Sport w TV: piątek – 15 lutego 2019

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 17:30 LOTTO Ekstraklasa – 22. kolejka: WSTĘP DO MECZU  17:55 LOTTO Ekstraklasa – 22. kolejka: POGOŃ SZCZECIN – GÓRNIK ZABRZE  18:00 Magazyn LA LIGA SHOW  Redakcja: […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.


17:30 LOTTO Ekstraklasa – 22. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
Ipla

17:55 
LOTTO Ekstraklasa – 22. kolejka: POGOŃ SZCZECIN – GÓRNIK ZABRZE na żywo
Ipla

18:00 
Magazyn LA LIGA SHOW 
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Adrian Olek

18:25 2. Bundesliga – 22. kolejka: SC PADERBORN – 1. FC KÖLN na żywo
Ipla
Komentarz: Patryk Mirosławski – Mateusz Majak

20:00 LOTTO Ekstraklasa – 22. kolejka: SUPER PIĄTEK na żywo
CANAL+ Sport HD
Studio: Żelisław Żyżyński – Kazimierz Węgrzyn (z Gliwic)
Reporterzy: Maja Strzelczyk, Tomasz Lipiński

20:25 
LOTTO Ekstraklasa – 22. kolejka: PIAST GLIWICE – LECH POZNAŃ na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Bartosz Gleń – Maciej Murawski (z Gliwic)

20:25 
Bundesliga – 22. kolejka: FC AUGSBURG – BAYERN MONACHIUM na żywo
Ipla
Komentarz: Julian Kowalski – Sebastian Chabiniak

20:25
Serie A – 24. kolejka: JUVENTUS FC – FROSINONE CALCIO na żywo
Ipla
Komentarz: Mateusz Święcicki – Filip Kapica

20:40 FA Cup – 5. runda: QUEENS PARK RANGERS FC – WATFORD FC na żywo

Komentarz: Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński

20:55 
La Liga Santander – 24. kolejka: SD EIBAR – GETAFE CF na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Pawłowski – Marcin Gazda

22:30 
LOTTO Ekstraklasa – 22. kolejka: SUPER PIĄTEK na żywo
CANAL+ Sport HD
Studio: Żelisław Żyżyński – Kazimierz Węgrzyn (z Gliwic)
Reporterzy: Maja Strzelczyk, Tomasz Lipiński


19:05 Puchar Świata, Soldier Hollow, USA: BIEG SPRINTERSKI MĘŻCZYZN na żywo
*(o 22:30  w Polsat Sport Extra HD)
Ipla


23:30 Puchar Świata, Lake Placid, USA: 1. i 2. PRZEJAZD MĘŻCZYZN
Ipla


22:00
Magazyn RING TVP SPORT 
TVP Sport HDsport.tvp.pl


21:00 
PGA Tour – Genesis Open, Pacific Palisades, USA: II RUNDA na żywo


01:00 NHL: FLORIDA PANTHERS – CALGARY FLAMES na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Patryk Rokicki – Piotr Chłystek

18:35 
Polska Hokej Liga – 1. runda fazy play-off: JKH GKS JASTRZĘBIE – COMARCH CRACOVIA na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Jacek Laskowski – Wojciech Tkacz


17:40 Puchar Polski – 1/4 finału: WSTĘP DO MECZU na żywo
Ipla

17:45 
Magazyn BASKET+ 
CANAL+ Sport HD

17:55 
Puchar Polski – 1/4 finału: POLSKI CUKIER TORUŃ – MKS DĄBROWA GÓRNICZA na żywo
Ipla

19:00 
Puchar Hiszpanii – 1/4 finału: KIROLBET BASKONIA VITORIA GASTEIZ – DIVINA SEGUROS JOVENTUT na żywo

Komentarz: Radosław Spiak

20:10 
Puchar Polski – 1/4 finału: WSTĘP DO MECZU na żywo
Ipla

20:25 
Puchar Polski – 1/4 finału: ANWIL WŁOCŁAWEK – ARKA GDYNIA na żywo
Ipla

21:30 
Puchar Hiszpanii – 1/4 finału: REAL MADRYT – MOVISTAR ESTUDIANTES na żywo

Komentarz: Radosław Spiak


14:00 
Mistrzostwa Świata, Are, Szwecja: 1. PRZEJAZD SLALOMU GIGANTA MĘŻCZYZN na żywo
Eurosport 1 HDIpla

19:30 
Mistrzostwa Świata, Are, Szwecja: 2. PRZEJAZD SLALOMU GIGANTA MĘŻCZYZN
Eurosport 1 HDIpla


18:15 
PGNiG Superliga – 18. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo

Komentarz: Piotr Bugajny – Tomasz Rosiński (z Kwidzyna)
Reporter: Łukasz Lasia

18:25 
PGNiG Superliga – 18. kolejka: MMTS KWIDZYN – NMC GÓRNIK ZABRZE na żywo

Komentarz: Piotr Bugajny – Tomasz Rosiński (z Kwidzyna)


19:50 
Pro D2 – 21. kolejka: MASSY – PROVENCE RUGBY na żywo


19:50 Pro D2 – 21. kolejka: BÉZIERS – COLOMIERS na żywo


19:50 Pro D2 – 21. kolejka: BOURG-EN-BRESSE – BAYONNE na żywo


19:50 Pro D2 – 21. kolejka: MONT-DE-MARSAN – AURILLAC na żywo


19:50 Pro D2 – 21. kolejka: BIARRITZ – SOYAUX ANGOULÊME na żywo


20:20 Pro D2 – 21. kolejka: VANNES – OYONNAX na żywo


20:30 
Liga Siatkówki Kobiet – 19. kolejka: GROT BUDOWLANI ŁÓDŹ – CHEMIK POLICE na żywo
Polsat Sport HDIpla


17:30 PlusLiga – 20. kolejka: CHEMIK BYDGOSZCZ – INDYKPOL AZS OLSZTYN na żywo
Polsat Sport HDIpla


14:30 Puchar Świata, Lake Placid, USA: 1. i 2. PRZEJAZD KOBIET na żywo
Ipla


14:30 Puchar Świata, Willingen, Niemcy: STUDIO na żywo
*(od 15:30 również w Eurosport 1 HD, od 15:35 także w TVP 1 HD)
TVP Sport HDsport.tvp.plEurosport 1 HDIpla
Studio w TVP: Maciej Jabłoński
Reporterzy w TVP: Filip Czyszanowski, Michał Regulski

15:45 Puchar Świata, Willingen, Niemcy: KONKURS DRUŻYNOWY na żywo
Eurosport 1 HDTVP Sport HDIplasport.tvp.pl
Komentarz w TVP: Sebastian Szczęsny, Stanisław Snopek

17:30 Puchar Świata, Willingen, Niemcy: STUDIO na żywo
Eurosport 1 HDTVP Sport HDIplasport.tvp.pl
Studio w TVP: Maciej Jabłoński
Reporterzy w TVP: Filip Czyszanowski, Michał Regulski


18:15 Puchar Świata, Willingen, Niemcy: KWALIFIKACJE na żywo
Eurosport 1 HDIpla


12:45 
Welsh Open, Cardiff, Walia: ĆWIERĆFINAŁ na żywo
Ipla

20:10 
Welsh Open, Cardiff, Walia: ĆWIERĆFINAŁ na żywo
Ipla


12:30
ATP World Tour 500, Rotterdam, Holandia – 1/4 finału: GAEL MONFILS – DARMIR DZUMHUR na żywo
Polsat Sport HDIpla

14:30
ATP World Tour 500, Rotterdam, Holandia – 1/4 finału: DANIIL MEDVEDEV – JO-WILFIRED TSONGA na żywo
Polsat Sport HDIpla

14:30
WTA Tour, Doha, Katar – 1/2 finału: SIMONA HALEP – ELINA SVITOLINA na żywo
sport.tvp.pl

16:30
WTA Tour, Doha, Katar – 1/2 finału: ANGELIQUE KERBER – ELISE MERTENS na żywo
sport.tvp.pl

19:30
ATP World Tour 500, Rotterdam, Holandia – 1/4 finału: STAN WAWRINKA – DENIS SHAPOVALOV na żywo
Ipla

21:00
ATP World Tour 500, Rotterdam, Holandia – 1/4 finału: KEI NISHIKORI – MARTON FUCSOVICS na żywo
Ipla

inne
18:30 Magazyn SPORT TELEGRAM na żywo


19:20 
Magazyn SPORT na żywo


19:35 
Magazyn SPORT na żywo


20:25 
Magazyn SPORT na żywo


20:25 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

21:20 
Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

23:00 Magazyn SPORT NEWS+ 
CANAL+ Sport HD

23:55 Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie 

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About Jakub Telecki