Sport w TV: piątek – 31 maja 2019

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA Liga Narodów Mężczyzn FIVB, Katowice – 1. kolejka: POLSKA – AUSTRALIA 09:35 Mistrzostwa Świata U20, Łódź – grupa C: NOWA ZELANDIA – URUGWAJ  Komentarz: […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA Liga Narodów Mężczyzn FIVB, Katowice – 1. kolejka: POLSKA – AUSTRALIA


09:35 Mistrzostwa Świata U20, Łódź – grupa C: NOWA ZELANDIA – URUGWAJ 
TVP Sport HD
Komentarz: Tomasz Jasina

17:35 Mistrzostwa Świata U20, Gdynia – grupa E: WSTĘP DO MECZU na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Szymon Borczuch – Piotr Rzepka (z Gdyni)
Reporter: Krzysztof Szczypior

17:55 
Mistrzostwa Świata U20, Gdynia – grupa E: MALI – FRANCJA na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Szymon Borczuch – Piotr Rzepka (z Gdyni)

17:55 
Mistrzostwa Świata U20, Bydgoszcz – grupa E: ARABIA SAUDYJSKA – PANAMA na żywo
sport.tvp.pl
Komentarz: Maciej Iwański

18:45 Eliminacje Mistrzostw Europy 2020: ZAPOWIEDŹ 3. I 4. KOLEJKI 
Ipla

20:25 
Mistrzostwa Świata U20, Tychy – grupa F: KOREA POŁUDNIOWA – ARGENTYNA na żywo
sport.tvp.pl
Komentarz: Aleksander Roj

20:25 Mistrzostwa Świata U20, Bielsko-Biała – grupa F: RPA – PORTUGALIA na żywo
sport.tvp.pl
Komentarz: Tomasz Jasina


22:50 Magazyn RING TVP SPORT 
TVP Sport HDsport.tvp.pl


12:00 PGA European Tour – Belgian Knockout, Antwerpia, Belgia: II RUNDA na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Andrzej Person, Jacek Person

16:00 PGA European Tour – Belgian Knockout, Antwerpia, Belgia: II RUNDA na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Andrzej Person, Jacek Person

18:45 
PGA European Tour – Belgian Knockout, Antwerpia, Belgia: II RUNDA na żywo

Komentarz: Andrzej Person, Jacek Person

20:30 PGA Tour – The Memorial Tournament presented by Nationwide, Dublin, USA: II RUNDA na żywo
Ipla


13:00 Giro d’Italia, Włochy: ETAP 19 na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


15:45
Tour of Norway, Norwegia: ETAP 4 na żywo
Ipla


17:10 
Magazyn GIRO EXTRA na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


03:00 NBA – Finał: TORONTO RAPTORS – GOLDEN STATE WARRIORS na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Wojciech Michałowicz, Michał Łopaciński

17:15 Energa Basket Liga – mecz o 3. miejsce: WSTĘP DO MECZU na żywo
Ipla

17:25 
Energa Basket Liga – mecz o 3. miejsce: STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA – ARKA GDYNIA na żywo
Ipla

19:15 
Liga ACB – 1/4 finału: VALENCIA BC – UNICAJA BALONCESTO na żywo

Komentarz: Radosław Spiak

20:40 Lega A – 1/2 finału: AX ARMANI EXCHANGE MILANO – BANCO DI SARDEGNA SASSARI na żywo
Eurosport Player

21:30 Tahincioglu Basketball Super League – 1/2 finału: ANADOLU EFES – GALATASARAY DOGA SIGORTA 

Komentarz: Jakub Ryś


20:10 Eliminacje Mistrzostw Świata: STUDIO na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Studio: Mariusz Jankowski
Reporter: Sylwia Michałowska

20:05 Eliminacje Mistrzostw Świata: SERBIA – POLSKA na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Grzegorz Chodkowski – Robert Lis


00:30 Liga Narodów FIVB, Conegliano, Włochy – 6. kolejka: DOMINIKANA – USA 
Ipla


09:45 Liga Narodów FIVB, Jiangmen, Chiny – 1. kolejka: IRAN – WŁOCHY na żywo
Polsat Sport HDIpla

13:45 Liga Narodów FIVB, Jiangmen, Chiny – 1. kolejka: CHINY – NIEMCY na żywo
Polsat Sport HDIpla

16:30 Liga Narodów FIVB, Katowice – 1. kolejka: STUDIO na żywo
Polsat Sport HDIpla

17:15 Liga Narodów FIVB, Katowice – 1. kolejka: USA – BRAZYLIA na żywo
Polsat Sport HDIpla

19:30 Liga Narodów FIVB, Katowice – 1. kolejka: STUDIO na żywo
*(od 20:15 również w TVP 1 HD)
Polsat Sport HDIplasport.tvp.pl
Studio w TVP 1: Marcin Rams (z Katowic)
Reporterzy w TVP 1: Aleksandra Rajewska, Filip Czyszanowski


19:45 Liga Narodów FIVB, Nowy Sad, Serbia – 1. kolejka: FRANCJA – ROSJA na żywo
Ipla

20:15 Liga Narodów FIVB, Katowice – 1. kolejka: POLSKA – AUSTRALIA na żywo
*(od 20:20 również w TVP 1 HD)
Polsat Sport HDIplasport.tvp.pl
Komentarz w TVP 1: Piotr Dębowski – Radosław Panas (z Katowic)

22:55 Liga Narodów FIVB, Mendoza, Argentyna – 1. kolejka: KANADA – BUŁGARIA na żywo
Ipla

23:00 Liga Narodów FIVB, Katowice – 1. kolejka: STUDIO na żywo
Polsat Sport HDIpla


19:30 Babilon Fight Night 1/Babilon MMA 8, Pruszków: MICHAŁ CIEŚLAK – OLANREWAJU DURODOLA, MICHAŁ KITA – ŁUKASZ BRZESKI na żywo
*(od 20:00 również w Super Polsat HD i Polsat Sport Extra HD, od 22:15 także w Polsat HD)
Ipla

22:00 Cage Warriors 105, Colchester, Wielka Brytania: TIM BARNETT – SEAN CARTER na żywo
Ipla


10:55 French Open, Paryż, Francja – 3. runda: PETRA MARTIC – KAROLINA PLISKOVA na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

10:55 French Open, Paryż, Francja – 3. runda: ELISE MERTENS – ANASTASIJA SEVASTOVA na żywo
Eurosport PlayerIpla

13:00 French Open, Paryż, Francja – 3. runda: CASPER RUUD – ROGER FEDERER na żywo
Eurosport PlayerIpla

15:00 French Open, Paryż, Francja – 3. runda: GABRINE MUGURUZA – ELINA SVITOLINA na żywo
Eurosport PlayerIpla

16:00 
French Open, Paryż, Francja – 3. runda: DAVID GOFFIN – RAFAEL NADAL na żywo
Eurosport PlayerIpla

17:00 French Open, Paryż, Francja – 3. runda: STAN WAWRINKA – GRIGOR DIMITROV na żywo
Eurosport PlayerIpla

17:15 
French Open, Paryż, Francja – 3. runda: DAVID GOFFIN – RAFAEL NADAL na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

18:00 French Open, Paryż, Francja – 3. runda: STAN WAWRINKA – GRIGOR DIMITROV na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

18:00 French Open, Paryż, Francja – 3. runda: STEFANOS TSITSIPAS – FILIP KRAJINOVIC na żywo
Eurosport PlayerIpla

21:15
Magazyn GAME SCHETT AND MATS na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


09:00 Moto3 – Grand Prix Włoch: I SESJA TRENINGOWA na żywo
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski – Adam Badziak

09:55 MotoGP – Grand Prix Włoch: I SESJA TRENINGOWA na żywo
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski – Adam Badziak

10:55 Moto2 – Grand Prix Włoch: I SESJA TRENINGOWA na żywo
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski – Adam Badziak

13:15 Moto3 – Grand Prix Włoch: II SESJA TRENINGOWA na żywo
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski – Adam Badziak

14:10 MotoGP – Grand Prix Włoch: II SESJA TRENINGOWA na żywo
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski – Adam Badziak

15:10 Moto2 – Grand Prix Włoch: II SESJA TRENINGOWA na żywo
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski – Adam Badziak


17:45 PGE Ekstraliga – 7. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
Ipla
Studio: Anita Mazur (z Wrocławia)
Reporter: Maciej Markowski


18:00 
PGE Ekstraliga – 7. kolejka: BETARD SPARTA WROCŁAW – SPEED CAR MOTOR LUBLIN na żywo
Ipla
Komentarz: Michał Korościel – Michał Mitrut (z Wrocławia)

18:45 
Speedway Grand Prix – BOLL Grand Prix Słowenii, Krsko, Słowenia: SESJA TRENINGOWA na żywo
CANAL+ Sport HD

20:15 PGE Ekstraliga – 7. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
Ipla
Studio: Marcelina Rutkowska (z Torunia)
Reporter: Marcin Kuźbicki


20:25 
PGE Ekstraliga – 7. kolejka: GET WELL TORUŃ – TRULY.WORK STAL GORZÓW na żywo
Ipla
Komentarz: Piotr Olkowicz – Rafał Dobrucki

inne
18:30 Magazyn SPORT TELEGRAM na żywo


19:20 
Magazyn SPORT na żywo


19:25 
Magazyn SPORT na żywo


19:35 
Magazyn SPORT na żywo


21:40 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

22:10 
Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

23:00 Magazyn SPORT NEWS+ 
CANAL+ Sport HD

23:45 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About Jakub Telecki