Sport w TV: piątek – 18 września 2020

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA Bundesliga – 1. kolejka: FC BAYERN MONACHIUM – FC SCHALKE 04 GELSENKIRCHEN 16:30 Magazyn LA LIGA SHOW  Redakcja: Leszek Orłowski 17:00 Magazyn PREMIER LEAGUE MATCHPACK  Redakcja: […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA Bundesliga – 1. kolejka: FC BAYERN MONACHIUM – FC SCHALKE 04 GELSENKIRCHEN


16:30 Magazyn LA LIGA SHOW 

Redakcja: Leszek Orłowski

17:00 Magazyn PREMIER LEAGUE MATCHPACK 

Redakcja: Adam Zakrzewski, Michał Kornacki

17:25 Mecz Towarzyski: SEVILLA FC – ATHLETIC BILBAO 
Ipla
Komentarz: Mateusz Święcicki – Łukasz Wiśniowski

17:30 Fortuna 1. Liga – 4. kolejka: ARKA GDYNIA – MIEDŹ LEGNICA 
Polsat Sport HDIpla

17:40 PKO Ekstraklasa – 4. kolejka: WSTĘP DO MECZU 
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Tomasz Ćwiąkała – Michał Żewłakow (z Bielska-Białej)
Reporterzy: Maciej Klimek, Piotr Bugajny

17:50 Eliminacje Mistrzostw Europy Kobiet: STUDIO 

Studio: Mariusz Jankowski

17:55 PKO Ekstraklasa – 4. kolejka: PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA – RAKÓW CZĘSTOCHOWA 
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Tomasz Ćwiąkała – Michał Żewłakow (z Bielska-Białej)

18:10 Eliminacje Mistrzostw Europy Kobiet: CZECHY – POLSKA 

Komentarz: Michał Zawacki

18:25 2. Bundesliga – 1. kolejka: HAMBURGER SV – FORTUNA DUSSELDORF 
Ipla
Komentarz: Julian Kowalski – Dominik Guziak


19:00 Bundesliga – 1. kolejka: STUDIO 
*(również o 22:30)
Ipla
Studio: Mateusz Majak – Tomasz Urban, Maciej Kruk

20:00 PKO Ekstraklasa – 4. kolejka: SUPER PIĄTEK 
*(również o 22:30)
CANAL+ Sport HD
Studio: Żelisław Żyżyński – Andrzej Juskowiak (z Krakowa)
Reporterzy: Maja Strzelczyk, Cezary Olbrycht

20:15 Bundesliga – 1. kolejka: FC BAYERN MONACHIUM – FC SCHALKE 04 GELSENKIRCHEN 
Ipla
Komentarz: Patryk Mirosławski – Sebastian Chabiniak

20:25 PKO Ekstraklasa – 4. kolejka: WISŁA KRAKÓW – WISŁA PŁOCK 
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Marcin Rosłoń – Marcin Baszczyński (z Krakowa)

20:40 Championship – 2. kolejka: COVENTRY CITY FC – QUEENS PARK RANGERS FC na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński

23:00 1. liga – 4. kolejka: SK SLAVIA PRAGA – FK TEPLICE 
Ipla


20:00 US Open, Mamaroneck, USA: II RUNDA 
Ipla
Komentarz: Andrzej Person, Jacek Person


02:00 NHL – finał Konferencji Wschodniej: NEW YORK ISLANDERS – TAMPA BAY LIGHTNING 



12:20 Skoda Tour de Luxembourg, Luksemburg: ETAP 4 
*(o 17:55  w Eurosport 1 HD)
Eurosport Player
Komentarz: Adam Probosz, Igor Błachut

13:25 Tour de France, Francja: ETAP 19 
Eurosport Player
Komentarz: Tomasz Jaroński – Dariusz Baranowski

15:55 
Giro Rosa, Włochy: ETAP 8 
Eurosport Player


01:00 NBA – finał Konferencji Wschodniej: BOSTON CELTICS – MIAMI HEAT 

Komentarz: Michał Łopaciński – Wojciech Michałowicz

17:30 Magazyn BASKET+ 

Redakcja: Artur Kwiatkowski

20:20 
Energa Basket Liga – 4. kolejka: PSZCZÓŁKA START LUBLIN – POLPHARMA STAROGARD GDAŃSKI 



20:30 PGNiG Superliga – 3. kolejka: STUDIO 
sport.tvp.pl
Studio: Sylwia Michałowska – Iwona Niedźwiedź (z Opola)
Reporter: Damian Pechman

20:40 PGNiG Superliga – 3. kolejka: GWARDIA OPOLE – KS AZOTY PUŁAWY 
sport.tvp.pl
Komentarz: Jacek Laskowski – Robert Lis (z Opola)


21:00 World Series of Darts – finały, Salzburg, Austria: DZIEŃ 1 

Komentarz: Kacper Merk


17:30 Tauron Liga – 1. kolejka: DPD LEGIONOVIA LEGIONOWO – GRUPA AZOTY CHEMIK POLICE 
Ipla


16:00 Magazyn 7. STREFA 
Polsat Sport HD

20:30 PlusLiga – 2. kolejka: CUPRUN LUBIN – VERVA WARSZAWA ORLEN PALIWA 
Polsat Sport HD


10:30 Mistrzostwa Europy, Jurmała, Łotwa: MECZE ĆWIERĆFINAŁOWE 
*(do 13:00)


23:00 Mistrzostwa Europy, Jurmała, Łotwa: MECZE ĆWIERĆFINAŁOWE
*(do 01:30)


13:45 Letni Puchar Kontynentalny, Wisła: STUDIO 
sport.tvp.pl
Studio: Marcin Rams (z Wisły)
Reporter: Anna Kozińska 

14:00 Letni Puchar Kontynentalny, Wisła: ZAWODY 
sport.tvp.pl
Komentarz: Stanisław Snopek – Mateusz Leleń (z Wisły)


12:00 Championship League, Milton Keynes, Wielka Brytania: I FAZA GRUPOWA 
*(również o 17:00)



14:30 One Championship – A New Breed III, Bangkok, Tajlandia: PETCHMORAKOT PETCHYINDEE ACADEMY – MAGNUS ANDERSSON 

Komentarz w Fightklub: Krzysztof Sendecki – Michał Stanisławski
Komentarz na sport.tvp.pl: Bogusław Solecki


12:00 PSA World Tour, Manchester, Wielka Brytania: DZIEŃ 3 na żywo
Eurosport Player


11:00 ATP World Tour 1000, Rzym, Włochy – 3. runda: MATTEO BERRETTINI – STEFANO TRAVAGLIA 
Polsat Sport HDIpla

11:00 WTA Tour, Rzym, Włochy – 3. runda: ANNA BLINKOVA – KAROLINA PLISKOVA 
sport.tvp.pl
Komentarz: Jacek Jońca – Tomasz Wiktorowski

13:00 ATP World Tour 1000, Rzym, Włochy – 3. runda: UGO HUMBERT – DENIS SHAPOVALOV 
Polsat Sport HDIpla

13:00 WTA Tour, Rzym, Włochy – 3. runda: SIMONA HALEP – DAYANA YASTREMSKA 
*(o 16:10  w TVP Sport HD)
sport.tvp.pl
Komentarz: Michał Regulski – Tomasz Wiktorowski

15:00 ATP World Tour 1000, Rzym, Włochy – 3. runda: NOVAK DJOKOVIC – FILIP KRAJINOVIC 


15:00 WTA Tour, Rzym, Włochy – 3. runda: GARBINE MUGURUZA – JOHANNA KONTA 
sport.tvp.pl

17:00 ATP World Tour 1000, Rzym, Włochy – 3. runda: DIEGO SCHWARTZMAN – HUBERT HURKACZ 


19:00 ATP World Tour 1000, Rzym, Włochy – 3. runda: DUSAN LAJOVIC – RAFAEL NADAL 


19:00 WTA Tour, Rzym, Włochy – 3. runda: SVETLANA KUZNETSOVA – ELINA SVITOLINA 
sport.tvp.pl

21:00 WTA Tour, Rzym, Włochy – 3. runda: POLONA HERCOG – MARKETA VONDROUSOVA 
sport.tvp.pl


18:00 LOTTO Superliga – 3. kolejka: AZS AWFIS BALTA GDAŃSK – FIBRAIN AZS POLITECHNIKA RZESZÓW na żywo

Komentarz: Radosław Gielo


09:00 Moto3 – Grand Prix San Marino: I SESJA TRENINGOWA 
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak

09:55 MotoGP – Grand Prix San Marino: I SESJA TRENINGOWA 
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak

10:25 
Mistrzostwa Świata Superbike, Montmelo, Hiszpania: I SESJA TRENINGOWA 


10:55 Moto2 – Grand Prix San Marino: I SESJA TRENINGOWA 
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak

13:15 Moto3 – Grand Prix San Marino: II SESJA TRENINGOWA 
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak

14:10 MotoGP – Grand Prix San Marino: II SESJA TRENINGOWA 
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak

14:55 Mistrzostwa Świata Superbike, Montmelo, Hiszpania: II SESJA TRENINGOWA 


15:10 Moto2 – Grand Prix San Marino: II SESJA TRENINGOWA 
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak


09:50 FIA World Endurance Championship – 24 Hours of Le Mans, Francja: IV SESJA TRENINGOWA na żywo
Eurosport PlayerIpla

11:15 FIA World Endurance Championship – 24 Hours of Le Mans, Francja: II SESJA KWALIFIKACYJNA na żywo
Eurosport PlayerIpla


15:45 2. Liga Żużlowa – 8. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo


16:00 2. Liga Żużlowa – 8. kolejka: RZTŻ RZESZÓW – WILKI KROSNO na żywo


18:30 FIM Speedway Grand Prix – Grand Prix Czech, Praga, Czechy: STUDIO na żywo

Studio: Michał Łopaciński – Marek Cieślak, Tomasz Gollob
Reporter: Łukasz Benz

19:00 FIM Speedway Grand Prix – Grand Prix Czech, Praga, Czechy: ZAWODY na żywo

Komentarz: Tomasz Dryła – Mirosław Jabłoński


19:25 Magazyn SPORT na żywo


19:35 Magazyn SPORT na żywo


19:45 Magazyn SPORT na żywo


22:40 Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo


23:00 Magazyn SPORT NEWS+ 
CANAL+ Sport HD

*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About Tomasz Lenart