Sport w TV: poniedziałek – 1 kwietnia 2019

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA Premier League – 32. kolejka: ARSENAL FC – NEWCASTLE UNITED FC 02:50 Major League Soccer: LOS ANGELES GALAXY – PORTLAND TIMBERS  Komentarz: Mariusz Hawryszczuk 11:30 LOTTO […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA Premier League – 32. kolejka: ARSENAL FC – NEWCASTLE UNITED FC


02:50 Major League Soccer: LOS ANGELES GALAXY – PORTLAND TIMBERS na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Mariusz Hawryszczuk

11:30 LOTTO Ekstraklasa – 27. kolejka: GÓRNIK ZABRZE – CRACOVIA 
Ipla

13:45 LOTTO Ekstraklasa – 27. kolejka: POGOŃ SZCZECIN – JAGIELLONIA BIAŁYSTOK 
Ipla

16:00 LOTTO Ekstraklasa – 27. kolejka: PODSUMOWANIE KOLEJKI
Ipla

17:00 
Magazyn SERIE A 
Ipla

18:00 
Magazyn BUNDESLIGA HIGHLIGHTS SHOW 
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Grzegorz Kaczmarczyk

18:00 
Magazyn BUNDESLIGA 
Ipla

19:00 
Magazyn LA LIGA HIGHLIGHTS SHOW 
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Piotr Domagała

19:00 
Magazyn LA LIGA SANTANDER 
Ipla

20:00 Magazyn EKSTRAKLASA PO GODZINACH na żywo
CANAL+ Sport HD
Studio: Filip Surma – Paulina Bojarska

20:00 
Magazyn EREDIVISIE 
Ipla
Redakcja: Paweł Ślęzak

20:25 
2. Bundesliga – 27. kolejka: FC ERZGEBIRGE AUE – DYNAMO DREZNO na żywo
Ipla
Komentarz: Julian Kowalski – Sebastian Chabiniak

20:30 
Magazyn 4-4-2 na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

20:30 
Magazyn FORTUNA 1. LIGA na żywo
Ipla
Studio: Marcin Feddek – Janusz Kudyba, Tomasz Łapiński

20:55
Premier League – 32. kolejka: ARSENAL FC – NEWCASTLE UNITED FC na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Przemysław Pełka – Tomasz Ćwiąkała

21:55 
Magazyn GOL EKSTRA na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

23:15 
Magazyn EKSTRAPAKA – 27. KOLEJKA 
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Radosław Śliwiński


03:00 Mistrzostwa Świata Mężczyzn, Lethbridge, Kanada – faza grupowa: NIEMCY – USA na żywo
Ipla

17:00
Mistrzostwa Świata Mężczyzn, Lethbridge, Kanada – faza grupowa: HOLANDIA – JAPONIA na żywo
Ipla

22:00 
Mistrzostwa Świata Mężczyzn, Lethbridge, Kanada – faza grupowa: USA – SZKOCJA na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


20:00 
Ekstraklasa – 14. kolejka: MKS POGOŃ ’04 SZCZECIN – RED DRAGONS PNIEWY na żywo



13:45 
easyCredit BBL – 26. kolejka: BROSE BAMBERG – ALBA BERLIN

Komentarz: Radosław Spiak

17:45 
Magazyn BASKET+ 
CANAL+ Sport HD

18:00 
Tahincioglu Basketball Super League – 24. kolejka: PINAR KARSIYAKA – FENERBAHCE BEKO na żywo

Komentarz: Krzysztof Sendecki

22:00 
Tahincioglu Basketball Super League – 24. kolejka: BESIKTAS SOMPO JAPAN – ANADOLU EFES 

Komentarz: Jakub Ryś


21:00 Magazyn KONTRATAK PGNIG SUPERLIGA na żywo

Studio: Piotr Karpiński, Iwona Niedźwiedź
Reporterzy: Szymon Ratajczak, Łukasz Lasia



17:30 
Nordic Swim Tour, Helsinki, Finlandia: DZIEŃ 1 na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


17:30 
Liga Siatkówki kobiet – 1/4 finału: ŁKS COMMERCECON ŁÓDŹ – BKS PROFI CREDIT BIELSKO-BIAŁA na żywo
Polsat Sport HDIpla


11:00 Serie A1 – 1/4 finału: SIR SAFETY CONAD PERUGIA – VERO VOLLEY MONZA 
Ipla

18:10 
Serie A1 – 1/4 finału: CUCINE LUBE CIVITANOVA – CALZEDONIA VERONA
Ipla

20:30 PlusLiga – mecz o miejsca 7-12: ASSECO RESOVIA RZESZÓW – GKS KATOWICE na żywo
Polsat Sport HDIpla


03:30 China Open, Pekin, Chiny: DZIEŃ 1 na żywo
Eurosport Player

08:25 China Open, Pekin, Chiny: DZIEŃ 1 na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

13:25 China Open, Pekin, Chiny: DZIEŃ 1 na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


20:00 Magazyn PUNCHER EXTRA TIME 
Ipla


16:00 WTA Tour, Charleston, USA – 1. runda: SABINE LISICKI – SOFIA KENIN na żywo
sport.tvp.pl

18:00
WTA Tour, Charleston, USA – 1. runda: JELENA OSTAPENKO – JOHANNA LARSSON na żywo
sport.tvp.pl

20:00
WTA Tour, Charleston, USA – 1. runda: DESTANEE AIAVA – BELINDA BENCIC na żywo
sport.tvp.pl


22:00
WTA Tour, Charleston, USA – 1. runda: SHELBY ROGERS – EVGENIYA RODINA na żywo
sport.tvp.pl


08:00 Moto2 – Grand Prix Argentyny: WYŚCIG
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski – Adam Badziak

09:30 Moto3 – Grand Prix Argentyny: WYŚCIG
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski – Adam Badziak


21:00 Magazyn #ELEVENF1 na żywo
Ipla

22:50
Magazyn F1: GP BAHRAJNU 
Polsat Sport HDIpla


22:00 Magazyn CZARNY CHARAKTER: SPARTA WROCŁAW 

Redakcja: Piotr Stefański

inne
18:30 Magazyn SPORT TELEGRAM na żywo


19:05 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

19:20 
Magazyn SPORT na żywo


19:25 
Magazyn SPORT na żywo


19:35 
Magazyn SPORT na żywo


21:30 
Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl


21:50 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

23:00 Magazyn SPORT NEWS+ 
CANAL+ Sport HD

*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About Jakub Telecki