Sport w TV: sobota – 1 czerwca 2019

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA Liga Mistrzów UEFA – Finał: TOTTENHAM HOTSPUR – LIVERPOOL FC 06:20 Mistrzostwa Świata U20, Bydgoszcz – grupa E: ARABIA SAUDYJSKA – PANAMA  Komentarz: Maciej Iwański […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA Liga Mistrzów UEFA – Finał: TOTTENHAM HOTSPUR – LIVERPOOL FC


06:20 Mistrzostwa Świata U20, Bydgoszcz – grupa E: ARABIA SAUDYJSKA – PANAMA 
TVP Sport HD
Komentarz: Maciej Iwański

08:15 
Mistrzostwa Świata U20, Bielsko-Biała – grupa F: RPA – PORTUGALIA 
TVP Sport HD
Komentarz: Tomasz Jasina

13:00 Magazyn STAN FUTBOLU 
sport.tvp.pl

14:00 
Mistrzostwa Świata U20: PODSUMOWANIE 3. KOLEJKI FAZY GRUPOWEJ 
TVP Sport HD

17:00
Liga Mistrzów UEFA – Finał: STUDIO na żywo
*(od 19:30 również w TVP Sport, od 20:40 również w TVP 1, od 20:00 także w Polsat HD)
IplaTVP Sport HDsport.tvp.pl
Studio w Polsacie: Paulina Chylewska – Roman Kołtoń, Dariusz Dziekanowski, Artur Wichniarek, Tomasz Hajto
Studio w TVP Sport: Rafał Patyra – Sebastian Mila, Robert Podoliński, Andrzej Strejlau
Reporterzy w Polsacie: Marcin Lepa, Marcin Feddek
Analiza w Polsacie: Dariusz Wdowczyk – Tomasz Łapiński
Przegląd Prasy/TT w Polsacie: Justyna Kostyra
Porównania/Ciekawostki w Polsacie: Szymon Rojek
Kuchnia Mistrzów w Polsacie: Aleksandra Szwed, Karolina Szostak – Tomasz Karolak
Muzyka Mistrzów w Polsacie: Hirek Wrona

20:50 
Liga Mistrzów UEFA – Finał: TOTTENHAM HOTSPUR – LIVERPOOL FC na żywo
IplaTVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz w Polsacie: Mateusz Borek – Andrzej Niedzielan (z Madrytu)
Komentarz w TVP: Dariusz Szpakowski – Marcin Żewłakow (z Madrytu)

22:50
Liga Mistrzów UEFA – Finał: STUDIO na żywo
Ipla
Studio: Paulina Chylewska – Roman Kołtoń, Dariusz Dziekanowski, Artur Wichniarek, Tomasz Hajto
Analiza: Dariusz Wdowczyk – Tomasz Łapiński
Przegląd Prasy/TT: Justyna Kostyra
Porównania/Ciekawostki: Szymon Rojek


13:00 PGA European Tour – Belgian Knockout, Antwerpia, Belgia: III RUNDA na żywo

Komentarz: Andrzej Person, Jacek Person

20:30 PGA Tour – The Memorial Tournament presented by Nationwide, Dublin, USA: III RUNDA na żywo
Ipla


08:50 XIV wyścig majora Hubala: JAZDA INDYWIDUALNA NA CZAS na żywo
Ipla

10:15 Orlen Wyścig Narodów: STUDIO na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Studio: Bogusław Solecki (z Bukowiny Tatrzańskiej)
Reporterzy: 
Sebastian Parfjanowicz, Anna Kozińska

10:25 
Orlen Wyścig Narodów: JAZDA INDYWIDUALNA NA CZAS na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Piotr Sobczyński – Bartosz Huzarski (z Bukowiny Tatrzańskiej)

13:00 
Giro d’Italia, Włochy: ETAP 20 na żywo
Eurosport 1 HDEurosport Player
Ipla

15:45 
Tour of Norway, Norwegia: ETAP 5 na żywo
Ipla

17:10 Magazyn GIRO EXTRA na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


17:00 Tahincioglu Basketball Super League – 1/2 finału: FENERBAHCE BEKO – TOFAS na żywo

Komentarz: Jakub Ryś

17:30 Energa Basket Liga – Finał: WSTĘP DO MECZU na żywo
Ipla

17:55 
Energa Basket Liga – Finał: POLSKI CUKIER TORUŃ – ANWIL WŁOCŁAWEK na żywo
Ipla

20:40 
Lega A – 1/2 finału: VANOLI CREMONA – UMANA REYER VENEZIA na żywo
Eurosport Player


14:15 Velux EHF Liga Mistrzów – Final Four, 1/2 Finału: STUDIO na żywo
CANAL+ Sport HD
Studio: Piotr Karpiński – Radosław Wasiak, Grzegorz Tkaczyk, Tomasz Rosiński, Iwona Niedźwiedź
Reporterzy: Bartek Ignacik, Piotr Bugajny

15:00
Velux EHF Liga Mistrzów – Final Four, 1/2 Finału: TELEKOM VESZPREM – PGE VIVE KIELCE na żywo
CANAL+ Sport HD
Ipla
Komentarz w Canal+: Robert Skrzyński – Michał Matysik (z Koloni)
Komentarz w Eleven Sports 1: Michał Wszołek – Michał Świrkula (z Koloni)

17:00 Velux EHF Liga Mistrzów – Final Four, 1/2 Finału: STUDIO na żywo
CANAL+ Sport HD
Studio: Piotr Karpiński – Radosław Wasiak, Grzegorz Tkaczyk, Tomasz Rosiński, Iwona Niedźwiedź
Reporterzy: Bartek Ignacik, Piotr Bugajny


17:45 
Velux EHF Liga Mistrzów – Final Four, 1/2 Finału: FC BARCELONA LASSA – RK VARDAR na żywo
CANAL+ Sport HDIpla
Komentarz w Canal+: Krzysztof Bandych – Michał Matysik (z Koloni)
Komentarz w Eleven Sports 1: Michał Wszołek – Michał Świrkula (z Koloni)

19:4
Velux EHF Liga Mistrzów – Final Four, 1/2 Finału: STUDIO na żywo
CANAL+ Sport HD
Studio: Piotr Karpiński – Radosław Wasiak, Grzegorz Tkaczyk, Tomasz Rosiński, Iwona Niedźwiedź
Reporterzy: Bartek Ignacik, Piotr Bugajny


01:00 Liga Narodów FIVB, Nowy Sad, Serbia – 1. kolejka: SERBIA – JAPONIA
Ipla

01:55 Liga Narodów FIVB, Mendoza, Argentyna – 2. kolejka: ARGENTYNA – PORTUGALIA na żywo
Ipla

09:45 Liga Narodów FIVB, Jiangmen, Chiny – 2. kolejka: WŁOCHY – NIEMCY na żywo
Polsat Sport HDIpla


12:30 Liga Narodów FIVB, Katowice – 2. kolejka: STUDIO na żywo
Polsat Sport HDIpla


13:45 
Liga Narodów FIVB, Katowice – 2. kolejka: BRAZYLIA – AUSTRALIA na żywo
Polsat Sport HDIpla

13:45 
Liga Narodów FIVB, Jiangmen, Chiny – 2. kolejkaCHINY – IRAN na żywo
Ipla

16:15 Liga Narodów FIVB, Katowice – 2. kolejka: STUDIO na żywo
*(od 16:30 również w TVP Sport, od 16:50 również w TVP 2)
Polsat Sport HDIplaTVP Sport HDsport.tvp.pl
Studio w TVP: Marcin Rams (z Katowic)
Reporterzy w TVP: Aleksandra Rajewska, Filip Czyszanowski

17:00 
Liga Narodów FIVB, Katowice – 2. kolejka: USA – POLSKA na żywo
Polsat Sport HD
IplaTVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz w TVP: Piotr Dębowski – Radosław Panas (z Katowic)

18:45 
Liga Narodów FIVB, Nowy Sad, Serbia – 2. kolejka: SERBIA – FRANCJA na żywo
Ipla

19:30 
Liga Narodów FIVB, Katowice – 2. kolejka: STUDIO na żywo
Polsat Sport HDIpla

21:10 
Liga Narodów FIVB, Nowy Sad, Serbia – 2. kolejka: JAPONIA – SERBIA 
Ipla

22:55 
Liga Narodów FIVB, Mendoza, Argentyna – 2. kolejka: KANADA – PORTUGALIA na żywo
Ipla


19:00 UFC Fight Night 153: ALEXANDER GUSTAFSSON – ANTHONY SMITH na żywo
*(od 20:00 także w Polsat Sport HD)
Polsat Sport HDIpla


10:55 French Open, Paryż, Francja – 3. runda: ??? – ??? na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

10:55 French Open, Paryż, Francja – 3. runda: ??? – ??? na żywo
Eurosport PlayerIpla

13:00 French Open, Paryż, Francja – 3. runda: ??? – ??? na żywo
Eurosport PlayerIpla

15:00 French Open, Paryż, Francja – 3. runda: ??? – ??? na żywo
Eurosport PlayerIpla

17:00 French Open, Paryż, Francja – 3. runda: ??? – ??? na żywo
Eurosport PlayerIpla

17:15 
French Open, Paryż, Francja – 3. runda: ??? – ??? na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

19:00 French Open, Paryż, Francja – 3. runda: ??? – ??? na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

19:00 French Open, Paryż, Francja – 3. runda: ??? – ??? na żywo
Eurosport PlayerIpla

21:15 
Magazyn GAME SCHETT AND MATS na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


09:00 Moto3 – Grand Prix Włoch: III SESJA TRENINGOWA na żywo
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski – Adam Badziak

09:55 Moto2 – Grand Prix Włoch: III SESJA TRENINGOWA na żywo
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski – Adam Badziak

10:55 MotoGP – Grand Prix Włoch: III SESJA TRENINGOWA na żywo
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski – Adam Badziak

12:35 Moto3 – Grand Prix Włoch: I SESJA KWALIFIKACYJNA na żywo
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski – Adam Badziak

13:00 Moto3 – Grand Prix Włoch: II SESJA KWALIFIKACYJNA na żywo
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski – Adam Badziak

13:30 MotoGP – Grand Prix Włoch: IV SESJA TRENINGOWA na żywo
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski – Adam Badziak

14:10 MotoGP – Grand Prix Włoch: I SESJA KWALIFIKACYJNA na żywo
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski – Adam Badziak

14:35 
MotoGP – Grand Prix Włoch: II SESJA KWALIFIKACYJNA na żywo
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski – Adam Badziak

15:05 
Moto2 – Grand Prix Włoch: I SESJA KWALIFIKACYJNA na żywo
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski – Adam Badziak

15:30 
Moto2 – Grand Prix Włoch: II SESJA KWALIFIKACYJNA na żywo
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski – Adam Badziak


16:00 Nice 1. Liga Żużlowa – 8. kolejka: WSTĘP DO ZAWODÓW na żywo
Ipla
Studio: Marcelina Rutkowska – Rafał Dobrucki (z Gdańska)
Reporter: Anita Mazur

16:00 Nice 1. Liga Żużlowa – 8. kolejka: ZDUNEK WYBRZEŻE GDAŃSK – ORZEŁ ŁÓDŹ na żywo
Ipla
Komentarz: Piotr Olkowicz – Marcin Kuźbicki

18:30 Speedway Grand Prix – BOLL Grand Prix Słowenii, Krsku, Słowenia: STUDIO na żywo

Studio: Gabriel Waliszko – Piotr Świderski
Reporter: Łukasz Benz

19:00 
Speedway Grand Prix – BOLL Grand Prix Słowenii, Krsku, Słowenia: ZAWODY na żywo

Komentarz: Tomasz Dryła – Wojciech Dankiewicz

inne
18:30 Magazyn SPORT TELEGRAM na żywo


19:20 Magazyn SPORT na żywo


19:35 
Magazyn SPORT na żywo


19:55 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

20:25 
Magazyn SPORT na żywo


23:00 
Magazyn SPORT NEWS+ 
CANAL+ Sport HD

23:25 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


23:45 Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie  

About Adam Zakrzewski

https://twitter.com/AddidasAdam