Sport w TV: poniedziałek – 30 lipca 2018

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA Lotto Ekstraklasa – 2. kolejka: POGOŃ SZCZECIN – PIAST GLIWICE 08:30 Lotto Ekstraklasa – 2. kolejka: GÓRNIK ZABRZE – WISŁA PŁOCK  10:00 Major League Soccer […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA Lotto Ekstraklasa – 2. kolejka: POGOŃ SZCZECIN – PIAST GLIWICE


08:30 Lotto Ekstraklasa – 2. kolejka: GÓRNIK ZABRZE – WISŁA PŁOCK premiera.200
Ipla

10:00 
Major League Soccer – 22. kolejka: LOS ANGELES GALAXY – ORLANDO CITY SC premiera.200
Eurosport 1 HDIpla

10:45 
Lotto Ekstraklasa – 2. kolejka: ARKA GDYNIA – JAGIELLONIA BIAŁYSTOK premiera.200
Ipla

12:05
 International Champions Cup: STUDIO na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Studio: Mariusz Jankowski

13:30 International Champions Cup: PARIS SAINT GERMAIN – ATLETICO MADRYT na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Hubert Bugaj

17:30 Lotto Ekstraklasa – 2. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
Eurosport 1 HDIpla

17:55 Lotto Ekstraklasa – 2. kolejka: POGOŃ SZCZECIN – PIAST GLIWICE na żywo
Eurosport 1 HDIpla

18:00
 
1.Liga – 2. kolejka: FC VIKTORIA PILZNO – FC SLOVAN LIBEREC na żywo
Polsat Sport HD
Ipla
Komentarz: Mariusz Hawryszczuk – Marcin Kalita

20:00
 Magazyn EKSTRAKLASA PO GODZINACH na żywo
CANAL+ Sport HD
Studio: Filip Surma – Paulina Bojarska

20:20 
Magazyn 4-4-2 na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

20:30
 Magazyn FORTUNA 1. LIGA na żywo
Polsat Sport HDIpla
Studio: Bożydar Iwanow – Janusz Kudyba, Tomasz Łapiński
Redakcja: Piotr Przybysz, Tomasz Włodarczyk

21:00 
Magazyn EKSTRAPAKA – 2. KOLEJKA premiera.200
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Wojciech Brzozowski

22:10
 Magazyn GOL EKSTRA na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Studio: Jacek Kurowski, Szymon Borczuch


06:00 Mistrzostwa Świata, Nankin, Chiny: DZIEŃ 1 na żywo
Polsat Sport HDIpla


23:00 Z archiwum boksu: ROCKY MARCIANO – ROLAND LASTARZA premiera.200
Polsat Sport HDIpla


14:30 Tour de France: BEST OF premiera.200
Eurosport 1 HDIpla


22:30 ATP World Tour 500, Washington, USA – 1. runda: LUKAS LACKO – DENIS KUDLA na żywo
Ipla


18:00 Nice 1.Liga Żużlowa – 8. kolejka: WSTĘP DO ZAWODÓW na żywo
Ipla

18:15 Nice 1.Liga Żużlowa – 8. kolejka: KŻ ORZEŁ ŁÓDŹ – LOKOMOTIV DAUGAVPILS na żywo
Ipla
Komentarz: Piotr Olkowicz – Michał Korościel

20:25
 
SGB Premiership: KINGS LYNN STARS – SOMERSET REBELS na żywo
Ipla

Komentarz: Michał Mitrut – Marcin Kuźbicki

inne
18:30 Magazyn SPORT TELEGRAM na żywo


19:20 
Magazyn SPORT na żywo


19:35 
Magazyn SPORT na żywo


20:20 
Magazyn SPORT na żywo


21:30 
Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

22:55
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU premiera.200
Eurosport 1 HDEurosport Player
Ipla

23:00 
Magazyn SPORT NEWS+ premiera.200
CANAL+ Sport HD


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

About Adam Zakrzewski

https://twitter.com/AddidasAdam