Sport w TV: piątek – 22 grudnia 2017

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA Premier League – 19. kolejka: ARSENAL FC – LIVERPOOL FC 17:55 Serie A – 18. kolejka: CHIEVO WERONA – BOLOGNA FC Komentarz: […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA Premier League – 19. kolejka: ARSENAL FC – LIVERPOOL FC


17:55 Serie A – 18. kolejka: CHIEVO WERONA – BOLOGNA FC na żywo
Ipla
Komentarz: Julian Kowalski – Piotr Czachowski

18:00 Magazyn PREMIER LEAGUE MATCH PACK premiera.200
CANAL+ Sport HD

19:25 La Liga Santander – 17. kolejka: REAL BETIS – ATHLETIC CLUB na żywo
Ipla
Komentarz: Michał Mitrut – Michał Świerżyński

20:40
Premier League – 19. kolejka: ARSENAL FC – LIVERPOOL FC na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz w Canal+: Marcin Rosłoń – Rafał Nahorny

20:40 Serie A – 18. kolejka: CAGLIARI CALCIO – ACF FIORENTINA na żywo
Ipla
Komentarz: Tomasz Zieliński – Filip Kapica

21:25
La Liga Santander – 17. kolejka: RCD ESPANYOL – ATLETICO MADRYT na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Pawłowski – Dominik Guziak


19:15 Magazyn BWF UNLIMITED premiera.200


22:15 Ekstraklasa – 9. kolejka: KONSALNET WARSZAWA – ERG BIERUŃ FOLIE premiera.200


02:25 NFL – 16. kolejka: TAMPA BAY BUCCANEERS – ATLANTA FALCONS na żywo
Ipla


17:45 Magazyn BASKET+ premiera.200
CANAL+ Sport HD


12:00 Mistrzostwa Rosji: PROGRAM KRÓTKI KOBIET na żywo

Komentarz: Marcin Majewski, Agnieszka Dąbrowska-Perzyna

14:50 Mistrzostwa Rosji: PROGRAM DOWOLNY MĘŻCZYZN na żywo

Komentarz: Marcin Majewski, Agnieszka Dąbrowska-Perzyna

18:10 Mistrzostwa Rosji: PROGRAM DOWOLNY PAR na żywo

Komentarz: Marek Szewczyk, Aleksandra Kauc–Żelichowska


17:30 Puchar Świata, Madonna di Campiglio, Włochy: SLALOM MĘŻCZYZN – 1. PRZEJAZD na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

20:30 Puchar Świata, Madonna di Campiglio, Włochy: SLALOM MĘŻCZYZN – 1. PRZEJAZD na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


04:45 Puchar Świata, Thaiwoo, Chiny: JAZDA PO MULDACH na żywo
Eurosport Player

06:20 
Puchar Świata, Zhangjiakou, Chiny: HALFPIPE na żywo
Eurosport Player

13:30 Puchar Świata, Innichen, Włochy: SKICROSS na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


20:00 Pro D2 – 17. kolejka: AURILLAC RUGBY – US MONTAUBAN na żywo
Eurosport Player

20:00
 
Pro D2 – 17. kolejka: BIARRITZ OLYMPIQUE – SOYAUX ANGOULEME XV CHARENTE na żywo
Eurosport Player

20:00
 Pro D2 – 17. kolejka: US CARCASSONNE – USO NEVERS na żywo
Eurosport Player

20:00
 Pro D2 – 17. kolejka: US COLOMIERS – US DAX na żywo
Eurosport Player

20:00
 
Pro D2 – 17. kolejka: MONT DE MARSAN – RC MASSY na żywo
Eurosport Player

20:00
 
Pro D2 – 17. kolejka: USAP PERPIGNAN – RC NARBONNE na żywo
Eurosport Player

20:00
 
Pro D2 – 17. kolejka: RC VANNES – AS BEZIERS HERAULT na żywo
Eurosport Player


13:35 Mistrzostwa Świata PDC, Londyn, Anglia: DZIEŃ 9 na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz w TVP Sport HD: Grzegorz Pajda – Jarosław Kowalczyk

20:00 Mistrzostwa Świata PDC, Londyn, Anglia: DZIEŃ 9 na żywo
*(od 22:55 także w TVP Sport)
sport.tvp.plTVP Sport HD
Komentarz w sport.tvp.pl: Grzegorz Pajda – Jarosław Kowalczyk


18:00 PlusLiga – 14. kolejka: PGE SKRA BEŁCHATÓW – BBTS BIELSKO-BIAŁA na żywo
Polsat Sport HD Ipla
Komentarz: Jerzy Mielewski – Wojciech Drzyzga


12:00 Puchar Świata, Cervinia, Włochy: SNOWCROSS na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


11:00 German Masters, Barnsley, Wielka Brytania: KWALIFIKACJE – DZIEŃ 4 na żywo
Eurosport Player

inne
18:30 Magazyn SPORT TELEGRAM na żywo
TVP 2 HD


19:20 
Magazyn SPORT na żywo


19:35
 Magazyn SPORT na żywo


19:40 Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU premiera.200
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

20:00 Magazyn SPORT na żywo


22:30
Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl


23:00 Magazyn SPORT NEWS+ premiera.200
CANAL+ Sport HD

23:30
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU premiera.200
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

About Piotr Barwaśny