Sport w TV: poniedziałek – 15 października 2018

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA Liga Narodów UEFA – 4. kolejka, liga A: HISZPANIA – ANGLIA 16:30 Magazyn FORTUNA 1. LIGA  18:00 Liga Narodów UEFA – 4. kolejka, liga […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA Liga Narodów UEFA – 4. kolejka, liga A: HISZPANIA – ANGLIA


16:30 Magazyn FORTUNA 1. LIGA 
Polsat Sport HDIpla

18:00 Liga Narodów UEFA – 4. kolejka, liga A: STUDIO na żywo
*(o 20:20 również w TVP Sport HD)
Polsat Sport HDIplaTVP Sport HDsport.tvp.pl
Studio w Polsacie Sport: Przemysław Iwańczyk – Artur Wichniarek, Piotr Urban, Tomasz Frankowski
Analiza w Polsacie Sport: Marcin Feddek – Tomasz Łapiński

19:15 
Magazyn 4-4-2 na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

20:35 
Liga Narodów UEFA – 4. kolejka, liga A: HISZPANIA – ANGLIA na żywo
Polsat Sport HDTVP Sport HDIplasport.tvp.pl
Komentarz w Polsacie Sport: Cezary Kowalski – Paweł Golański
Komentarz w TVP Sport: Sławomir Kwiatkowski – Marcin Żewłakow

20:35 
Liga Narodów UEFA – 4. kolejka, liga A: ISLANDIA – SZWAJCARIA na żywo
Ipla
Komentarz: Tomasz Włodarczyk – Dariusz Wdowczyk

20:35 
Liga Narodów UEFA – 4. kolejka, liga B: BOŚNIA I HERCEGOWINA – IRLANDIA PÓŁNOCNA na żywo
Ipla
Komentarz: Piotr Przybysz

22:50 
Liga Narodów UEFA – 4. kolejka, liga A: STUDIO na żywo
Polsat Sport HDTVP Sport HDIplasport.tvp.pl
Studio w Polsacie Sport: Przemysław Iwańczyk – Artur Wichniarek, Piotr Urban, Tomasz Frankowski
Analiza w Polsacie Sport: Marcin Feddek – Tomasz Łapiński

23:10 
Liga Narodów UEFA – 4. kolejka, liga C: ESTONIA – WĘGRY 
Ipla
Komentarz: Mariusz Hawryszczuk

23:30
Magazyn LIGI NARODÓW UEFA na żywo
Polsat Sport HDIpla
Studio: Szymon Rojek – Artur Wichniarek


20:00 Ekstraklasa – 4. kolejka: GATTA ACTIVE ZDUŃSKA WOLA – PIAST GLIWICE na żywo


22:00 Letnie Igrzyska Olimpijskie Młodzieży, Buenos Aires, Argentyna: FINAŁY na żywo
*(od 00:00 w TVP Sport HD)
sport.tvp.plTVP Sport HD
Komentarz: Andrzej Zdzieszyński – Piotr Kulbicki


09:30 
Beijing Masters, Pekin, Chiny: PODSUMOWANIE 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


17:45 Magazyn BASKET+ 
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Marcin Stachowicz

22:00 
easyCredit BBL – 3. kolejka: BROSE BAMBERG – MHP RIESEN LUDWIGSBURG 

Komentarz: Krzysztof Sendecki


06:05 Letnie Igrzyska Olimpijskie Młodzieży, Buenos Aires, Argentyna: DZIEŃ 4
TVP Sport HD
Komentarz: Aleksander Dzięciołowski – Sebastian Chmara

19:00 Letnie Igrzyska Olimpijskie Młodzieży, Buenos Aires, Argentyna: DZIEŃ 5 na żywo
Eurosport PlayerIplasport.tvp.pl
Komentarz na sport.tvp.pl: Przemysław Babiarz – Sebastian Chmara


21:00 Magazyn KONTRATAK PGNIG SUPERLIGA na żywo

Studio: Piotr Karpiński, Iwona Niedźwiedź
Reporterzy: Szymon Ratajczak, Łukasz Lasia


09:10 Mistrzostwa Świata, Nagoja, Japonia – 3. runda, grupa H: HOLANDIA – USA na żywo
Polsat Sport HDIpla

12:10
Mistrzostwa Świata, Nagoja, Japonia – 3. runda, grupa G: WŁOCHY – JAPONIA na żywo
Polsat Sport HDIpla


10:00 Serie A1 – 1. kolejka: ITAS TRENTINO – EMMA VILLAS SIENA 
Ipla

14:30 
Serie A1 – 1. kolejka: SIR SAFETY CONAD PERUGIA – TOP VOLLEY LATINA 
Ipla

18:00 PlusLiga – 1. kolejka: CHEMIK BYDGOSZCZ – PGE SKRA BEŁCHATÓW na żywo
Ipla


11:00 
English Open, Crawley, Anglia: DZIEŃ 1 na żywo
Eurosport Player

13:45
English Open, Crawley, Anglia: DZIEŃ 1 na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

19:45
English Open, Crawley, Anglia: DZIEŃ 1 na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


17:00 Magazyn PUNCHER EXTRA TIME
Polsat Sport HDIpla


13:30
WTA Tour, Moskwa, Rosja – 1. runda: ANETT KONTAVEIT – ANASTASIA POTAPOVA na żywo
sport.tvp.pl

15:25
ATP World Tour 250, Sztokholm, Szwecja – 1. runda: DENIS KUDLA – GUILLERMO GARCIA-LOPEZ na żywo
Ipla

18:25
ATP World Tour 250, Sztokholm, Szwecja – 1. runda: ELIAS YMER – MAXIMILIAN MARTERER na żywo
Ipla

20:25
ATP World Tour 250, Sztokholm, Szwecja – 1. runda: KEN SKUPSKI/NEAL SKUPSKI – FREDERIK NIELSEN/JOE SALISBURY na żywo
Ipla

inne
14:00 Letnie Igrzyska Olimpijskie Młodzieży, Buenos Aires, Argentyna: DZIEŃ 9 na żywo
Eurosport Player

18:30 Magazyn SPORT TELEGRAM na żywo


19:05 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

19:20 
Magazyn SPORT na żywo


19:35 
Magazyn SPORT na żywo


20:25 
Magazyn SPORT na żywo


23:00
Magazyn SPORT NEWS+ 
CANAL+ Sport HD

23:25 
Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

00:00
(pon/wt) Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

About Jakub Telecki