Sport w TV: piątek – 21 września 2018

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA Mistrzostwa Świata, Warna, Bułgaria – 2. runda, grupa H: POLSKA – ARGENTYNA 02:45 Copa Libertadores – 1/4 finału: COLO COLO – PALMEIRAS  Komentarz: Julian […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA Mistrzostwa Świata, Warna, Bułgaria – 2. runda, grupa H: POLSKA – ARGENTYNA


02:45 Copa Libertadores – 1/4 finału: COLO COLO – PALMEIRAS na żywo

Komentarz: Julian Kowalski

17:00 Magazyn LA LIGA SHOW 
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Adam Marchliński

17:30 Lotto Ekstraklasa – 9. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
Ipla

17:30
Magazyn PREMIER LEAGUE MATCH PACK 
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Michał Kornacki

17:55 
Lotto Ekstraklasa – 8. kolejka: POGOŃ SZCZECIN – WISŁA KRAKÓW na żywo
Ipla

18:25 2. Bundesliga – 6. kolejka: FC INGOLSTADT 04 – FC SANTKT PAULI na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński

20:00 Lotto Ekstraklasa – 9. kolejka: SUPER PIĄTEK na żywo
CANAL+ Sport HD
Studio: Cezary Olbrycht – Tomasz Wieszczycki (z Gdyni)
Reporterzy: Sonia Śledź, Żelisław Żyżyński

20:25 Lotto Ekstraklasa – 9. kolejka: ARKA GDYNIA – LECH POZNAŃ na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Bartosz Gleń – Wojciech Jagoda (z Gdyni)

20:25 Bundesliga – 4. kolejka: VFB STUTTGART – FORTUNA DÜSSELDORF na żywo
Ipla
Komentarz: Julian Kowalski – Sebastian Chabiniak

20:25 Serie A – 5. kolejka: US SASSUOLO CALCIO – EMPOLI FC na żywo
Ipla
Komentarz: Mateusz Święcicki – Filip Kapica

20:55
La Liga Santander – 5. kolejka: SD HUESCA – REAL SOCIEDAD na żywo
Ipla
Komentarz: Dominik Guziak – Tomasz Ćwiąkała

22:30 Lotto Ekstraklasa – 9. kolejka: SUPER PIĄTEK na żywo
CANAL+ Sport HD
Studio: Cezary Olbrycht – Tomasz Wieszczycki (z Gdyni)
Reporterzy: Sonia Śledź, Żelisław Żyżyński


06:00 BWF World Tour, Changzhou, Chiny: ĆWIERĆFINAŁY na żywo
Polsat Sport HDIpla

08:30 
BWF World Tour, Changzhou, Chiny: ĆWIERĆFINAŁY na żywo
Polsat Sport HDIpla

11:00 
BWF World Tour, Changzhou, Chiny: ĆWIERĆFINAŁY na żywo
Polsat Sport HDIpla

13:30 
BWF World Tour, Changzhou, Chiny: ĆWIERĆFINAŁY na żywo
Polsat Sport HDIpla


19:30 Gala Boksu Zawodowego, Jastrzębie Zdrój: DAMIAN JONAK – SHERZOD KHUSANOV na żywo
*(od 22:00 również w Polsat Sport HD)
IplaPolsat Sport HD


19:00
PGA Tour – TOUR Championship, Atlanta, USA: II RUNDA na żywo


19:30 Światowe Igrzyska Jeździeckie, Tryon, USA: SKOKI – KONKURS DRUŻYNOWY na żywo
*(od 21:00 w Eurosport 1 HD, od 21:45 również w TVP Sport HD)
sport.tvp.plEurosport 1 HDIplaTVP Sport HD


14:00 Mistrzostwa Świata, Baku, Azerbejdżan: FINAŁY na żywo
*(o 16:00  w TVP Sport HD)
sport.tvp.plTVP Sport HD
Komentarz: Dominik Jabłecki


19:00 Superpuchar Hiszpanii – 1/2 finału: FC BARCELONA LASSA – SASKI BASKONIA na żywo

Komentarz: Krzysztof Sendecki

21:30 
Superpuchar Hiszpanii – 1/2 finału: OBRADOIRO CAB – REAL MADRID BALONCESTO na żywo

Komentarz: Krzysztof Sendecki


18:15 
PGNIG Superliga – 4. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo

Komentarz: Krzysztof Bandych – Sławomir Szmal (z Piotrkowa Tryb.)
Reporter: Bartek Ignacik

18:25 
PGNIG Superliga – 4. kolejka: PIOTRKOWIANIN PIOTRKÓW TRYBUNALSKI – NMC GÓRNIK ZABRZE na żywo

Komentarz: Krzysztof Bandych – Sławomir Szmal (z Piotrkowa Tryb.)


19:50 
Pro D2 – 5. kolejka: 
MASSY – SOYAUX ANGOULÊME na żywo
Eurosport Player

19:50 
Pro D2 – 5. kolejka: AURILLAC – NEVERS na żywo
Eurosport Player

19:50 
Pro D2 – 5. kolejka: COLOMIERS – BIARRITZ na żywo
Eurosport Player

19:50 
Pro D2 – 5. kolejka: BOURG-EN-BRESSE – CARCASSONNE na żywo
Eurosport Player

19:50 
Pro D2 – 5. kolejka: BAYONNE – PROVENCE RUGBY na żywo
Eurosport Player

20:20
 Pro D2 – 5. kolejka: BÉZIERS – MONTAUBAN na żywo
Eurosport Player


15:50
Mistrzostwa Świata, Warna, Bułgaria – 2. runda, grupa H: SERBIA – FRANCJA na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Tomasz Swędrowski – Wojciech Drzyzga (z Warny)

15:50 Mistrzostwa Świata, Sofia, Bułgaria – 2. runda, grupa G: USA – KANADA na żywo
Ipla
Komentarz: Damian Dacewicz – Maciej Jarosz

16:50 Mistrzostwa Świata, Bolonia, Włochy – 2. runda, grupa F: BRAZYLIA – AUSTRALIA na żywo
Ipla
Komentarz: Marek Magiera – Ireneusz Mazur

18:30
Mistrzostwa Świata, Warna, Bułgaria – 2. runda, grupa H: STUDIO na żywo
*(od 19:00 również w TVP Sport HD)
Polsat Sport HDIplaTVP Sport HDsport.tvp.pl
Studio w Polsat Sport: Jerzy Mielewski – Łukasz Kadziewicz (z Warny)
Studio w TVP Sport: Maciej Kurzajewski – Witold Roman, Sebastian Świderski, Marcin Nowak
Reporter w Polsat Sport: Marcin Lepa
Reporterzy w TVP Sport: Filip Czyszanowski, Aleksandra Rajewska

19:20 Mistrzostwa Świata, Sofia, Bułgaria – 2. runda, grupa G: BUŁGARIA – IRAN na żywo
Ipla
Komentarz: Krzysztof Wanio – Ireneusz Mazur

19:30
Mistrzostwa Świata, Warna, Bułgaria – 2. runda, grupa H: POLSKA – ARGENTYNA na żywo
*(od 20:10 również w TVP 1 HD)
Polsat Sport HDTVP Sport HDIplasport.tvp.pl
Komentarz w Polsacie: Tomasz Swędrowski – Wojciech Drzyzga (z Warny)
Komentarz w TVP: Piotr Dębowski – Grzegorz Szymański (z Warny)

20:20 Mistrzostwa Świata, Bolonia, Włochy – 2. runda, grupa F: BELGIA – SŁOWENIA na żywo
Ipla
Komentarz: Adam Romański – Maciej Jarosz

21:15 
Mistrzostwa Świata, Assago, Włochy – 2. runda, grupa E: WŁOCHY – FINLANDIA na żywo
Ipla
Komentarz: Adrian Brzozowski – Tomasz Wójtowicz

21:30 Mistrzostwa Świata, Warna, Bułgaria – 2. runda, grupa H: STUDIO na żywo
Polsat Sport HDTVP Sport HDIplasport.tvp.pl
Studio w Polsat Sport: Jerzy Mielewski – Łukasz Kadziewicz (z Warny)
Studio w TVP Sport: Maciej Kurzajewski – Witold Roman, Sebastian Świderski, Marcin Nowak

Reporter w Polsat Sport: Marcin Lepa
Reporterzy w TVP Sport: Filip Czyszanowski, Aleksandra Rajewska


23:00 
Mistrzostwa Świata, Assago, Włochy – 2. runda, grupa E: HOLANDIA – ROSJA 
Ipla
Komentarz: Damian Dacewicz – Tomasz Wójtowicz


06:30 WTA Tour, Seul, Korea Południowa – 2. runda: JELENA OSTAPENKO – EKATERINA ALEXANDROVA na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

06:30 
WTA Tour, Tokio, Japonia – 1/4 finału: DONNA VEKIC – CAROLINE GARCIA na żywo
sport.tvp.pl

08:00 
WTA Tour, Tokio, Japonia – 1/4 finału: NAOMI OSAKA – BARBORA STRYCOVA na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

08:00
WTA Tour, Seul, Korea Południowa – 1/4 finału: MANDY MINELLA – ALJA TOMLJANOVIC na żywo
sport.tvp.pl

10:00
WTA Tour, Seul, Korea Południowa – 1/4 finału: IRINA-CAMELIA BEGU – MARIA SAKKARI na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

11:00 
WTA Tour, Tokio, Japonia – 1/4 finału: CAMILA GIORGI – VICTORIA AZARENKA na żywo
sport.tvp.pl

11:30
WTA Tour, Seul, Korea Południowa – 1/4 finału: ??? – SU-WEI HSIEH na żywo
sport.tvp.pl

11:55
ATP World Tour 250, Sankt Petersburg, Rosja – 1/4 finału: DENIS SHAPOVALOV – MARTIN KLIZAN na żywo
Ipla

12:00 
WTA Tour, Guangzhou, Chiny – 1/2 finału: QIANG WANG – ANDREA PETKOVIC na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

14:00 
WTA Tour, Guangzhou, Chiny – 1/2 finału: YULIA PUTINTSEVA – BERNARDA PERA na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

14:00 
ATP World Tour 250, Sankt Petersburg, Rosja – 1/4 finału: MARCO CECCHINATO – ROBERTO BAUTSTA AGUT na żywo
Ipla

16:00 
ATP World Tour 250, Sankt Petersburg, Rosja – 1/4 finału: DAMIR DZUMHUR – STAN WAWRINKA na żywo
Ipla

17:30 
ATP World Tour 250, Sankt Petersburg, Rosja – 1/4 finału: DOMINIC THIEM – DANIIL MEDVEDEV na żywo
Ipla


09:50
Mistrzostwa Europy, Alicante, Hiszpania: DZIEŃ 4 na żywo


15:30 Mistrzostwa Europy, Alicante, Hiszpania: 1/32 FINAŁU KOBIET na żywo
Eurosport 1 HDIpla

20:05
Mistrzostwa Europy, Alicante, Hiszpania: 1/32 FINAŁU MĘŻCZYZN na żywo
Ipla

21:05
Mistrzostwa Europy, Alicante, Hiszpania: 1/32 FINAŁU MĘŻCZYZN na żywo
Ipla


09:00 Moto3 – Grand Prix Aragonii: I SESJA TRENINGOWA na żywo
Ipla

09:55 MotoGP – Grand Prix Aragonii: I SESJA TRENINGOWA na żywo
Ipla

10:55 
Moto2 – Grand Prix Aragonii: I SESJA TRENINGOWA na żywo
Ipla

13:10 Moto3 – Grand Prix Aragonii: II SESJA TRENINGOWA na żywo
Ipla

14:05 MotoGP – Grand Prix Aragonii: II SESJA TRENINGOWA na żywo
Ipla

15:05 
Moto2 – Grand Prix Aragonii: I SESJA TRENINGOWA na żywo
Ipla

inne
17:40
Studio TVP Sport: SPORTOWY WEEKEND na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

18:30 
Magazyn SPORT TELEGRAM na żywo


19:20 
Magazyn SPORT na żywo


19:35 
Magazyn SPORT na żywo


19:55 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

23:00 
Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

23:00
Magazyn SPORT NEWS+ 
CANAL+ Sport HD

23:30 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About Jakub Telecki