Sport w TV: piątek – 8 marca 2019

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 17:30 LOTTO Ekstraklasa – 25. kolejka: WSTĘP DO MECZU  Studio: Michał Zawacki – Andrzej Strejlau (z Zabrza) 17:45 Fortuna 1. liga – 23. kolejka: WSTĘP DO MECZU  […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.


17:30 LOTTO Ekstraklasa – 25. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
Ipla
Studio: Michał Zawacki – Andrzej Strejlau (z Zabrza)

17:45 
Fortuna 1. liga – 23. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
Ipla
Komentarz: Szymon Rojek – Grzegorz Lato (z Mielca)
Reporter: Mariusz Hawryszczuk


17:55 
LOTTO Ekstraklasa – 25. kolejka: GÓRNIK ZABRZE – PIAST GLIWICE na żywo
Ipla
Komentarz: Tomasz Lach – Maciej Żurawski (z Zabrza)

17:55 Fortuna 1. liga – 23. kolejka: PGE FKS STAL MIELEC – ŁKS ŁÓDŹ na żywo
Ipla
Komentarz: Szymon Rojek – Grzegorz Lato (z Mielca)

18:00 
Magazyn LA LIGA SHOW 
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Gabriel Rogaczewski

18:25 2. Bundesliga – 25. kolejka: FC UNION BERLIN – FC INGOLSTADT 04 na żywo
Ipla
Komentarz: Patryk Mirosławski – Sebastian Chabiniak

18:30 
Magazyn PREMIER LEAGUE MATCH PACK 
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Michał Kornacki, Adam Zakrzewski

20:00 LOTTO Ekstraklasa – 25. kolejka: SUPER PIĄTEK na żywo
CANAL+ Sport HD
Studio: Cezary Olbrycht – Andrzej Juskowiak (z Wrocławia)
Reporterzy: Maciej Klimek, Mariusz Wróblewski

20:25 
LOTTO Ekstraklasa – 25. kolejka: ŚLĄSK WROCŁAW – JAGIELLONIA BIAŁYSTOK na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Robert Skrzyński – Remigiusz Jezierski (z Wrocławia)

20:25 Serie A – 27. kolejka: JUVENTUS FC – UDINESE CALCIO na żywo
Ipla
Komentarz: Mateusz Święcicki – Filip Kapica

20:20 
Bundesliga – 25. kolejka: VFL WOLFSBURG – FC SCHALKE 04 GELSENKIRCHEN na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński

21:00 La Liga Santander – 27. kolejka: ATHLETIC BILBAO – RCD ESPANYOL na żywo
Ipla
Komentarz: Łukasz Wiśniowski – Marcin Gazda

22:30 LOTTO Ekstraklasa – 24. kolejka: SUPER PIĄTEK na żywo
CANAL+ Sport HD
Studio: Cezary Olbrycht – Andrzej Juskowiak (z Wrocławia)
Reporterzy: Maciej Klimek, Mariusz Wróblewski


16:00 
Mistrzostwa Świata, Östersund, Szwecja: BIEG SPRINTERSKI KOBIET na żywo
Eurosport 1 HDIpla
Komentarz w Eurosporcie 1: Tomasz Jaroński – Krzysztof Wyrzykowski


04:00 Zimowa Uniwersjada, Krasnojarsk, Rosja: SPRINT DRUŻYNOWY ST. DOWOLNYM na żywo


05:50 
Zimowa Uniwersjada, Krasnojarsk, Rosja: SPRINT DRUŻYNOWY ST. DOWOLNYM na żywo


22:55 Magazyn RING TVP SPORT 
TVP Sport HDsport.tvp.pl


08:30 PGA European Tour – Qatar Masters, Doha, Katar: II RUNDA na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Andrzej Person, Jacek Person

12:00
PGA European Tour – Qatar Masters, Doha, Katar: II RUNDA na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Andrzej Person, Jacek Person

20:00 
PGA Tour – Arnold Palmer Invitational, Orlando, USA: II RUNDA na żywo


20:10 Cavaliada Tour, Warszawa: WENUS & MARS na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Jarosław Idzi (z Warszawy)
Studio: Sylwia Dekiert (z Warszawy)
Reporter: Anna Kozińska


17:45 
Magazyn BASKET+ 
CANAL+ Sport HD

17:50 
EuroCup – 1/4 finału: LOKOMOTIV KUBAN – UNICS KAZAN na żywo


17:50 
EuroCup – 1/4 finału: LIETUVOS RYTAS – VALENCIA BASKET na żywo


20:20 
EuroCup – 1/4 finału: MORABANC ANDORRA – LYON-VILLEURBANNE na żywo


20:45
EuroCup – 1/4 finału: UNICAJA MALAGA – ALBA BERLIN na żywo
Ipla


06:50 
Zimowa Uniwersjada, Krasnojarsk, Rosja: PROGRAM KRÓTKI PAR SPORTOWYCH na żywo


07:50 Zimowa Uniwersjada, Krasnojarsk, Rosja: PROGRAM KRÓTKI SOLISTEK na żywo


13:30 Zimowa Uniwersjada, Krasnojarsk, Rosja: TANIEC DOWOLNY na żywo



03:50 
Zimowa Uniwersjada, Krasnojarsk, Rosja: 1. PRZEJAZD SLALOMU GIGANTA MĘŻCZYZN na żywo


06:50 Zimowa Uniwersjada, Krasnojarsk, Rosja: 2. PRZEJAZD SLALOMU GIGANTA MĘŻCZYZN na żywo
*(o 09:30  w Eurosport 1 HD)
Eurosport 1 HDIpla

10:15 Puchar Świata, Szpindlerowy Młyn, Czechy: 1. PRZEJAZD SLALOMU GIGANTA KOBIET na żywo
Eurosport 1 HDIpla

13:15 
Puchar Świata, Szpindlerowy Młyn, Czechy: 2. PRZEJAZD SLALOMU GIGANTA KOBIET na żywo
Eurosport 1 HDIpla


22:00 Puchar Świata, Mammoth Mountain, USA: HALF PIPE na żywo
*(od 22:45 również w Eurosport 2 HD)
Ipla


17:45 
PGNiG Superliga – 21. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Studio: Mariusz Jankowski (z Lubina)
Reporter: Kacper Tomczyk


17:55 
PGNiG Superliga – 21. kolejka: METRACO ZAGŁĘBIE LUBIN – KPR GMINY KOBIERZYCE na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Tomasz Jasina (z Lubina)


18:00 
PGNiG Superliga – 21. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo

Studio: Krzysztof Bandych – Michał Matysik, Sławomir Szmal (z Kielc)
Reporterzy: Bartek Ignacik, Łukasz Lasia

18:25 
PGNiG Superliga – 21. kolejka: PGE VIVE KIELCE – ORLEN WISŁA PŁOCK na żywo

Komentarz: Piotr Karpiński – Iwona Niedźwiedź (z Kielc)


17:30
PlusLiga – 24. kolejka: TREFL GDAŃSK – ALURON VIRTU WARTA ZAWIERCIE na żywo
Polsat Sport HDIpla

20:30
PlusLiga – 24. kolejka: INDYKPOL AZS OLSZTYN – ONICO WARSZAWA na żywo
Polsat Sport HDIpla


19:15 Puchar Świata, Oslo, Norwegia: STUDIO na żywo
Eurosport 1 HDIpla

19:30
Puchar Świata, Oslo, Norwegia: KWALIFIKACJE na żywo
Eurosport 1 HDIpla

20:30 
Puchar Świata, Oslo, Norwegia: STUDIO na żywo
Eurosport 1 HDIpla


13:55 Players Championship, Preston, Wielka Brytania: ĆWIERĆFINAŁ na żywo
Eurosport PlayerIpla

20:45
Players Championship, Preston, Wielka Brytania: PÓŁFINAŁ na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


15:00 Zimowa Uniwersjada, Krasnojarsk, Rosja: HALF PIPE na żywo


18:20
Puchar Świata, Mammoth Mountain, USA: SLOPESYTLE na żywo



20:00
ATP World Tour 1000, Indian Wells, USA – 1. runda: DONALD YOUNG – HUBERT HURKACZ na żywo
Ipla

20:00 
WTA Tour, Indian Wells, USA – 2. runda: GARBINE MUGURUZA – LAUREN DAVIS na żywo
sport.tvp.pl

22:00 
WTA Tour, Indian Wells, USA – 2. runda: STEFANIE VOEGELE – SLOANE STEPHENS na żywo
sport.tvp.pl

00:00
(pt/sob) WTA Tour, Indian Wells, USA – 2. runda: BARBORA STRYCOVA – SIMONA HALEP na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Joanna Sakowicz


18:55 
Liga Mistrzów ETTU – 1/2 finału: VAILLANTE SPORTS ANGERS TT – TTC FAKEL GAZPROM na żywo

Komentarz: Gabriel Waliszko

22:00 
Liga Mistrzów ETTU – 1/2 finału: TTSC „UMMC” – BORUSSIA DUESSELDORF

Komentarz: Gabriel Waliszko


10:50 
ITU World Triathlon Series, Abu Zabi, ZEA: RYWALIZACJA MĘŻCZYZN na żywo
Ipla

12:50 
ITU World Triathlon Series, Abu Zabi, ZEA: RYWALIZACJA KOBIET na żywo
Ipla


11:50 Moto3 – Grand Prix Kataru: I SESJA TRENINGOWA na żywo
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak

12:45 Moto2 – Grand Prix Kataru: I SESJA TRENINGOWA na żywo
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak

13:40 MotoGP – Grand Prix Kataru: I SESJA TRENINGOWA na żywo
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak

16:10 Moto3 – Grand Prix Kataru: II SESJA TRENINGOWA na żywo
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak

17:05 Moto2 – Grand Prix Kataru: II SESJA TRENINGOWA na żywo
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak

18:00 MotoGP – Grand Prix Kataru: II SESJA TRENINGOWA na żywo
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak

inne
18:25 Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

18:30 Magazyn SPORT TELEGRAM na żywo


19:20 
Magazyn SPORT na żywo


19:25 
Magazyn SPORT na żywo


19:35 
Magazyn SPORT na żywo


22:20 
Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl


23:00 
Magazyn SPORT NEWS+ 
CANAL+ Sport HD

23:30 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About Jakub Telecki