIpla


11:00 WTA Tour, ‚s-Hertogenbosch, Holandia – 1/4 finału: ??? – ??? na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Jacek Jońca – Tomasz Wiktorowski

12:00 WTA Tour, Nottingham, Wielka Brytania – 1/4 finału: AJLA TOMLJANOVIC – TATJANA MARIA na żywo
sport.tvp.pl

14:00 WTA Tour, Nottingham, Wielka Brytania – 1/4 finału: KRISTINA MLADENOVIC – DONNA VEKIC na żywo
sport.tvp.pl


16:00 WTA Tour, Nottingham, Wielka Brytania – 1/4 finału: CAROLINE GARCIA – ELENA-GABRIELA RUSE na żywo
sport.tvp.pl


18:00 WTA Tour, Nottingham, Wielka Brytania – 1/4 finału: MARIA SAKKARI – JENNIFER BRADY na żywo
sport.tvp.pl


09:00 Moto3 – Grand Prix Katalonii: I SESJA TRENINGOWA na żywo
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski – Adam Badziak

09:55 MotoGP – Grand Prix Katalonii: I SESJA TRENINGOWA na żywo
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski – Adam Badziak

10:55 Moto2 – Grand Prix Katalonii: I SESJA TRENINGOWA na żywo
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski – Adam Badziak

11:05 
Mistrzostwa Wielkiej Brytanii, Brands Hatch, Wielka Brytania: I SESJA TRENINGOWA na żywo
Eurosport Player

13:15 Moto3 – Grand Prix Katalonii: II SESJA TRENINGOWA na żywo
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski – Adam Badziak

14:10 MotoGP – Grand Prix Katalonii: II SESJA TRENINGOWA na żywo
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski – Adam Badziak

15:10 Moto2 – Grand Prix Katalonii: II SESJA TRENINGOWA na żywo
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski – Adam Badziak

16:05 
Mistrzostwa Wielkiej Brytanii, Brands Hatch, Wielka Brytania: II SESJA TRENINGOWA na żywo
Eurosport Player


18:45
FIM Speedway Grand Prix – Grand Prix Czech, Praga, Czechy: SESJA TRENINGOWA na żywo
CANAL+ Sport HD
Studio: Marcin Majewski – Tomasz Dryła, Mirosław Jabłoński
Reporter: Łukasz Benz

inne
00:10 Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

18:30 Magazyn SPORT TELEGRAM na żywo


19:20 
Magazyn SPORT na żywo


19:25 
Magazyn SPORT na żywo


19:35 
Magazyn SPORT na żywo


19:55 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

22:55 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

23:00 
Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

23:00 Magazyn SPORT NEWS+ 
CANAL+ Sport HD

*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

About Jakub Telecki