Sport w TV: piątek – 24 sierpnia 2018

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA Bundesliga – 1. kolejka: FC BAYERN MONACHIUM – TSG 1899 HOFFENHEIM 00:55 Major League Soccer – 26. kolejka: CHICAGO FIRE – COLUMBUS CREW […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA Bundesliga – 1. kolejka: FC BAYERN MONACHIUM – TSG 1899 HOFFENHEIM


00:55 Major League Soccer – 26. kolejka: CHICAGO FIRE – COLUMBUS CREW SC na żywo
Eurosport Player

03:00 
Major League Soccer – 26. kolejka: HOUSTON DYNAMO – FC DALLAS na żywo
Eurosport Player

15:55
Mistrzostwa Świata Kobiet U20, Vannes, Francja – mecz o 3. miejsce: FRANCJA – ANGLIA na żywo
Eurosport Player

17:00 Magazyn LA LIGA SHOW premiera.200
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Piotr Laboga, Leszek Orłowski

17:30 Magazyn PREMIER LEAGUE MATCH PACK premiera.200
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Michał Kornacki, Adam Zakrzewski

17:30 Lotto Ekstraklasa – 6. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
Ipla

17:55 Lotto Ekstraklasa – 6. kolejka: PIAST GLIWICE – CRACOVIA na żywo
Ipla

18:25
2. Bundesliga – 3. kolejka: SV DARMSTADT 98 – MSV DUISBURG na żywo

Komentarz: Julian Kowalski – Sebastian Chabiniak

18:25
1. Liga – 6. kolejka: BOHEMIANS PRAGA 1905 – AC SPARTA PRAGA na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Kalita

19:15
Mistrzostwa Świata Kobiet U20, Vannes, Francja – Finał: HISZPANIA – JAPONIA na żywo
Eurosport 1 HDTVP Sport HDEurosport PlayerIplasport.tvp.pl

19:30
Bundesliga – 1. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla
Studio: Mateusz Święcicki – Tomasz Urban, Maciej Kruk (z Monachium)

20:00 
Lotto Ekstraklasa – 6. kolejka: SUPER PIĄTEK na żywo
CANAL+ Sport HD
Studio: Żelisław Żyżyński – Kazimierz Węgrzyn (z Kielc)
Reporterzy: Paulina Bojarska, Cezary Olbrycht, Bartek Ignacik

20:10
La Liga Santander – 2. kolejka: GETAFE CF – SD EIBAR na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Pawłowski – Marcin Gazda

20:25
 Lotto Ekstraklasa – 6. kolejka: KORONA KIELCE – ARKA GDYNIA na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Przemysław Pełka – Grzegorz Mielcarski (z Kielc)

20:25
Bundesliga – 1. kolejka: FC BAYERN MONACHIUM – TSG 1899 HOFFENHEIM na żywo
Ipla
Komentarz: Patryk Mirosławski – Tomasz Ćwiąkała (z Monachium)

20:40
Championship – 5. kolejka: MIDDLESBROUGH FC – WEST BROMWICH ALBION FC na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński

22:10
La Liga Santander – 2. kolejka: CD LEGANES – REAL SOCIEDAD na żywo

Komentarz: Piotr Laboga – Leszek Orłowski

22:30 
Lotto Ekstraklasa – 6. kolejka: SUPER PIĄTEK na żywo
CANAL+ Sport HD
Studio: Żelisław Żyżyński – Kazimierz Węgrzyn (z Kielc)
Reporterzy: Paulina Bojarska, Cezary Olbrycht, Bartek Ignacik

22:30
Bundesliga – 1. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla
Studio: Mateusz Święcicki – Tomasz Urban, Maciej Kruk (z Monachium)


18:00 Mistrzostwa Świata w Biathlonie Letnim, Nové Město, Czechy: SZTAFETA MIESZANA na żywo
Ipla


11:00
PGA European Tour – D+D Real Czech Masters, Praga, Czechy: II RUNDA na żywo

Komentarz: Andrzej Person, Jacek Person

15:00
PGA European Tour – D+D Real Czech Masters, Praga, Czechy: II RUNDA na żywo

Komentarz: Andrzej Person, Jacek Person

21:00
PGA Tour – The Northern Trust, Newtown Square, USA: II RUNDA na żywo


16:25 Mistrzostwa Świata, Montemor o Velho, Portugalia: DZIEŃ 1 na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl


14:00 
Deutschland Tour, Niemcy: ETAP 2 na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

14:45 
Great War Remembrance Race, Belgia: WYŚCIG na żywo
*(od 16:00 również w Eurosport 1 HD)
Eurosport PlayerEurosport 1 HDIpla


09:45 Mistrzostwa Europy osób niepełnosprawnych, Berlin, Niemcy: DZIEŃ 5 – SESJA PORANNA na żywo
Eurosport Player

17:15
 Mistrzostwa Europy osób niepełnosprawnych, Berlin, Niemcy: DZIEŃ 5 – SESJA WIECZORNA na żywo
Eurosport Player

23:30 
Mistrzostwa Europy osób niepełnosprawnych, Berlin, Niemcy: PODSUMOWANIE 5. DNIA premiera.200
TVP Sport HD


16:10 Europejska Liga Beach Soccera, Warnemünde, Niemcy: ROSJA – HISZPANIA na żywo
Ipla
Komentarz: Grzegorz Michalewski

17:20 Europejska Liga Beach Soccera, Warnemünde, Niemcy: FRANCJA – NIEMCY na żywo
Ipla
Komentarz: Grzegorz Michalewski


19:55
Pro D2 – 2. kolejka: PROVENCE RUGBY – AURILLAC na żywo
Eurosport Player

19:55
Pro D2 – 2. kolejka: NEVERS – BOURG-EN-BRESSE na żywo
Eurosport Player

19:55
Pro D2 – 2. kolejka: CARCASSONNE – SOYAUX ANGOULÊME na żywo
Eurosport Player

19:55
Pro D2 – 2. kolejka: BRIVE – COLOMIERS na żywo
Eurosport Player

19:55
Pro D2 – 2. kolejka: BÉZIERS – MASSY na żywo
Eurosport Player

20:25
Pro D2 – 2. kolejka: OYONNAX – VANNES na żywo
Eurosport Player


16:45 Memoriał Huberta Wagnera, Kraków: STUDIO na żywo
Polsat Sport HDIpla

17:30 
Memoriał Huberta Wagnera, Kraków: POLSKA – KANADA na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Tomasz Swędrowski – Wojciech Drzyzga (z Krakowa)

19:30 
Memoriał Huberta Wagnera, Kraków: STUDIO na żywo
Polsat Sport HDIpla

20:30 
Memoriał Huberta Wagnera, Kraków: FRANCJA – ROSJA na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Tomasz Swędrowski – Wojciech Drzyzga (z Krakowa)

22:30 
Memoriał Huberta Wagnera, Kraków: STUDIO na żywo
Polsat Sport HDIpla


11:30 Letnia Grand Prix, Hakuba, Japonia: KONKURS INDYWIDUALNY na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


09:30 Paul Hunter Classic, Fürth, Niemcy: DZIEŃ 3 na żywo
Eurosport Player


01:00 WTA Tour, New Haven, USA – 1/4 finału: CARLA SUAREZ NAVARRO – PETRA KVITOVA na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

17:00
US Open, Nowy Jork, USA: KWALIFIKACJE na żywo
Eurosport Player

21:00 
WTA Tour, New Haven, USA – 1/2 finału: ARYNA SABALENKA – JULIA GOERGES na żywo
*(od 21:25 również w TVP Sport HD)
sport.tvp.plTVP Sport HD


10:00 Moto3 – Grand Prix Wielkiej Brytanii: I SESJA TRENINGOWA na żywo
Ipla

10:55 
MotoGP – Grand Prix Wielkiej Brytanii: I SESJA TRENINGOWA na żywo
Ipla

11:55 
Moto2 – Grand Prix Wielkiej Brytanii: I SESJA TRENINGOWA na żywo
Ipla

14:10
Moto3 – Grand Prix Wielkiej Brytanii: II SESJA TRENINGOWA na żywo
Ipla

15:05 
MotoGP – Grand Prix Wielkiej Brytanii: II SESJA TRENINGOWA na żywo
Ipla

16:05 
Moto2 – Grand Prix Wielkiej Brytanii: II SESJA TRENINGOWA na żywo
Ipla


10:30 Formuła 1 – Grand Prix Belgii: STUDIO na żywo
Ipla

10:55 
Formuła 1 – Grand Prix Belgii: I SESJA TRENINGOWA na żywo
Ipla
Komentarz: Michał Gąsiorowski – Filip Kapica

12:30
Formuła 1 – Grand Prix Belgii: STUDIO na żywo
Ipla

14:30
Formuła 1 – Grand Prix Belgii: STUDIO na żywo
Ipla

14:55 
Formuła 1 – Grand Prix Belgii: II SESJA TRENINGOWA na żywo
Ipla
Komentarz: Michał Gąsiorowski – Filip Kapica

16:30
Formuła 1 – Grand Prix Belgii: STUDIO na żywo
Ipla


18:15 1. Liga Żużlowa – 14. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
Ipla
Komentarz: Michał Mitrut – Marcin Kuźbicki

18:25
1. Liga Żużlowa – 14. kolejka: LOKOMOTIV DAUGAVPILS – CAR GWARANT START GNIEZNO na żywo
Ipla
Komentarz: Michał Mitrut – Marcin Kuźbicki

inne
18:20 Sportowy weekend w TVP Sport: STUDIO na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

18:30 
Magazyn SPORT TELEGRAM na żywo


19:10 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU premiera.200
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

19:20 
Magazyn SPORT na żywo


19:35 
Magazyn SPORT na żywo


20:25 
Magazyn SPORT na żywo


23:00 
Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

23:05 
Magazyn SPORT NEWS+ premiera.200
CANAL+ Sport HD

23:25 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU premiera.200
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About Jakub Telecki