Sport w TV: poniedziałek – 13 maja 2019

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 10:00 LOTTO Ekstraklasa – grupa mistrzowska, 35. kolejka: LECHIA GDAŃSK – KGHM ZAGŁĘBIE LUBIN  12:15 LOTTO Ekstraklasa – grupa spadkowa, 35. kolejka: MIEDŹ LEGNICA – GÓRNIK […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.


10:00 LOTTO Ekstraklasa – grupa mistrzowska, 35. kolejka: LECHIA GDAŃSK – KGHM ZAGŁĘBIE LUBIN 
Eurosport PlayerIpla

12:15 LOTTO Ekstraklasa – grupa spadkowa, 35. kolejka: MIEDŹ LEGNICA – GÓRNIK ZABRZE 
Eurosport PlayerIpla

17:00 
LOTTO Ekstraklasa – 35. kolejka: PODSUMOWANIE KOLEJKI 
Eurosport PlayerIpla

17:00 
Magazyn SERIE A 
Ipla

17:30 
LOTTO Ekstraklasa – grupa spadkowa, 36. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
Eurosport PlayerIpla
Studio: Edward Durda – Radosław Majdan (z Gdyni)

17:55 
LOTTO Ekstraklasa – grupa spadkowa, 36. kolejka: ARKA GDYNIA – WISŁA KRAKÓW na żywo
Eurosport PlayerIpla
Komentarz: Julian Kowalski – Maciej Terlecki (z Gdyni)

18:00 
Magazyn BUNDESLIGA HIGHLIGHTS SHOW 
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Grzegorz Kaczmarczyk

18:00 
Magazyn BUNDESLIGA 
Ipla

19:00 
Serie A – 36. kolejka: BOLOGNA FC – PARMA CALCIO na żywo
Ipla
Komentarz: Piotr Dumanowski – Dominik Guziak

19:00 
Magazyn LA LIGA HIGHLIGHTS SHOW 
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Piotr Domagała

19:00 
Magazyn LA LIGA SANTANDER 
Ipla

20:00 Magazyn EKSTRAKLASA PO GODZINACH na żywo
CANAL+ Sport HD
Studio: Żelisław Żyżyński – Paulina Bojarska

20:30 
Magazyn FORTUNA 1. LIGA na żywo
Ipla
Studio: Szymon Rojek – Tomasz Łapiński, Janusz Kudyba

20:40 
Magazyn 4-4-2 na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Studio: Dariusz Szpakowski

20:40
League Two – mecz barażowy: GREEN ROVERS – TRANMERE ROVERS na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński

21:00 Serie A – 36. kolejka: INTER MEDIOLAN – CHIEVO WERONA na żywo
Ipla
Komentarz: Julian Kowalski – Piotr Czachowski

21:00 
Magazyn EKSTRAPAKA – 35. KOLEJKA 
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Radosław Śliwiński

22:00 
Magazyn GOL EKSTRA na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

22:00
Magazyn EREDIVISIE 
Ipla
Redakcja: Paweł Ślęzak


23:00 Ekstraklasa – 3. mecz, 3. runda: DSB TIANDE LUBIN – ENERGYRE ARKADIA TCZEW 


18:00 ESL Mistrzostwa Polski – CS:GO: DZIEŃ 1 na żywo
sport.tvp.pl


20:00 Ekstraklasa – runda zwycięzców, 25. kolejka: PIAST GLIWICE – GATTA ACTIVE ZDUŃSKA WOLA na żywo


16:10
 Mistrzostwa Świata Elity, Bratysława, Słowacja – grupa B: ROSJA – CZECHY na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Stanisław Snopek – Mariusz Czerkawski


20:10 Mistrzostwa Świata Elity, Koszyce, Słowacja – grupa A: SŁOWACJA – KANADA na żywo
*(o 00:10  w TVP Sport HD)
sport.tvp.plTVP Sport HD
Komentarz: Patryk Rokicki – Piotr Chłystek


13:05 Giro d’Italia, Włochy: ETAP 3 na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


17:00 
Magazyn GIRO EXTRA na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


23:00 Tour of California, USA: ETAP 2 na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


01:00 NBA – play-off: TORONTO RAPTORS – PHILADELPHIA 76ERS na żywo
CANAL+ Sport HD

17:45 
Magazyn BASKET+ 
CANAL+ Sport HD

23:00
Magazyn ENERGA BASKET LIGA 
Polsat Sport HDIpla


21:00 Magazyn KONTRATAK PGNIG SUPERLIGA na żywo

Studio: Krzysztof Bandych, Iwona Niedźwiedź
Reporterzy: Łukasz Lasia, Piotr Bugajny


16:30 Montreux Volley Masters – grupa B: SZWAJCARIA – TURCJA na żywo
Ipla

18:45 Montreux Volley Masters – grupa A: JAPONIA – CHINY na żywo
Ipla

21:15 Montreux Volley Masters – grupa B: TAJLANDIA – WŁOCHY na żywo
Polsat Sport HDIpla


20:00 Magazyn PUNCHER EXTRA TIME 
Ipla


20:00 PSA World Tour, Manchester, Wielka Brytania: DZIEŃ 5 na żywo
Eurosport Player


11:00 ATP World Tour 1000, Rzym, Włochy – 1. runda: BORNA CORIC – FELIX AUGER-ALIASSIME na żywo
Polsat Sport HDIpla

11:00 
WTA Tour, Rzym, Włochy – 1. runda: ALIAKSANDRA SASNOVICH – DOMINIKA CIBULKOVA na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

13:00 
ATP World Tour 1000, Rzym, Włochy – 1. runda: LORENZO SONEGO – KAREN KHACHANOV na żywo
Polsat Sport HDIpla

13:00 
WTA Tour, Rzym, Włochy – 1. runda: SERENA WILLIAMS – REBECCA PETERSON na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

15:00 
ATP World Tour 1000, Rzym, Włochy – 1. runda: ALEX DE MINAUR – MARCO CECCHINATO na żywo
Polsat Sport HDIpla

15:00 
WTA Tour, Rzym, Włochy – 1. runda: VENUS WILLIAMS – ELISE MERTENS na żywo
sport.tvp.pl

17:00 ATP World Tour 1000, Rzym, Włochy – 1. runda: ALBERT RAMOS-VINOLAS – GAEL MONFILS na żywo
Ipla

17:00 
WTA Tour, Rzym, Włochy – 1. runda: VICTORIA AZARENKA – SHUAI ZHANG na żywo
sport.tvp.pl


19:00 
ATP World Tour 1000, Rzym, Włochy – 1. runda: RICHARD GASQUET – JEREMY CHARDY na żywo
Ipla

19:00 
WTA Tour, Rzym, Włochy – 1. runda: MADISON KEYS – POLONA HERCOG na żywo
sport.tvp.pl


21:30 
WTA Tour, Rzym, Włochy – 1. runda: SOFIA KENIN – JASMINE PAOLINI na żywo
sport.tvp.pl


20:00 Magazyn F1: GRAND PRIX HISZPANII 
Polsat Sport HDIpla

21:00 Magazyn #ELEVENF1 na żywo
Ipla


20:00 Magazyn PGE EKSTRALIGI na żywo
Ipla

22:00
Magazyn CZARNY CHARAKTER 

Redakcja: Gabriel Waliszko

inne
18:30 Magazyn SPORT TELEGRAM na żywo


19:20 
Magazyn SPORT na żywo


19:25 
Magazyn SPORT na żywo


19:35 
Magazyn SPORT na żywo


19:55 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

21:35 
Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl


22:55 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

23:00 Magazyn SPORT NEWS+ 
CANAL+ Sport HD

*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

About Jakub Telecki