Sport w TV: poniedziałek – 20 kwietnia 2015

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy, a także informacje o wybranych pozycjach zagranicznych TV, a także niektórych pozycji internetowych. 00:30 Eredivisie – 31. kolejka: FEYENOORD ROTTERDAM – GO AHEAD EAGLES  Komentarz: […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy, a także informacje o wybranych pozycjach zagranicznych TV, a także niektórych pozycji internetowych.

piłka nożna
00:30 Eredivisie – 31. kolejka: FEYENOORD ROTTERDAM – GO AHEAD EAGLES premiera.200
Polsat Sport Extra HD
Komentarz: Piotr Przybysz

00:55
Major League Soccer – 7. kolejka: NEW YORK CITY – PORTLAND TIMBERS na żywo
Eurosport 2 HD

01:15 Premier Liga – 24. kolejka: KUBAN KRASNODAR – ZENIT SANKT PETERSBURG premiera.200
Polsat Sport News
Komentarz: Marek Kleitz

16:00 Magazyn LIGUE 1 premiera.200
Canal+ Sport HD

17:15 Magazyn LA LIGA premiera.200
Canal+ Sport HD

17:40
T-Mobile Ekstraklasa – 28. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
Canal+ Family HDnSport+ HD 

Komentarz: Rafał Dębiński – Kamil Kosowski (z Zabrza)
Reporterzy: Daria Kabała-Malarz, Adam Westfal


17:55
T-Mobile Ekstraklasa – 28. kolejka: GÓRNIK ZABRZE – PGE GKS BEŁCHATÓW na żywo
Canal+ Family HDnSport+ HD Canal+ Sport Online
Komentarz: Rafał Dębiński – Kamil Kosowski (z Zabrza)
Reporterzy: Daria Kabała-Malarz, Adam Westfal


18:00
Premier League – 33. kolejka: MANCHESTER UNITED – CHELSEA FC premiera.200
polsat-sport-hd.120

Komentarz: Piotr Przybysz

18:00
Magazyn SERIE A premiera.200
Orange sport

18:30 
Magazyn EUROGOLE premiera.200
Eurosport HD


18:45 Magazyn 1. LIGA RAPORT premiera.200
Orange sport

20:00 Magazyn EREDIVISIE premiera.200
Polsat Sport Extra HD
Lektor: Tomasz Włodarczyk

20:40 
Liga BBVA – 31. kolejka: ELCHE CF – REAL SOCIEDAD na żywo
Canal+ Sport HD

Komentarz: Piotr Laboga – Leszek Orłowski

22:30
Primeira Liga – 29. kolejka: MARITIMO FUNCHAL – NATIONAL MADEIRA premiera.200

Sportklub

bilard
17:00 Magazyn BETWAY WORLD CUP OF POOL 2014  premiera.200
Sportklub

boks
20:00 Magazyn PUNCHER na żywo
Polsat Sport News

21:00
Magazyn PUNCHER EXTRA TIME na żywo
Iplapolsatsport.pl

futsal
19:25 Futsal Ekstraklasa – 20. kolejka: EUROMASTER CHROBRY GŁOGÓW – REKORD BIELSKO-BIAŁA na żywo
Orange sport
Komentarz: Rafał Kędzior (z Głogowa)

hokej na lodzie
12:55 
Mistrzostwa Świata Dywizji IA, Kraków, Polska: KAZACHSTAN – WĘGRY na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Jacek Laskowski – Wiesław Jobczyk (z Krakowa)

16:25 
Mistrzostwa Świata Dywizji IA, Kraków, Polska: WŁOCHY – UKRAINA na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Stanisław Snopek – Waldemar Matuszak (z Krakowa)

19:35 
Mistrzostwa Świata Dywizji IA: STUDIO na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Studio: Dariusz Szpakowski – Mariusz Czerkawski, Roman Steblecki (z Krakowa)
Reporterzy: Olga Rybicka

20:00 Mistrzostwa Świata Dywizji IA, Kraków, Polska: POLSKA – JAPONIA na żywo
*(O 23:35 premiera.200 w TVP Regionalna)
TVP Sport HDsport.tvp.plTVP Regionalna

Komentarz: Jacek Laskowski – Wiesław Jobczyk (z Krakowa)

koszykówka
17:00 Magazyn BASKET+ premiera.200
Canal+ Sport HD

22:30 
Magazyn
 ONE DEVOTION premiera.200
Canal+ Family HD


koszykówka mężczyzn
02:00
Liga NBA – play-off: ??? – ??? na żywo
Canal+ Sport HD

20:45 Turkish Airlines Euroliga – play-off: PANATHINAIKOS ATENY – CSKA MOSKWA (III MECZ) na żywo

Canal+ Family HD

poker
20:30 European Poker Tour, Barcelona, Hiszpania: SUPER HIGH ROLLER premiera.200
Sportklub

21:30 
Shark Cage: ROLLER
 premiera.200
Sportklub


snooker
11:00
 Mistrzostwa Świata, Sheffield, Wielka Brytania: DZIEŃ 3 na żywo
Eurosport HDEurosport 2 HD
Komentarz w polskim Eurosporcie: Przemysław Kruk – Rafał Jewtuch

15:30 
Mistrzostwa Świata, Sheffield, Wielka Brytania: DZIEŃ 3 na żywo
Eurosport HDEurosport 2 HD
Komentarz w polskim Eurosporcie: Przemysław Kruk – Rafał Jewtuch

20:00 
Mistrzostwa Świata, Sheffield, Wielka Brytania: DZIEŃ 3
 na żywo
Eurosport HDEurosport 2 HD
Komentarz w polskim Eurosporcie: Przemysław Kruk – Rafał Jewtuch


tenis
13:30
ATP 500 Word Tour, Barcelona, Hiszpania – 1. runda: PABLO ANDUJAR – ALBERT RAMOS-VINOLAS na żywo
Polsat Sport Extra HDSupertennis HD

15:30 
ATP 500 Word Tour, Barcelona, Hiszpania – 1. runda: MARINKO MATOSEVIĆ – MARCEL GRANOLLERS na żywo
Polsat Sport Extra HDSupertennis HD

17:30 
ATP 500 Word Tour, Barcelona, Hiszpania – 1. runda: TEYMURAZ GABASHVILI – PABLO CARRENO BUSTA na żywo
Polsat Sport Extra HDSupertennis HD

żużel
20:30 Elite League: WOLVERHAMPTON – LAKESIDE na żywo
polsat-sport-hd.120
Komentarz: Marcin Feddek – Tomasz Lorek

inne
20:00 Magazyn AS WYWIADU premiera.200
Sportklub

*Rozpiska
jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

Przygotowali: Adam Zakrzewski, Jakub Zegarowski, Bartosz Mierzwa, Radosław Kępys, Krzysztof Sokólski

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About REDAKCJA