Sport w TV: piątek – 25 września 2020

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA PKO Ekstraklasa – 5. kolejka: GÓRNIK ZABRZE – WISŁA KRAKÓW 14:00 Chinese Super League – 13. kolejka: SHANGHAI SIPG FC – BEIJING SINOBO GUOAN FC  […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA PKO Ekstraklasa – 5. kolejka: GÓRNIK ZABRZE – WISŁA KRAKÓW


14:00 Chinese Super League – 13. kolejka: SHANGHAI SIPG FC – BEIJING SINOBO GUOAN FC 


16:30 Magazyn LA LIGA SHOW 

Redakcja: Piotr Laboga

17:00 Magazyn PREMIER LEAGUE MATCHPACK 

Redakcja: Michał Kornacki, Adam Zakrzewski

17:30 Fortuna 1. Liga – 5. kolejka: GKS 1962 JASTRZĘBIE – WIDEW ŁÓDŹ 


17:40 PKO Ekstraklasa – 5. kolejka: WSTĘP DO MECZU 
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Filip Surma – Wojciech Jagoda (z Płocka)
Reporterzy: Daria Kabała-Malarz, Piotr Bugajny

17:55 PKO Ekstraklasa – 5. kolejka: WISŁA PŁOCK – WARTA POZNAŃ 
CANAL+ Sport HD
Komentarz w Canal+: Filip Surma – Wojciech Jagoda (z Płocka)
Komentarz w Radio Gol 1: Paweł Garbacz

18:00 Fortuna 1. Liga – 5. kolejka: BRUK-BET TERMALICA NIECIECZA – ARKA GDYNIA 


18:25 2. Bundesliga – 2. kolejka: VFL OSNABRUCK – HANNOVER 96 
 Ipla
Komentarz: Julian Kowalski – Mateusz Majak

19:00 Fortuna 1. Liga – 5. kolejka: GKS TYCHY – APKLAN RESOVIA 


19:25 II liga – 5. kolejka: MOTOR LUBLIN – GARBARNIA KRAKÓW 

Komentarz: Tomasz Jasina (z Lublina)

19:45 Fortuna 1. Liga – 5. kolejka: ODRA OPOLE – GKS BEŁCHATÓW 


19:45 Fortuna 1. Liga – 5. kolejka: STOMIL OLSZTYN – ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 


20:00 PKO Ekstraklasa – 5. kolejka: SUPER PIĄTEK 
*(również o 22:30)
CANAL+ Sport HD
Studio: Cezary Olbrycht – Andrzej Juskowiak (z Zabrza)
Reporterzy: Maja Strzelczyk, Tomasz Lipiński

20:25 PKO Ekstraklasa – 5. kolejka: GÓRNIK ZABRZE – WISŁA KRAKÓW 
CANAL+ Sport HD
Komentarz w Canal+: Adam Marchliński – Kamil Kosowski (z Zabrza)
Komentarz w Radio Gol 1: Piotr Szymczuk


20:25 Bundesliga – 2. kolejka: HERTHA BSC – EINTRACHT FRANKFURT 
Ipla
Komentarz: Patryk Mirosławski – Sebastian Chabiniak

20:40 Championship – 3. kolejka: HUDDERSFIELD TOWN FC – NOTTINGHAM FORREST FC na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński


18:00 PGA European Tour – Dubai Free Duty Irish Open, Ballymena, Irlandia Północna: II RUNDA 
Ipla
Komentarz: Jacek Person

22:00 PGA Tour – Corales Puntacana Resort and Club Championship, Punta Cana, Dominikana: II RUNDA
Ipla
Komentarz: Jacek Person


14:20 Mistrzostwa Świata, Imola, Włochy: JAZDA INDYWIDUALNA NA CZAS MĘŻCZYZN 
Eurosport Player
Komentarz w TVP Sport: Piotr Sobczyński – Bartosz Huzarski
Komentarz w Eurosporcie 1: Tomasz Jaroński – Dariusz Baranowski
Reporter w TVP Sport: Sebastian Parfjanowicz


03:00 NBA – finał Konferencji Zachodniej: DENVER NUGGETS – LOS ANGELES LAKERS na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Michał Łopaciński, Wojciech Michałowicz

17:30 Magazyn BASKET+ 

Redakcja: Marcin Froelich

20:20 Energa Basket Liga – 5. kolejka: PGE SPÓJNIA STARGARD – KING SZCZECIN 


21:40 Liga ACB – 2. kolejka: REAL MADRYT – CASADEMONT ZARAZGOZA 
*(o 22:30  w Sportklub HD)

Komentarz w nSport+: Wojciech Michałowicz, Gabriel Rogaczewski
Komentarz w Sportklubie: Radosław Spiak


23:30 Diamentowa Liga, Doha, Katar: MITYNG 
Polsat Sport HD


16:55 PGNiG Superliga Kobiet – 3. kolejka: STUDIO na żywo

Studio: Mariusz Jankowski – Karolina Mokrzka, Kaja Załęczna (z Kobierzyc)
Reporter: Sylwia Michałowska

17:10 PGNiG Superliga Kobiet – 3. kolejka: KPR GMINY KOBIERZYCE – MKS PERŁA LUBLIN na żywo

Komentarz: Piotr Dębowski – Iwona Niedźwiedź (z Kobierzyc)


16:00 Magazyn 7. STREFA
Polsat Sport HD

17:30 PlusLiga – 3. kolejka: GKS KATOWICE – ASSECO RESOVIA RZESZÓW 
Polsat Sport HD

20:30 PlusLiga – 3. kolejka: TREFL GDAŃSK – CUPRUM LUBIN 
Polsat Sport HD
Komentarz w Polsacie Sport: Marek Magiera – Maciej Jarosz (z Gdańska)
Komentarz w Radio Gol 2: Jakub Balcerski (z Gdańska)


11:00 European Masters, Milton Keynes, Wielka Brytania: DZIEŃ 5 na żywo
*(do 14:00)
Eurosport Player

15:30 European Masters, Milton Keynes, Wielka Brytania: DZIEŃ 5 na żywo
*(od 16:40 w Eurosport 1 HD, do 18:30)
Eurosport PlayerEurosport 1 HDIpla

20:00 European Masters, Milton Keynes, Wielka Brytania: DZIEŃ 5 na żywo
*(do 23:05)
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


18:00 Colosseum Tournament 19, Oradea, Rumunia: ALEXANDRU LUNGU – TAMAS HAJDU na żywo


20:00 Babilon MMA 16, Legionowo: DANIEL RUTKOWSKI – RENE RUNGE na żywo


21:45 Enfusion Cage Events 3, Alkmaar, Holandia: ALAN ALMEIDA – JORDY BAKKES na żywo

Komentarz: Krzysztof Sendecki

22:30 WLC – Lethwei Showcase, Jangon, Birma: ANTONIO FARIA – FRANCISCO JOSE VINUELAS BORRAS 

Komentarz: Edward Durda


20:00 Magazyn STRZELNICA RENATY MAUER – ODC. 1 (HISTORIA SPORTU STRZELECKIEGO I PRZEGLĄD BRONI SPORTOWEJ)
Ipla


10:00 French Open, Paryż, Francja: KWALIFIKACJE na żywo
*(do 20:00, całość na Eurosport Player)
Eurosport Player

11:30 ATP World Tour 500, Hamburg, Niemcy – 1/4 finału: ROBERTO BAUTISTA AGUT – ANDREY RUBLEV 
Polsat Sport HDIpla

13:30 ATP World Tour 500, Hamburg, Niemcy – 1/4 finału: DUSAN LAJOVIC – STEFANOS TSITSIPAS 
Polsat Sport HDIpla

13:30 WTA Tour, Strasbourg, Francja – 1/2 finału: NAO HIBINO – ELENA RYBAKINA na żywo
sport.tvp.pl
Komentarz: Jacek Jońca – Tomasz Wiktorowski

15:30 ATP World Tour 500, Hamburg, Niemcy – 1/4 finału: UGO HUMBERT – CASPER RUUD 
Polsat Sport HDIpla

15:30 WTA Tour, Strasbourg, Francja – 1/2 finału: ??? – ELINA SVITOLINA na żywo
sport.tvp.pl
Komentarz: Maciej Łuczak – Dawid Celt

18:30 ATP World Tour 500, Hamburg, Niemcy – 1/4 finału: ALEXANDER BUBLIK – CRISTIAN GARIN 



16:00 LOTTO Superliga – 5. kolejka: 3S POLONIA BYTOM – ZKS PALMIARNIA ZIELONA GÓRA 

Komentarz: Radosław Gielo


09:00 Moto3 – Grand Prix Katalonii: I SESJA TRENINGOWA 
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak

09:55 MotoGP – Grand Prix Katalonii: I SESJA TRENINGOWA 
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak

10:55 Moto2 – Grand Prix Katalonii: I SESJA TRENINGOWA 
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak

13:15 Moto3 – Grand Prix Katalonii: II SESJA TRENINGOWA 
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak

14:10 MotoGP – Grand Prix Katalonii: II SESJA TRENINGOWA 
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak

15:10 Moto2 – Grand Prix Katalonii: II SESJA TRENINGOWA 
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak


09:30 Formuła 1 – Grand Prix Rosji: STUDIO na żywo
*(również o 11:40)
Ipla
Studio: Maciej Jermakow – Michał Gąsiorowski, Mikołaj Sokół

09:55 Formuła 1 – Grand Prix Rosji: I SESJA TRENINGOWA na żywo
Ipla
Komentarz: Michał Gąsiorowski – Mikołaj Sokół

13:30 Formuła 1 – Grand Prix Rosji: STUDIO na żywo
*(również o 15:40)
Ipla
Studio: Maciej Jermakow

13:55 Formuła 1 – Grand Prix Rosji: II SESJA TRENINGOWA na żywo
Ipla
Komentarz: Michał Gąsiorowski – Mikołaj Sokół

16:30 FIA WTCR, Nurburgring, Niemcy: WYŚCIG 1 na żywo
*(o 18:30  w Eurosport 1 HD)
Eurosport 1 HDIpla

22:30 Magazyn #ELEVENF1 na żywo
Ipla
Studio: Maciej Jermakow


19:25 Magazyn SPORT na żywo


19:35 Magazyn SPORT na żywo


19:45 Magazyn SPORT na żywo


22:30 Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo


23:00 Magazyn SPORT NEWS+ 
CANAL+ Sport HD

*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About Tomasz Lenart