Sport w TV: piątek – 14 lutego 2020

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA PKO BP Ekstraklasa – 22. kolejka: LECHIA GDAŃSK – PIAST GLIWICE  13:00 Liga Młodzieżowa UEFA: LOSOWANIE PAR 1/8 FINAŁU  Komentarz: Paweł Ślęzak […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA PKO BP Ekstraklasa – 22. kolejka: LECHIA GDAŃSK – PIAST GLIWICE 


13:00 Liga Młodzieżowa UEFA: LOSOWANIE PAR 1/8 FINAŁU 
Ipla
Komentarz: Paweł Ślęzak

15:45 Magazyn PREMIER LEAGUE MATCH PACK 
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Michał Kornacki, Adam Zakrzewski

16:15 Magazyn LA LIGA SHOW 
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Gabriel Rogaczewski

17:30 PKO BP Ekstraklasa – 22. kolejka: WSTĘP DO MECZU 
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Piotr Laboga – Remigiusz Jezierski (z Zabrza)
Reporterzy: Paulina Bojarska, Szymon Ratajczak

17:55 PKO BP Ekstraklasa – 22. kolejka: GÓRNIK ZABRZE – ARKA GDYNIA
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Piotr Laboga – Remigiusz Jezierski (z Zabrza)

18:25 2. Bundesliga – 22. kolejka: FC SANKT PAULI – SG DYNAMO DREZNO na żywo
Ipla
Komentarz: Piotr Dumanowski – Dominik Guziak

18:55
Tipico Bundesliga – 19. kolejka: FC RED BULL SALZBURG – LASK LINZ 

Komentarz: Piotr Glamowski – Adam Zakrzewski

20:00 PKO BP Ekstraklasa – 22. kolejka: SUPER PIĄTEK 
CANAL+ Sport HD
Studio: Cezary Olbrycht – Andrzej Juskowiak (z Gdańska)
Reporterzy: Maja Strzelczyk, Maciej Klimek

20:20 Bundesliga – 22. kolejka: BORUSSIA DORTMUND – EINTRACHT FRANKFURT na żywo

Komentarz: Bartosz Gleń – Maciej Murawski

20:25 PKO BP Ekstraklasa – 22. kolejka: LECHIA GDAŃSK – PIAST GLIWICE 
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Tomasz Ćwiąkała – Radosław Majdan (z Gdańska)

20:40 Championship – 33. kolejka: HULL CITY AFC – SWANSEA CITY AFC na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński

20:55 Premier League – 26. kolejka: WOLVERHAMPTON WANDERERS FC – LEICESTER CITY FC na żywo

Komentarz: Piotr Domagała – Rafał Nahorny

20:55
La Liga – 24. kolejka: VALENCIA CF – ATLETICO MADRYT na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Pawłowski – Marcin Gazda

22:30 PKO BP Ekstraklasa – 22. kolejka: SUPER PIĄTEK 
CANAL+ Sport HD
Studio: Cezary Olbrycht – Andrzej Juskowiak (z Gdańska)
Reporterzy: Maja Strzelczyk, Maciej Klimek


14:45 Mistrzostwa Świata, Antholz-Anterselva, Włochy: SPRINT KOBIET na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla
Komentarz w Eurosporcie 1: Tomasz Jaroński – Tomasz Sikora

16:00 Mistrzostwa Świata, Antholz-Anterselva, Włochy: STUDIO na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


17:00 Puchar Świata, Sigulda, Łotwa: 1. PRZEJAZD DWÓJEK KOBIET na żywo
Ipla

18:30 Puchar Świata, Sigulda, Łotwa: 2. PRZEJAZD DWÓJEK KOBIET na żywo
Ipla


21:45 Magazyn RING TVP SPORT na żywo
sport.tvp.pl


20:00 PGA Tour – The Genesis Invitational, Pacific Palisades, USA: II RUNDA na żywo
Ipla
Komentarz: Jacek Person


08:00 Tour of Langkawi, Malezja: ETAP 8 na żywo
*(o 11:45  w Eurosport 2 HD)
Eurosport PlayerIpla
Komentarz: Stanisław Brzósko, Igor Błachut

14:35 
Tour of Provence, Francja: ETAP 2 na żywo
Eurosport Player


16:45 Magazyn BASKET+ 
CANAL+ Sport HD

18:00 Puchar Polski – 1/4 finału: STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA – TREFL SOPOT na żywo
Ipla

19:00 Puchar Hiszpanii – 1/4 finału: IBEROSTAR TENERIFE – MORABANC ANDORRA na żywo

Komentarz: Radosław Spiak

20:30 Puchar Polski – 1/4 finału: POLSKI CUKIER TORUŃ – ASSECO ARKA GDYNIA na żywo
Ipla

21:30 Puchar Hiszpanii – 1/4 finału: UNICAJA – CASADEMONT ZARAGOZA na żywo

Komentarz: Radosław Spiak


19:00 IAAF Grand Prix ISTAF, Berlin, Niemcy: MITYNG na żywo
sport.tvp.pl
Komentarz: Szymon Borczuch – Sebastian Chmara


22:00 Mistrzostwa Świata na Dystansach, Salt Lake City, USA: ZAWODY na żywo
*(do 02:00)
Ipla


10:50 Puchar Świata, Saalbach, Austria: SUPERGIGANT MĘŻCZYZN na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


16:50 PGNiG Superliga – 21. kolejka: STUDIO na żywo
sport.tvp.pl
Studio: Piotr Dębowski – Michał Matysik, Paweł Piwko (z Głogowa)
Reporter: Jan Piasecki

16:55 PGNiG Superliga – 21. kolejka: KS SPR CHROBRY GŁOGÓW – SANDRA SPA POGOŃ SZCZECIN na żywo
sport.tvp.pl
Komentarz: Hubert Malinowski – Maciej Wojs (z Głogowa)


19:55 Pro D2 – 20. kolejka: CARCASSONNE – MONT-DE-MARSAN 
Eurosport Player

19:55 Pro D2 – 20. kolejka: OYONNAX – ROUEN 
Eurosport Player

19:55 Pro D2 – 20. kolejka: BÉZIERS – AURILLAC 
Eurosport Player

19:55 Pro D2 – 20. kolejka: SOYAUX ANGOULÊME – VALENCE ROMANS 
Eurosport Player

19:55 Pro D2 – 20. kolejka: PROVENCE RUGBY – MONTAUBAN 
Eurosport Player

20:40 Pro D2 – 20. kolejka: VANNES – BIARRITZ 
Eurosport Player


19:30 Mistrzostwa Świata, Soczi, Rosja: SPRINT DRUŻYNOWO 
Eurosport PlayerIpla

20:00 Mistrzostwa Świata, Soczi, Rosja: SPRINT KOBIET 
Eurosport PlayerIpla


20:30 Mistrzostwa Świata, Soczi, Rosja: SPRINT MĘŻCZYZN 
Eurosport PlayerIpla


17:30 PlusLiga – 19. kolejka: TREFL GDAŃSK – CUPRUM LUBIN na żywo
Polsat Sport HDIpla


20:30 PlusLiga – 19. kolejka: INDYKPOL AZS OLSZTYN – ŚLEPSK MALOW SUWAŁKI na żywo
Polsat Sport HDIpla


12:30 Puchar Świata, Tauplitz, Austria: STUDIO 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla
Studio: Michał Korościel – Jakub Kot, Krzysztof Biegun
Reporter: Kacper Merk


13:00 Puchar Świata, Tauplitz, Austria: KWALIFIKACJE 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla
Komentarz: Igor Błachut, Marek Rudziński

14:15 Puchar Świata, Tauplitz, Austria: STUDIO 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla
Studio: Michał Korościel – Jakub Kot, Krzysztof Biegun
Reporter: Kacper Merk


12:45 Welsh Open, Cardiff, Wielka Brytania: MECZ ĆWIERĆFINAŁOWY na żywo
*(do 16:00)
Eurosport PlayerIpla

16:15 Welsh Open, Cardiff, Wielka Brytania: MECZ ĆWIERĆFINAŁOWY na żywo
*(do 19:00)
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

19:45 Welsh Open, Cardiff, Wielka Brytania: MECZ ĆWIERĆFINAŁOWY na żywo
*(do 23:00)
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


08:00 WTA Tour, Hua Hin, Tajlandia – 1/4 finału: PATRICIA MARIA TIG – SAISAI ZHENG na żywo
sport.tvp.pl

10:00 WTA Tour, Hua Hin, Tajlandia – 1/4 finału: MAGDA LINETTE – XIYU WANG na żywo
sport.tvp.pl
Komentarz: Jacek Jońca – Dawid Celt

11:00 WTA Tour, Sankt Petersburg, Rosja – 1/4 finału: OCEANE DODIN – ELENA RYBAKINA na żywo
*(od 12:00 w TVP Sport HD)
sport.tvp.pl

12:00 WTA Tour, Hua Hin, Tajlandia – 1/4 finału: ELINA SVITOLINA – NAO HIBINO na żywo
sport.tvp.pl

13:00 ATP World Tour 500, Rotterdam, Holandia – 1/4 finału: PABLO CARRENO BUSTA – JANNIK SINNER na żywo
Polsat Sport HDIpla

13:00 
WTA Tour, Sankt Petersburg, Rosja – 1/4 finału: BELINDA BENCIC – MARIA SAKKARI na żywo
sport.tvp.pl
Komentarz: Michał Lewandowski

14:00 WTA Tour, Hua Hin, Tajlandia – 1/4 finału: QIANG WANG – LEONIE KUNG na żywo
sport.tvp.pl

15:00 ATP World Tour 500, Rotterdam, Holandia – 1/4 finału: FELIX AUGER-ALIASSIME – ALJAZ BEDENE na żywo
Polsat Sport HDIpla

15:00 WTA Tour, Sankt Petersburg, Rosja – 1/4 finału: ANASTASIA POTAPOVA – KIKI BERTENS na żywo
sport.tvp.pl
Komentarz: Michał Lewandowski, Michał Regulski

17:00 WTA Tour, Sankt Petersburg, Rosja – 1/4 finału: EKATERINA ALEXANDROVA – PETRA KVITOVA na żywo
sport.tvp.pl

19:30 ATP World Tour 500, Rotterdam, Holandia – 1/4 finału: GAEL MONFILS – DANIEL EVANS na żywo
Ipla

21:00 ATP World Tour 500, Rotterdam, Holandia – 1/4 finału: FILIP KRAJINOVIC – ANDREY RUBLEV na żywo
Ipla

23:00 ATP World Tour 250, Buenos Aires, Argentyna – 1/4 finału: DIEGO SCHWARTZMAN – PABLO CUEVAS na żywo
Ipla


19:00 Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

19:20 Magazyn SPORT na żywo


19:25 Magazyn SPORT na żywo


19:25 Magazyn SPORT na żywo


21:00 Magazyn SPORTOWY WIECZÓR 
sport.tvp.pl

23:00 Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

23:00 Magazyn SPORT NEWS+ 
CANAL+ Sport HD

*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About Jakub Telecki