Sport w TV: piątek – 26 stycznia 2018

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA Puchar Świata w skokach narciarskich w Zakopanem 18:00 Magazyn PREMIER LEAGUE MATCH PACK  18:25 2.Bundesliga – 20. kolejka: FC UNION BERLIN – FC NURNBERG  18:30 Magazyn COPA DEL […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA Puchar Świata w skokach narciarskich w Zakopanem


18:00 Magazyn PREMIER LEAGUE MATCH PACK premiera.200
CANAL+ Sport HD


18:25 2.Bundesliga – 20. kolejka: FC UNION BERLIN – FC NURNBERG na żywo
Ipla

18:30 
Magazyn COPA DEL REY premiera.200
CANAL+ Sport HD

20:25 
Bundesliga – 20. kolejka: EINTRACHT FRANKFURT – BORUSSIA M’GLADBACH na żywo
Ipla
Komentarz w Eleven Sports: Patryk Mirosławski – Filip Kapica

20:55
FA Cup – 1/16 Finału: YEOVIL TOWN FC – MANCHESTER UNITED na żywo
Ipla
Komentarz w Eleven Sports: Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński

20:55 
La Liga Santander – 20. kolejka: ATHLETIC CLUB – SD EIBAR na żywo
Ipla
Komentarz: Michał Mitrut – Marcin Gazda


10:50 Mistrzostwa Europy, Ridnaunu, Włochy: SPRINT MĘŻCZYZN na żywo


13:50
Mistrzostwa Europy, Ridnaunu, Włochy: SPRINT KOBIET na żywo


13:30 EA Sports FIFA Global Series: DZIEŃ 1 na żywo


23:00 Eleague Major Boston 2018: PLAY-OFFS – DZIEŃ 1 na żywo


17:20 Reportaż Z ZABRZA DO MOSKWY – DROGA NA EURO premiera.200
Polsat Sport HDIpla


08:30 PGA European Tour – Omega Dubai Desert Classic, Dubaj, ZEA: II RUNDA na żywo

Komentarz: Andrzej Person, Jacek Person

11:15
 PGA European Tour – Omega Dubai Desert Classic, Abu Dhabi, ZEA: II RUNDA na żywo
CANAL+ Sport HD

Komentarz: Andrzej Person, Jacek Person

21:00 
PGA Tour – Farmers Insurance Open, San Diego USA: II RUNDA na żywo
Ipla


17:00 Extraliga – 43. kolejka: HC VITKOVICE RIDERA – HC OCELARI TRINEC na żywo


21:00 Six-Day, Berlin, Niemcu: DZIEŃ 2 na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla
Komentarz: Adam Probosz – Grzegorz Krejner


13:45 Puchar Świata, Seefeld, Austria: SKOKI na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla
Komentarz w Eurosporcie: Paweł Ulbrych

16:00 
Puchar Świata, Seefeld, Austria: BIEG 5 KM na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla
Komentarz w Eurosporcie: Paweł Ulbrych


02:00 NBA: OKLAHOMA CITY THUNDER – WASHINGTON WIZARDS na żywo
CANAL+ Sport HD


17:45 
Magazyn BASKET+ premiera.200
CANAL+ Sport HD


18:15 Indoor ISTAF, Berlin, Niemcy: MITYNG HALOWY na żywo
sport.tvp.pl
Komentarz: Jarosław Idzi


05:00 Mistrzostwa 4 Kontynentów, Taipei, Tajwan: PROGRAM DOWOLNY PAR SPORTOWYCH na żywo
*(o 11:45 premiera.200 w Eurosport 2 HD)
Eurosport PlayerIpla
Komentarz: Marek Szewczyk – Aleksandra Kauc-Żelichowska

09:00 Mistrzostwa 4 Kontynentów, Taipei, Tajwan: PROGRAM DOWOLNY SOLISTEK na żywo
Eurosport PlayerIpla
Komentarz: Marek Szewczyk – Aleksandra Kauc-Żelichowska


09:50 Puchar Świata, Lenzerheide, Szwajcaria: SUPERKOMBINACJA KOBIET – SUPERGIGANT na żywo
Eurosport Player
Komentarz w Eurosporcie: Dariusz Urbanowicz

12:30 Puchar Świata, Lenzerheide, Szwajcaria: SUPERKOMBINACJA KOBIET – SLALOM na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla
Komentarz w Eurosporcie: Dariusz Urbanowicz – Maciej Bydliński


19:25 EHF Liga Mistrzyń – grupa 1: CSM BUKARESZT – GYORI AUDI ETO KC na żywo


15:30 Mistrzostwa Europy, Zagrzeb, Chorwacja – mecz o 5. miejsce: CHORWACJA – CZECHY na żywo
sport.tvp.pl

18:00 Mistrzostwa Europy, Zagrzeb, Chorwacja – 1/2 finału: FRANCJA – HISZPANIA  na żywo
sport.tvp.pl
Komentarz w TVP 3: Tomasz Jasina

20:30 Mistrzostwa Europy, Varaždin, Chorwacja – 1/2 finału: DANIA – SZWECJA na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz w TVP: Maciej Iwański

21:00 Magazyn PGNiG SUPERLIGA premiera.200
CANAL+ Sport HD


22:30 WRC Rajdowe Mistrzostwa Świata – Rajd Monte Carlo: PODSUMOWANIE DNIA premiera.200
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Łukasz Siudak


20:00 Pro D2 – 21. kolejka: AVIRON BAYONNAIS – RC VANNES na żywo
Eurosport Player

20:00
Pro D2 – 21. kolejka: UC CARCASSONNE – SOYAUX ANGOULEME XV CHARENTE na żywo
Eurosport Player

20:00
Pro D2 – 21. kolejka: US MONTAUBAN – US NARBONNE na żywo
Eurosport Player

20:00
Pro D2 – 21. kolejka: USO NEVERS – OLYMPIQUE BIARRITZ na żywo
Eurosport Player

20:00
Pro D2 – 21. kolejka: US DAX – RC MASSY na żywo
Eurosport Player

20:30
Pro D2 – 21. kolejka: UC COLOMIERS – AURILLAC RUGBY na żywo
Eurosport Player


20:00 The Masters, Bletchley, Wielka Brytania: 1/8 FINAŁU na żywo


18:00 Liga Siatkówki Kobiet – 15. kolejka: KSZO OSTROWIEC – BKS PROFI CREDIT BIELSKO-BIAŁA na żywo
Polsat Sport HDIpla


09:00 Puchar Świata, Zakopane, Polska: POWITANIE na żywo
TVP Sport HD

11:20 Puchar Świata, Zakopane, Polska: POWITANIE na żywo
TVP Sport HD

13:15 
Puchar Świata, Zakopane, Polska: POWITANIE na żywo
TVP Sport HD

15:10 Puchar Świata, Zakopane, Polska: POWITANIE na żywo
TVP Sport HD

15:25 Puchar Świata, Zakopane, Polska: SESJA TRENINGOWA na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

17:45
Puchar Świata, Zakopane, Polska: KWALIFIKACJE na żywo
*(od 17:55 także w TVP 1 HD)
TVP Sport HDsport.tvp.plEurosport 1 HDEurosport PlayerIpla
Komentarz w TVP: Sebastian Szczęsny (z Zakopanego)
Studio w TVP: Maciej Kurzajewski (z Zakopanego)
Reporterzy w TVP:
Maciej Jabłoński, Filip Czyszanowski, Aleksandra Rajewska
Komentarz w Eurosporcie: Marek Rudziński, Igor Błachut


11:30 Puchar Świata, Bańsko, Bułgaria: GIGANT RÓWNOLEGŁY na żywo
Eurosport PlayerIpla
Komentarz w Eurosporcie: Paweł Ulbrych


01:05 World Series – J.P. Morgan Tournament of Championship: ZAWODY na żywo
Eurosport Player


05:00 Australian Open, Melbourne, Australia – 1/2 Finału Juniorek: ELISABETTA COCCIARETTO – LIANG EN SHUO na żywo
Eurosport PlayerIpla

06:00 Australian Open, Melbourne, Australia – Finał Debla Kobiet: TIMEA BABOS/KRISTINA MLADENOVIC – JEKATERINA MAKAROWA/JELENA WIESNINA na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla
Komentarz w Tenis Premium 1 HD: Dawid Olejniczak

05:00
 Australian Open, Melbourne, Australia – 1/2 Finału Juniorów: TSENG CHUN HSIN – AIDAN MCHUGH na żywo
Eurosport PlayerIpla

09:15 
Magazyn GAME SCHETT AND MATS EXTRA na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

09:30 
Australian Open, Melbourne, Australia – 1/2 Finału Mężczyzn: HYEON CHUNG – ROGER FEDERER na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla
Komentarz w Tenis Premium 1 HD: Marcin Muras, Tomasz Tomaszewski
Komentarz w Eurosporcie 1 HD: Witold Domański – Lech Sidor

11:30 
Australian Open, Melbourne, Australia – 1/2 Finału Miksta: MARIA JOSE MARTINEZ SANCHEZ/MARCELO DEMOLINER – TIMEA BABOS/ROHAN BOPANNA premiera.200
Ipla
Komentarz: Tomasz Lorek

12:00 
Magazyn GAME SCHETT AND MATS na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

13:30 
Australian Open, Melbourne, Australia – 1/2 Finału Miksta: JEKATERINA MAKAROWA/BRUNO SOARES – GABRIELA DABROWSKI/MATE PAVIC premiera.200
Ipla
Komentarz: Justyna Kostyra

17:30 
Australian Open, Melbourne, Australia – 1/2 Finału Juniorek: WANG XINYU – CLARA BUREL premiera.200
Eurosport PlayerIpla

19:00 
Australian Open, Melbourne, Australia – 1/2 Finału JuniorówSEBASTIAN KORDA – MARKO MILADINOVIĆ premiera.200
Eurosport PlayerIpla


22:00 Magazyn NEW JAPAN WRESTLING premiera.200

inne
10:00 World Indoor Bowls Championship, Great Yarmouth, Wielka Brytania: DZIEŃ 12 na żywo


14:10 World Indoor Bowls Championship, Great Yarmouth, Wielka Brytania: DZIEŃ 12 na żywo


18:30 Magazyn SPORT TELEGRAM na żywo
TVP 2 HD


19:20 
Magazyn SPORT na żywo


19:35 
Magazyn SPORT na żywo


19:55 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU premiera.200
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

20:00 Magazyn SPORT na żywo


22:20 Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

23:00 Magazyn SPORT NEWS+ premiera.200
CANAL+ Sport HD

23:40 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU premiera.200
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

About Adam Zakrzewski

https://twitter.com/AddidasAdam