Sport w TV: piątek – 4 grudnia 2015

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy, a także informacje o wybranych pozycjach zagranicznych TV oraz niektórych pozycji internetowych. 16:55 Premier Liga – 18. kolejka: LOKOMOTIW MOSKWA – URAL  Komentarz: Grzegorz […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy, a także informacje o wybranych pozycjach zagranicznych TV oraz niektórych pozycji internetowych.

piłka nożna
16:55 Premier Liga – 18. kolejka: LOKOMOTIW MOSKWA – URAL na-żywo
Polsat Sport Extra HDIpla
Komentarz: Grzegorz Michalewski


17:45 Ekstraklasa – 19. kolejka: WSTĘP DO MECZU na-żywo
Eurosport 2 HDEurosport Player

17:55 Ekstraklasa – 19. kolejka: ZAGŁĘBIE LUBIN – TERMALICA BRUK-BET NIECIECZA na-żywo
Eurosport 2 HDEurosport Player

20:00 Bundesliga: WSTĘP DO MECZU na-żywo
Eurosport 2 HDEurosport Player

20:00 Magazyn SUPER PIĄTEK na-żywo
CANAL+ Sport HD
Studio: Cezary Olbrycht – Andrzej Zamilski, Kamil Kosowski


20:25 Bundesliga – 15. kolejka: FC SCHALKE 04 – HANNOVER 96 na-żywo

Eurosport 2 HDEurosport Player

20:25 Ekstraklasa – 19. kolejka: JAGIELLONIA BIAŁYSTOK – GÓRNIK ZABRZE na-żywo
CANAL+ Sport HDCanal+ Sport Online
Komentarz: Tomasz Smokowski – Wojciech Jagoda (z Białegostoku)
Reporterzy: Daria Kabała-Malarz, Żelisław Żyżyński


20:25
Ligue 1 – 17. kolejka: OGC NICE – PARIS SAINT GERMAIN na-żywo
Eleven Sports
Komentarz: Dominik Guziak – Stefan Białas

18:25
2.Bundesliga – 17. kolejka: TSV MUNICH 1860 – FSV FRANKFURT na-żywo
Eurosport Player

18:25 2.Bundesliga – 17. kolejka: SV SANDHAUSEN – SPVGG GREUTHER FUERTH na-żywo
Eurosport Player

18:25 2.Bundesliga – 17. kolejka: NUREMBERG – SC PADEBORN 07 na-żywo
Eurosport Player

20:40
Serie A – 15. kolejka: SS LAZIO – JUVENTUS FC na-żywo
Eleven
Komentarz: Mateusz Święcicki – Piotr Czachowski 

22:30 
Magazyn SUPER PIĄTEK na-żywo
CANAL+ Sport HD
Studio: Cezary Olbrycht – Andrzej Zamilski, Kamil Kosowski

23:00 Magazyn
LIGA MISTRZÓW UEFA premiera.200
CANAL+ Sport HD

badminton
16:30 Magazyn BWF UNLIMITED premiera.200
Sportklub

bilard
17:00 Magazyn WORLD CUP OF POOL premiera.200
Sportklub

futsal
19:55 Futsal Ekstraklasa – 11. kolejka: GAF OMEGA GLIWICE – FC TORUŃ na-żywo
Orange sport

golf
09:00 PGA European Tour – Nedbank Golf Challenge, Sun City, RPA: II RUNDA na-żywo
CANAL+ Sport 2 HD
Komentarz: Andrzej Person, Jacek Person

jeździectwo
22:00 European Masters, Paryż, Francja: ZAWODY na-żywo
Eurosport 1 HDEurosport Player

judo
00:30
 Grand Prix, Czedżu, Korea Południowa: DZIEŃ 3 premiera.200
Sportklub

08:00
Grand Slam, Tokio, Japonia: DZIEŃ 1 na-żywo
Fightklub

koszykówka mężczyzn
17:55 Turkish Airlines Euroliga – grupa C: LOKOMOTIV KUBAN – STELMET BC ZIELONA GÓRA na-żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Wojciech Michałowicz – Waldemar Kijanowski

łyżwiarstwo szybkie
16:00 Puchar Świata, Inzell, Niemcy: DZIEŃ 1 na-żywo
TVP-Sport-HDsport.tvp.pl
Komentarz: Piotr Dębowski (z Inzell)

narciarstwo alpejskie
18:30 Puchar Świata, Beaver Creak, USA: ZJAZD MĘŻCZYZN na-żywo
Eurosport 1 HDEurosport Player

21:00 Puchar Świata, Lake Louise, Kanada: ZJAZD KOBIET na-żywo
Eurosport 1 HDEurosport Player

poker
23:30
Magazyn WPT SEASON 12 premiera.200
Sportklub

rugby
19:00 Pro D2 – 11. kolejka: BIARRITZ – STADE MONTOIS na żywo
Eurosport Player

19:30 Pro D2 – 11. kolejka: US MONTAUBAN – US DAX na żywo
Eurosport Player

19:30 
Pro D2 – 11. kolejka: PAYS D’AIX – COLOMIERS na żywo
Eurosport Player


19:30 
Pro D2 – 11. kolejka: CARCASSONNE – AURILLAC na żywo
Eurosport Player

19:30 
Pro D2 – 11. kolejka: BEZIERS – BOURGOIN-JALLI na żywo
Eurosport Player


19:30 
Pro D2 – 11. kolejka: TARBES PYRENEES – ALBI na żywo
Eurosport Player

sanki
17:00 Puchar Świata, Lake Placid, USA: ZAWODY na-żywo
Eurosport 2 HDEurosport Player

23:00
 Puchar Świata, Lake Placid, USA: ZAWODY premiera.200
Eurosport 2 HDEurosport Player

siatkówka mężczyzn
18:00 PlusLiga – 8. kolejka: AZS CZĘSTOCHOWA – MKS BĘDZIN na-żywo
Polsat Sport HDIpla

snooker
14:00 UK Championship, York, Wielka Brytania: 1/4 FINAŁU na żywo
Eurosport 1 HDEurosport 2 HDEurosport Player

17:00 
UK Championship, York, Wielka Brytania: 1/4 FINAŁU premiera
Eurosport 1 HD

22:30 UK Championship, York, Wielka Brytania: 1/4 FINAŁU na żywo
Eurosport 2 HDEurosport Player

23:30 UK Championship, York, Wielka Brytania: 1/4 FINAŁU premiera
Eurosport 1 HD

skoki narciarskie
13:50 Puchar Świata Kobiet, Lillehammer, Norwegia: KONKURS INDYWIDUALNY na żywo
*(o 17:45 premiera w Eurosport 1 HD)

Eurosport PlayerEurosport 1 HD

20:00 Puchar Świata, Lillehammer, Norwegia: KWALIFIKACJE na żywo
Eurosport 1 HDEurosport Player

sporty ekstremalne
20:00 Magazyn GILLETTE WORLD SPORT premiera.200
Sportklub

sporty walki
22:00 VI Gala Sportów Walki, Międzychód: KUBA KOWALEWICZ – BARTŁOMIEJ KURCZEWSKI premiera.200
Fightklub

tenis
08:00 International Premier Tennis League: INDIAN ACES – OUE SINGAPORE SLAMMERS  na żywo
Supertennis HD

11:30 
International Premier Tennis League: PHILIPPINE MAVERICKS – JAPAN WARRIORS  na żywo
Supertennis HD


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

Przygotowali: Adam Zakrzewski, Krzysztof Sokólski, Piotr Barwaśny 

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About REDAKCJA