Sport w TV: piątek – 26 października 2018

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA Lotto Ekstraklasa – 13. kolejka: JAGIELLONIA BIAŁYSTOK – LEGIA WARSZAWA 17:30 Lotto Ekstraklasa – 13. kolejka: WSTĘP DO MECZU  17:55 Lotto Ekstraklasa – 13. kolejka: MIEDŹ LEGNICA […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA Lotto Ekstraklasa – 13. kolejka: JAGIELLONIA BIAŁYSTOK – LEGIA WARSZAWA


17:30 Lotto Ekstraklasa – 13. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
Ipla

17:55 
Lotto Ekstraklasa – 13. kolejka: MIEDŹ LEGNICA – ŚLĄSK WROCŁAW na żywo
Ipla

18:00 
Magazyn LA LIGA SHOW 
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Leszek Orłowski

18:25
2. Bundesliga – 11. kolejka: 1. FC MAGDEBURG – HAMBURGER SV na żywo
Ipla
Komentarz: Julian Kowalski – Sebastian Chabiniak

18:30
Magazyn PREMIER LEAGUE MATCH PACK 
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Michał Kornacki, Adam Zakrzewski

20:00 
Lotto Ekstraklasa – 13. kolejka: SUPER PIĄTEK na żywo
CANAL+ Sport HD
Studio: Cezary Olbrycht – Andrzej Juskowiak (z Białegostoku)
Reporterzy: Daria Kabała-Malarz, Tomasz Lipiński

20:20 
Bundesliga – 9. kolejka: SC FREIBURG – BORUSSIA MÖNCHENGLADBACH na żywo

Komentarz: Bartosz Gleń – Wojciech Jagoda

20:25 
Lotto Ekstraklasa – 13. kolejka: JAGIELLONIA BIAŁYSTOK – LEGIA WARSZAWA na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Przemysław Pełka – Kazimierz Węgrzyn (z Białegostoku)

20:40
Championship – 15. kolejka: QUEENS PARK RANGERS – ASTON VILLA na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński

20:55
La Liga Santander – 10. kolejka: REAL VALLADOLID – RCD ESPANYOL na żywo
Ipla
Komentarz: Michał Mitrut – Tomasz Ćwiąkała

22:30 
Lotto Ekstraklasa – 13. kolejka: SUPER PIĄTEK na żywo
CANAL+ Sport HD
Studio: Cezary Olbrycht – Andrzej Juskowiak (z Białegostoku)
Reporterzy: Daria Kabała-Malarz, Tomasz Lipiński


23:00
Magazyn WITAJ W KLUBIE: JAGIELLONIA BIAŁYSTOK 
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Marcin Rosłoń, Maciej Klimek


17:10 Magazyn RING TVP SPORT 
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Studio: Piotr Jagiełło, Sebastian Szczęsny – Ewa Piątkowska, Andrzej Gmitruk, Andrzej Wasilewski

18:50 Mecz Towarzyski: POLSKA – LITWA na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

19:15
Gala Boksu Zawodowego, Lubin: EWA BRODNICKA – NOZIPHO BELL na żywo
*(od 20:30 również w Polsat Sport HD, od 22:00 także w Super Polsat HD)
IplaPolsat Sport HD


12:00 
ESL One Dota 2, Hamburg, Niemcy: DZIEŃ 4 na żywo
sport.tvp.pl


04:30 WGC – HSBC Champions, Szanghaj, Chiny: II RUNDA na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Andrzej Person, Jacek Person

20:30
PGA Tour – Sanderson Farms Championship, Jackson, USA: II RUNDA na żywo
Ipla


01:00 NHL: NEW JERSEY DEVILS – NASHVILLE PREDATORS na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Maciej Adamiak – Michał Ruszel


08:00 
Tour of Hainan, Chiny: ETAP 4 na żywo
Ipla


19:00 
Wyścig Six-Day, Londyn, Wielka Brytania: DZIEŃ 4 na żywo
*(od 20:55 w Eurosport 1 HD)
Eurosport PlayerEurosport 1 HDIpla


02:00 NBA: OKLAHOMA CITY THUNDER – BOSTON CELTICS na żywo
CANAL+ Sport HD

17:45 Magazyn BASKET+ 
CANAL+ Sport HD

18:00
NBA: LOS ANGELES LAKERS – DENVER NUGGETS 

Komentarz: Michał Łopaciński – Waldemar Kijanowski

19:00 Tahincioglu Basketball Super League – 4. kolejka: BAHCESEHIR KOLEJI – BANVIT BK na żywo

Komentarz: Jakub Ryś

23:00 
Turkish Airlines Euroliga – 4. kolejka: HERBALIFE GRAN CANARIA – CSKA MOSKWA 
Ipla


20:30 Puchar Świata – Grand Prix Skate Canada, Laval, Kanada: PROGRAM KRÓTKI PAR SPORTOWYCH na żywo
Ipla

21:45 Puchar Świata – Grand Prix Skate Canada, Laval, Kanada: PROGRAM KRÓTKI SOLISTÓW na żywo
Ipla


14:00
Mistrzostwa Europy Juniorów, Zamość: DZIEŃ 7 na żywo
sport.tvp.pl


23:45 
WRC Rajdowe Mistrzostwa Świata – Rajd Katalonii: PODSUMOWANIE DNIA
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Łukasz Siudak


19:50 Pro D2 – 9. kolejka: BOURG-EN-BRESSE – COLOMIERS na żywo
Eurosport Player

19:50 
Pro D2 – 9. kolejka: BÉZIERS – AURILLAC na żywo
Eurosport Player

19:50 
Pro D2 – 9. kolejka: PROVENCE RUGBY – MONT-DE-MARSAN na żywo
Eurosport Player

19:50 
Pro D2 – 9. kolejka: MASSY – BIARRITZ na żywo
Eurosport Player

19:50 
Pro D2 – 9. kolejka: VANNES – CARCASSONNE na żywo
Eurosport Player

20:20 
Pro D2 – 9. kolejka: NEVERS – OYONNAX na żywo
Eurosport Player


18:00 PlusLiga – 4. kolejka: GKS KATOWICE – CUPRUM LUBIN na żywo
Polsat Sport HDIpla

20:30 PlusLiga – 4. kolejka: CERRAD CZARNI RADOM – ONICO WARSZAWA na żywo
Ipla
Komentarz: Marek Magiera – Ireneusz Mazur


07:30 WTA Finals, Singapur – 1/4 finału debla: GABRIELA DABROWSKI/YIFAN XU  – TIMEA BABOS/KRISTINA MLADENOVIC na żywo
sport.tvp.pl

10:00
WTA Finals, Singapur – grupa czerwona: NAOMI OSAKA – KIKI BERTENS na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

13:00 ATP World Tour 500, Wiedeń, Austria – 1/4 finału: MIKHAIL KUKUSHKIN – MARTON FUCSOVICS na żywo
Polsat Sport HDIpla

13:30
WTA Finals, Singapur – faza grupowa: ANGELIQUE KERBER – SLOANE STEPHENS na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Joanna Sakowicz-Kostecka – Michał Regulski

15:00 ATP World Tour 500, Wiedeń, Austria – 1/4 finału: DOMINIC THIEM – KEI NISHIKORI na żywo
Polsat Sport HDIpla

15:00 
ATP World Tour 500, Bazylea, Szwajcaria – 1/4 finału: TAYLOR FRITZ – MARIUS COPIL na żywo
Ipla

15:30
WTA Finals, Singapur – 1/4 finału debla: ASHLEIGH BARTY/COCO VANDEWEGHE – ELISE MERTENS/DEMI SCHUURS na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

16:30 
ATP World Tour 500, Wiedeń, Austria – 1/4 finału: BORNA CORIC – KEVIN ANDERSON na żywo
Ipla

17:00 
ATP World Tour 500, Bazylea, Szwajcaria – 1/4 finału: ROBERTO BAUTISTA AGUT – ALEXANDER ZVEREV na żywo
Ipla

18:30 
ATP World Tour 500, Wiedeń, Austria – 1/4 finału: FERNANDO VERDASCO – GAEL MONFILS na żywo
Ipla

19:00 
ATP World Tour 500, Bazylea, Szwajcaria – 1/4 finału: ROGER FEDERER – GILLES SIMON na żywo
Ipla

21:00 
ATP World Tour 500, Bazylea, Szwajcaria – 1/4 finału: STEFANOS TSITSIPAS -DANIIL MEDVEDEV na żywo
Ipla


01:00
Moto3 – Grand Prix Australii: I SESJA TRENINGOWA na żywo
Ipla

01:55 
MotoGP – Grand Prix Australii: I SESJA TRENINGOWA na żywo
Ipla

02:55 
Moto2 – Grand Prix Australii: I SESJA TRENINGOWA na żywo
Ipla

05:10 
Moto3 – Grand Prix Australii: II SESJA TRENINGOWA na żywo
Ipla

06:05 
MotoGP – Grand Prix Australii: II SESJA TRENINGOWA na żywo
Ipla

07:05 
Moto2 – Grand Prix Australii: II SESJA TRENINGOWA na żywo
Ipla

15:30
Mistrzostwa Świata Superbike, Doha, Katar: SUPERPOLE na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

18:00
Mistrzostwa Świata Superbike, Doha, Katar: WYŚCIG 1 na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


02:05 FIA World Touring Car Championship, Suzuka, Japonia: I SESJA TRENINGOWA na żywo
Eurosport Player

04:20 
FIA World Touring Car Championship, Suzuka, Japonia: II SESJA TRENINGOWA na żywo
Eurosport Player

05:55 
FIA World Touring Car Championship, Suzuka, Japonia: KWALIFIKACJE na żywo
Eurosport Player

08:25 
FIA World Touring Car Championship, Suzuka, Japonia: KWALIFIKACJE na żywo
Eurosport Player

16:30 Formuła 1 – Grand Prix Meksyku: STUDIO na żywo
Ipla

16:55 
Formuła 1 – Grand Prix Meksyku: I SESJA TRENINGOWA na żywo
Ipla
Komentarz: Michał Gąsiorowski – Mikołaj Sokół

18:30
Formuła 1 – Grand Prix Meksyku: STUDIO na żywo
Ipla

20:30
Formuła 1 – Grand Prix Meksyku: STUDIO na żywo
Ipla

20:55 
Formuła 1 – Grand Prix Meksyku: II SESJA TRENINGOWA na żywo
Ipla
Komentarz: Michał Gąsiorowski – Mikołaj Sokół

22:30
Formuła 1 – Grand Prix Meksyku: STUDIO na żywo
Ipla

inne
15:30 Studio TVP Sport: SPORTOWY WEEKEND na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

18:30 Magazyn SPORT TELEGRAM na żywo


19:00 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

19:20 
Magazyn SPORT na żywo


19:35 
Magazyn SPORT na żywo


20:25 
Magazyn SPORT na żywo


22:00 Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl


23:30
Magazyn SPORT NEWS+ 
CANAL+ Sport HD

*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie  

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About Jakub Telecki