Sport w TV: poniedziałek – 30 listopada 2015

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy, a także informacje o wybranych pozycjach zagranicznych TV oraz niektórych pozycji internetowych. 01:30 Major League Soccer – 1/2 finału: PORTLAND TIMBERS – FC DALLAS 13:30 Ekstraklasa […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy, a także informacje o wybranych pozycjach zagranicznych TV oraz niektórych pozycji internetowych.

piłka nożna
01:30 Major League Soccer – 1/2 finału: PORTLAND TIMBERS – FC DALLAS na żywo
Eurosport 1 HD

13:30 Ekstraklasa – 17. kolejka: ŚLĄSK WROCŁAW – POGOŃ SZCZECIN premiera.200
Eurosport 2 HD

15:30 
Ekstraklasa – 17. kolejka: TERMALICA BRUK-BET NIECIECZA – JAGIELLONIA BIAŁYSTOK premiera.200
Eurosport 2 HD

18:55 Serie A – 14. kolejka: US SASSUOLO CALCIO – ACF FIORENTINA na żywo
Eleven
Komentarz: Piotr Dumanowski

20:00 Magazyn EKSTRAKLASA PO GODZINACH na żywo
nSport+ HD
Studio: Krzysztof Marciniak – Piotr Włodarczyk

20:00
2. Bundesliga – 16. kolejka: KARLSRUHER SC – LIPSK na żywo
Eurosport 2 HD

20:00
Magazyn EREDIVISIE premiera.200
Polsat Sport Extra HD

20:15
Magazyn 4-4-2 na żywo
TVP-Sport-HDsport.tvp.pl

20:55 
Serie A – 14. kolejka: SSC NAPOLI – INTER MEDIOLAN na żywo
Eleven
Komentarz: Mateusz Święcicki – Piotr Czachowski

21:00 Magazyn MAGAZYN 1. LIGI premiera.200
Polsat Sport News
Redakcja: Leszek Bartnicki, Mateusz Majak

22:30 Primeira Liga – 11. kolejka: SPORTING CP – BELENENSES premiera.200
Sportklub

22:30 Premier League – 14. kolejka: TOTTENHAM HOTSPUR – CHELSEA FC premiera.200
Polsat Sport HD

bilard
17:00 Magazyn WORLD POOL MASTERS premiera.200
Sportklub

futbol amerykański
02:25 Liga NFL – 12. kolejka: NEW ENGLAND PATRIOTS – DENVER BRONCOS na żywo
Eleven Sports

futsal
19:25 Futsal Ekstraklasa – 11. kolejka: GATTA ACTIVE ZDUŃSKA WOLA – REKORD BIELSKO BIAŁA na żywo
Orange sport

koszykówka

17:30 Magazyn BASKET+ premiera.200
CANAL+ Sport HD

koszykówka mężczyzn

18:00 Magazyn ONE DEVOTION premiera.200
CANAL+ Sport HD

20:25 
Tauron Basket Liga – 8. kolejka: BM STAL OSTRÓW WLKP. – ŚLĄSK WROCŁAW na-żywo
Polsat Sport HD

20:40
Lega A – 9. kolejka: CONSULTINVEST PESARO – VANOLI CREMONA na-żywo
Eleven Sports

siatkówka mężczyzn
18:00 PlusLiga – 7. kolejka: CERRAD CZARNI RADOM – EFFECTOR KIELCE na żywo
Polsat Sport HD

snooker
13:30 Magazyn RONNIE O’SULLIVAN SHOW premiera.200
Eurosport 1 HD


14:00
 UK Championship, York, Wielka Brytania: DZIEŃ 3 na żywo
Eurosport 1 HD


20:00 
UK Championship, York, Wielka Brytania: DZIEŃ 3 na żywo
Eurosport 1 HD


22:15 UK Championship, York, Wielka Brytania: DZIEŃ 3 na żywo
Eurosport 2 HD

sporty walki

20:00 Magazyn PUNCHER na żywo
Polsat Sport News

21:00
Magazyn PUNCHER EXTRA TIME na żywo
Iplapolsatsport.pl

22:00
Magazyn HARD KNOCKS FIGHTING premiera.200
Fightklub

inne
20:00 Magazyn CWANY GAPA premiera.200
Sportklub

*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

Przygotowali: Adam Zakrzewski, Piotr Barwaśny 

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About REDAKCJA