Sport w TV: piątek – 6 stycznia 2017

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA Turniej Czterech Skoczni w Bischofshofen 18:00 Magazyn NETBUSTERS 19:00 Magazyn COPA DEL REY 20:40 La Liga Santander – 17. kolejka: RCD ESPANYOL […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA Turniej Czterech Skoczni w Bischofshofen

piłka nożna
18:00
Magazyn NETBUSTERS premiera.200
CANAL+ Sport HD

19:00
Magazyn COPA DEL REY premiera.200
CANAL+ Sport HD

20:40
La Liga Santander – 17. kolejka: RCD ESPANYOL – DEPORTIVO LA CORUNA na żywo

Komentarz w Eleven: Patryk Mirosławski – Tomasz Ćwiąkała

20:50 FA Cup – 1/32 finału: WEST HAM UNITED – MANCHESTER CITY na żywo

Komentarz w Eleven Sports: Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński

20:55
Coupe de France – 1/32 finału: AS MONACO – AJ AJACCIO na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Dariusz Szpakowski


22:00
Magazyn BWF UNLIMITED premiera.200
Sportklub


14:00
Puchar Świata, Oberhof, Niemcy: SPRINT KOBIET na żywo
Polsat Sport HDIplaEurosport 1 HDEurosport Player


15:40 Puchar Świata, Altenberg, Niemcy: II PRZEJAZD DWÓJEK KOBIET na żywo

biegi narciarskie
10:30 Tour de Ski, Toblach, Włochy: 10 KM MĘŻCZYZN STYLEM DOWOLNYM na żywo
Eurosport 1 HDEurosport Player

12:30
Tour de Ski, Toblach, Włochy: 5 KM KOBIET STYLEM DOWOLNYM na żywo
Eurosport 1 HDEurosport Player


13:00 Mercedes-Benz Junior Cup 2017, Sindelfingen, Niemcy: DZIEŃ 1 na żywo


18:30 
Turniej, Oldenburg, Niemcy: TURNIEJ TOWARZYSKI na żywo

hokej na lodzie
15:50 Polska Hokej Liga – 31. kolejka: TATRYSKI PODHALE NOWY TARG – COMARCH CRACOVIA KRAKÓW na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Stanisław Snopek – Gabriel Samolej (z Nowego Targu)
Reporter: Anna Kozińska

koszykówka
17:30 Magazyn BASKET+ premiera.200
CANAL+ Sport HD

koszykówka mężczyzn
19:55 Turkish Airlines Euroleague: OLYMPIACOS PIREUS – PANATHINAIKOS SUPERFOODS ATENY na żywo
Polsat Sport Extra HD Ipla

18:45
Turkish Airlines Euroleague: FENERBAHCE – EA7 EMPORIO ARMANI MILAN na żywo


14:15 Cross del Campaccio 2017: WYŚCIG na żywo


18:25
Mistrzostwa Europy, Heerenveen, Holandia: 500 M KOBIET I MĘŻCZYZN na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Piotr Dębowski, Bogusław Solecki
Reporter: Aleksander Dzięciołowski

19:40
Mistrzostwa Europy, Heerenveen, Holandia: 3 KM KOBIET na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz w TVP: Piotr Dębowski, Bogusław Solecki
Reporter w TVP: Aleksander Dzięciołowski

21:05
Mistrzostwa Europy, Heerenveen, Holandia: 1000 M MĘŻCZYZN na żywo
*(premiera.200 w TVP Sport od 23:25)
sport.tvp.pl TVP Sport HD
Komentarz w TVP: Piotr Dębowski, Bogusław Solecki
Reporter w TVP: Aleksand
er Dzięciołowski


18:55
Turniej towarzyski, Irun, Hiszpania: HISZPANIA – POLSKA na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Maciej Iwański, Piotr Dębowski


22:00 Magazyn WPT 14 CHOCTAW premiera.200
Sportklub

rajdy terenowe
18:35 
Rajd Dakar 2017: ETAP 5 premiera.200
TVP 2 HD

20:10
Rajd Dakar 2017: ETAP 5 premiera.200
TVP 1 HD

23:00 
Rajd Dakar 2017: ETAP 5 premiera.200
Eurosport 1 HD


20:00 Pro D2 – 16. kolejka: US CARCASSONNE – OYONNAX RUGBY na żywo
Eurosport Player

20:00
 Pro D2 – 16. kolejka: US MONTAUBAN – RUGBY CLUB VANNES na żywo
Eurosport Player

20:00 
Pro D2 – 16. kolejka: US COLOMIERS – BOURGOIN  na żywo
Eurosport Player

20:00 
Pro D2 – 16. kolejka: SC ALBI – RC NARBONNE na żywo
Eurosport Player

20:00 
Pro D2 – 16. kolejka: AS BAZIERS HERAULT – SA XV CHARENTE RUGBY na żywo
Eurosport Player

20:30 
Pro D2 – 16. kolejka: BIARRITZ OLYMPIQUE – US DAX  na żywo
Eurosport Player

20:35
Guinnes Pro12 – 13. kolejka: LEINSTER – ZEBRE RUGBY na żywo
Eurosport Player


11:45
Puchar Świata, Königsee, Niemcy: I PRZEJAZD MĘŻCZYZN na żywo
Eurosport 1 HDEurosport Player

18:45
Puchar Świata, Königsee, Niemcy: II PRZEJAZD MĘŻCZYZN premiera.200
Eurosport 1 HDEurosport Player

19:15
Puchar Świata, Königsee, Niemcy: RYWALIZACJA DRUŻYNOWA premiera.200
Eurosport 1 HDEurosport Player

siatkówka mężczyzn
18:30
Serie A1 – 18. kolejka: CUCINE LUBA CIVITANOVA – REVIVRE MILANO na żywo
Sportklub
Komentarz w Sportklub: Robert Małolepszy – Witold Roman

20:15
Plusliga – 17. kolejka: ŁUCZNICZKA BYDGOSZCZ – ONICO AZS POLITECHNIKA WARSZAWSKA na żywo
Polsat Sport HDIpla


10:00 Puchar Świata, Altenberg, Niemcy: I PRZEJAZD KOBIET na żywo


11:30
Puchar Świata, Altenberg, Niemcy: II PRZEJAZD KOBIET na żywo

skoki narciarskie
16:30 Turniej Czterech Skoczni, Bischofshofen, Austria: STUDIO na żywo

Studio: Maciej Kurzajewski – Rafał Kot
Reporter: Michał Regulski

16:30 Turniej Czterech Skoczni, Bischofshofen, Austria: WSTĘP DO ZAWODÓW na żywo
Eurosport 1 HDEurosport Player

16:45 Turniej Czterech Skoczni, Bischofshofen, Austria: KONKURS INDYWIDUALNY na żywo
Eurosport 1 HDEurosport Player
Komentarz w TVP 1: Marek Rudziński, Sebastian Szczęsny (z Bischofshofen)

tenis
02:00
ATP World Tour, Brisbane, Australia – 1/4 finału: KYLE EDMUND – STAN WAWRINKA na żywo
Eurosport 1 HDEurosport Player

03:00 
Hopman Cup – 3. runda: NIEMCY – WIELKA BRYTANIA na żywo
Eurosport Player

04:00
ATP World Tour, Brisbane, Australia – 1/4 finału: JORDAN THOMPSON – KEI NISHIKORI na żywo
Eurosport 1 HDEurosport Player


05:00
WTA Tour, Shenzen, Chiny – 1/2 finału: JOHANNA KONTA – KATERINA SINIAKOVA na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Michał Lewandowski

06:00
WTA Tour, Brisbane, Australia – 1/2 finału: GARBINE MUGURUZA BLANCO – ALIZE CORNET na żywo
*(premiera.200 w TVP Sport od 10:30)
sport.tvp.pl
TVP Sport HD
Komentarz: Grzegorz Mędrzejewski

07:00
WTA Tour, Shenzen, Chiny – 1/2 finału: ALISON RISKE – CAMILA GIORGI na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Joanna Sakowicz-Kostecka

07:30
ATP World Tour, Brisbane, Australia – 1/4 finału: DOMINIC THIEM – GRIGOR DIMITROV na żywo
Eurosport Player


10:00
ATP World Tour, Brisbane, Australia – 1/4 finału: MILOS ROANIC – RAFAEL NADAL na żywo
Eurosport Player

10:30
Hopman Cup – 1/2 finału: SZWAJCARIA – FRANCJA na żywo
Eurosport 2 HDEurosport Player


12:00
WTA Tour, Brisbane, Australia – 1/2 finału: ELINA SVITOLINA – KAROLINA PLISKOVA na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Jacek Jońca

12:30
ATP World Tour, Chennai, Indie – 1/4 finału: ALBERTG RAMOS VINOLAS – DUDI SELA na żywo
Polsat Sport Extra HD Ipla

14:30
ATP World Tour, Chennai, Indie – 1/4 finału: BENOIT PAIRE – ALJAZ BEDENE na żywo
Polsat Sport Extra HD Ipla

15:00
ATP World Tour 250, Doha, Katar – 1/2 finału: FERNANDO VERDASCO – NOVAK DJOKOVIC na żywo
Eurosport Player

inne
17:45 Magazyn SPORT NEWS+ premiera.200
CANAL+ Sport HD

23:00
Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo
TVP Sport HD

23:30 
Magazyn SPORT NEWS+ premiera.200
CANAL+ Sport HD

*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

About Piotr Barwaśny