Sport w TV: piątek – 28 czerwca 2019

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA Liga Narodów Mężczyzn FIVB, Lipsk, Niemcy – 13. kolejka: POLSKA – JAPONIA 02:15 Copa America, Porto Alegre, Brazylia – 1/4 finału: BRAZYLIA – PARAGWAJ  […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA Liga Narodów Mężczyzn FIVB, Lipsk, Niemcy – 13. kolejka: POLSKA – JAPONIA


02:15 Copa America, Porto Alegre, Brazylia – 1/4 finału: BRAZYLIA – PARAGWAJ na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Cezary Kowalski – Piotr Koźmiński

20:45 Copa America, Rio de Janeiro, Brazylia – 1/4 finału: WENEZUELA – ARGENTYNA na żywo
Ipla
Komentarz: Piotr Przybysz – Piotr Koźmiński

20:50 Mistrzostwa Świata Kobiet, Paryż, Francja – 1/4 finału: FRANCJA – USA na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Tomasz Jasina – Emilia Zdunek


09:00 Igrzyska Europejskie, Mińsk, Białoruś: 1/4 FINAŁU KOBIET I MĘŻCZYZN na żywo
Ipla


14:30 
World Cup, Leicester, Wielka Brytania: DZIEŃ 4 na żywo

Komentarz: Grzegorz Kędzierski – Jan Niewęgłowski

18:45 
Bilardowa Ekstraklasa – 2. mecz, 6. runda: MARINE SHIP SERVICE GREEN CLUB GDAŃSK – BAŁTYCKIE CENTRUM BILARDOWE MOSIR KĘTRZYN 


20:00 World Cup, Leicester, Wielka Brytania: DZIEŃ 4 na żywo

Komentarz: Grzegorz Kędzierski – Jan Niewęgłowski


13:00 Igrzyska Europejskie, Mińsk, Białoruś: PÓŁFINAŁY KOBIET I MĘŻCZYZN na żywo
Ipla


17:00 
Igrzyska Europejskie, Mińsk, Białoruś: PÓŁFINAŁY KOBIET I MĘŻCZYZN na żywo
Ipla

19:45 Magazyn RING TVP SPORT na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Studio: Piotr Jagiełło, Sebastian Szczęsny

21:00 Gala Boksu, Mediolan, Włochy: DANIELE SCARDINA – ALESSANDRO GODDI na żywo



12:00 PGA European Tour – Valderrama Masters, Sotogrande, Hiszpania: II RUNDA na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Andrzej Person, Jacek Person

16:00 PGA European Tour – Valderrama Masters, Sotogrande, Hiszpania: II RUNDA na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Andrzej Person, Jacek Person

21:00 PGA Tour – Rocket Mortgage Classic, Detroit, USA: II RUNDA na żywo
Ipla


12:00 Igrzyska Europejskie, Mińsk, Białoruś: KWALIFIKACJE na żywo
Ipla

17:00 Igrzyska Europejskie, Mińsk, Białoruś: FINAŁY na żywo
Ipla


14:20 Mistrzostwa Europy, Ryga, Łotwa – grupa B: CZARNOGÓRA – FRANCJA na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Ryszard Łabędź


17:00 Igrzyska Europejskie, Mińsk, Białoruś: FINAŁ na żywo
Ipla


14:15 Igrzyska Europejskie, Mińsk, Białoruś: MECZ O MIEJSCE 5-8 na żywo
Polsat Sport HDIpla

17:00 Igrzyska Europejskie, Mińsk, Białoruś: MECZE PÓŁFINAŁOWE na żywo
Ipla


08:45 
Liga Narodów FIVB, Brisbane, Australia – 13. kolejka: CHINY – ARGENTYNA na żywo
Polsat Sport HDIpla

11:45 
Liga Narodów FIVB, Brisbane, Australia – 13. kolejka: AUSTRALIA – ROSJA na żywo
Polsat Sport HDIpla

16:30 
Liga Narodów FIVB, Lipsk, Niemcy – 13. kolejka: STUDIO na żywo
*(od 17:05 również w TVP Sport HD)
Polsat Sport HDIplaTVP Sport HDsport.tvp.pl

17:15 
Liga Narodów FIVB, Lipsk, Niemcy – 13. kolejka: POLSKA – JAPONIA na żywo
*(od 17:20 również w TVP 1 HD i TVP Sport HD)
Polsat Sport HDIplaTVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz w Polsacie Sport: Tomasz Swędrowski (z Lipska)
Komentarz w TVP: Piotr Dębowski – Radosław Panas (z Lipska)


19:25 
Liga Narodów FIVB, Płowdiw, Bułgaria – 13. kolejka: BUŁGARIA – USA na żywo
Ipla

19:30 
Liga Narodów FIVB, Lipsk, Niemcy – 13. kolejka: STUDIO na żywo
Polsat Sport HDIplaTVP Sport HDsport.tvp.pl

20:15 Liga Narodów FIVB, Lipsk, Niemcy – 13. kolejka: NIEMCY – PORTUGALIA na żywo
Polsat Sport HDIpla

21:45 Liga Narodów FIVB, Brasilia, Brazylia – 13. kolejka: WŁOCHY – KANADA na żywo
Ipla

23:00 
Liga Narodów FIVB, Płowdiw, Bułgaria – 13. kolejka: IRAN – SERBIA 
Ipla

23:00 Liga Narodów FIVB, Lipsk, Niemcy – 13. kolejka: STUDIO na żywo
Polsat Sport HDIpla


06:55 Puchar Świata, Wuxi, Chiny: DZIEŃ 5 na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

13:25
 Puchar Świata, Wuxi, Chiny: DZIEŃ 5 na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


11:30 Igrzyska Europejskie, Mińsk, Białoruś: ELIMINACJE na żywo
Ipla

14:15 Igrzyska Europejskie, Mińsk, Białoruś: FINAŁ na żywo
Ipla

16:15 Igrzyska Europejskie, Mińsk, Białoruś: FINAŁ na żywo
Ipla


00:30 ATP World Tour 250, Antalya, Turcja – 1/4 finału: BERNARD TOMIC – PABLO CARRENO BUSTA 
Ipla

12:00 
WTA Tour, Eastbourne, Wielka Brytania – 1/2 finału: ONS JABEUR – ANGELIQUE KERBER na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Michał Regulski – Dawid Celt

13:30 WTA Tour, Eastbourne, Wielka Brytania – 1/2 finału: KIKI BERTENS – KAROLINA PLISKOVA na żywo
*(29 czerwca o 01:30  w TVP Sport HD)
sport.tvp.plTVP Sport HD
Komentarz: Maciej Łuczak


15:30 
ATP World Tour 250, Eastbourne, Wielka Brytania – 1/2 finału: SAM QUERREY – THOMAS FABBIANO na żywo
Ipla

17:30 
ATP World Tour 250, Eastbourne, Wielka Brytania – 1/2 finału: TAYLOR FRITZ – KYLE EDMUND na żywo
Ipla

19:00 
ATP World Tour 250, Antalya, Turcja – 1/2 finału: MIOMIR KECMANOVIC – JARED THOMPSON 
Ipla


00:00
(pt/sob) 
ATP World Tour 250, Antalya, Turcja – 1/2 finału: PABLO CARRENO BUSTA – LORENZO SONEGO 
Ipla


09:00 Igrzyska Europejskie, Mińsk, Białoruś: 1/2 FINAŁU DEBLA KOBIET na żywo
Ipla

15:30 
Igrzyska Europejskie, Mińsk, Białoruś: 1/2 FINAŁU DEBLA MĘŻCZYZN na żywo
Ipla


09:00 Moto3 – Grand Prix Assen: I SESJA TRENINGOWA na żywo
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski – Adam Badziak

09:55 MotoGP – Grand Prix Assen: I SESJA TRENINGOWA na żywo
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski – Adam Badziak

10:55 Moto2 – Grand Prix Assen: I SESJA TRENINGOWA na żywo
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski – Adam Badziak

13:15 Moto3 – Grand Prix Assen: II SESJA TRENINGOWA na żywo
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski – Adam Badziak

14:10 
MotoGP – Grand Prix Assen: II SESJA TRENINGOWA na żywo
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski – Adam Badziak

15:10 
Moto2 – Grand Prix Assen: II SESJA TRENINGOWA na żywo
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski – Adam Badziak

16:45 Mistrzostwa Wielkiej Brytanii Superbike, Knockhill: II SESJA TRENINGOWA na żywo
Eurosport Player


10:30 Formuła 1 – Grand Prix Austrii: STUDIO na żywo
Ipla

10:55 
Formuła 1 – Grand Prix Austrii: I SESJA TRENINGOWA na żywo
Ipla
Komentarz: Michał Gąsiorowski – Filip Kapica

12:30 Formuła 1 – Grand Prix Austrii: STUDIO na żywo
Ipla

14:30 Formuła 1 – Grand Prix Austrii: STUDIO na żywo
Ipla

14:55 Formuła 1 – Grand Prix Austrii: II SESJA TRENINGOWA na żywo
Ipla
Komentarz: Michał Gąsiorowski – Filip Kapica

16:30 Formuła 1 – Grand Prix Austrii: STUDIO na żywo
Ipla


10:00 Igrzyska Europejskie, Mińsk, Białoruś: ELIMINACJE KOBIET I MĘŻCZYZN na żywo
Ipla

17:00 Igrzyska Europejskie, Mińsk, Białoruś: FINAŁY KOBIET I MĘŻCZYZN na żywo
Ipla


17:45 PGE Ekstraliga – 10. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
Ipla
Studio: Anita Mazur (z Leszna)
Reporter: Marcin Kuźbicki


18:00 
PGE Ekstraliga – 10. kolejka: FOGO UNIA LESZNO – WŁÓKNIARZ CZĘSTOCHOWA na żywo
Ipla
Komentarz: Piotr Olkowicz – Tomasz Gapiński (z Leszna)

20:15 PGE Ekstraliga – 10. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
Ipla
Studio: Marcelina Rutkowska (z Torunia)
Reporter: Maciej Markowski


20:30 
PGE Ekstraliga – 10. kolejka: GET WELL TORUŃ – MRGARDEN GKM GRUDZIĄDZ na żywo
Ipla
Komentarz: Michał Korościel – Michał Mitrut (z Torunia)

inne
18:30 Magazyn SPORT TELEGRAM na żywo


19:20 
Magazyn SPORT na żywo


19:35 
Magazyn SPORT na żywo


20:25 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


22:55 
Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

23:00 
Magazyn SPORT NEWS+ 
CANAL+ Sport HD

23:55 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie 

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About Jakub Telecki