Sport w TV: piątek – 9 listopada 2018

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 04:25 Major League Soccer – 2. runda play-0ff: SEATTLE SOUNDERS FC – PORTLAND TIMBERS  *(o 08:30  w Eurosport 1 HD) 17:30 Lotto Ekstraklasa – 15. kolejka: WSTĘP DO […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.


04:25 Major League Soccer – 2. runda play-0ff: SEATTLE SOUNDERS FC – PORTLAND TIMBERS na żywo
*(o 08:30  w Eurosport 1 HD)
Ipla

17:30 Lotto Ekstraklasa – 15. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
Ipla

17:55 
Lotto Ekstraklasa – 15. kolejka: GÓRNIK ZABRZE – ŚLĄSK WROCŁAW na żywo
Ipla

18:00 
Magazyn LA LIGA SHOW 
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Piotr Laboga

18:25 2. Bundesliga – 13. kolejka: SC PADERBORN – HOLSTEIN KIEL na żywo
Ipla
Komentarz: Michał Mitrut – Marcin Gazda

18:30
Magazyn PREMIER LEAGUE MATCH PACK 
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Michał Kornacki, Adam Zakrzewski

20:00 
Lotto Ekstraklasa – 15. kolejka: SUPER PIĄTEK na żywo
CANAL+ Sport HD
Studio: Cezary Olbrycht – Andrzej Juskowiak (ze Szczecina)
Reporterzy: Żelisław Żyżyński, Tomasz Lipiński

20:25 
Lotto Ekstraklasa – 15. kolejka: POGOŃ SZCZECIN – LEGIA WARSZAWA na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Bartosz Gleń – Maciej Murawski (ze Szczecina)

20:25
Serie A – 12. kolejka: FROSINONE CALCIO – ACF FIORENTINA na żywo
Ipla
Komentarz: Piotr Dumanowski – Piotr Czachowski

20:25 
Bundesliga – 11. kolejka: HANNOVER 96 – VFL WOLFSBURG na żywo
Ipla
Komentarz: Patryk Mirosławski – Dominik Guziak

20:30 
Fortuna 1. Liga – 18. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
Ipla
Komentarz: Grzegorz Michalewski – Janusz Kudyba (z Tych)
Reporter: Mariusz Hawryszczuk


20:40 
Fortuna 1. Liga – 18. kolejka: GKS TYCHY – ODRA OPOLE na żywo
Ipla
Komentarz: Grzegorz Michalewski – Janusz Kudyba (z Tych)

20:55
La Liga Santander – 12. kolejka: LEVANTE UD – REAL SOCIEDAD na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Pawłowski – Tomasz Ćwiąkała

20:55 FA Cup – 1. runda: HARINGEY BOROUGH – AFC WIMBLEDON na żywo

Komentarz: Marcin Grzywacz

22:30 
Lotto Ekstraklasa – 15. kolejka: SUPER PIĄTEK na żywo
CANAL+ Sport HD
Studio: Cezary Olbrycht – Andrzej Juskowiak (ze Szczecina)
Reporterzy: Żelisław Żyżyński, Tomasz Lipiński


04:00 Golden Boy, Indio, USA: NEECO MACIAS – JESUS SOTO KARASS na żywo


16:00
Magazyn RING TVP SPORT 
TVP Sport HDsport.tvp.pl

19:30 
Rocky Boxing Night, Konin: IGOR JAKUBOWSKI – OLEKSIEJ ŻUK na żywo
*(od 20:30 również w Polsat Sport HD)
IplaPolsat Sport HD
Studio: Mateusz Borek – Maciej Miszkin (z Konina)
Komentarz: Janusz Pindera – Grzegorz Proksa (z Konina)


20:00 IEM Chicago – CS:GO: DZIEŃ 4 na żywo
sport.tvp.pl


09:00 
PGA European Tour – Nedbank Golf Challenge, Sun City, RPA: II RUNDA na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Andrzej Person, Jacek Person

19:00 
PGA Tour – Mayakoba Golf Classic, Playa del Carmen, Meksyk: II RUNDA na żywo
Ipla


17:05 Turniej EIHC, Gdańsk: STUDIO na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

17:25 
Turniej EIHC, Gdańsk: POLSKA – DANIA na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Stanisław Snopek – Waldemar Matuszak


17:00 
Tahincioglu Basketball Super League – 6. kolejka: GAZIANTEP BASKETBOL – AREL UNIVERSITESI BUYUKCEKMECE BASKETBOL na żywo

Komentarz: Jakub Ryś

17:45 
Magazyn BASKET+ 
CANAL+ Sport HD

23:00 
Turkish Airlines Euroliga – 6. kolejka: PANATHINAIKOS OPAP ATENY – OLYMPIACOS PIREUS 
Ipla


06:20 Grand Prix – NHK Trophy, Hiroszima, Japonia: PROGRAM KRÓTKI PAR TANECZNYCH na żywo
*(o 09:45  w Eurosport 2 HD)
Ipla

08:00 Grand Prix – NHK Trophy, Hiroszima, Japonia: PROGRAM KRÓTKI SOLISTEK na żywo
Ipla

11:00 Grand Prix – NHK Trophy, Hiroszima, Japonia: PROGRAM KRÓTKI SOLISTÓW na żywo
Ipla


13:30
Mistrzostwa Świata, Aszchabad, Turkmenistan: MĘŻCZYŹNI DO 109 KG na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Sebastian Szczęsny

16:00
Mistrzostwa Świata, Aszchabad, Turkmenistan: KOBIETY DO 87 KG na żywo
sport.tvp.pl
Komentarz: Sebastian Szczęsny


19:50 Pro D2 – 11. kolejka: COLOMIERS – AURILLAC na żywo
Eurosport Player

19:50
Pro D2 – 11. kolejka: NEVERS – MONTAUBAN na żywo
Eurosport Player

19:50
Pro D2 – 11. kolejka: MONT-DE-MARSAN – VANNES na żywo
Eurosport Player

19:50
Pro D2 – 11. kolejka: BAYONNE – BOURG-EN-BRESSE na żywo
Eurosport Player

19:50
Pro D2 – 11. kolejka: MASSY – OYONNAX na żywo
Eurosport Player

20:20
Pro D2 – 11. kolejka: PROVENCE RUGBY – BEZIERS na żywo
Eurosport Player


18:00 Liga Siatkówki Kobiet – 2. kolejka: BANK POCZTOWY PAŁAC BYDGOSZCZ – CHEMIK POLICE na żywo
Polsat Sport HDIpla


19:55 Champion of Champions, Coventry, Wielka Brytania: PÓŁFINAŁ na żywo
*(do 22:15 i od 22:35 w TVP Sport HD)
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Piotr Dębowski


19:00 Next Gen ATP Finals, Mediolan, Włochy – 1/2 finału: ALEX DE MINAUR – JAUME MUNAR na żywo
Ipla

21:00 
Next Gen ATP Finals, Mediolan, Włochy – 1/2 finału: STEFANOS TSITSIPAS – ANDREY RUBLEV na żywo
Ipla


13:30 Formuła 1 – Grand Prix Brazylii: STUDIO na żywo
Ipla

13:55 
Formuła 1 – Grand Prix Brazylii: I SESJA TRENINGOWA na żywo
Ipla
Komentarz: Michał Gąsiorowski – Mikołaj Sokół

15:30
Formuła 1 – Grand Prix Brazylii: STUDIO na żywo
Ipla

17:30
Formuła 1 – Grand Prix Brazylii: STUDIO na żywo
Ipla

17:55 
Formuła 1 – Grand Prix Brazylii: II SESJA TRENINGOWA na żywo
Ipla
Komentarz: Michał Gąsiorowski – Mikołaj Sokół

19:30
Formuła 1 – Grand Prix Brazylii: STUDIO na żywo
Ipla

inne
18:30 Magazyn SPORT TELEGRAM na żywo


18:35 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

19:20 
Magazyn SPORT na żywo


19:35 
Magazyn SPORT na żywo


20:25 
Magazyn SPORT na żywo


22:15
Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

23:25 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

23:30
Magazyn SPORT NEWS+ 
CANAL+ Sport HD

*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie    

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About Jakub Telecki