Sport w TV: piątek – 18 grudnia 2015

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy, a także informacje o wybranych pozycjach zagranicznych TV oraz niektórych pozycji internetowych. 17:45 Ekstraklasa – 21. kolejka: WSTĘP DO MECZU  17:55 Ekstraklasa – 21. kolejka: KGHM […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy, a także informacje o wybranych pozycjach zagranicznych TV oraz niektórych pozycji internetowych.

piłka nożna
17:45 Ekstraklasa – 21. kolejka: WSTĘP DO MECZU na-żywo
Eurosport 2 HDEurosport Player

17:55 Ekstraklasa – 21. kolejka: KGHM ZAGŁĘBIE LUBIN – GÓRNIK ZABRZE na-żywo
Eurosport 2 HDEurosport Player

20:00 Bundesliga: ZAPOWIEDŹ KOLEJKI premiera.200
Eurosport 2 HDEurosport Player

20:00 Magazyn SUPER PIĄTEK na-żywo
CANAL+ Sport HD
Studio: Żelisław Żyżyński – Maciej Murawski, Andrzej Zamilski

20:25 Ekstraklasa – 21. kolejka: WISŁA KRAKÓW – POGOŃ SZCZECIN na-żywo
CANAL+ Sport HDCanal+ Sport Online
Komentarz: Tomasz Smokowski – Grzegorz Mielcarski (z Krakowa)
Reporterzy: Paulina Bojarska, Tomasz Lipiński


20:25 Bundesliga – 17. kolejka: FC SCHALKE 04 – TSG 1899 HOFFENHEIM na-żywo
Eurosport 2 HDEurosport Player

20:25 Ligue 1 – 19. kolejka: OGC NICE – MONTPELLIER HSC na-żywo
Eleven Sports
Komentarz: Mateusz Święcicki – Stefan Białas

20:40 Sky BET Championship – 22. kolejka: BIRMINGHAM CITY – CARDIFF CITY na żywo
Eleven
Komentarz: Michał Mitrut

22:30 Magazyn SUPER PIĄTEK na-żywo
CANAL+ Sport HD
Studio: Żelisław Żyżyński – Maciej Murawski, Andrzej Zamilski

23:00 Magazyn LIGA MISTRZÓW UEFA premiera.200
CANAL+ Sport HD

badminton
16:30 Magazyn BWF UNLIMITED premiera.200
Sportklub

biathlon
14:20 Puchar Świata, Pokljuka, Słowenia: SPRINT KOBIET na-żywo
*(od 15:00 w Eurosport 1 HD)
Polsat Sport NewsPolsat Sport HDIplaEurosport 1 HDEurosport Player

bilard
17:00 Magazyn WORLD CUP OF POOL premiera.200
Sportklub

futbol amerykański
15:00 Liga NFL – 15. kolejka: ST LOUIS RAMS – TAMPA BAY BUCCANEERS premiera.200
Eleven Sports

hokej na lodzie
15:30 Turniej EIHC: STUDIO na żywo
TVP-Sport-HDsport.tvp.pl
Studio: Robert Walczak – Wiesław Jobczyk (z Katowic)
Reporter: Olga Rybicka


15:45 Turniej EIHC: POLSKA – KAZACHSTAN na żywo
TVP-Sport-HDsport.tvp.pl
Komentarz: Stanisław Snopek – Waldemar Matuszak (z Katowic)
Reporter: Olga Rybicka

jeździectwo
22:15 Christmas Speed Stakes, Londyn, Wielka Brytania: SKOKI PRZEZ PRZESZKODY na-żywo
Eurosport 1 HDEurosport Player

koszykówka mężczyzn
18:35 Turkish Airlines Euroliga – grupa C: STELMET ZIELONA GÓRA – PINAR KARSIYAKA na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Wojciech Michałowicz – Arkadiusz Koniecki (z Zielonej Góry)
Reporterzy: Michał Łopaciński, Joanna Cedrych

narciarstwo alpejskie
10:15 Puchar Świata, Val d’Isere, Francja: ZJAZD KOBIET DO KOMBINACJI na żywo
Eurosport 1 HDEurosport Player

12:00 Puchar Świata, Val Gardena – Groeden, Włochy: SUPERGIGANT MĘŻCZYZN na żywo
Eurosport 1 HDEurosport Player

13:30 
Puchar Świata, Val d’Isere, Francja: SLALOM KOBIET DO KOMBINACJI na żywo
Eurosport 2 HDEurosport Player

piłka ręczna kobiet
17:55 Mistrzostwa Świata – 1/2 Finału: STUDIO na żywo
TVP 2 HDTVP-Sport-HDsport.tvp.pl
Studio: Dariusz Szpakowski – Michał Matysik, Joanna Drabik
Reporter: Piotr Falkowski


17:55
Mistrzostwa Świata – 1/2 Finału: POLSKA – HOLANDIA na żywo
TVP 2 HDTVP-Sport-HDsport.tvp.pl
Komentarz: Jacek Laskowski, Maciej Iwański (z Herning)

20:25 Mistrzostwa Świata – 1/2 Finału: NORWEGIA – RUMUNIA na żywo
TVP-Sport-HDsport.tvp.pl
Komentarz: Jacek Laskowski, Maciej Iwański (z Herning)

siatkówka mężczyzn
00:30 Liga Mistrzów – grupa G: TOMIS CONSTANTA – DRAGONSD LUGANO premiera.200
Polsat Sport Extra HDIpla

18:00 PlusLiga – 11. kolejka: EFFECTOR KIELCE – BBTS BIELSKO-BIAŁA na żywo
Polsat Sport HDIpla

skoki narciarskie
13:45 Puchar Świata, Engelberg, Szwajcaria: KWALIFIKACJE na żywo
Eurosport 1 HDEurosport Player

sporty ekstremalne
19:00 Magazyn GILLETTE WORLD SPORT premiera.200
Sportklub

tenis
09:00 International Premier Tennis League: JAPAN WARRIORS –  PHILIPPINE MAVERICKS    na żywo
Supertennis HD

12:30 
International Premier Tennis League: OBI UAE ROYALS – OUE SINGAPORE SLAMMERS  na żywo
Supertennis HD

rzutki
14:00 Mistrzostwa Świata PDC, Wielka Brytania, Londyn: DZIEŃ 2
Sport 1 Germany

20:00 Mistrzostwa Świata PDC, Wielka Brytania, Londyn: DZIEŃ 2
Sport 1 Germany

inne
17:20 Kulisy Sportu: KRZYSZTOF MĄCZYŃSKI premiera.200
Polsat Sport HDIpla

*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About Adam Zakrzewski / Krzysztof Sokólski / Piotr Barwaśny