Sport w TV: poniedziałek – 23 października 2017

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA Gala Piłkarska: FIFA AWARDS 2017 10:00 Lotto Ekstraklasa – 13. kolejka: SANDECJA NOWY SĄCZ – CRACOVIA  12:15 Lotto Ekstraklasa – 13. kolejka: POGOŃ SZCZECIN – BRUK-BET TERMALICA […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA Gala Piłkarska: FIFA AWARDS 2017


10:00 Lotto Ekstraklasa – 13. kolejka: SANDECJA NOWY SĄCZ – CRACOVIA premiera.200
Eurosport 2 HDEurosport PlayerIpla

12:15 Lotto Ekstraklasa – 13. kolejka: POGOŃ SZCZECIN – BRUK-BET TERMALICA NIECIECZA premiera.200
Eurosport 2 HDEurosport PlayerIpla


15:00 Magazyn LIGUE 1 CONFORAMA premiera.200
Ipla

16:00 Magazyn SERIE A premiera.200
Ipla

17:00 
Magazyn BUNDESLIGA premiera.200
Ipla


17:30 
Lotto Ekstraklasa – 13. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

17:55 
Lotto Ekstraklasa – 13. kolejka: WISŁA PŁOCK – ŚLĄSK WROCŁAW na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

18:00 Magazyn LA LIGA SANTANDER premiera.200
Ipla


19:55 
La Liga Santander – 9. kolejka: REAL SOCIEDAD – RCD ESPANYOL na żywo
Ipla

20:00 
Magazyn EKSTRAKLASA PO GODZINACH na żywo
CANAL+ Sport HD
Studio: Żelisław Żyżyński – Paulina Bojarska

20:00
 Magazyn EREDIVISIE premiera.200
Polsat Sport Extra HD
Ipla
Lektor: Piotr Przybysz

20:10 
Magazyn  4-4-2 na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl


20:15
Regionalliga West – 14. kolejka: ROT-WEISS OBERHAUSEN – BONNER SC na żywo


20:30 Gala Piłkarska: FIFA AWARDS 2017 na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz w TVP Sport HD: Maciej Iwański

20:30 
Magazyn NICE 1. LIGA na żywo
Polsat Sport HDIpla
Studio: Marcin Feddek – Tomasz Łapiński, Andrzej Iwan

20:40
Serie C – grupa C, 10. kolejka: TRAPANI CALCIO – FC CATANZARO na żywo


20:55 
La Liga Santander – 9. kolejka: DEPORTIVO LA CORUNA – GIRONA FC na żywo
Ipla

21:30 Magazyn EKSTRAPAKA premiera.200
CANAL+ Sport HD


21:55 
Magazyn  4-4-2 na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

22:00 
Magazyn ELEVEN GOL LIVE na żywo
Ipla

22:00 Magazyn MAJOR LEAGUE SOCCER premiera.200
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


22:00 Bilard Ekstraklasa – 6. kolejka: ERG BIERUŃ FOLIE – SAVICKI OPOLE premiera.200


02:25 National Football League – 7. kolejka: NEW ENGLAND PATRIOTS – ATLANTA FALCONS  na żywo
Ipla


20:00 Futsal Ekstraklasa –4. kolejka: SOLNE MIASTO WIELICZKA – GATTA ACTIV ZDUŃSKA WOLA na żywo


18:00 Tahincioğlu Basketball Super League – 3. kolejka: ESKISHERIH BASKET – ANADOLU EFES na żywo

Komentarz: Łukasz Cegliński


18:00 Liga Siatkówki Kobiet – 2. kolejka: TREFL PROXIMA KRAKÓW – CHEMIK POLICE na żywo
Polsat Sport HD Ipla


13:30 WTA Finals, Singapur, Singapur – faza grupowa: SIMONA HALEP – CAROLINA GARCIA na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

15:30 
WTA Finals, Singapur, Singapur – faza grupowa: ELINA SVITOLINA – CAROLINE WOZNIACKI na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl


17:50 Tipsport Superliga – 2. kolejka: TJ ZNOJMO LAUFEN CZ – INTELLIGENCE BULLDGOS BRNO na żywo

inne
18:30 Magazyn SPORT TELEGRAM  na żywo
TVP 2 HD

19:20 Magazyn SPORT na żywo


19:35 
Magazyn SPORT na żywo


20:00 Magazyn SPORT na żywo


20:25 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU premiera.200
Eurosport 1 HDIpla

22:30 Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

23:00 Magazyn SPORT NEWS+ premiera.200
CANAL+ Sport HD

23:55 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU premiera.200
Eurosport 1 HDIpla


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

About Adam Zakrzewski

https://twitter.com/AddidasAdam